Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

Я в ступорі.

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 74

#31   On_  :

On_

• Клуб
  • 29123
  • Country Flag
Re: Я в ступорі.

доки совок не виздихає кіна не буде

• 0

#32   микроба  :

микроба

Постійний

• Рада Модераторів
  • 13657
  • Львовская обл.
  • Country Flag

У них тарелка.

• 0

#33   микроба  :

микроба

Постійний

• Рада Модераторів
  • 13657
  • Львовская обл.
  • Country Flag

Блин...я совершенно миролюбивый человек, но сейчас я даже не могу слышать говор донецкий, хотя понимаю, что там тоже есть адекватные люди....

• 0

#34   PRom  :

PRom

номер 691

• Клуб
  • 11442
  • Львів

Це не ті совки-пєнси. Це Онжеліки. Там таких дофіга.

• 0

#35   Caps Lock  :

Caps Lock

Новачок

• Форумчанин
  • 28

Ну совок в ній був до 18-20 років. В решту свідомого життя вона прожила в УКРАЇНІ.

• 0

#36   Букашка  :

Букашка

Юзер

• Форумчанин
  • 518
  • Country Flag

КАК их вырвать из этого вплыву, если моя родственница говорит, что она смотрит ТОЛЬКО русское ТВ, потому что наши все врут, только на русских хоть можно правду увидеть :fp1:

Шо казать про восточників, якшо у центральній Україні мало того, шо новини дивляться тіке по кацап-ТВ, дик ще й розказують, шо он, коли Майдан був, то тіке узьке телебачення казало правду, а наше брехало, то значить і зараз бреше - чого йому вірити? І хер докажеш, що вже все змінилося.

• 0

#37   Марта  :

Марта

Night Fury

• Клуб
  • 9403
  • Львів
  • Country Flag

У них тарелка.

Ну з тарілкою ніц не зробиш...

Але хоча б з основних мереж і кабельних прибрали - вже добре. Вже є рух у правильному напрямку.  

Лікування - процес тяжкий і довгий... але все одно краще, ніж віддавати територію. Це надто дорогий товар, щоб ним затикати пащу хижаку.

• 0

#38   Ярема  :

Ярема

Висота 10500

• Клуб
  • 11203
  • Paris
  • Country Flag

Ні, це не вихід, зрозумійте. 

Тому що чим більше ми будемо віддавати агресору, тим дальше і нахабніше він буде лізти.

І кінець кінцем дійде до того, що в України лишиться Львівська і Тернопільска області, та й то не факт.

Треба або зараз бити рашку в морду, або ми втратимо Україну. І все.

А люди... людей треба виривати з-під впливу рашистьської пропаганди всіма силами. І створювати нормальні умови життя, звичайно.

Нічого ми не віддаєм агресору. Агресор як раз і робить ставку, що ми зав'язнемо в цьому багні протистояння загостреного за 23 роки, і внаслідок здохнемо економічно, тобто вже повний крах.

Тому заради того щоб організм вижив треба відсікти гангрену
На Донбасі НІКОЛИ нічого доброго не буде
  • 0

#39   Caps Lock  :

Caps Lock

Новачок

• Форумчанин
  • 28

Пробую зрозуміти, найти хоч якесь виправдання - не можу.

• 0

#40   микроба  :

микроба

Постійний

• Рада Модераторів
  • 13657
  • Львовская обл.
  • Country Flag

Я когда то писала на ФУПе про развод по цивилизованому пути, меня затюкали.

• 0

#41   Naitli  :

Naitli

Юзер

• Клуб
  • 566
  • Country Flag

Все пункты  - лирика. подорвать все башни - через полгода снова в человека превратится. а пункт 9 - это ненормальная херня. Нужны миротворцы нато, ес или я не знаю еще чего))

• 0

#42   On_  :

On_

• Клуб
  • 29123
  • Country Flag

Ну совок в ній був до 18-20 років. В решту свідомого життя вона прожила в УКРАЇНІ.

цього, нажаль, вистачить...  

• 0

#43   Caps Lock  :

Caps Lock

Новачок

• Форумчанин
  • 28

Багато людей, які хотіли виїхати за кордон, виїжджали самі і тільки донецькі і кримські хочуть виїхати разом з територією. А може погрузити їх в товарні поїзди, позабирати паспорти і відрпавити НА росію. Нехай потім спробують доказати що вони з України.

• 0

#44   Caps Lock  :

Caps Lock

Новачок

• Форумчанин
  • 28

А про такий варіант зриву виборів я чую вперше. Він - бувший мент. Мабудь знає більше.

• 0

#45   qwesty  :

qwesty

Аксакал

• Клуб
  • 52681
  • Country Flag

Денис Казанский: Главная проблема Донецкой области не в зеленых человечках, которые крайне малочисленны, а в том, что у них есть поддержка местного населения. Это действительно так. И именно поэтому они до сих пор не сметены антитеррористическим штормом. Добровольный живой щит из православных плакальщиц, экзальтированных тетушек, полоумных стариков - возле каждого захваченного здания. В случае штурма они гарантированно попадают под обстрел. При этом, сепаратисты убеждают их, что стрелять по ним не посмеют.

Я не знаю, что можно сделать. Решение МВД вооружать людей и создавать отряды самообороны в Донбассе, что помогать милиции - это старт гражданской войны, где счет пойдет на тысячи. Во-первых, не факт, что не предаст сама милиция. Во-вторых, стороны накачаны ненавистью, никто не уступит. Вооруженные люди, которые толком не умеют воевать - это очень плохо. Это шаг к неуправляемому вооруженному конфликту, в котором сепаратистов широко поддержит российская сторона. Границы скоро перестанут контролироваться.

Само собой, я не вижу и не понимаю, каким образом власть планирует проводить выборы в Донбассе. В данный момент это невыполнимая задача.

Сердце говорит - нужно воевать за свою землю, иного пути не может быть, никаких переговоров с террористами. Разум говорит - надо остановиться и договариваться. С каждым днем пребывания в этом безумии я убеждаюсь, что поэтапный развод - вовсе не такой уж плохой вариант для всех нас.

• 0

#46   микроба  :

микроба

Постійний

• Рада Модераторів
  • 13657
  • Львовская обл.
  • Country Flag

Какая милиция? Милиция там заодно с сепаратистами, и беркут с ними.

• 0

#47   Caps Lock  :

Caps Lock

Новачок

• Форумчанин
  • 28

микроба, Так я про це і пишу. Менти знають багато того, про що не знаємо ми.

• 0

#48   Caps Lock  :

Caps Lock

Новачок

• Форумчанин
  • 28

Хтось же надоумлює на таке.

• 0

#49   микроба  :

микроба

Постійний

• Рада Модераторів
  • 13657
  • Львовская обл.
  • Country Flag

Менты просто хотят в Россию, потому что там ЗП высокая у ментов и военных, а у нас ................и думаю им и сейчас из российского кармана доплачивают, что бы особо не сопротивлялись:(

• 0

#50   Caps Lock  :

Caps Lock

Новачок

• Форумчанин
  • 28

Це зрозуміло. Сказано: Мы тут все едины и народ, и милиция и беркут.

• 0

#51   микроба  :

микроба

Постійний

• Рада Модераторів
  • 13657
  • Львовская обл.
  • Country Flag

Может лучше все таки развод и девичья фамилия?

• 0

#52   Бондар Роман /Tracker/  :

Бондар Роман /Tracker/

Серйозний

• Клуб
  • 7608
  • Country Flag

Пункти:

п.8 і п.9 - новітні видумки, єдина правда на фоні попередніх.

п.2 "беркут палили" - це їх всіх кормить. По колу показували пару відео , навіть у транспорті - накручення до нестями.

Кажіть їм про Беркут: "невинна кров" винного Януковича. Бо вони визнають Януковича винним, все інше - нашарування агентурної правди. Мовби всі погані, а Янук був не при ділах. Тобто там головне: дати їм самім озвучити, що Янук їм не потрібен. Тому Беркут - жертви режиму  Янука.

про промиті мізки - згоден.
(с) віртуальне радіо ZELLO

• 0

Тушки і тітушки: асоціальні створіння. -=|=- Порошенко на повідцях володарів світу, Путлер складова цих повідців.

- Нельзя завоевать мир: вначале глобальная война по вине властелинов неправд, потом планета будет уничтожена.

#53   epsilon  :

epsilon

Ветеран

• Клуб
  • 43687

Нічого собі. Одні якісь родичі це одне, але якщо денис казанський так пише тоді йой. Власні родичі такі є. Я з ними не спілкуюсь, але їхні ближчі родичі з якими спілкуємось ми розповідали. Це капець що.

• 0

#54   epsilon  :

epsilon

Ветеран

• Клуб
  • 43687

До речі про кіно "Беркут палили" - найбільш колоритне кіно - це беркут палив себе сам, коли готували коктейлі і щось не так зробили

а потім процес приготування відрізали

• 0

#55   Бондар Роман /Tracker/  :

Бондар Роман /Tracker/

Серйозний

• Клуб
  • 7608
  • Country Flag

Я когда то писала на ФУПе про развод по цивилизованому пути, меня затюкали.

Я доки не поспілкувався декілька днів, в доказовій частині - з віртуальним антимайданом,
не розумів промитість мізок Сходу України.   :-o 

Ось мої перші висновки з спілкування зі Сходом України:
http://fupogolic.com...vij-chat-zello/ ( тема: Як ви сприймаєте звуковий чат Zello?)

• 0

Тушки і тітушки: асоціальні створіння. -=|=- Порошенко на повідцях володарів світу, Путлер складова цих повідців.

- Нельзя завоевать мир: вначале глобальная война по вине властелинов неправд, потом планета будет уничтожена.

#56   микроба  :

микроба

Постійний

• Рада Модераторів
  • 13657
  • Львовская обл.
  • Country Flag

Мне иногда приходится общаться, доказывать ничего не собираюсь. Говорю им: в добрый путь!!!

• 0

#57   Caps Lock  :

Caps Lock

Новачок

• Форумчанин
  • 28

А мені охота кричати, але не можу видавити й звуку. Розумію - не почують.

• 0

#58   Бондар Роман /Tracker/  :

Бондар Роман /Tracker/

Серйозний

• Клуб
  • 7608
  • Country Flag

Тролі не почують. Там дуже велика стратегія  повинна бути, якщо спілкуєтесь - то користь тільки в тому, що зможете для себе зрозуміти повноту промитість мізок та підстави їх позицій. Ви також з багатьох елементів не зможете дати відповідь.

Але ви ж задумаєтесь... а вони - ні.

У них троллінг поза очима - обов'язок перед Росією.

• 0

#59   Бодя  :

Бодя

Юзер

• Форумчанин
  • 2028
  • Country Flag

Вчера услышал разумную речь парня 20 лет-мне стыдно,что я родился в Донбассе..

Он не может понять,как можно живя у себя на родине,требовать ввода войск соседнего государства.

Не все родившиеся после 90 годов отравлены мозгами.

А про Горловку чистейшая правда,тоже самое могу рассказать и про другие города,народ один и тот же.

Про выборы,те кто  всегда ходил их организовывать готовы идти независимо за кого отработать,одно спрашивают у друг-друга-кто больше платит?

• 0

#60   микроба  :

микроба

Постійний

• Рада Модераторів
  • 13657
  • Львовская обл.
  • Country Flag
Печально...
  • 0