Перейти до змісту

Военный эксперт США: Хотите остановить Путина? Вооружите 4 млн украинцев


ЦеDzip

Recommended Posts

В карманы и за спину заглядывали в момент подписания? Я уверен, шо там можно было обнаружить дулю.

Ну вы видимо там присутствовали, раз так уверены...

Но тем не менее ваша гипотеза опровергнута фактами. :)

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Бестолковый популизм. Или брехня.

ТАкое мог сказать только чувак, которому насрать на то,  сколько в предложеном им сценарии погибнет украинцев. Или дядя просто - враг человечества, благодаря советам которого Африка и Латинская Америка в полном говне лежит. Чета тупая раздача оружия кому прийдется там дала странные результаты - миллионы трупов и убитые экономики.

+===========================================================================+

На руках народу зараз десь приблизно 3 500 000 нарізних ЛЕГАЛЬНИХ стволів.

На тиждні сусіда придбав собі снайперку під набій "Лапуа". Поціляє щонайменш на 1.5 км

Link to comment
Share on other sites

Цифра весьма сомнительна но речь сейчас не об этом. Как все эти стволы в руках нерегулярных формирований справятся с Путиным согласно вышеупомянутому эксперту? Партизанен - это жест отчаяния а не план победы. Сосед бьет по гонгу с полутора километров или это паспортные возможности оружия? А что за модель если не секрет? Змінено користувачем Вуйко_З_Онтарио
Link to comment
Share on other sites

Це не договор . Меморандум.

ну да, набор обещаний

Россия не нарушила Будапештский меморандум – МИД РФ

разве я писал, что не нарушила? Я писал, что выполнен

Змінено користувачем costashu
Link to comment
Share on other sites

Во первых, Иран уговорили перестать клепать ядрен-батоны после того как Крым у Украины украли, а Сев. Корея клепает свои даже не подозревая о существовании Украины

Во вторых, если Украина может наклепать свои батоны - то полный вперёд . Но похоже что кроме конхветки Рошен все равно ничего не получится...

+================================================================+

Зробити можна. Але "зараз не на часі"!

Бо головний недолік ЯЗ - її фактично не можна використати.

Link to comment
Share on other sites

Цифра весьма сомнительна но речь сейчас не об этом. Как все эти стволы в руках нерегулярных формирований справятся с Путиным согласно вышеупомянутому эксперту? Партизанен - это жест отчаяния а не план победы. Сосед бьет по гонгу с полутора километров или это паспортные возможности оружия? А что за модель если не секрет?

Виробництво української приватної компанії "Зброяр". Заготовка для ствола - імпортна. Я стріляв зі зброї цієї фірми. Враження - відмінна зброя. Випускають ще й снайперки під набій 7.62*51 НАТО. Я з такої на дистанції 100 м (більшого полігону поблизу нема) з 10 пострілів 10 разів попав у монетку 2 копійки.

Link to comment
Share on other sites

Со зброяром знаком. Vpr.338lm? Читал про нее. Заявляют даже 0.15 моа при стрельбе хорошим релоадом.

На мой взгляд заявка слишком амбициозная. Единичные сако и чейтаки с барретом могут похвастаться такой стабильной точностью. 0.5 - на мой взгляд вполне реально

А ты из z008 стрелял или z10?

Link to comment
Share on other sites

Со зброяром знаком. Vpr.338lm? Читал про нее. Заявляют даже 0.15 моа при стрельбе хорошим релоадом.

На мой взгляд заявка слишком амбициозная. Единичные сако и чейтаки с барретом могут похвастаться такой стабильной точностью. 0.5 - на мой взгляд вполне реально

А ты из z008 стрелял или z10?

+==========================================================================+

З обох. Результат - однаковий. Стріляв ще й з z15 під набій 5.56*45. Всього 2.2 кг, а не підстрибує при автоматичній стрільбі як Калаш!

Link to comment
Share on other sites

Класс. Доберусь до Украины обязательно постреляю из них.

Це не так просто. "Зброяр" виставлявся на Gun Open Day УАВЗ. А я їм рекомендував як знімати омідніння хромованих стволів безпечним методом.

Link to comment
Share on other sites

Маю троха зв'язкiв у армії. Може дадуть помацати Зброярських виробів. Напряму в Зброярі нікого не знаю.

А шо нового-цікавого є у процессі чищеня хромованих стволів, якшо не секрет? В нас тут все просто: на одному кінці контініума гальванічна чистка, у середені сольвенти, на іншому кінці кипляча вода. Все ніби добре працює

Link to comment
Share on other sites

Цифра весьма сомнительна но речь сейчас не об этом. Как все эти стволы в руках нерегулярных формирований справятся с Путиным согласно вышеупомянутому эксперту? Партизанен - это жест отчаяния а не план победы. Сосед бьет по гонгу с полутора километров или это паспортные возможности оружия? А что за модель если не секрет?

 

1812 з французами і не такими речами справились. Якщо солдат окупаційної армії не має можливості сходити 

навіть в сортир без загрози в ньому втонути, то така окупація дуже ненадовго.

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Маю троха зв'язкiв у армії. Може дадуть помацати Зброярських виробів. Напряму в Зброярі нікого не знаю.

А шо нового-цікавого є у процессі чищеня хромованих стволів, якшо не секрет? В нас тут все просто: на одному кінці контініума гальванічна чистка, у середені сольвенти, на іншому кінці кипляча вода. Все ніби добре працює

За Уставом - розчин хромату натрія з содою.Але хромпіку ніколи не знайдеш. Я запропонував дещо новеньке - це результати наукової роботи Кафедри неорганічної хімії Київського Універу, а також частинка мого дисеру і розуміння процесів. Реагенти - абсолютно не токсичні (отруйна доза - більше 1 кг), на відміну від хромпіка.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...