Перейти до змісту

птичька, даже не думай!


лєса

Recommended Posts

вот только дошли ручечьки - прошлась по веточьке, снесенной

на свалку еще до лесьего появления.  :fp1:

 

к сожалению, несколько юзеров не могут щас поделицо с нами

своими мыслями, но мы верим, што они хорошо их обдумают

и выразят позже без нарушения правил.

 

 

зы. псичька, верниздьсь! 

Link to comment
Share on other sites

вот только дошли ручечьки - прошлась по веточьке, снесенной

на свалку еще до лесьего появления.  :fp1:

 

к сожалению, несколько юзеров не могут щас поделицо с нами

своими мыслями, но мы верим, што они хорошо их обдумают

и выразят позже без нарушения правил.

 

 

зы. псичька, верниздьсь!

А где эта ветка? Насколько я помню, там общались достаточно корректно с потерпевшей.

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

к сожалению, несколько юзеров не могут щас поделицо с нами своими мыслями, но мы верим, што они хорошо их обдумают и выразят позже без нарушения правил.

кто?

http://uapolitics.com/topic/5048-bannij-list/page-14

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Фома! Маю таку пропозицію.

 

Чи є можливість додати таку опцію - юзер топік-стартер може обмежувати іншим юзерам право писати в своїй темі? Тоді ІМНО срачів стане меньше.

 

Ну напр, я знаю, що юзер ХХ обов"язково прибіжить срати в моїй темі квадратно-гніздовим способом. Тому при створенні теми я зразу додаю ХХ в список юзерів, які в цій темі писати не можуть. Хоче - хай створює поряд аналогічну тему і сре там. Думаю, так кількість срачних тем трохи зменьшиться. Не плутати з ігнором - хтось в темі та поведеться на трололо і знову почнеться срач. А так - "мальчікі - налєво, дєвочкі - направо".

 

ЗІ: і ще питання - який світлий ельф випустив з вічного бану РІГа???!!!

Link to comment
Share on other sites

Фома! Маю таку пропозицію.

 

Чи є можливість додати таку опцію - юзер топік-стартер може обмежувати іншим юзерам право писати в своїй темі? Тоді ІМНО срачів стане меньше.

 

Ну напр, я знаю, що юзер ХХ обов"язково прибіжить срати в моїй темі квадратно-гніздовим способом. Тому при створенні теми я зразу додаю ХХ в список юзерів, які в цій темі писати не можуть. Хоче - хай створює поряд аналогічну тему і сре там. Думаю, так кількість срачних тем трохи зменьшиться. Не плутати з ігнором - хтось в темі та поведеться на трололо і знову почнеться срач. А так - "мальчікі - налєво, дєвочкі - направо".

 

ЗІ: і ще питання - який світлий ельф випустив з вічного бану РІГа???!!!

 

Та нас тут скоро три каліки залишиться...

а якшо ще й обмежувати

ой, біда

Link to comment
Share on other sites

Та нас тут скоро три каліки залишиться...

а якшо ще й обмежувати

ой, біда

Ви не праві. От хочу я тему обговорити. Але знаю, що помимо адекватних юзерів зараз набіжить зграя ботів і засруть та затролять обговорення. Відповідно - я не створюю тему. Коли ж я зможу обмежувати право дописувати в створеній мною темі (тобто модерувати власну тему) - тоді буде інша картина. А так - дійсно більшість читає, а писати бажаючих мало...

Link to comment
Share on other sites

Я тута, нікуди не тікала, просто не хочеться писати.

Це я сама на всіх нападала, матюкалась і обзивалась :nose3: нєрви ні к чорту стали з цими пєтєфобами у яких умовні порошки таємно вже під ліжка пробрались :weep:

Поки буду читати деякі теми. Може пізніше заведу свою "Пєтя головного мозку" - буду там писати :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Ви не праві. От хочу я тему обговорити. Але знаю, що помимо адекватних юзерів зараз набіжить зграя ботів і засруть та затролять обговорення. Відповідно - я не створюю тему. Коли ж я зможу обмежувати право дописувати в створеній мною темі (тобто модерувати власну тему) - тоді буде інша картина. А так - дійсно більшість читає, а писати бажаючих мало...

DDJpXc7W0AEjJdw.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Скажыте, а ЦА и tom_cat - это один юзер или два?

:weep:

 

Ви не праві. От хочу я тему обговорити. Але знаю, що помимо адекватних юзерів зараз набіжить зграя ботів і засруть та затролять обговорення. Відповідно - я не створюю тему. Коли ж я зможу обмежувати право дописувати в створеній мною темі (тобто модерувати власну тему) - тоді буде інша картина. А так - дійсно більшість читає, а писати бажаючих мало...

 

ето по типу соцсетей, типа, модерю сам свою страницу, хочу пускаю, 

не хочу - не пускаю?

 

думаю, нам етот формат неприемлем.

ето площадка для всеобщего общения.

кто-то создаст ведко, и пустит туда своих любимцев, а рядом тут же

появится другая оппо-ведко с другими юзерами, а по сути будет

срачь и там, и там.

 

не самая лутшая затея, имхо. 

лучше уж исходить из того, что есть. 

Link to comment
Share on other sites

. От хочу я тему обговорити. Але знаю, що помимо адекватних юзерів зараз набіжить зграя ботів і засруть та затролять обговорення.

 

Тобто Ви хочете мати право вести свою пропаганду на форумі та ще й безкоштовно, і щоб не було опонентів і ніхто не заважав :weep:

Це хуцпа, якої я ще не зустічала :tu: вищий клас

Link to comment
Share on other sites

 

 


кто-то создаст ведко, и пустит туда своих любимцев, а рядом тут же появится другая оппо-ведко с другими юзерами, а по сути будет срачь и там, и там.

 

З якого дива срач? Коли боти не будуть мати доступу до тої гілки - вони між собою в своїй сратися не будуть. Їм цікаво срати на голову опонентам. Коли така можливість відпаде - срачів стане меньше.


І да, лєса - от ето від Джавдеда про Азербайджан - це спроба мене образити, чи як?

Link to comment
Share on other sites

Тобто Ви хочете мати право вести свою пропаганду на форумі та ще й безкоштовно, і щоб не було опонентів і ніхто не заважав :weep:

Це хуцпа, якої я ще не зустічала :tu: вищий клас

О! Як я в яблучко попала! Первий пашоль!

 

Ніхто Вам не буде перешкоджати вести контрпропаганду в гілці поряд. А читачі хай роблять висновки.

Link to comment
Share on other sites

Я тута, нікуди не тікала, просто не хочеться писати.

Це я сама на всіх нападала, матюкалась і обзивалась :nose3: нєрви ні к чорту стали з цими пєтєфобами у яких умовні порошки таємно вже під ліжка пробрались :weep:

Поки буду читати деякі теми. Може пізніше заведу свою "Пєтя головного мозку" - буду там писати :nose3:

 

То просто наслідок когнітивного дисонансу. Критичний розрив між уявним світом мінстеця і реальною дійсністю навкруги. А винувате у кінцевому підсумку дзеркало, що відображає реальніий світ, тобто "пєтєфоби", користуючись вашою термінологією.  B-)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Поки буду читати деякі теми. Може пізніше заведу свою "Пєтя головного мозку" - буду там писати :nose3:

 Пропоную  в  такій темі  першим постом "  за критику Петра Олексійовича розстріл  на місці " .

 

Думаю як побачу таку гілку ,  обов'язково відкрию  гілку "  полякофобія і  її прояви " 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...