Перейти до змісту

Dilbert

Recommended Posts

трошки про соціально-економічну і демографічну політику 

у 2016 році за рівнем середньодушових еквівалентних грошових доходів за межею фактичного прожиткового мінімуму були:

68.6% сімей з одною дитиною
75.6% сімей з двома дітьми
94.5% сімей з трьома дітьми 
90.3% сімей з чотирьма дітьми
66.4% сімей з пятьма і більше

середній показник по країні (незалежно від складу сімї) - 63.1%

якщо розглядати не грошові, а загальні доходи, то ситуація дещо краща:

55,7% сімей з одною дитиною
66,4% сімей з двома дітьми
84,9% сімей з трьома дітьми 
86,9% сімей з чотирьма дітьми
60,2% сімей з пятьма і більше

середній показник по країні (незалежно від складу сімї) - 48.2%

джерело: Статистичний збірник «Витрати і ресурси домогосподарств України» 2016 рік: ст. 252-253, 260-261

нагадую, в 2014 році була відмінена прогресивна шкала виплати допомоги при народженні і скасована допомога по догляду до досягнення 3річного віку. сума ж виплат допомоги по народженню з того часу жодного разу не збільшувалася, незважаючи на дику інфляцію

 

Link to comment
Share on other sites

Дил, тебя щас тоже в зрадоэтосамое запишут.

 

Тем, у кого не будет денег помощь оказывать будут, но палату предоставлять нет

После принятия реформы плановые роды станут платными вне зависимости от финансового состояния роженицы. Об этом заявила член парламентского комитета по вопросам здравоохранения Ольга Богомолец.

Проект медицинской реформы предусматривает, платные роды, кроме экстренных случаев.

«Если мы возьмем роды, они могут быть плановыми и тогда, согласно новым законам, они подпадают под оплату. Но роды могут быть экстренными. И тогда это экстренная помощь. Она покрывается государством», - сказала Богомолец.

По словам и.о министра здравоохранения Ульяны Супрун, новые правила коснутся рожениц после 2019 года.

«Мы будем иметь некоторые услуги, которые в качестве пилотных будут оплачиваться по-другому. И мы выбрали роды как одни из тех, которые будут оплачиваться по-другому. Мы будем оплачивать роды, как пакет всех услуг, которые предоставляются во время родов. Это будет оплачено через государственное агентство - Национальную службу здоровья. С 2019 года уже переходим на оплату услуг на вторичном-третичном звене», - сказала Супрун.

Если у молодой мамы нет денег, то она может рожать бесплатно. Отдельную палату не предоставят, но вся необходимая помощь будет оказана.

 

Нужно больше золота меньше украинцев.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Фома, если за простой рентген установлена цена 400 грн, то за плановые роды сколько будет?

Так раніше баксів 500 було. Може і зараз так буде, не дорого наче. По швидкість - на шару.

Доречі, у нас простий рентген коштує до кілобакса, якщо платно.

Link to comment
Share on other sites

Так раніше баксів 500 було. Може і зараз так буде, не дорого наче. По швидкість - на шару. Доречі, у нас простий рентген коштує до кілобакса, якщо платно.

 

Та не проблема. Всього чотири середніх українських зарплати.

Link to comment
Share on other sites

 

 


у 2016 році за рівнем середньодушових еквівалентних грошових доходів за межею

 

непонятно изложено.

за межею - ето с кокой стороны от той самой межы?

 

а впрочем, если ниже - ничо удивительного, да еще и с учетом

"середньодушових" еквивалентоф.

ето всё те же самые мясы, капусты и голубцы...

Link to comment
Share on other sites

Так раніше баксів 500 було. Може і зараз так буде, не дорого наче. По швидкість - на шару. Доречі, у нас простий рентген коштує до кілобакса, якщо платно.

Чекай . А хіба в Англії державна медицина не безкоштовна ?

Link to comment
Share on other sites

Шара повна, факт. Тому узі і інших понтів - нема.

Згідно до української "реформи" в державній медицині практично не буде безкоштовного сегменту.

Різницю відчуваєш з Англією ?

А порівняння приватної медицини тут і там то інша тема.

Чомусь наша " еліта" вибирає вашу.Навіть з рентгеном за тисячу .

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

 

 


Згідно до української "реформи" в державній медицині практично не буде безкоштовного сегменту.

Я ще не бачив списку безкоштовних послуг, адже депи порізали норми про співфінансування.

Тому можно 100% стверджувати, що платні послуги то стоматологія, пластика, лікування без направлення сімейного лікаря, тощо.

Може завчасно казати, що практично не буде безкоштовного сегменту?

Зрозуміло, що безоплатнє лікування зменшиться в декілька разів, але ж медична допомога й так не безкоштовна. А скільки коштів пиздять голов.лікарі та їх наближенні. Що такє загальнолікарняна каса, я думаю, пояснювати не треба?

Зи. Для єкспенременту вибрали - Полтавська, Львівська, частково Одеська та Дніпропетровська. Полтавщина найбільш підготовлена.

Link to comment
Share on other sites

Я ще не бачив списку безкоштовних послуг, адже депи порізали норми про співфінансування.

Тому можно 100% стверджувати, що платні послуги то стоматологія, пластика, лікування без направлення сімейного лікаря, тощо.

Може завчасно казати, що практично не буде безкоштовного сегменту?

Зрозуміло, що безоплатнє лікування зменшиться в декілька разів, але ж медична допомога й так не безкоштовна. А скільки коштів пиздять голов.лікарі та їх наближенні. Що такє загальнолікарняна каса, я думаю, пояснювати не треба?

Зи. Для єкспенременту вибрали - Полтавська, Львівська, частково Одеська та Дніпропетровська. Полтавщина найбільш підготовлена.

Якщо Полтавщина " найбільш підготовлена" , то значить в інших областях медицини

взагалі не існує.

Link to comment
Share on other sites

" Міністерство охорони здоров’я України говорить, що на одного жителя для обслуговування в сімейного лікаря надаватиметься фінансування у розмірі 210 гривень. А що за ці кошти повинні зробити сімейні лікарі: лікувати, виділяти гроші на процедури чи обстеження в інших медичних закладах, чи це на зарплату, яким чином лікар має ними розпоряджатися? "

 

http://novadoba.com.ua/35943-medychna-reforma-2017-mertvomu-pryparka-chy-shokova-terapiya-galuzi.html

 

210 грн , Карл! 7 баксів ! І ні в чому сєбє нє отказивай.

 

Як на мене це ліквідація безкоштовного сегменту державної медицини.

Повна. На відміну від Англії . Без понтів.

Link to comment
Share on other sites

В рамках медреформи тарифи готуватимуться окремо для кожного етапу. Великих етапів буде два. Перший — 2018 рік. Ми вже розробили для нього тариф і розрахували на його основі проект бюджету на наступний рік.

 

Тариф на надання первинної медичної допомоги дуже простий. Він складається з двох частин: ставки на оплату медичної послуги та ставки на оплату діагностичних послуг. Ставка на людину на рік у 2018 році буде 370 грн.

 

Другий етап — розрахунок тарифів на стаціонарні послуги. Ми це зробимо до 2020 року. Зараз ми перебуваємо на етапі затвердження методики їх розрахунку. Вона розіслана міністерствам на погодження.

 

Тарифи — це не тарифи медичних закладів за принципом "скільки у мене коштує, такий і тариф". Ми зробимо вибірку за даними найефективніших лікарень, розрахуємо і спробуємо попрацювати за цими розцінками.

Link to comment
Share on other sites

Ставка на людину на рік у 2018 році буде 370 грн.

Доповню, з цих 370 грн., це якщо я ніхт не плутаю, лікар повинен буде сплачувати зарплатню медсестрі, якісь комунальні та інші приховані ніштяки.

Змінено користувачем mc5
Link to comment
Share on other sites

" Міністерство охорони здоров’я України говорить, що на одного жителя для обслуговування в сімейного лікаря надаватиметься фінансування у розмірі 210 гривень. А що за ці кошти повинні зробити сімейні лікарі: лікувати, виділяти гроші на процедури чи обстеження в інших медичних закладах, чи це на зарплату, яким чином лікар має ними розпоряджатися? "

 

http://novadoba.com.ua/35943-medychna-reforma-2017-mertvomu-pryparka-chy-shokova-terapiya-galuzi.html

 

210 грн , Карл! 7 баксів ! І ні в чому сєбє нє отказивай.

 

Як на мене це ліквідація безкоштовного сегменту державної медицини.

Повна. На відміну від Англії . Без понтів.

 

210 гривен за шо?

За один визит к семейному врачу? Или за месяц?

Link to comment
Share on other sites

210 гривен за шо?

За один визит к семейному врачу? Или за месяц?

В рік. За голову пацієнта , який підпише з цим лікарем контракт на обслуговування.

Десь пів-бакса на місяць.

Туди входить все. Платня лікаря , медсестри, ЖКХ та транспорт сімейної дільниці і власне обслуговування

пацієнта.

Link to comment
Share on other sites

 

 


В рік. За голову пацієнта , який підпише з цим лікарем контракт на обслуговування. Десь пів-бакса на місяць. Туди входить все. Платня лікаря , медсестри, ЖКХ та транспорт сімейної дільниці і власне обслуговування пацієнта.

Т.е. как платили из своего кармана врачам/сестричкам так и будем платить. В чем смысл? ;o

Link to comment
Share on other sites

Доповню, з цих 370 грн., це якщо я ніхт не плутаю, лікар повинен буде сплачувати зарплатню медсестрі, якісь комунальні та інші приховані ніштяки.

 

это на каждого зарегистрированного у врача? Независимо, необходимы ли были его услуги?

P.S. уже увидел ответ

Змінено користувачем Olegik
Link to comment
Share on other sites

В рік. За голову пацієнта , який підпише з цим лікарем контракт на обслуговування.

Десь пів-бакса на місяць.

Туди входить все. Платня лікаря , медсестри, ЖКХ та транспорт сімейної дільниці і власне обслуговування

пацієнта.

:fp1:

Link to comment
Share on other sites

ну если врач обслуживает 1000 человек, то его бюджет за год - 370 тыс. грн

"Раскольникова спрашивают, стоило ли убивать бабушку за 20 копеек.

- А что? Одна бабушка 20 копеек, а пять - уже рубль!"

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...