Перейти до змісту

женщина 3го тысячелетия (не для впечатлительных)


costashu

Recommended Posts

а эта шмара не боится, шо ей кто-нить пожелает шоб у нее носяра отвалился?

ну отвалитсо и шо? Ейный косметолог ей из папье-маше новый смастырит, лучше теперешнего будет
Link to comment
Share on other sites

а я думала, што ето кокойты стёб  :fp1:

 

На жаль , ні. Це зайвий раз доводить наскільки " небожителі" відірвані від реальності.

Та хєр би з ними , але ж така " еліта" відриває від реальності країну і таки її уколошкає..

Link to comment
Share on other sites

Жінка ІІІ-го тисячоліття:

23659531_1490707941012368_51700508950010

 

цікаво

маразм, злочини та ін. цього режиму - все зайшло так далеко, шо просто цікаво - чим воно кінчиться

і чим кінчать оці женсчіни тисячелєтія...

 

або оця

https://hromadske.ua/posts/u-kyievi-na-kolonakh-stadionu-dynamo-spalyly-baner-z-veduchoiu-oksanoiu-marchenko

поки спалили банер...

Link to comment
Share on other sites

а я думала, што ето кокойты стёб  :fp1:

Ну я ж задовбався це постити, а мені тут про суб'єктивне спрйняття малозначущих параметрів кажуть. Хоча про Габон elise погарячкувала - в габонців душовий ВВП в 3,27 разів вищій від українського.

 

https://elise.com.ua/2017/11/20/kak-stat-zhenshhinoj-tretego-tysyacheletiya-podrobnaya-instruktsiya/

Elise Journal напоминает, что Украина сейчас входит в список одних из самых нищих стран планеты, занимая «почетное место» на уровне с Лесотто и Габоном.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

цікаво, хоч на секунду комусь там стало соромно?

 

- Но вы могли бы просто не участвовать в этом конкурсе, отойти в сторону, уступить место человеку, который, возможно, и не засветился в высших эшелонах власти, но при этом немало сделал для страны. Воздержаться от участия – это было бы сдержанно, по-европейски.

- Я спрашивала: "Почему я?" Честно скажу: не хотела идти на эту номинацию. Но аргументы руководителя этой общественной организации были для меня достаточно приемлемы. Коли у нас в Україні відбуваються серйозні потрясіння – військові дії, революції, події, які потребують серйозної консолідації в суспільстві – то ні в кого не викликає сумнівів те, що жінка – також є частина цього процесу і на рівні з чоловіком може в них брати участь.

Я відбула разом з чоловіком всю Помаранчеву революцію – при тому, що нашому меншому сину було 2 роки. Я повністю відбула Євромайдан, від першого дня до останнього. Кожну ніч ми привозили на своїй машині воду, дрова, продукти. Кожну ніч я була на Майдані разом з людьми! Виступала на сцені; прощалась с чоловіком і сином, коли були останні дні Майдану і було незрозуміло, хто кого. Ми не знали, чи ми виживем, чи залишиться сім'я, чи ні. І тоді чоловіки-революціонери, всі, хто там був присутній – і Аваков, і Турчинов, і мій чоловік, і Яценюк, і багато-багато наших колег-депутатів – відправили жінок по лікарнях. Бо туди звозили дуже багато поранених хлопців – тих, які потім і стали Небесною Сотнею Источник: https://censor.net.ua/r3043405

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...