Перейти до змісту

Де наші місцеві легалізатори? "В Азербайджане выпустили ролик о секс-туризме в Украину"


Dilbert

Recommended Posts

с каким ставленням??

 

у меня к праституткам реально уважительное отношение.и вообще к женщинам очень хорошое отношение..я их люблю и уважаю..

я не терплю шалав 

 исчущих иностранный хуй шоб выехать из страны..

вот к этим у меня просто брезгливое отношение.

Link to comment
Share on other sites

Як на мене , то краса українських жінок дещо перебільшена.Щоправда, на який дивлячись смак.Мене в українських жіночках зупиняє від  захоплення ними  печатка вульгарності,слабкого інтелекту,якоїсь запопадливої готовності на все. Не королеви вони і не вміють себе  достойно тримати. За  деякими винятками, звичайно ж.

Link to comment
Share on other sites

Як на мене , то краса українських жінок дещо перебільшена.

Я б сказав краса молодих жінок. Вони в Україні намагаються виглядати добре, навіть якщо бабла нема. І голову миють! А от 30+ вже буває запускають себе, кабаніють і жопа.

Link to comment
Share on other sites

Ой, можна подумать дядьки не такі самі шалави :weep: Так же кидаються на іноземок і на тьоток з капітальцем чи навіть з квартирою,  і никають де що вхопить нашарка, хочя б пожерти. :lol2: Угу, благородніє прінці с дастоінством :fp1: Жінки хоча б миються :D

Шалави є шалави - тут стать ні до чого.

 

ЗІ Діл, Ви вважаєте, що імідж країни дешевих шалав, який ми самі ж запопадливо просуваємо, краще легалізації?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Прогрес великий,що українські жінки навчилися піську мити ,миють також час від часу й голову (волосся ),тут великий вплив іноземців ,ясно ж. А от як позбутися застиглого тупізму на  морді ліца, ще невідомо,доведеться над цим довго працювати.Пустоголовість за десять сеансів  у спа салоні не  зникає ,зараза така.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

мізогінні (нанависть до жінок) коментарі у цій гілці зашкалюють

 

я навіть не знаю з чого почати 

 

може почніть читати Дворкін, навіть не знаю як вам допомогти у вашій ненависті та глобальних узагальнень щодо всіх жінок в Україні

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

якби ж то алкоголь міг допомогти у такому ставленні українських чоловіків до українських жінок

 

я не знаю - може це дитяча травма, ну і діагнози дистанційно ставити я не маю права

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...