Перейти до змісту

вот зараза......и Пионтковский пугает (((


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Це просто.

Порохня називає юльком - бо немає більшої для них образи.

Юльки просто називають інакомислячих дебілами. Як можна на любити Юлю...

 

Виявляється що можна. Життя є і без Петра і Юлі.. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


бггггг рекомендую виїхати на рейдерський захват в сільську місцевість, коли місцеві селяни починають розуміти, що захват полів "їхнього" фермера недвозначно натякає, що вони хуй подучать на пай замість грошей, і зарплати теж не буде в 2010 юльціни емісари на місцях (у нас це був Сірьоня Соболєв) всім обіцяли грандійозний переділ нахапаного після приходу бабці до влади тих, кого збиралися "розкуркулювати", це дуже сплотило, а тих, хто хотів розкуркулювати, набралося надто мало, щою бабці організувати перемогу хоча перший тур був для Янука дуже невпевнении, у нашій області так точно

Стиви, а когда пацанва район на район набегает - это гражданская война или не?

Link to comment
Share on other sites

Стиви, а когда пацанва район на район набегает - это гражданская война или не?

 

 

Думаю що для Стіві ні. А от коли пацанва винесе його сраку з кабінету ОДА , то це навіть не громадянська війна. 

Світова.. Він завжди починає волати про громадянську війну коли є загроза. такого сраковиносу.

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Я цю хуйню вже минулого літа чув, ублюдас все скиглив на фупі-осьосьо нарід восени повстане і владу з кабінетів повикидає і повбиває.

І хулі?

Я вроде сроков не озвучивал. Но как показывает история, нельзя бесконечно грабить народ и зажимать гайки. Особенно болезненно воспринимается беззаконие.

А пока, Вова делает большое одолжение Пете, хулиганя на востоке. А то бы давно Петя в Липецке поселился с решительными реформами.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Стиви, а когда пацанва район на район набегает - это гражданская война или не?

 

якщо ця пацанва буде з автоматами та грантометами- так, це може перерости в громадянську війну

Link to comment
Share on other sites

А пока, Вова делает большое одолжение Пете, хулиганя на востоке. А то бы давно Петя в Липецке поселился с решительными реформами.

 

Так. І воно таке велике, що навіть має ознаки гри в дві руки. 

Link to comment
Share on other sites

В 1939 тоже многие думали что никакой войны не будет. Что Гитлеру полномастшабная война не интересна и не выгодна. Вот только сложилось все не так.

На початку 1939 року - так, Гітлеру й справді було непереливки й війну йому було вести невигідно, бо в ситуації з Чехією СРСР був не дуже на його стороні. А от десь з весни 1939 року, коли СРСР раптово інтенсифікував діалог з Німеччиною....

Link to comment
Share on other sites

Ну я б не згодився з земляком відносно Тимошенчихи - вона з усієї нашої діючої хуцпи єдиний політик - всі інші - то барижки або бандоси. 

В принципі - вона один з вихідних варіантів виходу з кризи і поки що в її діях я не бачу ніяких проросійських рухів.

 

А от пєтюн з компанією - нищать країну. 

На радість кому ? Правильно - Росії.

 

Стівка, дай мені відповідь на декілька питань.

 

1. Чому курс долара та євро до гривні злетів у небеса, а курс гривні до рубля - майже не змінився ? Ти не в курсі ?

2. Чому "Сбєрбанк Росії" заявлено серед стратегічних банків ?

3. Чому нищаться банки з українським та закордонним  капіталом, а російські - цвітуть та пахнуть ?

 

Є ще дещо, згідно якого я можу сказати, що петька - прихований агент росії. Кстаті, не скажеш, де був під час Іловайську радник президента з питань оборони країни ?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

рубль так же упал вот и не изменился курс. ) русские банки в шоколаде по причине подпитки материнских структур. Сбербанк занимает туеву хучу процентов нашего рынка вот и есть важным, заграничные себя нормально чувствуют)
Link to comment
Share on other sites

рубль так же упал вот и не изменился курс. ) русские банки в шоколаде по причине подпитки материнских структур. Сбербанк занимает туеву хучу процентов нашего рынка вот и есть важным, заграничные себя нормально чувствуют)

 

1. В нас оця дивна синхронізація почалася зразу ж з падінням рубля. Чому рубль і гривня синхрогізовано падали ?

2. чому країна-агресор тримає у нас свої банки й чому голова НБУ це допускає ?

3. Чому СБР займає купу нашого ринка - після агресії й саннкцій заходу ?

 

Взагалі, як на мене ви не відповіли на жодне з питань, просто йорнічаєте.

Хєр з ним.

Link to comment
Share on other sites

вважаю, що путін буде ставити на Тімошенку і всіма сидами домагатися  дочасних предидентських і парламентських виборів

Вже поставив, коли вона сиділа.

Link to comment
Share on other sites

я вам ответил. при чем кристально чисто ан все вопросы. ан тему курса гривна рубль так он меняется от 0.25 до 0.4 что есть достаточно много. думаю можно график посмотреть. Сбер занимает много места так как у него была возможность и не забрали потом, почему не забрали? - по той же причине почему и остальные русские предприятия типа Першой приватной бреварни, МТС, Киевстара и почти всем предприятий молочной сферы и остальные скорее всего тоже. стране агрессор выгодно тут иметь банки по финансовым и политическим мотивам. так что их точно можно понять.так что не Петя виноват а гибридность того что тут сейчас происходит. не будет Пети- будет кто то другой. я на след выборы не иду, не хочу выбирать из разных гондонов.... если появится вариант пишите в личку)
Link to comment
Share on other sites

Ну я б не згодився з земляком відносно Тимошенчихи - вона з усієї нашої діючої хуцпи єдиний політик - всі інші - то барижки або бандоси.

В принципі - вона один з вихідних варіантів виходу з кризи і поки що в її діях я не бачу ніяких проросійських рухів.

 

Это очень нехороший выход из кризиса. Юлька страшна не тем, что уворует больше Вити или смародерничает больше Петра, у неё для этого ресурса маловато. Она страшна именно возможным позитивном. Потому, стоит поискать другого антикризисного менеджера.
Link to comment
Share on other sites

Не юльок, але поясніть: яким чином позитив може бути страшний?

Приєднуюся.

 

В мене питання до всіх хто страшно кричить про "макаку", "мамку" і про інше.

Дайте будь ласка ваші причини , чому Тимошенко - це капєц ?

апшто ето ведко?  :consul:

кокая йуля?

 

а пеонтковске не напесал, ап чем могут быть щас

торги в преддверии выборов, на которых абаму уже не выбирают?

 

нє, нє пєсал  :weep:  :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В мене питання до всіх хто страшно кричить про "макаку", "мамку" і про інше.

Дайте будь ласка ваші причини , чому Тимошенко - це капєц ?

 

 

С газом было плохо, после Юльки стало пиздец, хоть как-то разгреблись только сейчас. Сейчас с кацапами плохо, а будет? 

Link to comment
Share on other sites

С газом было плохо, после Юльки стало пиздец, хоть как-то разгреблись только сейчас. Сейчас с кацапами плохо, а будет? 

Момент, газові контракти підписувалися кінцево - ДРИЩЕМ.

Й він наполягав саме на такій формулі.

Й погано стало саме після дрищевих вивертів.

Link to comment
Share on other sites

чому Тимошенко - це капєц ?

хаз-по-пітсот-сука-брехлива-вароффка-набралася-кредитів-как-сучка-блох-хіхікала-с-хуйлом-спина-болить-а-вана-на-лабутенах

А на запитання чому за "її" контрактом з "базою 500" зараз ціна коцапського газу виходить 140 - мовчать.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

хаз-по-пітсот-сука-брехлива-вароффка-набралася-кредитів-как-сучка-блох-хіхікала-с-хуйлом-спина-болить-а-вана-на-лабутенах

А на запитання чому за "її" контрактом з "базою 500" зараз ціна коцапського газу виходить 140 - мовчать.

 

Саме так.

Бо на неї виливається стільки гімна, що я просто почав все перевіряти....і ахуєл.

Все що їй інкримінують - це той самий газ (насправді діяння дрища з нафтогазом, вони цю ціну затвердили)+періодично вилазить вакцинація, гроші від якої пішли...знов-таки людям дрища.

 

Єдине, що погано в ЮВТ - вона не вміла підбирати нормальні кадри....

Link to comment
Share on other sites

Не юльок, але поясніть: яким чином позитив може бути страшний?

Слишком много крови пролилось. Позитив страшен тем, что морает руки избирателей кровью. Пусть народ думает, что было-бы хуже и они выбрали меньшее зло. Так спокойнее.
Link to comment
Share on other sites

Саме так.

Бо на неї виливається стільки гімна, що я просто почав все перевіряти....і ахуєл.

Все що їй інкримінують - це той самий газ (насправді діяння дрища з нафтогазом, вони цю ціну затвердили)+періодично вилазить вакцинація, гроші від якої пішли...знов-таки людям дрища.

 

Єдине, що погано в ЮВТ - вона не вміла підбирати нормальні кадри....

На самом деле с газом история куда интересней и началась она задолго до злополучного контракта. Ведь это не рашка отказалась от газа по полтинничку.
Link to comment
Share on other sites

Саме так.

Бо на неї виливається стільки гімна, що я просто почав все перевіряти....і ахуєл.

Все що їй інкримінують - це той самий газ (насправді діяння дрища з нафтогазом, вони цю ціну затвердили)+періодично вилазить вакцинація, гроші від якої пішли...знов-таки людям дрища.

 

Єдине, що погано в ЮВТ - вона не вміла підбирати нормальні кадри....

В 14-му почистилася, чи то вони від неї :D

До речі, звернув днями увагу на тренд суспільної думки стосовно визнання України насправді незалежною державою. За 15 останніх років це був лише один рік - рік першого прем'єрства Тимошенко.

http://storage1.censor.net.ua/images/b/a/e/c/baecdaeaf1c93bbcc7fe2c6799c1f3ad/650x920.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Euro, О, дякую. Так і  є.

Відносно очистки - здається на те..але з Надькою якось воно...не дуже. Але вважаю, що ЮВТ доволі непогано вийшла з ситуації у нещодавньому інтерв'ю.

Link to comment
Share on other sites

В 14-му почистилася, чи то вони від неї :D

До речі, звернув днями увагу на тренд суспільної думки стосовно визнання України насправді незалежною державою. За 15 останніх років це був лише один рік - рік першого прем'єрства Тимошенко.

 

Это был год после революции, личности к этому не имеют никакого отношения.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...