Перейти до змісту

Політ (і не тільки) гумор


Agh

Recommended Posts

https://www.facebook.com/vitalii.chepynoga/posts/802726219772069

Vitalii Chepynoga

ПРО СТРАШНЕ…

Мінкульт Росії відмовився заборонити книги Туве Янссон про “Мумі Тролів”… Кажуть, що твори цієї письменниці не представляють опасності… А зря-зря… Моральне разложеніє воно як снєжний ком, - стоїть тільки начать з малого і всьо: на місці духовних скреп лишиться тільки бездуховне попелище і похабщина… Бдітєльності тірять нельзя…

На мою думку, треба негайно заборонити наступні вешчі:

1. Вінні-Пух. Пам’ятаєте, як ведмідь по імені Вінні-Пух пішов до Кроля в гості, там нажерся і потом застряв в дверях. Половина медведя була надворі, а половина – в хаті. Причому в хаті була іменно жопа. І можна тільки с ужасом предполагать, шо Кріль з свинею на ім’я П’ятачок витворяли з нещасним ведмедем, а вірніше – з його жопою
2. Буратіно. Сексуально-озабоченний престарілий маньяк педофіл на ім’я Карло вирізає собі з дерева хлопчика – аналог резіновой женщини… Нащо він йому як не для сексуальних услад і разврата? Карло змушує суррогатного сина називати себе “папіком”… А подивіться на ніс Буратіно! Ви представляєте, куди папа Карло засовував цього носа? Це ж чистий ужас…
3. Дюймовочка… Тріллєр з елементами зоопедофілії про те, як жаба, жук і кріт з помошчю сутіньора в виді полоьової миші хтиво намагаються трахнути неповнолітню героїню. Волоси стають дибом, коли перегортаєш ці мрачні сторінки…
4. Робінзон Крузо… Расизм і сексізм.. Аморальне і разложившеєся существо, яке і чєловєком-то назвать язик не поворачується… бере собі в сексуальні раби афроамериканця по імені П’ятниця… Що він з ним робив всі ці годи? Кроме того, у цього отщепєнца Робінзона ще була коза… Я думаю, даже об’яснять не нада, що з цією козою можна зробить, якщо харашо закріпить, допустім, між двома деревами, або вдягнуть на її задні ноги солдатські сапоги… Шоб не втекла…
5. Колобок. Тут не все так явно… На первий взгляд, вроді би й придраться нема до чого… Але, якщо проаналізіровать… От дивіться. Живуть собі нещасні баба й дід. Жрать нічого, бо санкції… З останнього борошна, назбираного по сусєкам, вони ліплять Колобка… Ні, шоб отблагодарить, - так він утік… Ну хіба не підарас?

М-да… шось я перевозбудився… Піду почитаю шось опасне… Напрімєр про Курочку-Рябу… Ніхто ж її до кінця реально так і не прочитав… А в мене є друга часть - сєкрєтна, яку кальоним желєзом питалась вижечь цензура… В другій часті розказується про те, як саме, скільки раз і у який спосіб дєдушка наказує курочку за знесене яєчко…

Ну ладно, признаюся, - другу часть я сам написав… Начинається вона з того, що тіпа, курочка приносить дєдушці піццу, а він сидить дома у німецькій формі і в чорних ажурних колготках… Далі не розкажу, бо авторські права…

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...