Перейти до змісту

Політ (і не тільки) гумор


Agh

Recommended Posts

- Простите, но распятие Христа - научно не доказанный факт, а убийство Кеннеди произошло задолго до появления Правого Сектора, - возражал представитель США, но Чуркина уже было не остановить...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Стягнув на ФБ у Чєпіноги:

 

Про їду та її вред... і пользу...

В дєцтві нас учили, що завтрак ззіж сам, обід поділи з другом, а ужин отдай... Добкіну. Кажуть шо січас ця концепція уже устарєла і можна жерти коли захочеться... Ми так і робимо часто... Ото, бува, ззіси цельної овсянки на воді з половиною єжевичної ягоди зранку, та в обід отвєдаєш дикого рису з грибами шіітаке... І цілий день така льогкость во всьом тєлє... Аж поки увечері не вип’єш півтори бутилки водки з двома пачками пільменів. З сметаною разумєється... Ну, це перед Київським тортом і вареннячком... Це в лучшем случає... Бо якшо є якісь гості в домі, то вже після Київського торту якомусь мудрому чоловіку ше вздумається ззісти пару грибочків з банки... На коня, так сказать. Ну і з водкою, да... Бо я ше не стрічав в жизні чоловіка, якому б хотілося маринованих грибочків просто так, без водки... Якщо серед ваших знакомих такі є, то не довіряйте їм ні на секунду і гоніть в шию, бо це люди неіскрєнні і закомплєксовані... Сьогодні він вам їсть грибочки без водки, а завтра встроме ножа ззаді... І це ше харашо якшо – ножа... І після грибочків все починається по новому кругу... Вєчне возвращєніє, як писав Ніцше... А потом встаєш утром і справедливо думаєш: херня воно весь цей здоровий образ жизні... Жреш-жреш ті шіітаке, а воно тіки хуже становиться...

Тому я вас від пізніх вечерь все таки застерігаю... Хоча ісключить їх полностью тоже невозможно, клянусь вам лічним опитом. Десь пару місяців назад, помню, встав я посеред ночі, часа в три, шоб випить стакан холодної води з лаймом... Поліз у шкаф по стакан, а в шкафу лежить “Пряник “Золотоніський” з повидлом”... Та ше при чому і не сам лежить, сука, а в акурат коло бутилки “Хеннесі”... То води я так і не попив... А лайм десь к їбеням закотився за холодільник. Ну і хуй с ним. По-моєму він там і досі лежить... Лайм мене вже тоді не інтересував. Бо я сидів і думав важкі думи, шо люди в принципі, злі, жестокі і неінтірєсні... Ну не всі, а тіки ті, до кого мені удалось дозвониться... Жоден, жоден (!!!), бля, не дослухав до кінця як я його уважаю... Сплошна стіна ненависті і непоніманія... Хотя нє, один таки, кажись, найшовся, ну він на той момент уважав мене ше більше чим я його... Ну об’яснить цього вже не міг, бо перейшов в разговорі на упрощонний варіант есперанто (в ньому іспользується тільки фраза “Ммм-м-м”) і я поклав трубку сам... 

Ну я пишу вам цей пост не для того, а для того, щоб спеціально іспортить вам вечерній апетіт і врятувать від пару тисяч ненужних калорій.

Взимку 2010 року, успєшно проіпав президентську кампанію Юлії Володимирівни (в своє оправданіє могу сказать, що це не тіки моя заслуга, це – плід колективної творчості) я поїхав на заслужений отдих у Мексику...

В Мексику летіть тяжело і довго. Довго тому, шо вона далеко, а тяжело тому, шо невозможно бухать двадцять чотири часа підряд (з учотом стиковок і пересадок). Хотя мені і удалось спростувать цю істіну, не так це вже й важко... Як казала моя перша вчителька Марія Михайловна: можеш же як, хочеш... Да, магу, да... 

По прильоту в Мехіко (з самольота цей город виглядає як найбільший в мірє лагерь беженців для совєцьких сборних гаражів) мені захотілося автентіки. І я попросив гіда повезти мене в правильне місце. То він і повіз... На якусь їхну троєщину... Потом оказалось, шо це центральна площа города. На центральній площі города росли брудні кактуси і красіво літала по воздуху жирна бумага з під якоїсь сільодки. Про то, шо саме з сільодки я узнав уже потом, бо вона мене таки нагнала і іспользовав порив вєтра кинулась на мене, як опитний і безжалосний орьол...

Ресторан, куди я прийшов був автентичним на сто сємдесят процентів. По углам сиділи персонажі, наче б то зішедші з фільму “Хороший, плохой, злой”. На вид їм було років триста-триста піісят... Сразу чось вспомнився фільм “От заката до рассвєта” Родрігеса-Тарантіно...

Ше там були музиканти. Вони грали за гроші для таких любителів екзотіки як я. Я їм дав піісят доларів і вони почали грать і співать... Потом оказалось, шо у них одна пісня стоє 25-ть центів, і то, як потом об’яснив гід, вони мене наіпали раз в пять в сравнєнії з кон’юнктурою ринка... В обшим, скоро у них закончився репертуар і вони попитались підмінить мєсний фолк “калінкою-малінкою” і даже “подмосковними вєчерами”. Ну я їм сказав “заткніться” і вони питали: сеньор, можна ми вже підемо додому? І даже пробували отдать сдачу, ну я їх одпустив і так... Перед цим я ім поспівав українських пісень з репертуару Квітки Цісик, Софії Ротару і раннього Скрипки, і вони казали: Муча Граціа, Гранде Сеньоро! ... Ну було замітно шо вони брешуть і шо їм не сильно понаравилось...

В завєдєнії було всього два блюда: текіла і томатний сок. Люди пили текілу, а мухи – томатний сок. Це всіх устраївало. Мухи були великі, зелені й довольні жизню... В один момент я попросив просто води, на шо офіціант мені сказав: та де ж її, плять, взять тієї води, - текілу пий, це вкусніше. Я согласився...

Під кінець вечера я сидів в углу разом з амігами і вже нічим од них не отлічався. По-крайнєй мєрі, внєшнє... В науці це називається мімікрія і симбіоз, по-моєму... Точно не помню, бо вчився я неважно... Ми з ними говорила про білого тигра Тігрюлю, яка бездарно програла вибори і про то, хто все-таки вбив Гетьмана і Чорновола... Аміги були дуже освєдомльонні в цих вопросах і оповідали свої версії, а може мені так тіки казалось, тєм болєє, шо по іспанськи я знаю тільки одне слово – Барселона. 

Потом, коли я вже не міг пить фізічеськи (потому шо устав, як співав Висоцький), то я пішов додому. І на виході в пориві чувств і родственності душ дав сто доларів якомусь мєсному бомжу. Після чого він повз за мною на колінах кілометра два, єлі одчепився... Для цього йому понадобилось дать ше двадцять доларів... і він уповз обратно... Не ісключено, шо в дальнєйшому він став президентом якоїсь страни...

А ноччю мені було пагано. Дуже пагано... Я помню цей день (ніч), бо саме в цей день Янукович прогодив процедуру еякуляції (чи – інаугурації, - так просто й не вспомню зараз)... В общим, десь там, далеко, у рідному холодному Києві Янукович здіймав над головою бутафорську булаву і клав руки на пересопницьке євангеліє, яке потом по-моєму, удачно й списдив... Чи то він якесь друге євангеліє списдив, - не важно... Важно то, шо у Києві в даний момент Януковичу було хорошо, а мені було в Мехіко – погано... Діалектика, пля...Вєчна ця, сука, діалектика, яка лізе коли її не просять...

Ну, зате, назавтра я мав на обід всяких вкусних мєстних существ... Ну, про це я потім розповім, пообідайте сначала, я ж не ізвірг...

Link to comment
Share on other sites

Стирено з ФБ "Украънський Щитоносець"

УКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ЖИТТЯ ОЧИМА ЗІГМУНДА ФРЕЙДА

Імітація референдуму сепаратистами Донбасу.

Глибока федералізація.

Передчасне волевиявлення.

Семихвоста опозиція.

Безпосередня стимуляція передвиборчої активності.

Взяття міської ратуші.

Тилова боротьба.

Прорив блокпосту.

Вхід і вихід із кризи.

Політична аналітика.

Значно виросла явка.

Попередній екзіт-пол.

Групове зібрання.

Замовні послуги в темниках.

Покладено кінець сепаратизму.

Link to comment
Share on other sites

- нашо ти пєш звідси воду сюди все гівно з села стікає

- можно по русски я вас не понимаю?

- говорю двумя руками черпай!

:D

Змінено користувачем 8chuma8
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

На территории рынка "Привоз" в воскресенье под девизом "Нам надоело кормить Одессу!" прошел референдум "Поддерживаете ли Вы акт о государственном суверенитете "Привоза"? За высказались 94% продавцов рыбного ряда, 92% - мясного корпуса, 99% - молочного корпуса. Овощников к референдуму не допустили из-за организации "Овощной сектор". 

 

Учитывая такие результаты, организаторы объявили о создании нового государства - Республики Привоз. 

 

У РП уже есть свой флаг: 

 

 

http://blog.img.pravda.com/images/doc/1/a/1ae73-prvz2.jpg

 

Как разъяснил лидер нового государства Денис Тошнилин, белая полоса на нем символизирует молочный корпус, синяя - рыбный, а красная - мясной. "Привоз должен быть наконец-то услышан" - провозгласил самопровозглашенный президент Тошнилин. 

 

Сейчас организаторы ждут реакцию от Кремля и признания от международного сообщества.

Змінено користувачем Agh
Link to comment
Share on other sites

Рынок "7км" провел референдум, по результатам которого было провозглашена новая Республика Седьмой Километр , сообщает российская газета «Две по сто» . При этом рынок работал в штатном режиме , бюллетени для голосования разносились лично каждому торговцу на их торговые точки.

 

У администрации рынка прошел митинг , на котором были объявлены результаты референдума , после чего митингующие с легкостью захватили здание администрации и , поскольку пока не знают , чего конкретно хотят , вывесили вместо украинского флага ковер.

 

В здании уже прошло совещание руководителей активистов , в результате которой была написана Конституция республики , были образованы Министерства и розданы министерские кожаные портфели хорошего качества по низкой цене.

 

Журналистам российского телеканала Life News , как всегда , оперативно удалось получить интервью у руководителей новой республики .

 

« Мы пока не готовы обнародовать Конституцию нашей Республики , поскольку там есть ошибки - Word много слов подчеркнул красным , - заявил новоявленный министр юстиции Республики Седьмой Километр и по совместительству министр спортивных костюмов и обуви Юрий Чонг Ли. - Будем консультироваться с российскими программистами , как можно избежать подчеркивания слов. »

 

« Мы уже готовы открыть посольства Нигерии , Вьетнама , Китая на территории нашей Республики » , - добавил Министр бытовой техники и поздравительных открыток Михаил Ндойе .

 

Мысли о будущем Республики очень отличаются . Часть протестующих требуют присоединения к России , часть в Китай , а часть требований до сих пор неясна из-за языкового барьера среди активистов.

 

Исполняющим обязанности президента избран местный предприниматель , который пользуется огромным авторитетом среди торговцев , обладатель звания «Бегунок Года 2007», Виктор Дайслер .

 

"Мы сначала хотели проситься присоединиться к России , но на рынке представлены представители 26 стран , которые хотят присоединения к другим странам , - заявил Виктор Дайслер . - Возможно , Республика скоро преобразуется в федерацию или попросится присоединиться обратно к Украине"

Link to comment
Share on other sites

Новый этап разгула сепаратизма в Одессе. Улица Мукачевская в Одессе будет проводить реферундум о присоединении к Закарпатской области, которая собирается проводить свой референдум о присоединии к Словакии, Румынии, Польще,Венгрии - одновременно. Так просто, на всякий случай... Необходимость присоединения к Мукачево объясняется тем, что в Мукачево есть Одесская улица,жители которой обеспокоены защитой прав жителей Одессы проживающих на улице Мукачевской. Ожидаем референдумы на улицах Греческой, Польской,Еврейской , Итальянском и Французском бульваре. В этой ситуации радует , что в Одессе нет Русской улицы.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...