Перейти до змісту

Політ (і не тільки) гумор


Agh

Recommended Posts

1978 год. Юный офицер КГБ гуляет в одесском парке и видит старого еврея, который читает книгу.
-Что читаете? – интересуется офицер
- Пытаюсь выучить иврит.
- А зачем Вам иврит? – удивляется кагэбэшник. – Чтобы получить визу в Израиль, нужны годы. Да и разрешат ли Вам? Пока выправят все документы, ляжете уже и умрете.
- Я учу иврит, чтобы, когда умру и попаду на небо, можно было говорить с Авраамом и Моисеем. В раю все говорят на иврите, – поясняет старичок.
- А если после смерти Вы попадете в ад? – спрашивает офицер.
- Ну, русский я уже знаю, – отвечает старик.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

СЛУЧАЙ

Або - “шо посєєш - то пожньош”…

Обід готував дома. Забув купить коє-шо… Вискакую в магазін, бачу – коло ліфта хтось тапок загубив. Ну, обичний такий тапок, “шльопок”, спортивний “Найк”, чорний, пластіковий.

Лежить собі, одиноке таке, забуте, розгублене, нікому не нужне… Ладно думаю, спасу я тебе, врятую, так і бить… Забрав його з собою в ліфт, спустив додолу, і поклав біля під’їзду на лавці. Кажу: хазяїн твій оговтається і знайде, і забере додому, не переживай…

Потім часа через два розбираю дома спортивну сумку, щоб одяг постірать після треніровки… Тапок витяг… Один… Ну, обичний такий тапок, “шльопок”, спортивний “Найк”, чорний, пластіковий… - Странно, - думаю… Два ж було…

… Путьом несложних логічєських размишлєній…

… Спускаюсь вниз – лежить на лавці… Гуляє на свіжому воздусі… Мене побачив – зрадів…

- Ходім додому, - кажу, - гуляка, бля…

Забрав…

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

хто насправді переміг у другій світовій

— За що воював Вермахт?
— За Третій Рейх.
— Третій Рейх є? 
— Нема.
— За що воювала Червона Армія?
— За СРСР. 
— СРСР є?
— Нема.
— За що воювала УПА?
— За незалежну Україну.
— Незалежна Україна є?
— Є.
— Отож...

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...