Перейти до змісту

Політ (і не тільки) гумор


Agh

Recommended Posts

така сама херня

 

Когда мужчина говорит женщине "Ты мое золотко!" - он в общем недалек от истины.

В организме женщины золота примерно в 5-6 раз больше, чем в организме мужчины.

 

Но радоваться сильно на этот счет не стоит. Ртути в организме женщины тоже раз в 10 больше.

 

:nose3:

Змінено користувачем Jinx
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Офицер из Управления по борьбе с наркотиками вчера приехал к нам на ферму:


— Я должен провести инспекцию на предмет выращивания наркотиков.


Я ответил:


— Без проблем, только не ходите в то поле.


Офицер прям взорвался:


— Мистер, со мной власть Федерального правительства!


Надменный офицер полез в задний карман, достал из него значок и пихнул мне его в лицо.


— Видишь этот значок!? Этот значок означает, что я могу ходить куда мне заблагорассудится. На любой земле! Безо всяких вопросов или отчётов! Я понято выражаюсь? Ты понял!?


Я вежливо кивнул, извинился и пошел по своим делам. Пару минут спустя я услышал громкие вопли, посмотрел и увидел офицера из Управления, бегущего ради спасения своей жизни. И его нагонял здоровенный, старый, недоброжелательный бычара. С каждым шагом бык нагонял офицера, и казалось, тот вряд ли успеет добраться в безопасное место, пока его не забодают. Офицер был в полном ужасе.


Я бросил свои инструменты, подбежал к заграждению и заорал во всю мочь моих лёгких:


— Твой значок! Покажи ему свой еб@ный ЗНАЧОК!


  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Призначення Дупи Анатолія Петровича головою Талалаївської районної держадміністрації - це вже Нова Міфологія.

Концетрат історичного шляху із нє оттуда в нє туда. І справа навіть не в тому, що він Дупа, а в тому, що саме Талалаївської адміністрації. Талалаївка - це вже потужний неймінг. Плюс Дупа.

Треба вміти вчасно зупинятися, бо так країна налетить на нєбєсную ось.

Link to comment
Share on other sites

Любовь Шмырхлева

ОПЕРАЦІЯ "ВРЯТУВАТИ РЯДОВОГО З РАЙОНУ"

Автовокзал. Проводжаю маму. Взяла квитка, посадила в маршрутку, до відправлення 20 хвилин.
- Купи мені яких ґазет пенсійних почитати, - каже мама.
Біжу, купую. Повертаюсь і застаю картину: на місці, біля вікна, де я лишала маму, сидить боєць з переляканими очиськами. В руках моя пасочка, крашанка, шмат ковбаси і огірок. Мама стоїть в проході з ціпком напоготові. Розумію, що операція "Порятунок рядового з району" пройшла успішно. Народ в маршрутці галдить, шо гуси в плавнях.
- Тихо! - піднімає мама палицю.
Народ затихає.
- Ану, курви бляцькі, - звертається моя дужеінтілігєнтна мама до двох бабульох, - повторіть тепер на пресу те, шо ви щойно дитині сказали!
Бабульохи , як вияснилось непугані, повторюють: Пишу на диктофон. Робота така.
- Де то справедливо, шоб ми, пенсіонери, платили, а солдати безплатно їздили. Хай іде білєта купляє, - озвучує перша.
- Ми його туди не посилали! - Чеканить друга. 
- Ну, шо: не блядота? - Повертається до мене мама.
- Блядота, - кажу. А сама думаю, як з того вирулити.
- А я вас знаю, - говорить раптом боєць.- Ви до нас в санаторій виступати приїжджали. Оце пріко-ол! Повезло!..
- Гарно, - відповідаю йому. - Ти ще мою маму не знаєш...Тобі то все доведеться з'їсти. Плюс там ще компот в сумці. Так що невідомо ще, кому повезло.
Мама скоренько читає бабульохам розширену світоглядну лєкцію на тему війни і миру, добра і зла, любові і ненависті, поваги до військового і милосердя до ближнього. Однією тезою:
- Де то видано, га? То мій зять воює, їден внук воює, другий на базі тренується, бо ше вчиться на юріста. То золоті діти, як і таво дитина. А якісь бляді з, забутого Богом, Старого Висранця при мені будуть солдата ображати? Приб'ю!
- Приб'є, - чесно дивлюсь в очі бабульохам. 
Заходить водій Володька, колишній афганець:
- Знов ти? - До мене.
- Нє, -кажу, - мама.
Водій швидко розбирається в ситуації:
- Он воно як, пані мої хороші... Я вас обох принципово везти в ваші єбєня не буду. Прошу вийти.
- Ми не пані! Ми - нормальні прості люди! - Кричить бабульоха.
- Тоді тим більше не буду.
Народ підтримує водія.
- Ніна, пішли звідси нахуй! - Каже одна бабульоха і тягне другу за лікоть до виходу.
- Ми вас туди не посилали! - В унісон скандує маршрутка...
Завіса.

‪#‎шозанарод‬

Автор: Любов Бурак

ОПЕРАЦІЯ "ВРЯТУВАТИ РЯДОВОГО З РАЙОНУ"

Автовокзал. Проводжаю маму. Взяла квитка, посадила в маршрутку, до відправлення 20 хвилин.
- Купи мені яких ґазет пенсійних почитати, - каже мама.
Біжу, купую. Повертаюсь і застаю картину: на місці, біля вікна, де я лишала маму, сидить боєць з переляканими очиськами. В руках моя пасочка, крашанка, шмат ковбаси і огірок. Мама стоїть в проході з ціпком напоготові. Розумію, що операція "Порятунок рядового з району" пройшла успішно. Народ в маршрутці галдить, шо гуси в плавнях.
- Тихо! - піднімає мама палицю.
Народ затихає.
- Ану, курви бляцькі, - звертається моя дужеінтілігєнтна мама до двох бабульох, - повторіть тепер на пресу те, шо ви щойно дитині сказали!
Бабульохи , як вияснилось непугані, повторюють: Пишу на диктофон. Робота така.
- Де то справедливо, шоб ми, пенсіонери, платили, а солдати безплатно їздили. Хай іде білєта купляє, - озвучує перша.
- Ми його туди не посилали! - Чеканить друга. 
- Ну, шо: не блядота? - Повертається до мене мама.
- Блядота, - кажу. А сама думаю, як з того вирулити.
- А я вас знаю, - говорить раптом боєць.- Ви до нас в санаторій виступати приїжджали. Оце пріко-ол! Повезло!..
- Гарно, - відповідаю йому. - Ти ще мою маму не знаєш...Тобі то все доведеться з'їсти. Плюс там ще компот в сумці. Так що невідомо ще, кому повезло.
Мама скоренько читає бабульохам розширену світоглядну лєкцію на тему війни і миру, добра і зла, любові і ненависті, поваги до військового і милосердя до ближнього. Однією тезою:
- Де то видано, га? То мій зять воює, їден внук воює, другий на базі тренується, бо ше вчиться на юріста. То золоті діти, як і таво дитина. А якісь бляді з, забутого Богом, Старого Висранця при мені будуть солдата ображати? Приб'ю!
- Приб'є, - чесно дивлюсь в очі бабульохам. 
Заходить водій Володька, колишній афганець:
- Знов ти? - До мене.
- Нє, -кажу, - мама.
Водій швидко розбирається в ситуації:
- Он воно як, пані мої хороші... Я вас обох принципово везти в ваші єбєня не буду. Прошу вийти.
- Ми не пані! Ми - нормальні прості люди! - Кричить бабульоха.
- Тоді тим більше не буду.
Народ підтримує водія.
- Ніна, пішли звідси нахуй! - Каже одна бабульоха і тягне другу за лікоть до виходу.
- Ми вас туди не посилали! - В унісон скандує маршрутка...
Завіса.

‪#‎шозанарод‬

Автор: Любов Бурак

Link to comment
Share on other sites

От восстания машин нас спасут тётки из бухгалтерии. Вылезаешь из укрытия, видишь сломанный Скайнет и тётя Люся такая «Я ничего не нажимала!»

* * *
давайте выдохнем ребята
ребята выдохнули и
над ними в запотевшем небе
в конвульсиях скончался грач

 

 

* * *
бывает так что ты хороший
и очень добрый человек
и только по твоим поступкам
все думают что ты плохой

* * *
Сценарий "Мы из будущего-3". Парень с флагом РФ и георгиевской лентой на груди попадает в 1943, где его расстреливают на месте за символику.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...