Перейти до змісту

Порохоботы.


Аквариус

Recommended Posts

Pylyp Dukhliy
18 hrs ·



Есть такая функция - информационная безопасность страны и общества. Если ее не выполнять, то страна проиграв информационно на своем поле, будет отдана на уничтожение. Это как имунная система.

В тоталитарных странах этим занимается государство. Для примера можно глянуть на север.

В демократических странах этим занимается гражданское общество, где основную роль играют СМИ.

В Украине первый вариант невозможен, а второй - нереален. Все наши неразвлекательные СМИ - дотационные, а значит критически зависимы от собственников. Собственники, вливая бабло хотят отдачи. Наши СМИ в своем большинстве - инструмент обслуживания кланов и тусовок.

И вот тут становятся востребованными социальные сети. Именно тут можно получить альтернативную точку зрения на происходящее.
Не обязательно верить блогерам, но, как минимум есть возможность сопоставить факты и позиции.

В такой ситуации блогер может быть популярным только если дает альтернативу.

Альтернативу кому? Нашим СМИ, конечно. Отсюда и конфликт между блогерами и журналистами. Одни накидывают на вентилятор зрады, другие - методично ее разгребают.

Наши СМИ в своей массе - оппозиционные. По одной простой причине - всегда найдутся обиженные на власть, а особенно в период реформ, когда от кормушки отпадают миллиардные потоки.

Поэтому альтернативой нашим СМИ становится квазипровластная позиция. Почему квази? Потому что блогеры не создают информационные поводы. Они на них реагируют. Чем меньше набросов - тем меньше реакция. Но это не отменяет того факта, что при реальном зашкваре власти, блогеры будут об этом тоже писать.

В Украине сложилась некая тусовка людей, которые методично разгребают набросы наших СМИ, выравнивая атаки стоящих за этими СМИ на власть.

Эту тусовку назвали порохоботами. Она неоднородная, но их всех объединяет защита информационного поля страны.

И это многих раздражает. Например, таких как Милованов, Фурса, Шабунин и прочие лещенки. Их абсолютно не интересует за счет каких источников финансирования живут громадские, укроправды, зеркалы гриценка и прочие центры борьбы с коррупцией. Но им очень свербит заглянуть блогерам в карман.

Как это гражданская позиция простого украинца? Не морочь голову, чувак, ты чьих будешь, у нас тут в тусовке все от кого-то кормятся и вы тоже должны.

И чем больше у них пригорает - тем больше блогеры понимают, что их труд не проходит зря.
Соцсети не выносят лжи. Это - наше поле и вам тут делать нечего.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тухлий дриснув. Гииии...

 

До-речі. Недавно попадалася інфа (і навить вроді скандалєц в мережі був) що частина провладних блохерів одержувала фінансування від кацапів. Бігдан вроді каявся, якщо не помиляюся. Зсилку не найду....

 

Зтухлий не з тої когорти?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Джон Сміт
Yesterday at 12:32pm ·



Хехехе. Тупое хуйло само копает себе яму.
С самого первого дня агрессии кремль пытался дискредитировать нашу власть. Не какого-то конкретно Турчинова или позднее Порошенко, а вообще и в целом. Всю верхушку Украины. Действовали они сразу по нескольким направлениям:
*пытались опорочить сам человеческий материал - якобы это бандиты и бомжи с Майдана захватили власть (другой вариант - алигархи)
*ставили под сомнение легитимность власти - якобы переворот, якобы хунта
*пытались вообще понизить статус верхушки Украины - употребляли формулы "киевская власть" применительно к лидерам всей страны. Хотя "киевская власть" это Кличко. Турчинов, Яценюк и Порошенко это власть Украины.

Зачем - ясно. Для формирования образа Украины как failed state, страны 404. Тогда выходило бы, что некая "киевская" власть воюет с некой "донецкой" и "луганской". Для уха какого-нибудь европейца - гражданская война как она есть.
Это всегда было необходимым элементом уничтожения нашей самостоятельности - изоляция на внешней арене (еще в документе о союзничестве козаков с московским царем Украине запрещались внешние контакты не через Москву).

К чему же мы пришли на третий год войны?
К полностью противоположному. Руководство Украины для Запада - рукопожатно, обитатели башен Мордора - нет. Кремлевское руководство постепенно превратилось в изгоев. Все эти растопыренные пальцы, Крым+вранье, сбитый Боинг+вранье, бомбежки мирных гуманитарных караванов в Алеппо+вранье, "мельдониевые победы"+вранье и сегодняшний "плутониевый ультиматум" опустили путина не просто до преступника, а еще и никчемного. Теперь все руководство кремлевской хунты это никчемные завравшиеся гопники пойманные с поличным, чье кретиничное вранье высмеивают в мире.

И с вводом санкций, дискредитацией имиджа россии в мире, ухудшением дипломатических позиций - именно рашка теряет устойчивость. У нее подрывается не только внутренняя ресурсная база, но и действовать вовне становится сложнее. После всех скандалов цена агентуры кремля на Западе увеличивается запредельно. Одно дело топить за москву, когда рашка - "альтернатива зажравшимся США", которые "шпионят за Меркель", и совсем другое, когда рашка сбивает Боинги, а потом врет и идиотически выкручивается.
И вот это уже победа нашего национального интереса.

Но все это не далось само по себе. С первого дня Майдана агентура пыталась толкнуть нас на компрометирующие действия. И с каждым днем многие лишь раздражались на настойчивое "не піддаємося на провокації", "не піддаємося на провокації". Но вот он - итог. Мы выдержали свою линию. Мы не позволили втянуть себя в компрометирующие вещи, а Рашка так силилась, что все больше увязала сама. И увязла.
Вот результат этой нашей "беззубой" стратегии. Наше "стоїмо!" выстрелило. И пусть так будет и дальше.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Змішались в купу коні, люди...

Виставити Майдан бомжами зумів якраз Порошенко - це було нобхідно для його (Майдану) делегітимізації і подальшої ліквідації під оплески тих самих людей, які перед тим вимагали щотижневого звіту Президента і прем'єра перед народом на  майдані.

А раша в той самий час просувала хунту і руку госдепа.

 

тобто у них різні цілі були:

- у Пороха-Яценюка - применшити роль Майдану і максимізувати власну легітимність через передачу влади від всенародно обраної ради до прем'єра і потім через "одинтур" Пороху (що у них не вийшло зовсім, бо рада не оголосила Янику імпічмент і відповідно до букви Конституції з легітимністю у Пороха реальний напряг).

- У хуйла - перебільшити роль Майдану, щоб показати, що законні інститути нічого не рішають, а все вирішує хунта і госдеп.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Виставити Майдан бомжами зумів якраз Порошенко

 

Каким образом? Если можно с примерами.

 

 

 


все вирішує хунта

 

Так хунта или Майдан?

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Основные задачи шоколадных Иуд :

 

Максимально ограничить распространение информации бросающей тень или откровенно дискредитирующей Порошенко (далее «рошен»), его действия и решения

Максимально сократить распространение информации об акциях, направленных на протесты и критику «рошена».

Дискредитация самих организаторов и активных участников подобных акций.

Распространение информации о выдающихся успехах и достижениях «рошена».

Откровенная пропаганда и запугивание, с целью создать образ незаменимости «рошена».

Исходя из вышеперечисленных задач, Иуды минстеця пользуются следующим набором «шаблонов» :

 

— обвинение в прокремлевской позиции, работе на Москву, на Путина и т.д.;

 

— обвинение в «зраде» Батькивщины (ты почему не на фронте, раз такой патриот), предании идеалов Майдана;

 

— продажности Оппоблоку(свежее), дискредитация сторонников и самой Ю.Тимошенко;

 

Указанное, сопровождается — безапелляционным и быстрым навешиванием ярлыков собеседнику, постоянными жалобами администрации с целью блокирования статей и комментариев, якобы оскорбительных и т.д., провокационный переход на личности с целью вызвать оскорбление или матерое высказывание в свой адрес, с последующей блокировкой (Ваш аккаунт один и Вы им дорожите, а у них их много, они ни к чему не привязаны и в этом главная проблема).


Основные задачи шоколадных Иуд :

 

Максимально ограничить распространение информации бросающей тень или откровенно дискредитирующей Порошенко (далее «рошен»), его действия и решения

Максимально сократить распространение информации об акциях, направленных на протесты и критику «рошена».

Дискредитация самих организаторов и активных участников подобных акций.

Распространение информации о выдающихся успехах и достижениях «рошена».

Откровенная пропаганда и запугивание, с целью создать образ незаменимости «рошена».

Исходя из вышеперечисленных задач, Иуды минстеця пользуются следующим набором «шаблонов» :

 

— обвинение в прокремлевской позиции, работе на Москву, на Путина и т.д.;

 

— обвинение в «зраде» Батькивщины (ты почему не на фронте, раз такой патриот), предании идеалов Майдана;

 

— продажности Оппоблоку(свежее), дискредитация сторонников и самой Ю.Тимошенко;

 

Указанное, сопровождается — безапелляционным и быстрым навешиванием ярлыков собеседнику, постоянными жалобами администрации с целью блокирования статей и комментариев, якобы оскорбительных и т.д., провокационный переход на личности с целью вызвать оскорбление или матерое высказывание в свой адрес, с последующей блокировкой (Ваш аккаунт один и Вы им дорожите, а у них их много, они ни к чему не привязаны и в этом главная проблема).

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


з легітимністю у Пороха реальний напряг).

 

Все что нужно знать о Спартаке.  Как это я вчера не заметил, вопросы задавал, как нормальному...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Каким образом? Если можно с примерами.

 

 

 

пошукай про майдан і технології і про те, як Порох розказував, що вміє боротись з технологіями і не дасть майдану впливати на Президента. Вже обсмоктано 100 разів.

 

 

Так хунта или Майдан?

 

в рашапропаганді це все волосата рука Госдепа ,а от ВР на початку 2014 була обрана ще за часів Януковича , в т.ч. донбасом і кримом, тому з госдепом її з'язати не виходило.

 

Все что нужно знать о Спартаке.  Как это я вчера не заметил, вопросы задавал, как нормальному...

 

напиши что нужно знати, а то цнотливі натяки без конкретики...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Порохоботы все тут  :gigi: Тусовка ебонутых и проплаченых

 

https://www.facebook.com/groups/1644361482510872/

Да, не густо як для ресурсу на підтримку цілого Президента - 1 259 учасників

Link to comment
Share on other sites

 

ага заробітчани, його хвилюють.. А може Шувалову і йому подібним буде некомфортно в Україну мотатись?

а щодо заробітчан, то в інтересах України, щоб Росія створювала їм якнайгірші умови і сама видавлювала їх в Україну. В інтересах України, але не влади, для якої чим менше дорослого активного населення без бюджетного (чи олігархічнозаводського) повідка - тим менше ризиків соціальних потрясінь. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


а щодо заробітчан, то в інтересах України, щоб Росія створювала їм якнайгірші умови і сама видавлювала їх в Україну. В інтересах України, але не влади, для якої чим менше дорослого активного населення без бюджетного (чи олігархічнозаводського) повідка - тим менше ризиків соціальних потрясінь. 

 

А может перебить их нахуй,  тех заробитчан, тем более, шо 54% все равно сук подколодных, которые голосовали за чоколядника?

 

А завезти кашерных хульков, грицацуев и прочей мелкопиздоты, которым мозги засирать сподручнее липедзкими фабриками и тем, шо през все одно нелигитимный... 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А может перебить их нахуй,  тех заробитчан, тем более, шо 54% все равно сук подколодных, которые голосовали за чоколядника?

 

???

я написав про те що їх треба повернути в Україну, причому бажано чужими (російськими) руками. Для чого їх перебивати? шо за брєд?!

Link to comment
Share on other sites

 

я написав про те що їх треба повернути в Україну, причому бажано чужими (російськими) руками. Для чого їх перебивати? шо за брєд?!

 

 

А работу в Украине ты им обеспечишь?  Или будешь их семьи кормить  (лично или с макакой, то уже все равно)

 

 

upd

 

Я понимаю, что и кормить их детей тебе бажано чужими руками, твои только под клаву заточены, шоб рассказывать шо нужно делать, но бошсохрани ничё не делать самому.

Змінено користувачем Аквариус
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


пошукай про майдан і технології і про те, як Порох розказував, що вміє боротись з технологіями і не дасть майдану впливати на Президента. Вже обсмоктано 100 разів.

 

Ты стрелки не переводи. Приведи  прувы того, что 

 

 

 

 


Виставити Майдан бомжами зумів якраз Порошенко
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ты стрелки не переводи. Приведи  прувы того, что 

 

ти не петляй

 

Все что нужно знать о Спартаке.  Как это я вчера не заметил, вопросы задавал, как нормальному...

 

давай "всьо", хочу почитати

 

 

Link to comment
Share on other sites

А ключи от квартиры, где деньги лежат не хочешь?   :)

 

Ты написал свои обвинения  первым постом после текста.  Возникли вопросы, а ты второй день менжуешься.  

 

Не, я понимаю, что  ответить тебе нечего, ну так так и скажи - брякнул не подумавши. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ты написал свои обвинения  первым постом после текста.  Возникли вопросы, а ты второй день менжуешься.  

 

та ні, не звинувачував, просто констатація фактів. Які факти тебе так зачепили? про легітимність?

 

Не, я понимаю, что  ответить тебе нечего, ну так так и скажи - брякнул не подумавши. 

 

я зажди думаю, перед тим як сказати/написати. У мене в пдіписі перші п'ятеро - балаболи, які намагались мене зловити за язик, а коли обламались не захотіли відповідати за свої звинувачення.

 

Свої тези з того поста повторю спеціально для тебе:

 - Порошенко був зацікавлений у делегітимізації Майдану і прямо про це завив в інтерв'ю ,що майдан не буде впливати на Президента, бо якщо він хочсе впливати, то це політична технологія, і він з нею розбереться. Інструмент боротьби  - маргіналізація, інформаційні вкиди про "бомжатник в центрі столиці" і його подальша зачистка типу "комунальними службами"

- про легітимність очевидно.

 

Щось із цього викликає в тебе сумнів?

Може звинуватити мене в брехні, тоді я приведу пруфи і заігнорю тебе як чергового балабола.

Link to comment
Share on other sites

Так много совершенно ненужных и неинтересных слов о себе любимом и ни единого по делу.  

 

У тебя может со зрением проблемы?  Или неистребимая хульковская привычка крутить жопой, как цыган солнцем?

 

Я просил объяснить только одно твое утверждение

 

 

 

 


Виставити Майдан бомжами зумів якраз Порошенко

 

Каким образом?  Приведи прямые цытаты Пороха с сцылами, которые выставляют Небесную Сотню и остальных участников Майдана бомжами или как-то оскорбляют их достоинство.

 

 

 

 


делегітимізації Майдану

 

Ты о чем?   :fp1:

 

 

 

 

 

 


- Порошенко був зацікавлений у делегітимізації Майдану і прямо про це завив в інтерв'ю ,що майдан не буде впливати на Президента, бо якщо він хочсе впливати, то це політична технологія, і він з нею розбереться. Інструмент боротьби  - маргіналізація, інформаційні вкиди про "бомжатник в центрі столиці" і його подальша зачистка типу "комунальними службами" - про легітимність очевидно.

 

 

Ну шо сказать...  Макака прийде - порядок наведе?   :pleasant:

 

Так не прийдет она никогда. НИКОГДА.  Даже если ты надсадишься. Свой кредит доверия она уже выбрала и использовала.  И тот же самый Майдан послал её накуй, потому что  голосила она крайне неубедительно. Хыст потеряла по больничкам :)

 

Но ты верь. Да.

 

ЗЫ О том что у нас хунта и през нелигитимный я последний раз слышал от цуговской упоротой ваты. Ну вот теперь и от тебя.   Я б забанил.  :pardon:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Які ще заяви? Порох зробив, а не заявляв, він і так після заяви, що майдан це технології отримав достатньо гамна. Де я писав, що він заявляв публічно про бомжів?

 

і хто така Макака?

 

Короче, оскільки ти сциш кинути пред'яву ,то я це зроблю за тебе, щоб час не витрачати:

 

"Спартак ти юлєкремлеющебот і цинічно брешеш про конституційність виборів шановного Петра Олексійовича"

 

 

Ну що ж, мою недолугість і кремлястість легко довести. Оскільки згідно Конституції (дивимось сайт Перзидента  - http://www.president.gov.ua/documents/constitution/konstituciya-ukrayini-rozdil-v)

 

Стаття 108. Президент України виконує свої повноваження до вступу на пост новообраного Президента України.

Повноваження Президента України (тобто Яника) припиняються достроково у разі:

1) відставки;

2) неможливості виконувати свої повноваження за станом здоров'я;

3) усунення з поста в порядку імпічменту;

4) смерті.

Стаття 109. Відставка Президента України набуває чинності з моменту проголошення ним особисто заяви про відставку на засіданні Верховної Ради України.

Стаття 110. Неможливість виконання Президентом України своїх повноважень за станом здоров'я має бути встановлена на засіданні Верховної Ради України і підтверджена рішенням, прийнятим більшістю від її конституційного складу на підставі письмового подання Верховного Суду України - за зверненням Верховної Ради України, і медичного висновку.

Стаття 111. Президент України може бути усунений з поста Верховною Радою України в порядку імпічменту у разі вчинення ним державної зради або іншого злочину.

Питання про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту ініціюється більшістю від конституційного складу Верховної Ради України.

і тд. по процедурах цих 4 пунктів

щоб захистити Порошенка від моїх підлих наклепів, достатньо продемоснтрувати докази:

1. Заяву про відставку написану яником.

2. Рішення ВР по стану здоров'я яника.

3. Голосування по імпічменту

4. Довідку про смерть Овоча.

Чекаю.

 

ЗІ. Тільки не треба розводити соплі про військову ситуацію, і те що в раді не було стійкої більшості, а нам треба був терміново през водинтур, тому вони не ризикнули голосувати імпічмент...

На всі кадрові призначення, коли треба було осідлати потоки вони більшість знайшли аж бігом Треба було і тут піднапрягтись, а не срати на Конституцію.

Link to comment
Share on other sites

 Спартак . Ти гоніш  . Знаєш чому  ?  Тому що більшість  була  ,  вона голосувала ще й  уряд  і  декілька  Законів  та Постанов  Конституційною  Більшістю  .

 

 Порошенко  отримав  легітимність  на виборах .  До яких  претензій  на той  момент  не було ні в кого крім  ПаРаши  хуйла і  Януковича  .

 

------

Але ці юридичні невідповідності можуть бути спрощені вже у вівторок, коли Верховна Рада обере цілком законний уряд національної довіри, за яким, згідно з Конституцією 2004 року, закріплюється переважно повнота влади в Україні.

 

----

 

  Далі . Йдіть  хлопці в исуд ,  де Вас  пошлють , або  знову ж  таки зішлються  на  вже  прийняті рішення  та  вибори .

 

До речі  про  самум легітимність ,  вона  дещо за межами  юридичної  площини .

 

До речі  один тур  ,  хоч і  технологія  , але теж  вже позаду .  Українці  не  сформували громадянську  націю в повному  розумінні і об'ємі  .  Тому  чи  повториться  пройдене  ще побачимо  .  

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Спартак . Ти гоніш  . Знаєш чому  ?  Тому що більшість  була  ,  вона голосувала ще й  уряд  і  декілька  Законів  та Постанов  Конституційною  Більшістю  .

 

 

100%. Я до цих пір не розумію, що їм заважало влупити імпічмент овочу. Підозрюю, що більшість була не така монолітна, як здавалось ,інакше я не розумію яценюка з Турчиновим. Ну або починаються якісь конспірологічні теорії.

 

 

 

 Порошенко  отримав  легітимність  на виборах .  До яких  претензій  на той  момент  не було ні в кого крім  ПаРаши  хуйла і  Януковича  .

 

 

до чого тут вибори? питання по легітимності результатів виборів ніхто не ставить. Питання взагалі не до Пороха, а до ВР, яка оголосила вибори не припинивши повноважень попереднього президента. Зараз можна скільки завгодно розводитись про політичну доцільність, але тоді Конституцією тупо підтерлись.

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites

 

до чого тут вибори? питання по легітимності результатів виборів ніхто не ставить. Питання взагалі не до Пороха, а до ВР, яка оголосила вибори не припинивши повноважень попереднього президента. Зараз можна скільки завгодно розводитись про політичну доцільність, але тоді Конституцією тупо підтерлись.

 Тут   згоден  .  Було  політичне рішкння ,  більшістю  ВР  .  Це  єдине  на чому  втримались  . 

 

 До речі  ,  рахую  що  в 2005  суд призначивши  третій  тур  приймав ,  якщо то умісно ,  рішення під політичним  тиском  . Результати  суду  відправлені  на смітник  .  ГПУ   припинило  справу  ... 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


і хто така Макака?

 

Это партийная кличка твоей ХульиЛадимовны.  И ты прекрасно это знаешь.

 

 

 

 


Короче, оскільки ти сциш кинути пред'яву ,то я це зроблю за тебе, щоб час не витрачати:   "Спартак ти юлєкремлеющебот і цинічно брешеш про конституційність виборів шановного Петра Олексійовича"

 

Ты вата, прежде всего.   Как и твоя макака.  :)

Link to comment
Share on other sites

біда в тому ,що Конституцію решгуляно топтали і потім. Закон зворотної дії і інші норми Конституції.

 

В мене, якщо чесно, склалось враження, що вони просто по іншому не вміють. Уся ця шобла в ВР.  Їх розуму вистачає тільки на хапок і кидок. Тому Порох ,який хоч мінімально шурупає головою вглядає на їхньому фоні матьорим політиком.

 

ЗІ. Акваріус, ти в ігнорі, як і було обіцяно.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Акваріус, ти в ігнорі, як і було обіцяно.

 

Я тебе такой лафы обещать не могу.  Твои сектантские идиотизмы всегда будут доставлять всем окружающим. ДА   :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...