Перейти до змісту

Політ (і не тільки) гумор


Agh

Recommended Posts

10388193_10201853074399788_5609406478141

 Баня, через дорогу — раздевалка*  Вопрос: где баня, а где раздевалка? ;)

* справа - офис КПУ, слева - офис ФСБ под крышей рASSейского центра науки и культуры. г. Киев, ул. Борисоглебская
 

Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook.com/vitalii.chepynoga/posts/770661619645196?fref=nf

Vitalii Chepynoga

 

Сестра дзвонить з Москви, питає, чи ми живі тут, і хоче передать якусь передачу... Ще питає чи працюють у нас магазіни і аптєки... Та жизнь тут, сложна канєшно, кажу, воєнне положеніє, кровіще, кишки на деревах висять, частічний канібалізм.... ще в мене найшли томік Єсеніна, то на мене тут охота зараз і облави... Про магазіни і аптєки нічого не знаю, бо я з нового року з погріба не вилазив, шо я ідіот... З предметів першої необходімості давно нема нічого... Передай, кажу, якшо можна питьєвої води, зеленки і пару бинтів (можна не стєрільних)... Ну і як місце останеться, то літр Хеннесі ХО, банку чорної ікри (та не отіє хуйні з якогось худого осєтра, а такої малосольної, з бєлуги, мелкозернистої, і дивись щоб на базарі вони тобі її ложкою не залізною давали пробувать, а фарворовою, бо вона од залізної портиться)... ну ще може дюжину устріц, Белон номер 2, тільки щоб лід був із Франції, а не з Росії... Тут цього зараз особо не хвата... А потом всплакнув, і поклав трубку... Ізвіні кажу нє магу говоріть, начинається бомбьожка, а потом намаз за Бандеру, врем’я нема... І як узнають, що мені був входящий з Москви, то мені тоді точно пісдєц...

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...