Перейти до змісту

Актуальное про Космос


Кость

Recommended Posts

А мають бути ретранслятори? ;o

Наземная инфраструктура (Гейтвеи и Станции Управления) – в первоначальной заявке на 4425 ИСЗ предполагалось иметь 2 типа наземных неабонентских станций. Станции Управления TT&C (tracking,  telemetry  and  commands) должны быть равномерно распределены по всему земному шару и иметь параболические антенны диаметром 5 м. Сейчас в США имеется первая Станция Управления в Спутниковом Телепорту Брюстер, штат Вашингтон. Гейтвеи (максимальное их количество по первоначальному плану было 123, чтобы можно было задействовать всю пропускную способность системы в 20..21 Террабит при наличии межспутниковых каналов связи и  10 Тбит при отсутствии межспутниковых каналов) должны находиться на узлах ВОЛС для подключения к интернету и первоначально предполагалась, что они,  так же как абонентские терминалы будут иметь фазированные антенны (FAR). При этом  один ГейтВей будет  иметь 30 антенн и одновременно обслуживать до 30 ИСЗ (вариант с 4425 ИСЗ) .

Наличие межспутниковой связи – в первой заявке  она предполагалась, в  варианте, одобренном FCC в ноябре 2018 для первого этапа,  Спейс Х от них отказался. Планируется, что в следующей версии ИСЗ StarLink v2.0 она может появиться.

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

Ну так це ж для системи, а не для підключення юзерів.

123 гейтвеї також мають бути розкидані по шаріку. А як ще буде передаватись інфа, якщо міжсуптникових зв'язків нема?

Link to comment
Share on other sites

Ну так це ж для системи, а не для підключення юзерів.

 

Супітники працюватимуть як дзеркало.... Там де є ретранслятори - буде і зона прийому, там де нема не буде..... Крім того якось термінали треба розповсюджувати та обслуговувати, підтримувати підписку.... Для цього потрібні легальні бізнеси в країні. Якщо рашка заборонить це робити - то не буде там старлінку

Link to comment
Share on other sites

І мені цікаво.  :)  Напевно ти про це, але ж я там казав про вірогідне майбутнє. Не помітив?  B-)

Але я зичу Маску успіхів. Сподіваюсь, хоча б з частиною своїх планів він впорається.

На мій погляд, виріб праворуч нестиме вже не коробку на орбіту. Якщо її дозаправити чи прискорити, матимемо вже зовсім інші можливості для освоєння космосу.
Варто і Крю Дракону віддати належне - всередині це вже не механічна майстерня, а більш-менш комфортне середовище.
Super_heavy-lift_launch_vehicles.png

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Если Пилотирумая программа будет такой же скучной, рутинной и надежной как запуск спутников и грузов, то Маску со скуки остается только Старшипом заниматься. Система выстроеная правильно в ежеминутном контроле не нуждается. Я в одной дискуссии сравнил его с Сикорским . Очень похожий путь и гениальные подходы к революционным задачам.

Link to comment
Share on other sites

Starlink 8. Перша ступінь повернулась, тричі побувавши в космосі.

https://www.youtube.com/watch?v=8riKQXChPGg

24 червня наступна, десята, партія супутників

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

Я к я був малим. В нас літньому піонер таборі теж був аналогічний гурток. І в нас навіть були "шефи" - інженери з якогось Київського заводу. Так он ми теє пускали подібні ракет "в Космос" :D

Не знаю на скільки кілометрів вони злітали, але в повітрі буди біля 10 хвилин поки не падали на землю.

 

Круто, шо ва Рассеи через майже півстоліітя про ту забавку не забули :lol2: Все ж краще аніж бухать.

Link to comment
Share on other sites

Не падало, а на парашутику спускалось  :D

 

Спускалось так, шо все одно як падало :D

Бо парашутик був маленький а сама "р\акета" дебела - трубка якась з ноконечником.

 

Але зауваж! ми вже тоді практикували багаторазове використання модулів, За півстоліття до Маска :gigi:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...