Перейти до змісту

Слав-Турч-Свєта форум


Uki

Recommended Posts

Мы не обижаемся, мы переживаем за тебя, навязчивые идеи это очень тревожный симптом...

не тре за мене переживати ) маю здорову генетику. ті дідусі та бабуся які померли - їм було за 80.  ще одна бабуся жива. всі були і є при здоровому глузді та з відмінним зором хехе.

Link to comment
Share on other sites

ти чого такий ображений діду? напиши чолобитну турчу,що не того гоцнули і буде тобі щастя.

Я ніколи, нікому чолобитних не писав, хоча турч у мене начебто в друзях ходить ... :pleasant:  

І взагалі, не дуже переймаюсь, бо стільки той фупп часу забирає...

Інет великий... 

Змінено користувачем DiDUS
Link to comment
Share on other sites

не тре за мене переживати ) маю здорову генетику. ті дідусі та бабуся які померли - їм було за 80.  ще одна бабуся жива. всі були і є при здоровому глузді та з відмінним зором хехе.

У мене бабця померла в 96 ...  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

слав  - ти же суко теж приймаєш рішення про банхаммінг мене по статті 4,7 - то ж будь мужиком а не підкаблучником і скажи якої партії я бот? до узбецькоправослабного йожа жодних питань немає - їй корона передавила сіжушний нерв.

 

реєстрація на фупоголіку вільна - тож регся і спілкуйся

 

так я чекаю - на яку партію - по твоїй і узбецької каралєви думці - я ботю . ))


у слава на фупі пукан рвонуло хехе

Link to comment
Share on other sites

кацапогундяївський афройож рейдернула підлизавшись до притули фуп і - тут спрацював сіндром вахтьора - уявна корона пережала міжушний нєрв. 

 

кацапки - що з них взять - крім 47 фсбешної хромосоми духовності ))

Link to comment
Share on other sites

як гундяєвсько фсбешний йож рейдернув фуп - то фуп вперше став провладним . фуп ніколи не лизав сраку ні кучмі ні дрищу ні інуковичу ні тюльці - а тут прийшлда узбецька бикуха і стала лизати сраку ригопідрілам. як ригопедріло і його банда не дотримуються конституції і законів - так і узбецька бикуха не дотримується фуп-правил.

 

це риса всіх московськоправослабних - що ригопедріл що узбекобикух)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Розбаньте Слава. Він шось хоче сказати

Десь рік тому ми пана В'ячеслава Ярославовича розбанили. Але він поводив себе не як поважна людина, а як рагуль Слав. Тому на йух.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Навіщо тут той пиздун, що перебріхує свєткіну брехню, що я, начеб-то купив машину на вкрадені волонтерські гроші. 

А також, що я не захотів, мовляв, зустрічатися з притулою.

 

Хто мене знає, а таких людей доволі дофіга і трошки, той знає, що про машину - повна брехня, бо:

- на той момент, коли бєтономєс гнав свою брехню, ніякої машини я не міняв

- ще задовго до Майдану я збирався обновити машину і мав на це засоби, бо працюю в міжнародному ІТ і мені фінансово до сраки кризи в Україні

- всих тих грошей, що були зібрані точно не вистачило б

 

Щодо притули.

Мені камандірскім тоном було сказано, що я тіпа маю рік пити чай без цукру, бо Альона виділить мені 10-15 хвилин, за які я маю, відповідно добре підготувавшись, переконати її, що наш форум - цяця.

На що свєта була послана разом з альоною.

Хоча я майже впевнений, що бикова гнала атсєбятіну в повний зріст.

 

Так шо хай той слау пиздить собі зі свєтою на своєму пропагандонсько-заробітчанському форумі.

Похуй.

 

ЗІ. Може ще в тьолку пєрєваплатіться. В ксюшу, кажись. Досвід в нього є.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Посони, я от одного не розумію.

Нахуя (ви ізівнітє вже) ви оцю риготню переварюєте ? В гамні палочкою колупаєтеся - не будьте копрофілами.

Ну рейдернула й рейдернула.

Я не відмовлявся й не відмовляюся від своїх слів,що бика свєтова й путіна славити побіжить поперед всіх. 

За що мене довічно там йобнули. Й нема жалю.

Link to comment
Share on other sites

Когда Geo сказал, что бетономес - перекрасившийся рыгофан, светка оборвала ему телефон, ебя мозг, что слау был и есть патриотом до мозга костей.

И, собственно, как всегда в манере этой малохольной - сначала борзо наехать, а, получив отлуп, и будучи посланой нах, сменить тон и начать лизать сраку.

Бугага...  :pleasant:

 

http://picsee.net/upload/2016-06-30/7aff135f336f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Посони, я от одного не розумію.

Нахуя (ви ізівнітє вже) ви оцю риготню переварюєте ? В гамні палочкою колупаєтеся - не будьте копрофілами.

Ну рейдернула й рейдернула.

Я не відмовлявся й не відмовляюся від своїх слів,що бика свєтова й путіна славити побіжить поперед всіх. 

За що мене довічно там йобнули. Й нема жалю.

 

Ну, узбецький фотограф Діма, наприклад, вважає, шо то були мої амбіції...  B-)

 

ЗІ. Ти - не далекий від істини. В кінці лютого 2014-го свєта мені особисто парила, що ми маємо крим віддати, бо нічого, на відміну від раісі, не зробили для кримчан. І тому є купа свідків. Потім "глаза" та "такіє же дєвачькі как на майданє" і таке інше.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

та хуй їм сепарський всраку (с) славу йожі і притулі.

 

зи притула якась "чорнавдова" -

 

і гія і той журналіст що втік з підарасії - були бойфрендами тієї кацапки - обидва були  невладні - і обидва були вбиті.

 

один раз савпадєніє - двічі це вже система

 

і випадково сбу відчепилось від притули коли слєщенко сказав що притула йому позичила бабки 100 000.

 

курва

Link to comment
Share on other sites

Я ніколи, нікому чолобитних не писав, хоча турч у мене начебто в друзях ходить ... :pleasant:  

І взагалі, не дуже переймаюсь, бо стільки той фупп часу забирає...

Інет великий... 

я вже грішним ділом після фрази-той фуп часу забирає-подумав що ти вирішив піти на пенсію :D  а ти слідуючою прояснив ситуацію-до смерті на посту за рідну мамку політичну. :fp1:  B-)

Link to comment
Share on other sites

Навіщо тут той пиздун, що перебріхує свєткіну брехню, що я, начеб-то купив машину на вкрадені волонтерські гроші. 

А також, що я не захотів, мовляв, зустрічатися з притулою.

 

Хто мене знає, а таких людей доволі дофіга і трошки, той знає, що про машину - повна брехня, бо:

- на той момент, коли бєтономєс гнав свою брехню, ніякої машини я не міняв

- ще задовго до Майдану я збирався обновити машину і мав на це засоби, бо працюю в міжнародному ІТ і мені фінансово до сраки кризи в Україні

- всих тих грошей, що були зібрані точно не вистачило б

 

Щодо притули.

Мені камандірскім тоном було сказано, що я тіпа маю рік пити чай без цукру, бо Альона виділить мені 10-15 хвилин, за які я маю, відповідно добре підготувавшись, переконати її, що наш форум - цяця.

На що свєта була послана разом з альоною.

Хоча я майже впевнений, що бикова гнала атсєбятіну в повний зріст.

 

Так шо хай той слау пиздить собі зі свєтою на своєму пропагандонсько-заробітчанському форумі.

Похуй.

 

ЗІ. Може ще в тьолку пєрєваплатіться. В ксюшу, кажись. Досвід в нього є.

шановні панове цього форуму і форуму ,який ганите-не скочуйтеся до примітивного .якщо хочете побачити себе і як то виглядає(то саме напишу і на ФУПі) зі сторони-почитайте ель-мюрида і його наїзди на комітет25(стрєлковців) .там теж іде поливання помиями один одного(а як все дружньо починалося) і просто священна війна до успіння когось або і обох сторін.але ж то КАЦАПИ кляті.не уподобайтеся їм.КАМОН.чи може вам ще цуг порадити прочитати,фору-де пересралися всі  з всіма і лихим поглядом дивляться на інші форуми?...як малі ОБРАЖЕНІ діти.ну пройшов розрив,не зійшлися в поглядах-відчалили і ЗАБУЛИ,або хоча не подавайте виду що слідкуєте за тими "поганками".....ну діти малі. :fp1: ІМНО

Link to comment
Share on other sites

шановні панове цього форуму і форуму ,який ганите-не скочуйтеся до примітивного .якщо хочете побачити себе і як то виглядає(то саме напишу і на ФУПі) зі сторони-почитайте ель-мюрида і його наїзди на комітет25(стрєлковців) .там теж іде поливання помиями один одного(а як все дружньо починалося) і просто священна війна до успіння когось або і обох сторін.але ж то КАЦАПИ кляті.не уподобайтеся їм.КАМОН.чи може вам ще цуг порадити прочитати,фору-де пересралися всі  з всіма і лихим поглядом дивляться на інші форуми?...як малі ОБРАЖЕНІ діти.ну пройшов розрив,не зійшлися в поглядах-відчалили і ЗАБУЛИ,або хоча не подавайте виду що слідкуєте за тими "поганками".....ну діти малі. :fp1: ІМНО

ну так гундяївсько узбєцкій йожобик з притулою - теж кацапи кляті . ))

Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Створити...