Перейти до змісту

Спасибо за Е - декларации!


хозяин

Recommended Posts

Іііііііііііііііііі!!!!!  :lol2:

 

Что показало выступление Зеленского на ICTV:

1) президент не знает имён судей, КСТАТИ, он за полтора года общался только с главой суда.

2) президент не уверен, что завтра вторник.

3) Шабунин уже любит Зеленского, уже не критикует.

4) в студии одни Соросята, которые визжат как на сковородке о том, что завтра земля остановится если КСУ не разгонят.

5) Шабунин говорит, что заказчики решени КС Коломойский и Медведчук, Зеленский боится называть фамилии.

Пісєц на цьому шоу ще лютіший, ніж я очікував.

Жодної людини з альтернативною точкою зору.

Вереск піднявся, бо завдяки рішенню КС про підтримку Заходу і гроші МВФ можна забути якщо не назавжди, то надовго. А це означає повний колапс держави Україна вже у першій половині 21 року і розворот в сторону рашки

зебаньок з тобою має спільну позицію, каже, що всі західні партнери з ним заодне.

А от Венеційської комісії на обговоренні кризи з Президентом так ніхто і не згадав.

Link to comment
Share on other sites

зебаньок з тобою має спільну позицію, каже, що всі західні партнери з ним заодне.

А от Венеційської комісії на обговоренні кризи з Президентом так ніхто і не згадав.

 

Мені пох, що там гворить Зебаньок, чи твоя Тимоха. У мене своя голова є, щоб аналізувати.

 

А от Венеційської комісії на обговоренні кризи з Президентом так ніхто і не згадав.

 

Немає ніякого висновку Венеціанської комісії, щодо зебанячих хотєлок по КС. Годі нести маячню

Link to comment
Share on other sites

Мбгг, "внушаємим"! Говорить мені панянка, яка черпає свою інфу з анонімних телеграм-помийок.

Я ще на початку епопеї з КУ писав тут, що не підтримую Зебанька у його намаганні кавалерійським наскоком вирішити проблему тут https://uapolitics.com/index.php?/topic/31161-spasibo-za-e-deklaratcii/?p=1179846. Щодо підтримки Заходу і грошей МВФ не верзи маячню, а почитай краще реакцію сіпкерів ЄС і дипломатичного корпусу в Україні, замість своїх телеграм-помийок

 

Нє. В мене дуже широкий спектр джерел інформації.

Ви тільки одну, саму першу реакцію читали? А решту - око замилилося?

Змінено користувачем tom_cat
Link to comment
Share on other sites

4) в студии одни Соросята, которые визжат как на сковородке о том, что завтра земля остановится если КСУ не разгонят

Саме ризики по земельному питанню викликають в зебаньковської тусовки справжній жах.

Мені пох, що там гворить Зебаньок

Мені пох, що тобі пох. Шкода лише, що в тебе з ним і соросятнею навколо нього в студії спільна позиція.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Ви тільки одну, саму першу реакцію читали? А решту - око замилилося?

 

Ще раз, я солідарний з думкою, що розпуск КУ у версії Зебанька веде до правового хаосу. Але і рішення КС щодо декларування того ж гатунку. І з цим треба щось робити

Link to comment
Share on other sites

КС разгонять надо было давно... Делать конституционную палату в ВС и точка. Вспоминаю, скоко долбили в тупые головы украинськых "демократив", что эта .контора, особенно в нынешнем ее виде приведет в конечном итоге к коллапсу системы государства - все мимо ушей  :fp1:  Так шо нынешние потуги .уже как мертвому припарки... Продолжающийся развал государства под неутихаемый оркестр политических "симфоний" политических подонков всех мастей. Так шо пилите, Зеля, пилите  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Я знаю, що без землі ця країна вже нічого не вартуватиме і ні на що не матиме шансів. 

Соросятня кістьми лягає за "нашу" земельну "реформу", бо вона прописана під її роботодавців.

Link to comment
Share on other sites

Верещук: президентський законопроєкт не потрапить у парламентську залу на голосування

За її словами, парламент планує ухвалити політичну заяву щодо діяльності КС та проголосувати за законопроєкт, який повертає антикорупційне законодавство, скасоване Судом.

 

https://lb.ua/news/2020/11/02/469650_vereshchuk_prezidentskiy.html

 

Ни в грош не ставят нашего Карапузика. Даже, казалось бы, свои.

Link to comment
Share on other sites

По нынешней ситуации: Зельцман так резок по отношению к КС отнюдь не из-за боязни утраты безвиза и стремления сохранить антикоррупционный блок. На сие ему как и всей политической укроылите насрать по большому счету. Просто Зельцманята почуяли неминуемую опасность, что через этот самый КС полностью контроллируемый олигархией его могут лишить власти и выкинуть на хер обратно в Квартал в любой момент  :fp1: Пиздец как всегда подкрался незаметно и настойчиво цепляется за президентские фаберже. Так назыааемая европоориентированная апазыцыя, которая по логике вещей должна была бы поддерживать борьбу преза со стремящемся похоронить - антикорблок - основу отношений с Западом  КС, вдруг выступила с его критикой и обвинениями в волюнтаризме  :weep:  Что лишний раз показывает, что для них вся это евроинтеграция, вырывание страны из проклятого советского прошлого - пустой звук! Ибо на кону возможность вцепиться по глубже в горлянку бездарному неквалифицированному президенту и самим вернуться к властному корыту абы высосать из полумертвого тела Украины все, что еще можно высосать. О так называемой апазыцыии с другой мацковской стороны я вообще молчу. Те давно почуяли запах зеленой крови.

 

Блять, какая гниль вся эта так называемая политылита Украины  :bluet:

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я знаю, що без землі ця країна вже нічого не вартуватиме і ні на що не матиме шансів. 

Соросятня кістьми лягає за "нашу" земельну "реформу", бо вона прописана під її роботодавців.

 

Ти краще скажи, чому разом з юльками кістьми за "народну землю" лягають деркачі-урбанські?

Link to comment
Share on other sites

Ще раз, я солідарний з думкою, що розпуск КУ у версії Зебанька веде до правового хаосу. Але і рішення КС щодо декларування того ж гатунку. І з цим треба щось робити

 

 

Как говорится поздно пить боржоми... 

 

Можно канешна разогнать Зраду и попытаться провести выборы парламента. Но закончится это пшиком... Або Зрада как наш Додик не захочет уходить, або КС объявит роспуск неконституционным  :weep:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Верещук: президентський законопроєкт не потрапить у парламентську залу на голосування

За її словами, парламент планує ухвалити політичну заяву щодо діяльності КС та проголосувати за законопроєкт, який повертає антикорупційне законодавство, скасоване Судом.

 

https://lb.ua/news/2020/11/02/469650_vereshchuk_prezidentskiy.html

 

Ни в грош не ставят нашего Карапузика. Даже, казалось бы, свои.

Авторитетом є лише той, хто платить зараз і потім. А зєля остаточно відпрацював своє, привівши їх в депутати.

Link to comment
Share on other sites

Ти краще скажи, чому разом з юльками кістьми за "народну землю" лягають деркачі-урбанські?

Навіть і не цікаво. На відміну від Батьківщини, для якої збереження десятків мільйонів га землі під контролем українців є задекларованою базою для відродження країни, в олігархічних і підхуйляцьких кіл це засіб торгу.

Link to comment
Share on other sites

Нажаль. Зебанькам так точно вже

 

Зато впереди "интересные" времена...юСначала массовая ширка "патритотив" и кремлевских с целью похоронить Зельцмана, даже Уличька судя по ее поднявшейся головке после эпического провала на местных будет активно участвовать, а потом как всегда свальная драка "за украинское наследство"....до последнего куска украинской земли и государственности....

Link to comment
Share on other sites

Навіть і не цікаво. На відміну від Батьківщини, для якої збереження десятків мільйонів га землі під контролем українців є задекларованою базою для відродження країни, в олігархічних і підхуйляцьких кіл це засіб торгу.

 

От бачиш - соросята тобі цікаві, а урбанські-деркачі ні. А вони теж з Юлею кістьми лягають за "народну землю". І що ж вони у Юлі виторгували, якщо не секрет?  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Уличька
А кому тут ще учяствовать? Самі їбанати та бариги навколо, має ж бути хоча б хтось з метою збереження держави і яйцями.

От бачиш - соросята тобі цікаві, а урбанські-деркачі ні. А вони теж з Юлею кістьми лягають за "народну землю". І що ж вони у Юлі виторгували, якщо не секрет?  :gigi:

Не за адресою їх відправляєш, судячи з ще поточних виборів, грошового і адмінресурсу в Юлі нема. 

Link to comment
Share on other sites

А кому тут ще учяствовать? Самі їбанати та бариги навколо, має ж бути хоча б хтось з метою збереження держави і яйцями.

Не за адресою їх відправляєш, судячи з ще поточних виборів, грошового і адмінресурсу в Юлі нема. 

 

Судячи з її грандіозних електоральних перемог (навіть ахметовського підора до зради не протягнула) багато їй з того пирога не перепаде. 

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не за адресою їх відправляєш, судячи з ще поточних виборів, грошового і адмінресурсу в Юлі нема. 

 

Тоді логічний висновок, що Юлю теж хтось найняв, разом з деркачами-урбанськими  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Юлю найняти важко, бо їй це не цікаво.

Судячи з її грандіозних електоральних перемог (навіть ахметовського підора до зради не протягнула) багато їй з того пирога не перепаде

На мій погляд їй це і не треба. Немає сенсу впрягатися, якщо немає шансів контролювати глобальний процес.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...