Перейти до змісту

Я в ступорі.


Caps Lock

Recommended Posts

Блин...я совершенно миролюбивый человек, но сейчас я даже не могу слышать говор донецкий, хотя понимаю, что там тоже есть адекватные люди....

Link to comment
Share on other sites

КАК их вырвать из этого вплыву, если моя родственница говорит, что она смотрит ТОЛЬКО русское ТВ, потому что наши все врут, только на русских хоть можно правду увидеть :fp1:

Шо казать про восточників, якшо у центральній Україні мало того, шо новини дивляться тіке по кацап-ТВ, дик ще й розказують, шо он, коли Майдан був, то тіке узьке телебачення казало правду, а наше брехало, то значить і зараз бреше - чого йому вірити? І хер докажеш, що вже все змінилося.

Link to comment
Share on other sites

У них тарелка.

Ну з тарілкою ніц не зробиш...

 

Але хоча б з основних мереж і кабельних прибрали - вже добре. Вже є рух у правильному напрямку.  

 

Лікування - процес тяжкий і довгий... але все одно краще, ніж віддавати територію. Це надто дорогий товар, щоб ним затикати пащу хижаку.

Link to comment
Share on other sites

Ні, це не вихід, зрозумійте. 

 

Тому що чим більше ми будемо віддавати агресору, тим дальше і нахабніше він буде лізти.

 

І кінець кінцем дійде до того, що в України лишиться Львівська і Тернопільска області, та й то не факт.

 

Треба або зараз бити рашку в морду, або ми втратимо Україну. І все.

 

А люди... людей треба виривати з-під впливу рашистьської пропаганди всіма силами. І створювати нормальні умови життя, звичайно.

Нічого ми не віддаєм агресору. Агресор як раз і робить ставку, що ми зав'язнемо в цьому багні протистояння загостреного за 23 роки, і внаслідок здохнемо економічно, тобто вже повний крах.

 

Тому заради того щоб організм вижив треба відсікти гангрену

На Донбасі НІКОЛИ нічого доброго не буде

Link to comment
Share on other sites

Все пункты  - лирика. подорвать все башни - через полгода снова в человека превратится. а пункт 9 - это ненормальная херня. Нужны миротворцы нато, ес или я не знаю еще чего))

Link to comment
Share on other sites

Багато людей, які хотіли виїхати за кордон, виїжджали самі і тільки донецькі і кримські хочуть виїхати разом з територією. А може погрузити їх в товарні поїзди, позабирати паспорти і відрпавити НА росію. Нехай потім спробують доказати що вони з України.

Link to comment
Share on other sites

Денис Казанский: Главная проблема Донецкой области не в зеленых человечках, которые крайне малочисленны, а в том, что у них есть поддержка местного населения. Это действительно так. И именно поэтому они до сих пор не сметены антитеррористическим штормом. Добровольный живой щит из православных плакальщиц, экзальтированных тетушек, полоумных стариков - возле каждого захваченного здания. В случае штурма они гарантированно попадают под обстрел. При этом, сепаратисты убеждают их, что стрелять по ним не посмеют.


Я не знаю, что можно сделать. Решение МВД вооружать людей и создавать отряды самообороны в Донбассе, что помогать милиции - это старт гражданской войны, где счет пойдет на тысячи. Во-первых, не факт, что не предаст сама милиция. Во-вторых, стороны накачаны ненавистью, никто не уступит. Вооруженные люди, которые толком не умеют воевать - это очень плохо. Это шаг к неуправляемому вооруженному конфликту, в котором сепаратистов широко поддержит российская сторона. Границы скоро перестанут контролироваться.


Само собой, я не вижу и не понимаю, каким образом власть планирует проводить выборы в Донбассе. В данный момент это невыполнимая задача.


Сердце говорит - нужно воевать за свою землю, иного пути не может быть, никаких переговоров с террористами. Разум говорит - надо остановиться и договариваться. С каждым днем пребывания в этом безумии я убеждаюсь, что поэтапный развод - вовсе не такой уж плохой вариант для всех нас.


Link to comment
Share on other sites

Менты просто хотят в Россию, потому что там ЗП высокая у ментов и военных, а у нас ................и думаю им и сейчас из российского кармана доплачивают, что бы особо не сопротивлялись:(

Link to comment
Share on other sites

Пункти:

п.8 і п.9 - новітні видумки, єдина правда на фоні попередніх.

 

 

п.2 "беркут палили" - це їх всіх кормить. По колу показували пару відео , навіть у транспорті - накручення до нестями.

Кажіть їм про Беркут: "невинна кров" винного Януковича. Бо вони визнають Януковича винним, все інше - нашарування агентурної правди. Мовби всі погані, а Янук був не при ділах. Тобто там головне: дати їм самім озвучити, що Янук їм не потрібен. Тому Беркут - жертви режиму  Янука.


про промиті мізки - згоден.
(с) віртуальне радіо ZELLO

Link to comment
Share on other sites

Нічого собі. Одні якісь родичі це одне, але якщо денис казанський так пише тоді йой. Власні родичі такі є. Я з ними не спілкуюсь, але їхні ближчі родичі з якими спілкуємось ми розповідали. Це капець що.

Link to comment
Share on other sites

До речі про кіно "Беркут палили" - найбільш колоритне кіно - це беркут палив себе сам, коли готували коктейлі і щось не так зробили

а потім процес приготування відрізали

Link to comment
Share on other sites

Я когда то писала на ФУПе про развод по цивилизованому пути, меня затюкали.

Я доки не поспілкувався декілька днів, в доказовій частині - з віртуальним антимайданом,

не розумів промитість мізок Сходу України.   :-o 

 

 

Ось мої перші висновки з спілкування зі Сходом України:

http://fupogolic.com/topic/193-iak-vi-sprijmaєte-zvukovij-chat-zello/ ( тема: Як ви сприймаєте звуковий чат Zello?)

 

Link to comment
Share on other sites

Тролі не почують. Там дуже велика стратегія  повинна бути, якщо спілкуєтесь - то користь тільки в тому, що зможете для себе зрозуміти повноту промитість мізок та підстави їх позицій. Ви також з багатьох елементів не зможете дати відповідь.

Але ви ж задумаєтесь... а вони - ні.

У них троллінг поза очима - обов'язок перед Росією.

Link to comment
Share on other sites

Вчера услышал разумную речь парня 20 лет-мне стыдно,что я родился в Донбассе..

Он не может понять,как можно живя у себя на родине,требовать ввода войск соседнего государства.

Не все родившиеся после 90 годов отравлены мозгами.

А про Горловку чистейшая правда,тоже самое могу рассказать и про другие города,народ один и тот же.

Про выборы,те кто  всегда ходил их организовывать готовы идти независимо за кого отработать,одно спрашивают у друг-друга-кто больше платит?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...