Перейти до змісту

Політ (і не тільки) гумор


Agh

Recommended Posts

Путин вернул советский гимн, ввел школьную форму, возродил нормы ГТО, восстановил звание Героя Труда. Скоро отменит секс.

*****

-Что показывает процент голосов, отданных за Порошенко?

-Количество людей, готовых полюбить с первого раза?
-А что показывает процент голосов, отданных за Тимошенко?
-Количество людей, считающих, что старая любовь не ржавеет.
-Тогда как объяснить такой высокий процент проголосовавших за Ляшко?
-Наличием людей, которым ничто человеческое не чуждо...

*****

Медики б'ють на сполох: у більшості росіян вражений правий сектор мозку.

*****

Почему говорят, что в этой стране не работают законы? Закон подлости, например, апупенно работает.

*****

Девушка Люся, отказавшая молодому Роману Абрамовичу, с тех пор на всякий случай не отказывает никому...

Змінено користувачем Resident
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Скрыть новость · Просмотреть историю редактирований

Oleg Sydor

- Діду, - спитала маленька дівчинка, а можна мені надіслати листа з гарними побажаннями людям, котрі відносяться до наших ворогів?

- Думаю, так, - відповів Петро Олексійович. - А кому би ти хотіла відправити листа?

- Олегу Царьову і Олександру Єфрємову.

- Олегу Царьову та Олександру Єфрємову?!?! - перепитав шокований Петро Олексійович? - Але чому?

- Ну, - сказала дівчинка, - уяви собі: вони отримують листа від маленької дівчинки. Вони почнуть думати, що не всі в світі такі погані, і стануть любити цей світ набагато більше. А потім, коли вони отримають ще декілька таких листів, то зрозуміють, що світ насправді прекрасний, перестануть в кінці кінців переховуватись, і публічно визнають свої помилки.

- Дитино, - сказав розчулений Петро Олексійович, - це - саме прекрасне, що я коли-небудь чув...

- Я знаю, - відповіла внучка. - І коли вони перестануть переховуватись, наші спецназівці пристрелять їх на*уй!!

Пн · отредактировано

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...