Перейти до змісту

Пропозиція по зміні роботи форуму.


tom_cat

  

28 проголосували

  1. 1. Чи підтримуєте Ви надання права ТС обмежувати окремим юзерам право дописувати в його темі?

    • Так, підтримую
    • Ні, не підтримую
    • Свій варіант


Recommended Posts

Винесу в окрему тему.

 

Маю таку пропозицію.

 

Додати таку опцію - юзер топік-стартер може обмежувати іншим юзерам право писати в своїй темі? Тоді ІМНО срачів стане меньше.

 

Ну напр, я знаю, що юзер ХХ обов"язково прибіжить срати в моїй темі квадратно-гніздовим способом. Тому при створенні теми я зразу додаю ХХ в список юзерів, які в цій темі писати не можуть. Хоче - хай створює поряд аналогічну тему і сре там. Думаю, так кількість срачних тем трохи зменьшиться. Не плутати з ігнором - хтось в темі та поведеться на трололо і знову почнеться срач. А так - "мальчікі - налєво, дєвочкі - направо".

Link to comment
Share on other sites

Винесу в окрему тему.

 

Маю таку пропозицію.

 

Додати таку опцію - юзер топік-стартер може обмежувати іншим юзерам право писати в своїй темі? Тоді ІМНО срачів стане меньше.

 

Ну напр, я знаю, що юзер ХХ обов"язково прибіжить срати в моїй темі квадратно-гніздовим способом. Тому при створенні теми я зразу додаю ХХ в список юзерів, які в цій темі писати не можуть. Хоче - хай створює поряд аналогічну тему і сре там. Думаю, так кількість срачних тем трохи зменьшиться. Не плутати з ігнором - хтось в темі та поведеться на трололо і знову почнеться срач. А так - "мальчікі - налєво, дєвочкі - направо".

 

да ну

 

в результате все разойдутся по своим веткам и будут встречаться раз в месяц. другом форуме.

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вважаю за найкраще неупереджену модерацію, рівну до усіх. І навіть трохи прискіпливішу до "своїх". Тоді форум буде зростати здоровим і красивим  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

не підтримаю.

Коли мені стає некомфортно - просто розлогінююсь і йду.

Читаю частіше, ніж пишу. Писати - право,а не обов"язок.

 

А потім знову повертаюсь, коли бачу цікаву тему або старих друзів.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Хартия прав человека: Всеобщая декларация прав человека.

 

Статья 19. Каждый человек имеет право на свободу убеждений и на свободное выражение их: это право включает свободу беспрепятственно придерживаться своих убеждений и свободу искать, получать и распространять информацию и идеи любыми средствами и независимо от государственных границ.

 

 

http://www.a-z.ru/women/texts/hartr.htm

Link to comment
Share on other sites

уже писала - ето не соцсеть, где каждый модерит свою страницу

по интересам.

тут другой формат общения. 

 

категорически против.

 

+100500

Форум -- однозначно не набор блогов.

Но обратите внимание, что здесь есть раздел Блоги. Возможно стоит им активнее пользоваться и иметь предложенную модерацию?

Link to comment
Share on other sites

Такого функціоналу нема, доречі

Значит придёццо tom_cat  модераторские права дать и пусть банит всех в своих темах :)

Змінено користувачем Agh
Link to comment
Share on other sites

 

 


Додати таку опцію - юзер топік-стартер може обмежувати іншим юзерам право писати в своїй темі?

 

Тобто я правильно розумію, що людина, яка послідовно виступає проти заборони ворожих соцмереж і програм, аргументуючи свою позицію свободою висловлюватись де заманеться і користуватись чим заманеться, ратує за те, щоб не давати доступу висловлювати свою думку дописувачам цього форуму, які не кацапи і не ворооги, а просто мають інший погляд (часто ну дуже злегка відмінний) :consul: ОМГ  :shok:  Як це може функціонувати в одній головІ?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

та льохко

вражини не повинні мати однакових прав з патріотами

тому у них не буде можливості створювати якісь ворожі теми

 

Точно так працюють російські форуми.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...