Перейти до змісту

Політ (і не тільки) гумор


Agh

Recommended Posts

unian ‏@unian  52s52 seconds ago
Французи розмістили оголошення про продаж "Містралів" у мережі: шампанське - в подарунок
http://www.unian.ua/world/1015059-frantsuzi-rozmistili-ogoloshennya-pro-prodaj-mistraliv-u-mereji-shampanske-v-podarunok.html

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Просто понравилось  :)

 

 

Švelnus Risčia@Sweetie_lynx

Москали, не суйте, пжалста, свою морду лица в твиты адекватных.

Вечно всё не как у людей. То президент - Хуйло, то IQ как у ракушки

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 У нас всегда зимой насыпают кучки отсева вдоль проблемных участков дороги (чтобы посыпать в гололед). В этом году - новшество - в кучки повтыкали палки перемотанные светоотражающей лентой. Видимо, чтобы никто не въехал в кучу. Однако, палки получились похожими на гаишные жезлы и вызывают ассоциации, что кучки отсева - это могилки гайцов.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

 


Какой заразительный смех!

 

Молочник создал своё МММ и нашкрябал тем самым денег на машину от всех доброжелателей,

Его хохот нас забавляет и ему вдвое смешно, от происходящего )))

Link to comment
Share on other sites

У Насти  хорошо прошла пятницавечер:

 

 
Nastya Stanko
15 мин. · отредактировано · 
Друзі, дуже незручно це писати, але трохи перепрацювалась і взагалі щось із впорядкованістю речей. Але вже, не буду виправдовуватись ‪#‎нематобівиправдання‬. Мене на завтра запросили на виступ кудись. Я не пам'ятаю куди і на котру, але пам'ятаю, що погодилась. І не можу знайти цього листа ніде. Напишіть мені, будь ласка, в приват. Дякую, і простіть. Тег для чоловіків, котрі думають, що цей тег доречно, аби був для чоловіків:
Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

B3j_31ZCcAAbUA5.jpg

 

 

 

Хуйовий Львів ‏@hu_lviv  5 мин5 минут назад
Мій. Годую русскаязичними. 
Добре поправляеться. 30 кг за місяць набрав 
 
B3kMvweIIAAEJ_f.jpg
Змінено користувачем Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

если придумают скорпулярно-волновую природу Айлена.

:S Це ж "Самый молодой депутат Верховной рады восьмого созыва Алена Кошелева", яка стверджує, що має дві університетські освіти, ще й одна технічна. От і спитати її про "скорпулярно-волновую природу".

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...