Перейти до змісту

17 жовтня


Euro

Recommended Posts

 

 


то есть, я должна проголосовать за такого себе тупого царьова царька, который приходит в ВР, а там его ждут помощники, которые в разы компетентней его, но они просто прислужывают? и он нужен для того, штоб порядочьно и гордо отдавать им вказивки типа "хачю, штоб всьо было харашо!" :king: и дальше пусть у них голова болит, как ето выполнить?

 

Ой, все надто ідеально :weep:якби ж то могло бути так! Тут погано враховані українські реалії. Насправді всі помічники на зарплаті і з корочками - то родичі, за мзду, чи потрібні люди :weep: бо та корочка помічника - майже депутатська недоторканність, коли нею активно махати - всі двері відчиняються. Тому для фахівців мест нєт :nose3: Фахівці - вони мають добровільно і на безоплатній основі обивати пороги депутата з готовими законопроектами, бажано ще вже розпіареними в медіа, а депутат  вирішать, чи брати його чи ні.  І так роблять не найгірші з них - мені розповідали конкретно за Сироїд, Соболева... Ще Саакашвілі хоче, щоб на нього працювали безкоштовно. Що роблять гірші - всі знають - беруть любий законопроект з чумоданом долярів. Отакє.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5 тис
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

 

 


Твоя позиция изложена достаточно четко, что каждый должен заниматься своим делом и не юристу ни в жисть не въехать в юридические тонкости принимаемых законов.

 

ето ты не передёргивай.

да, каждый должен заниматься своим делом.

но исключений никто не отрицает - талантливые люди

были во все века во всех отраслях.

 

но ето опять же на значит, что нам повезет на 450 талантов.

Link to comment
Share on other sites

Большинство самых отвратительных процессов, происходящих в этой стране, подпадают под определение "всё ведь законно"... :X

 

например?

большынство преступности?

большынство бездушности и бессовестности?

большынство тупости? 

или ты о каких таких законных процессах?

 

можно конкретику етого большынства?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Взагалі, то мені монопісуально, что там у тимчасових попутниках. Щоб сколупнути сволоту, яка веде країну до краху, не слід бути занадто вибагливими.

 

Та ніхто давно і не сумнівається, що зрадо...філам пофіг хто в попутниках - Хуйло, Муйло чи який Йоббік :weep:

Від таких попутників країна просто розквітне - з купою пенсіонерів і демографічними дірами :D Хоча..якщо переселяться буряти з хачиками...хто зна  :weep: 

Link to comment
Share on other sites

Ой, все надто ідеально :weep:якби ж то могло бути так! Тут погано враховані українські реалії. Насправді всі помічники на зарплаті і з корочками - то родичі, за мзду, чи потрібні люди :weep: бо та корочка помічника - майже депутатська недоторканність, коли нею активно махати - всі двері відчиняються. Тому для фахівців мест нєт :nose3: Фахівці - вони мають добровільно і на безоплатній основі обивати пороги депутата з готовими законопроектами, бажано ще вже розпіареними в медіа, а депутат  вирішать, чи брати його чи ні.  І так роблять не найгірші з них - мені розповідали конкретно за Сироїд, Соболева... Ще Саакашвілі хоче, щоб на нього працювали безкоштовно. Що роблять гірші - всі знають - беруть любий законопроект з чумоданом долярів. Отакє.

 

 

да я про ето вообще уже молчю.

но у зрадопесняров, похоже, своё виденье идеального мироустройства, только

чего-то молчят, как ето все переделать и сделать функциональным,

максимум, что можно услышать - ето всё развалить.

а вот как строить - нихрена никто не говорит.

видимо, думают, што йегорки им всё построят... 

Link to comment
Share on other sites

 

Невже ще й досі не видно, що першопричина полягає не в тому, кого обирають, а в тих, хто обирає?
А нічого, що насправді одній й ті ж ляльководи щоразу заводять до зРади контрольний пакет лише трохи перефарбованих, але практично тих самих ляльок під виглядом нових депутатів? Тобто, нема ніякої ротації і визначальної ролі тих, хто обирає. Бо обирають за них.
Вам з Лесою дійсно не завадить трохи зрадофільства від Ланового заради визначення системи координат нашої дупи http://uapolitics.com/topic/34243-potikhonku-otchalivaem-v-pravilnom-napravleni/?view=findpost&p=980049
Link to comment
Share on other sites

ето ты не передёргивай.

да, каждый должен заниматься своим делом.

но исключений никто не отрицает - талантливые люди

были во все века во всех отраслях.

 

но ето опять же на значит, что нам повезет на 450 талантов.

 

А об этом разговор не идет. Это ты пытаешься доказать, что все 450 в идеале должны быть с дипломом юриста. Что касается исключений, то это у нас такие депутаты - редкое исключение.

 

Да, а ты в курсе, что в Исландии Конституцию без юрыздов написали 25 рыбаков, фермеров, врачей, домохозяек, которых избрали исландцы в Конституционный совет. :weep:  А после доработки по системе краудсорсинга, приняли на всенародном референдуме.  Дикие люди, как они там живут без юрыздов? http://nashigroshi.org/2013/04/15/yslandskyj-pretsedent-yzmenenyya-konstytutsyy-molchanye-myrovyih-smy/

 

 

Чтобы доработать новую Конституцию, народ Исландии избрал (уже на выборах) Конституционный совет, в который вошли 25 граждан. Простые люди – рыбаки, фермеры, врачи, домохозяйки – были избраны из числа 522 взрослых, не принадлежащих ни к какой политической партии, каждого из которых рекомендовали как минимум 30 граждан.

 

И, как пишет российский «демократический» журналист Павел Пряников в статье с характерным названием «Каждая кухарка может написать Конституцию»: «Особо подчеркнём, что никто в Исландии не возмущался, что невозможно прочитать 522 биографии человека и их политических программы, а также разобраться в избирательном бюллетене, в который занесены фамилии такого огромного числа людей».

Далее началась доработка текста Конституции и конституционных законов. Процитируем того же П.Пряникова: «Ну а далее Совет использовал систему краудсорсинга – доступа всех людей к своей работе. Предложения граждан собирались через «Фейсбук», «Твиттер» и даже «Ютуб». :weep:

 

Всего от простых исландцев поступило 3600 комментариев к работе Совета и 370 поправок к Конституции. Каждую неделю Совет публиковал в интернете новые статьи для общественного обсуждения. Спустя две или три недели, после просмотра предложений от общественности и экспертов, Совет публиковал финальную версию статей, которые затем обсуждались еще раз. Кроме того, члены Совета раз в неделю записывали рассказ о своей работе и выкладывали его на «Ютуб», а их заседания можно было смотреть в прямой трансляции в интернете. В конце работы все 25 членов Совета проголосовали за окончание работы над Основным законом. «Мы, люди Исландии, желаем создать справедливое общество, где каждый из нас будет иметь равное место за общим столом», – такими словами начинается Конституция».

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

 


Вам з Лесою дійсно не завадить

 

хоба! (с)

 

и вот казалось бэ...  :fp1:

 

ну, если и ты, Брут, (с) то вай нот?  :pardon:

 

 

 


нема ніякої ротації і визначальної ролі тих, хто обирає

 

ну почему же... вот, например, юльвладимировна нам подарила

надю сафченку - чем не ротацыя?  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

нет.

если брать четко по определениям терминов.

а мне так привычней, ты уж извини... 

так что фальшывки я в процессе не вижу, всё ведь законно.

а вот что касается етого самого закона - то уже второй вапроз... 

лично я за открытые списки.

родина должна знать каждого своего хгероя еще задолго до выборов. 

вапроз только в том, о чем песал абандон - а у скольких избирателей

хватит моска и желания изучать всех етих героев? 

 

ізвінідь нє могу

нікак  :pardon:

все, шо не так як треба - фальсифікація!

Змінено користувачем Миклован
Link to comment
Share on other sites

Та ніхто давно і не сумнівається, що зрадо...філам пофіг хто в попутниках - Хуйло, Муйло чи який Йоббік :weep:

Від таких попутників країна просто розквітне - з купою пенсіонерів і демографічними дірами :D Хоча..якщо переселяться буряти з хачиками...хто зна  :weep:

 

Я знав, що ти одразу перебрешеш, і запишеш мене в шатуниtm. Стандартний прийом порохні, до речі. Хто проти Портрета, той кацапський агент, що хитає човна, ламає будку.  Хуйло вже в тут, на посту президента країни, а ти все нишпориш в пошкуах його агентів  :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

например?

можно конкретику етого большынства?

Например, недавнее принятие так называемой "судебной реформы". Я думаю, нет нужды повторно расписывать все её "прелести"?

Link to comment
Share on other sites

именно.

я видела.

и своим постом подтвердила то, что ты написал - перечислила "новых",

с которыми мы облажались в который раз, потому не факт, как ты заметил,

што новые "новые" будут лучше. 

а ап чём ты спорить пытаешься - я хызы... 

 

какоє ваше прєдложеніє?

Link to comment
Share on other sites

депутаты - это каменщики, которые кладут стены и возводят здания, и ДЕПУТАТ должен понимать и с сопромате и в геометрии и т.д., а не сваливать все на подносящий ему раствор...

Не пишуть наші депутати ніяких законів - ані юризди, ані економізди, ані сантехніки. Вони лише тупо затверджують мафіозні подання-настанови. Хіба що трохи інколи їх причепурюють до рівня імітації законів. Для цього в зРаду проводять декілька спеціально навчених ляльок.

 

хоба! (с)

и вот казалось бэ...  :fp1:

 

ну, если и ты, Брут, (с) то вай нот?  :pardon:

Попереджаю, букаф дофіга, вже 3 частини і ще не кінець.

 

ну почему же... вот, например, юльвладимировна нам подарила

надю сафченку - чем не ротацыя?   :shuffle:

Запрошували всі. Юлі "пощастило".

Link to comment
Share on other sites

Картинка в принципі зачотна, але з ракурсу, про який ті, хто її постять, вочевидь зовсім не замислюються.

Саме ті 42 мільйони з проміж себе обирають тих 450, а не навпаки. Виходить, що це соціум імбецилів, який раз-по-раз голосує за найбільш рейтингових обранців і потім майже миттєво починає поливати їх лайном та зрадою.

Проміж 42 мільйогв вилазять на світ божий горлопани, що волають "нові вибори, оберіть нас, ми їм (!!!) покажемо, манюпас голосує за горлопанів, ті заходять до Ради і... цикл зради повторюється знову, і знову, і знову.

Нагадаю, що поточна Рада оновилася на максимум з усих скликань за 26 років - на 60% відсотків!!! І знову це "вороги народу". Невже ще й досі не видно, що першопричина полягає не в тому, кого обирають, а в тих, хто обирає?

 Пецю  теж  обирал 50  з  лишнім  процентів  ,  можливо  й  знали  що  гандон він  ,  але  ж ...

 

 Ти краще  скажи хто ж  для  тебе взірець ,  ти  за  кого ?  Чотири роки мовчиш 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В этой стране может всё устраивать только тех, кто получает доход в СКВ или кто кормится за счёт особенностей работы Системы (т.е. юристы и чиновники).

юристи  з  суддями  чесні  інфа  146%  

Link to comment
Share on other sites

Это ты пытаешься доказать

 

 

буду (в последний раз) краткой: оцтань.  :pardon:

мне надоело перекручивание моих слов и постоянные наезды на мою персону.

займись своей персоной, если тебе по сути мироздания предложыть нечего,

кроме погромов.

еще раз о моей личности - и я щетаю ето как "систематичне переслідування форумчанина".

 

похоже, другого языка ты не поймешь. 

 

ізвінідь нє могу

нікак  :pardon:

 

 

ну, нет так нед.  :rabbi:

Например, недавнее принятие так называемой "судебной реформы". Я думаю, нет нужды повторно расписывать все её "прелести"?

"законность" и "прелести законов" - разные понятия.

 

но я, к тому же, спросила про "большынство".

прошу убедить.  :pardon:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я знав, що ти одразу перебрешеш

Ви самі сказали, що пофіг хто попутники :fp1:А я достатньо шарю по інету, щоб бачити, що Хуйло з кацапами вам не тільки складе компанію, а і з задоволенням проплатить вирування  :weep: 

 

 

 


Хуйло вже в тут, на посту президента країни, а ти все нишпориш в пошкуах його агентів

 

Ще поки ні, в нас барига офшорний при владі, а  Хуйло тільки підбирається :weep: Сподівюсь нічого не вийде - бо невдах типу Юлі, Грица і інших треба за борт викидати, як вікінги, а не доручати їм вирувати на Майдані :weep: 

Link to comment
Share on other sites

буду (в последний раз) краткой: оцтань.  :pardon:

мне надоело перекручивание моих слов и постоянные наезды на мою персону.

займись своей персоной, если тебе по сути мироздания предложыть нечего,

кроме погромов.

еще раз о моей личности - и я щетаю ето как "систематичне переслідування форумчанина".

 

похоже, другого языка ты не поймешь. 

 

Ты путаешь свою персону, с теми политическими взглядами, что ты транслируешь здесь, на форуме. Как раз они и есть предмет моего внимания и дискуссии. Так что там по Исландии, возражения есть?  :)

 

зы

 

где это я предлагал погромы?  ;o

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Ви самі сказали, що пофіг хто попутники :fp1:А я достатньо шарю по інету, щоб бачити, що Хуйло з кацапами вам не тільки складе компанію, а і з задоволенням проплатить вирування  :weep:

 

Не перебріхуйте. Я сказав, що у виборі попутників не слід бути занадто вибагливим. На тезу про Коломойського.

 

 

Ще поки ні, в нас барига офшорний при владі, а  Хуйло тільки підбирається :weep: Сподівюсь нічого не вийде - бо невдах типу Юлі, Грица і інших треба за борт викидати, як вікінги, а не доручати їм вирувати на Майдані :weep:

 

Та не ні, а так. Бо Барига стає нашим доморощеним Хуйлом-2, за відсутності чіткої позиції щодо цього процесу в українських сноубьордов і лесов

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

 

А нічого, що насправді одній й ті ж ляльководи щоразу заводять до зРади контрольний пакет лише трохи перефарбованих, але практично тих самих ляльок під виглядом нових депутатів? Тобто, нема ніякої ротації і визначальної ролі тих, хто обирає. Бо обирають за них.
Вам з Лесою дійсно не завадить трохи зрадофільства від Ланового заради визначення системи координат нашої дупи http://uapolitics.com/topic/34243-potikhonku-otchalivaem-v-pravilnom-napravleni/?view=findpost&p=980049

 

  Пройтий аналіз  ,  і  вірний  . Приклад тому  НУНС  і  інші  ,  або тушки з  БЮТ .

 

 В  Польщі  теж  по партіям  бігають ,  але  питання  знову в  СИСТЕМІ  .

 

 В  нашій  системі  корупціонери  депутати з  суддями  юристами  та  іншими чинушами ,  створили і  підтримують СИСТЕМУ   ,  навколо якої  й  депутати  по партіям  бігають .

 

   Чого  в  Польщі  нема  ,  так це  відверто  олігархічних  партій  ,  типу  БПП опоблоку  ,  хоча  не так -  в  нас всі  партії  такі .

Link to comment
Share on other sites

:fp1:  :fp1:  :fp1: а "організація виїзду з вашого міста" это што? 

Є телефон - є людина в регіоні. Є бажаючі до нього доєднатися - доєднуються. Інше допоки є домислами. А там - подивимось.

 

 

 

лично я за открытые списки
За діючої мафіозної системи будь-які списки не допоможуть.
Link to comment
Share on other sites

Та ніхто давно і не сумнівається, що зрадо...філам пофіг хто в попутниках - Хуйло, Муйло чи який Йоббік :weep:

Від таких попутників країна просто розквітне - з купою пенсіонерів і демографічними дірами :D Хоча..якщо переселяться буряти з хачиками...хто зна  :weep:

Та да, та да...

- Рабинович, ваша жена - блядь!

- А ваша?

- Ну всё таки...

Грёбаный стос... :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ты путаешь свою персону, с теми политическими взглядами, что ты транслируешь здесь, на форуме. Как раз они и есть предмет моего внимания и дискуссии. Так что там по Исландии, возражения есть?  :)

 

кстаті, да

я питав Лєсу про її ж пропозиції

а в отвєт тішина

так шо, фост атарвадь?

Link to comment
Share on other sites

 

 


за відсутності чіткої позиції щодо цього процесу в українських сноубьордов і лесов

 

Ну я не знаю, що ви там навируєте, а собі безвіз і євроінтеграцію настрибала :nose3: Хоча звісно, хотілось би не зовсім так.

І взагалі, якщо Ви вже чіпляєтесь до особи, то я, як особа, анархічна і доволі пасіонарна.  При цьому не думаю, що я надто особлива - скоріше така сама, як і значний прошарок киян, що виходили на протести раніше. Тому, те, що я навіть не збираюсь йти подивитись вживу, має Вас засмутити, бо ті Майдани, на яких я була, цілком відбулись :D

 

ЗІ Моя позиція завжди була чітка - я за силу, яка максимально антиросійска, це основне. Друге - я за євроінтегацію максимально можливу, інакше країна економічно не виживе. Петя, звісно, далеко не мій герой і БПП з НФ теж, а Собакова, приміром, я ненавиджу всіма фібрами душі, та я за них і не голосувала, але їх позиція по цимвищенаведеним питанням більш ясна, ніж у всіх істеричних опонентів, які тілки зрадофілнічають, і мукають непоймі шо. От і зараз - за що вони виходять? Проти недоторканності? І до чого тут Петя?  У нас парламентсько- президентська республіка :fp1: Якщо Рада прийме, думаю, Педро з задоволенням підпише :D .

А от мені наразі  неохота мати газову підхуйловку в президентах і раду з водіїв Ахметова і охоронців Коломойського (це в кращому випадку), а в гіршому з бурятів з калмиками. Ця Рада імхо не найгірша.

 

ЗЗі Гуд лайк, невдахи - вирувальники :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

 Пецю  теж  обирал 50  з  лишнім  процентів  ,  можливо  й  знали  що  гандон він  ,  але  ж ...

 

 Ти краще  скажи хто ж  для  тебе взірець ,  ти  за  кого ?  Чотири роки мовчиш 

 

Ніхто, я вже неодноразово пояснював.

Весь український політичний клас - це збіговисько акторів, невігласів, пристосуванців. Але саме на таку "якість" існує запит з боку активного, голосуючого лохторату, бо це і є віддзеркаленням середньостатистичного манюпаса.

Все, що відбувається і відбуватиметься протягом осяжного майбутнього - це ротація одніх політсект на інші, напрочут подібні, з набором ідентичних комуністичних установок: "справедливість, захист, баратьба з карупцією, парядак тощо". Після отримання влади новою сектою, її популярність майже миттєво падатиме з огляду на неможливість досягнення задекларованих, утопічних обіцянок, далі по колу...

Змінено користувачем abandon
Link to comment
Share on other sites

Ну я не знаю, що ви там навируєте, а собі безвіз і євроінтеграцію настрибала :nose3: Хоча звісно, хотілось би не зовсім так.

І взагалі, якщо Ви вже чіпляєтесь до особи, то я, як особа, анархічна і доволі пасіонарна.  При цьому не думаю, що я надто особлива - скоріше така сама, як і значний прошарок киян, що виходили на протести раніше. Тому, те, що я навіть не збираюсь йти подивитись вживу, має Вас засмутити, бо ті Майдани, на яких я була, цілком відбулись :D

 

ЗІ Моя позиція завжди була чітка - я за силу, яка максимально антиросійска, це основне. Друге - я за євроінтегацію максимально можливу, інакше країна економічно не виживе. Петя, звісно, далеко не мій герой і БПП з НФ теж, а Собакова, приміром, я ненавиджу всіма фібрами душі, та я за них і не голосувала, але їх позиція по цимвищенаведеним питанням більш ясна, ніж у всіх істеричних опонентів, які тілки зрадофілнічають, і мукають непоймі шо. От і зараз - за що вони виходять? Проти недоторканності? І до чого тут Петя?  У нас парламентсько- президентська республіка :fp1: Якщо Рада прийме, думаю, Педро з задоволенням підпише :D .

А от мені наразі  неохота мати газову підхуйловку в президентах і раду з водіїв Ахметова і охоронців Коломойського (це в кращому випадку), а в гіршому з бурятів з калмиками. Ця Рада імхо не найгірша.

 

ЗЗі Гуд лайк, невдахи - вирувальники :pleasant:

 

О майн готт! Який зачотний камінг аут! То це Петя в нас "максимально антиросійська сила"? Із його свєчнимі заводікамі у ненавидимій ним Росії? Безвіз вона "настрибала"  :fp1:

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

 


Работа законодателя, это не только писать законы, но и голосовать за них, если что.
то есть понимать за что голосуешь не обязательно? партия сказала "надо" - комсомол ответил "есть"?

А Маккейн - лошара без юридического диплома, а не сенатор? 

а откуда вывод, что он не изучал госуправление? была инфа что как раз наоборот, изучал выборочно предметы которые его интересовали, управление гос-вом было в их числе. плюс - прежде чем сесть в сенаторы он в конгресменах походил, в отличие от всяких вамбатов и прочих еврооптимиздов
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Створити...