Перейти до змісту

Киев беспредельный


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Питания у тому - з якої відстані стріляли. Якщо судити з фото місця нападу...

 

 

у вас есть фото с места стрельбы? дайте фото места откуда стреляли с привязкой по гугл картам - посмотрим. насколько я понимаю стреляли с поляны с подготовленного места где деревья не сильно мешают обзору в расчете что перед поворотами скорость будут сбрасывать. там вдоль дороги есть несколько мест с залысинами откуда из кустов вполне могли успеть дать одну-две очереди

Link to comment
Share on other sites

у вас есть фото с места стрельбы? дайте фото места откуда стреляли с привязкой по гугл картам - посмотрим. насколько я понимаю стреляли с поляны с подготовленного места где деревья не сильно мешают обзору в расчете что перед поворотами скорость будут сбрасывать. там вдоль дороги есть несколько мест с залысинами откуда из кустов вполне могли успеть дать одну-две очереди

у вас есть фото с места стрельбы?

Є фото відрізку дороги, де був обстріляний автомобіль. Як я розумію, це вірізок, огорожений стрічкою https://www.pravda.com.ua/news/2021/09/22/7308021

https://lb.ua/news/2021/09/22/494584_zamah_sergiya_shefira_shcho_vidomo.html

 

614b3bcbce2e2.jpeg

 

614b3bc109b08.jpeg

Link to comment
Share on other sites

даже здесь видно что можно из придорожных кустов попытаться вести огонь

"Стрелять из леса по движущейся цели между деревьями" - цель не двигалась между деревьями, стрелять можно из придорожных кустов - там не сильно мешают деревья

как мне видится по движущейся машине просто дали очередь, и попытались дать еще вдогонку

и я сомневаюсь что стреляли одиночными. возможно первые выстрелы. но не по двери. скорее всего короткими очередями

а вообще насколько я помню на форуме нет профессиональных трассологов - все остальное вопрос верю/не верю

Link to comment
Share on other sites

Стрелять из леса по движущейся цели между деревьями" - цель не двигалась между деревьями, стрелять можно из придорожных кустов - там не сильно мешают деревья

За словами мусорів стріляли одиночними 18 пострілів. Що значить ціль не рухалась поміж деревами, якщо вони ростуть обабіч дороги, а стрілець не у кюветі лежав, а у лісі, хоч і на якійсь "галявині"? На фото на машині можна нарахувати більше десятка попадань. Щоб просто прицілитися, вистрелити і попасти не менше 3-5 секунд потрібно навіть по нерухомій цілі. При швидкості руху 60 км на годину це 50-80 метрів шляху. Імовірніше, швидкість була вища. І таких пострілів було не менше 18ти. Вніманіє, вапріс: яку відстань проїде авто за цей час, і як стрільцю вдалося за таких умов попасти стільки разів? Бо "галявина" не простягається на півкілометра і стріляти доводилося б по рухомій цілі скрізь дерева і кущі.

 

сомневаюсь что стреляли одиночными.

Якби була черга, то наступні кулі всі пішли б у верхню частину кузова, бо ствол при стрільбі чергою задирається догори. Насправді ж розсіювання куль на фото бокової частини зовсім інше

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...