Перейти до змісту

Я в ступорі.


Caps Lock

Recommended Posts

Сьогодні поспілкувалась зі знайомою з Горлівки. Хочу поділитись, та не знаходжу слів. Знайомі 24 роки. Чоловік - бувший міліціонер. Вже на пенсії. Син - контрактник. Якщо до сьогодні в мене була тверда віра в те, що прийде якесь порозуміння і ми витягнемо цю країну з прірви, то тепер скажу інакше. Приберіть геть це ГЕНЕТИЧНЕ СМІТТЯ. Вибачте мене Донетчани. Я усвідомлюю, що не всі такі, но однієї країни ми не побудуємо. Саме наболіле в них:

1. Питання мови (сказали, що це принципове питання).

2. Беркут палили.

3. З Януковичем треба було почекати. Він  сам погодився на відставку, але в грудні і навіть готовий був віддати все награбоване.

4. Ви майдани, а ми працювали і піднімали економіку і не лізли в політику.

5. Про Російські прапори - тут нема нічого поганого. Просто прапор Росії дуже схожий на прапор ДОНЕЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ. Вам ж ніхто не забороняв повісити у себе прапор Польщі, Словакії, Америки і далі перелік по списку...

6. Заборона російських каналів.

7. Яценюк сказав закрити всі шахти.

8. Голосувати нема за кого - нема кандидатів. Добкін і Тигибко відпадають. А про Царьова вони ще нічого не знають, бо він лише недавно появився на телеекрані. До нього ще треба придивитись. Єдиний хто б міг бути Президентом і задовільнив всіх - це Губарев.

9. Виборів не  буде. Ми не дамо створити жодної комісії, не відкриємо жодної виборчої дільниці. Коли розмовляли про вибори до розмови долучились і син з чоловіком. Говорили жорстко і лаконічно - виборів не буде.

І всі дружно пішли дивитись по Россия-24 виступ Ялинковича, Шпонки і Захарка.

Тепер сиджу і думаю, яка вона ДУРА і відчуваю те ж саме у відповідь.

Link to comment
Share on other sites

@Caps Lock, ваші емоції зрозумілі.

 

Але, з іншої сторони, є наприклад Красний Ліман, в якому люди самі вигнали зелених чоловічків з міста. 

 

Вони також генетичне сміття?

 

Я би після сьогодіншніх подій не була б такою категоричною.

Link to comment
Share on other sites

Я знала іншу людину. Сьогодні я розмовляла з маргіналом. Людині ледь за 40 років. Раніше була думка, що старі люди підтримують цю вакханалію і ніколи не могла подумати, що мозок виїли в молодих.

Link to comment
Share on other sites

так шо, бетон и колючка вокруг донбасса по заветам тимохи?

Досить буде КСП і дзоти через 100метрів

Ну й звичайно спец режим перетину кордону, бажано візовий. Нєх.й шастать і разнасіть гангрєну

Link to comment
Share on other sites

@Caps Lock, ваші емоції зрозумілі.

 

Але, з іншої сторони, є наприклад Красний Ліман, в якому люди самі вигнали зелених чоловічків з міста. 

 

Вони також генетичне сміття?

 

Я би після сьогодіншніх подій не була б такою категоричною.

Перед донетчанами я вибачилась, а словосполучення генетичне сміття я використала особисто до знайомої. Ну не  вкладається це все в моїй голові.

Link to comment
Share on other sites

потужня інформаційна контр-пропаганда, українська кісєльовщина але в 10 разів масивніша, під час пєрєстройкі і гласності теж купа совків прозріли хоча до того свято вірили в совок, так само і тут, основна битва на інформаційному просторі

Link to comment
Share on other sites

@Caps Lock, ваші емоції зрозумілі.

 

Але, з іншої сторони, є наприклад Красний Ліман, в якому люди самі вигнали зелених чоловічків з міста. 

 

Вони також генетичне сміття?

 

Я би після сьогодіншніх подій не була б такою категоричною.

Тут ситуація проста для розуміння та можлива для вирішення

Всіх бажаючих українців за самоідентифікацією вивезти в Україну по державній програмі

І навпаки, заохотити і попросити ввічливо колорадів з аквафрешами в інших регіонах покинути Україну. Звичайно добровільно.

Link to comment
Share on other sites

пля, в Росії ці шахти би вмить закрили 

 

Швидше всього - це атк і буде. А місцевих царьків-олєгархів спочатку круто побриють, а потім багатьох запакують. 

ІМХО, ці дві області  самим не втримати. Потрібні миротворці ООН-НАТО.

Link to comment
Share on other sites

Особая Донецкая порода людей - легко внушаемы, живут своим узким мирком, потребности также не очень велики, не даром молились на Янукевича, он точно знал , что им нужно - по сотке докинуть к пенсии, будут счастливы. Селекция длилась долго, исправить что-то за короткое время будет сложно , увы :(
Link to comment
Share on other sites

Я знала іншу людину. Сьогодні я розмовляла з маргіналом. Людині ледь за 40 років. Раніше була думка, що старі люди підтримують цю вакханалію і ніколи не могла подумати, що мозок виїли в молодих.

 

 ну так а менти їхні що в Києві над людьми знущались теж не старі,

 просто мізки вщент лайном забиті і я навіть не знаю лікується це чи ні. 8-)

Link to comment
Share on other sites

а тут закрывать нельзя. Ибо как же доны будут бюджетную сисю совать?

За це весь двіж і пішов з самого початку. Вони хотіли, щоб їм залишили заповідник і бюджетний підсос. Київ вперся. От і випустили джина. А як Пукєн замазався з допомогою, то тепер він вже не свалить.

Link to comment
Share on other sites

пля, в Росії ці шахти би вмить закрили 

А їх і закриють, як тільки вони туди одійдуть. Тіке вони самі того не знають, або в силу скудоумія не розуміють - вірять у доброго царя-батюшку, який потім буде драть з них 7 шкур.

Link to comment
Share on other sites

 

9. Виборів не  буде. Ми не дамо створити жодної комісії, не відкриємо жодної виборчої дільниці. Коли розмовляли про вибори до розмови долучились і син з чоловіком. Говорили жорстко і лаконічно - виборів не буде.

 

 

 

самое опасное из сказанного...

Link to comment
Share on other sites

Тут ситуація проста для розуміння та можлива для вирішення

Всіх бажаючих українців за самоідентифікацією вивезти в Україну по державній програмі

І навпаки, заохотити і попросити ввічливо колорадів з аквафрешами в інших регіонах покинути Україну. Звичайно добровільно.

 

Ні, це не вихід, зрозумійте. 

 

Тому що чим більше ми будемо віддавати агресору, тим дальше і нахабніше він буде лізти.

 

І кінець кінцем дійде до того, що в України лишиться Львівська і Тернопільска області, та й то не факт.

 

Треба або зараз бити рашку в морду, або ми втратимо Україну. І все.

 

А люди... людей треба виривати з-під впливу рашистьської пропаганди всіма силами. І створювати нормальні умови життя, звичайно.

Link to comment
Share on other sites

КАК их вырвать из этого вплыву, если моя родственница говорит, что она смотрит ТОЛЬКО русское ТВ, потому что наши все врут, только на русских хоть можно правду увидеть :fp1:

Link to comment
Share on other sites

 

А люди... людей треба виривати з-під впливу рашистьської пропаганди всіма силами. І створювати нормальні умови життя, звичайно.

Вони не усвідомлюють, що з ними щось не так.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...