Перейти до змісту

Слав-Турч-Свєта форум


Uki

Recommended Posts

ну так гундяївсько узбєцкій йожобик з притулою - теж кацапи кляті . ))

 

ОК вони погані.але чого тут беруть приклад з таких? ну справді виглядає,що як малі діти посварилися,а потім з-за кутка заглядають,бо кортить бути разом.або завидно,що інші бавляться а ти ніби в "еміграції". :D  побили горшки так побили.розійшлися і забули-це про тих,хто вирішив побити.я особисто і тут і там .так сказати звіряю пульс двох товариств моїх стратегічних однодумців,хоч тактично у мене до них маса питань,як і у них до мене :D ,а обох до влади і взагалі сучасного життя буття.

Link to comment
Share on other sites

ми й не слідкуємо за ними. ноги моєї на тому форуму ригоузбецької пгавди не буде. то у слава пегдак лопнув  а хтось ссилу кинув.

а тему хто створив? :D  не слідкуючий? :D  а решту так рішуче встрявші в то теж не слідкуючі? КАМОН.навіть признати собі важко,що є таке-у кого бажання одним очком глянути,у кого просто лапкою накинути піску.у кого в чергове матюкнути і почутися правим.КАМОН.

Link to comment
Share on other sites

А шо це за масть тут така цей епітет "узбецький"... Це тіпа принизити за національною ознакою чи як ? :fp1:

Народ, скільки тарганів у вас в голові.... :weep:  Такими епітетами ви себе принижуєте в першу чергу...

Link to comment
Share on other sites

це не епітет. і нічого принизливого в тому немає. це, як я розумію, географічне місце звідки цю кацапську хвойду навезлив київ.

 

і немає чому тут ображатись . ображатись взагалі нерозумно - а ображатись на правду ознака дегенерата. і чого тут соромитись

 

я от наприклад ніколи не соромився що мої діди і прадіди з черкаської області -

 

тобто про мене можна казати - україночеркаський атеїст аеліт. і нічого тут образливого немає. так само як і кацапоузбечка гундяївська йож .

 

мені дуже подобається наша приказка - люби боже правду

Змінено користувачем Aelit
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

це не епітет. і нічого принизливого в тому немає. це, як я розумію, географічне місце звідки цю кацапську хвойду навезлив київ.

 

і немає чому тут ображатись . ображатись взагалі нерозумно - а ображатись на правду ознака дегенерата. і чого тут соромитись

 

я от наприклад ніколи не соромився що мої діди і прадіди з черкаської області -

 

тобто про мене можна казати - україночеркаський атеїст аеліт. і нічого тут образливого немає. так само як і кацапоузбечка гундяївська йож .

 

мені дуже подобається наша приказка - люби боже правду

 

Просто вживається це географічне місце постійно лише в негативному контексті. Наче намаються підколоти цим. Гидко читати, чесне слово

Link to comment
Share on other sites

у нас на черкащині всі сало ідять і молоко п"ють з під корови

 

Какой-то ти царь ненастоящій

ну з черкащини тільки мої батьки - потім поступили в вузи . а я на батьківщині був тільки в дитинстві разів 5 влітку - потім на літо мене почали ссилати на моря . 

Link to comment
Share on other sites

Просто вживається це географічне місце постійно лише в негативному контексті. Наче намаються підколоти цим. Гидко читати, чесне слово

- та там справа не в узбекистані. там справа що вона а. кацапка безродна. б  - навозна. ну і це - вірить в гундяєва. але - попри все якби вона була людиною ніхто б це не озвучував - а так як вона проригопедротна мразь що захища корупціонерів -  - то й звучить ))

Змінено користувачем Aelit
Link to comment
Share on other sites

- та там справа не в узбекистані. там справа що вона а. кацапка безродна. б  - навозна. ну і це - вірить в гундяєва. але - попри все якби вона була людиною ніхто б це не озвучував - а так як вона проригопедротна мразь що захища корупціонерів -  - то й звучить ))

 

а узбеки тут причому? В чому їх провина?

Link to comment
Share on other sites

та узбеки тут ні при чому. узбекистан це місце звідки цю кацапку сюди , як я зрозумів , навезли. ну а кацапів я природньо маю за лайно. тим більше гундяєвських. тим більше ригопедрівських сраколизів. тим більше якщо вони модер з синдромом вахтьора якому уявна корона передавила міжушний нерв і вона не виконує правила того ж фупу.  ну немає жодної помякшуючої обставини. не помогли б навіть якби вона була хоть скільки сь гарненька ))

Link to comment
Share on other sites

якщо в двух словах - кацапка притула звела на пси колись авторитетну "українську правду" - але бабки стриже з неї нормально .

 

а кацапка узбекожой - звела на пси фуп - але теж бабки стриже нормально

 

головне піпл хаває і те і те. що для бантустану нормально

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А шо це за масть тут така цей епітет "узбецький"... Це тіпа принизити за національною ознакою чи як ? :fp1:

Народ, скільки тарганів у вас в голові.... :weep:  Такими епітетами ви себе принижуєте в першу чергу...

 

http://uapolitics.com/topic/15560-uzbekskaia-pravda-prodolzhaet-radovat-chitatele/

Link to comment
Share on other sites

 

 


А коротко можна, яке відношення узбеки до всього цього мають?

Коротко можно только по-еврейски. Кто по национальности главред УП?

 

После, постоянно держа в уме ответ на этот вопрос, внимательно читаем веточку, что запостил Олежик.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=959031.0

 

скину веточку тут.

ну, прочла

не хотела участвовать во всем этом, моя позиция про "жизнь на два форума" известна

но не выдержала

кноп, я не понимаю, зачем ты мечешь бисер перед свиньями

нах пытаешься что-то объяснить?

 

идиотские мысли про машину возникли в воспаленном воображении хамки подзаборной потому, что она сама бы так поступила.И поступала, Алие ей совершенно справедливо историю с фотоаппаратом напомнила.

А Слав дундук, я ему тогда еще, в 2014-м говорила, что он напрасно поддается, его обведут вокруг пальца на раз.

 

И вообще, народ, Я НЕ ПОНИМАЮ, как можно так унижать себя присутствием на экс-ФУПе, выслушивая в свой адрес и в адрес софорумчан потоки базарной ругани.Что ж вы за терпилы такие без чувства собственного достоинства?

тьфу, гидота

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=959031.0

 

скину веточку тут.

 

 

хехе

6 березня 2017 19:34:33

IP/Host: 92.52.189.---

зареєструйся.

там відкрита реєстрація.

 

не а там щоб писати треба відписатись в прийомній і попросити щоб включили опцію але ж вони обісруться

 

 

а Слав зассал регистрироваться, и Турчиноф тоже, отож бо й воно

:gigi:

Link to comment
Share on other sites

ну, прочла

не хотела участвовать во всем этом, моя позиция про "жизнь на два форума" известна

но не выдержала

кноп, я не понимаю, зачем ты мечешь бисер перед свиньями

нах пытаешься что-то объяснить?

 

идиотские мысли про машину возникли в воспаленном воображении хамки подзаборной потому, что она сама бы так поступила.И поступала, Алие ей совершенно справедливо историю с фотоаппаратом напомнила.

А Слав дундук, я ему тогда еще, в 2014-м говорила, что он напрасно поддается, его обведут вокруг пальца на раз.

 

И вообще, народ, Я НЕ ПОНИМАЮ, как можно так унижать себя присутствием на экс-ФУПе, выслушивая в свой адрес и в адрес софорумчан потоки базарной ругани.Что ж вы за терпилы такие без чувства собственного достоинства?

тьфу, гидота

ну..я от туда никогда не уходил..

мне там футбольная ветко нравится..

:D

Link to comment
Share on other sites

Ну, узбецький фотограф Діма, наприклад, вважає, шо то були мої амбіції...  B-)

 

ЗІ. Ти - не далекий від істини. В кінці лютого 2014-го свєта мені особисто парила, що ми маємо крим віддати, бо нічого, на відміну від раісі, не зробили для кримчан. І тому є купа свідків. Потім "глаза" та "такіє же дєвачькі как на майданє" і таке інше.

 

 

Дякую. Я іноді буваю дуже невитриманий. але те. що там коїться - спочатку болісно переживав. а потім..прийшов сюди 8-) Тут всяко краща дисусійна площадка.

 

відносно йожа , слава й бєзбородова (який він турчинов ???) - хай точать ЧСВ.Світ не закінчується на ФУП, врешті-решт.

Link to comment
Share on other sites

ну, прочла

не хотела участвовать во всем этом, моя позиция про "жизнь на два форума" известна

но не выдержала

кноп, я не понимаю, зачем ты мечешь бисер перед свиньями

нах пытаешься что-то объяснить?

 

идиотские мысли про машину возникли в воспаленном воображении хамки подзаборной потому, что она сама бы так поступила.И поступала, Алие ей совершенно справедливо историю с фотоаппаратом напомнила.

А Слав дундук, я ему тогда еще, в 2014-м говорила, что он напрасно поддается, его обведут вокруг пальца на раз.

 

И вообще, народ, Я НЕ ПОНИМАЮ, как можно так унижать себя присутствием на экс-ФУПе, выслушивая в свой адрес и в адрес софорумчан потоки базарной ругани.Что ж вы за терпилы такие без чувства собственного достоинства?

тьфу, гидота

 

Цілую в обидві щоки. Саме так .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Коротко можно только по-еврейски. Кто по национальности главред УП?

 

После, постоянно держа в уме ответ на этот вопрос, внимательно читаем веточку, что запостил Олежик.

национальность не при чем, от слова совсем... Основная причина: невежество и жадность...

Link to comment
Share on other sites

Коротко можно только по-еврейски. Кто по национальности главред УП?

 

После, постоянно держа в уме ответ на этот вопрос, внимательно читаем веточку, что запостил Олежик.

Севгиль Мусаева родилась 18 июня 1987 года в городе Джума (Узбекистан)  :pleasant: 

Link to comment
Share on other sites

ну, прочла

не хотела участвовать во всем этом, моя позиция про "жизнь на два форума" известна

но не выдержала

кноп, я не понимаю, зачем ты мечешь бисер перед свиньями

нах пытаешься что-то объяснить?

 

идиотские мысли про машину возникли в воспаленном воображении хамки подзаборной потому, что она сама бы так поступила.И поступала, Алие ей совершенно справедливо историю с фотоаппаратом напомнила.

А Слав дундук, я ему тогда еще, в 2014-м говорила, что он напрасно поддается, его обведут вокруг пальца на раз.

 

И вообще, народ, Я НЕ ПОНИМАЮ, как можно так унижать себя присутствием на экс-ФУПе, выслушивая в свой адрес и в адрес софорумчан потоки базарной ругани.Что ж вы за терпилы такие без чувства собственного достоинства?

тьфу, гидота

стоп. що там за історія з фотоапаратом?. можна подробиці?

Link to comment
Share on other sites

 

 


национальность не при чем, от слова совсем... Основная причина: невежество и жадность...

 

А постоянно пролезающие ляпы с переводом выдают язык оригинала с потрохами, а язык оригинала наводит на грустные мысли про источники информации как таковые, и про транслятора этой информации по итогу.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Створити...