Перейти до змісту

Становище економіки України і його причини.


Euro

Про занепад економіки України  

12 користувач проголосував

  1. 1. Чи погоджуєтеся ви з нижчевикладеним баченням?



Recommended Posts

+============================================================+

А про "хлопкову справу" ти чув? А ще в 1969-му, коли я ще закінчував школу, 

третій секретар райкому наказала зняти з платформи "Волгу", що йшла на експорт. 

А потім її "купила". Знаю точно, бо мене ще в тій "Волзі" катали. Ну, а використання 

"салаг" для будівництва дач для армійського начальства вже нікого не дивувало. 

Ось це і був "фундамент" корупції та олігархії. Вона з"явилася не на порожньому місці.

 Я то якраз  не тільки чув, а й читав про це все.

Так що там було не так? :fp1:

Не треба було боротися з приписками та хабарництвом, чи що ти хочеш сказати?

 

"Волга"- ахахаха!

А іномарку- ні? А яхти в неї не було?

А  мільярдів? Ні?

Ну ти ж  розумієш, чого,по якій причині?

Яж там вище написав.

 

Якби якомусь теперішньому затрапезному судді  показали дачу Юрія Чурбанова- він би довго реготав над "ніщебродом".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Фундамент корупції  виникає не тоді, коли з нею боряцця, а якраз навпаки- коли забивають фуй і коли існує

система яка за хабарництво не карає, розумієш  до чого я веду?

Змінено користувачем Blokh
Link to comment
Share on other sites

 Я то якраз  не тільки чув, а й читав про це все.

Так що там було не так? :fp1:

Не треба було боротися з приписками та хабарництвом, чи що ти хочеш сказати?

 

"Волга"- ахахаха!

А іномарку- ні? А яхти в неї не було?

А  мільярдів? Ні?

Ну ти ж  розумієш, чого,по якій причині?

Яж там вище написав.

 

Якби якомусь теперішньому затрапезному судді  показали дачу Юрія Чурбанова- він би довго реготав над "ніщебродом".

+==========================================================+

А ти на рік дивився? Бо тодішня иліта ще пам"ятала 37-й та інші роки. 

А потім иліту вивели за межі контролю "правоохоронних" органів і вона 

почала "псуватися". Якраз на час розвалу совка вона і доросла до утюгів 

на пузо та різних інших "методів" досягнення "успіху". Я це бачив у процесі 

еволюції і мені ясно походження такої иліти із партійно-комуняцького середовища.

Link to comment
Share on other sites

 

 

існує система яка за хабарництво не карає
Хабарництво в нас тепер - дитячі ясла, повзункова група корупціонерів. Таких інколи для задоволення плебсу та активістів громсуспільства і покарати трохи можуть. Проте крадіїв держпідприємств тут замість покарання одразу зараховують до еліти. А викриівчів цих злочинів, що мають нахабство повертати прихватизоване у держвласність, переслідують, саджають і роками потім перетворюють на виплодок пекла в очах населення.
Link to comment
Share on other sites

+==========================================================+

А ти на рік дивився? Бо тодішня иліта ще пам"ятала 37-й та інші роки. 

А потім иліту вивели за межі контролю "правоохоронних" органів і вона 

почала "псуватися". Якраз на час розвалу совка вона і доросла до утюгів 

на пузо та різних інших "методів" досягнення "успіху". Я це бачив у процесі 

еволюції і мені ясно походження такої иліти із партійно-комуняцького середовища.

===============

От цікаво за такими як ти спостерігати, чесне слово- на словах такі собі 

борці з  комуняками, борці з совком- а копни глибше- і методи і навіть ідеологія- такі ж комуняцькі! :fp1:

Аааа! Олігархи, сцуко! Це вони у всьому винуваті! Розвішаємо їх на гілках/стовпах, спалимо будинки та віддамо  їх  майно народу! :weep:

І пофуй що якраз олігархи- це і є  капіталізм по суті.

Тобто ви виступаєте за що, за повернення до соціалізму, який розвалився, товариші борці? :consul:

"До основанья а затем" (ц)  Тільки всі ж знають, що ніякого "затем"  ніколи не буде і розумні люди навіть знають, чому.

Для цього треба знання хоча б  калькулятора, щоб це зрозуміти. :pleasant:

Показую на пальцях для декого, хто так полюбляє персонажа Шарикова.

 

Цитатко:

 

"Дещо про мільярдерів

 

Втім, нікуди за останні роки не поділися українські мільярдери. За даними рейтингу американського видання Forbes найбагатший в Україні — бізнесмен Ринат Ахметов. Його статки оцінюють в 15,4 млрд доларів, що на 600 млн менше, ніж у минулому році.

 

Відстають за кількістю мільярдів від лідера: Віктор Пінчук зі статками у 3,8 млрд доларів, Ігор Коломойський, який володіє 2,4 млрд доларів, власник "Смарт-Холдингу" Вадим Новинський з 1,9 млрд доларів, Геннадій Боголюбов з 1,7 млрд. Входять у "клуб мільярдерів" Юрій Косюк та Петро Порошенко – у них по 1,6 млрд доларів, Костянтин Жеваго має 1,5 млрд, Сергій Тігіпко— 1,2 млрд, Андрій Веревський — 1 млрд доларів.

 

Загальні статки українських мільярдерів Forbes оцінює в 32,1 мільярда доларів."

 

https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

 

Приплюсуємо сюди ще цих, експропріювати так експропріювати:

 

 

"За минулий рік в Україні нарахували менше тисячі мільйонерів. Журналісти сайту "24" дослідили, як змінювалися статки найбагатших українців за останні 4 роки.

 

Станом на березень 2016 року 903 громадянина України задекларували дохід, розмір якого перевищує один мільйон гривень. Щоправда, деклараційна кампанія ще триває, а тому мільйонерів може бути і більше. Але поки що цифра мільйонерів в рази менша, ніж за минулі роки."

 

 

Так, що маємо у підсумку?

 

Так, щоб  широкими мазками:

Округлимо цифру всіх статків  мільярдерів+ мільйонерів, додамо ще кілька мільярдів на приховані доходи...

 

Що отримуємо- 40 мільярдів доларів!

Ну, це ми до даних Форбс приплюсували та додали від себе! ;)

Ну ми такі офуєнні революціонери, які хочуть навести порядок типу в країні- і тому  допускаємо, що нам вдалося все це  КОМУСЬ продати і в нас на руках є 40 мільярдів доларів!

Прийшов час  справедливості! :shuffle:

В країні  десь  трохи більше 42 мільйонів населення.Округлимо до 40, для рівної цифри!

Ділимо 40 мільярдів доларів на 40 мільйонів населення!

Далі продовжувати, чи вже все зрозуміло і так?

Кого спроможні "врятувати" ці гроші, якщо чесно?

За них  можна  відкрити підприємство, щось побудувати при теперішніх цінах?

А що  можна  зробити?

Проїсти та пробухати за два місяці, А ДЕХТО І ЗА   10 ДНІВ СПРАВИЦЦЯ! :pleasant:

Змінено користувачем Blokh
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Далі -  для тих хто не вміє  користуватися мізками- якщо  подумати таки, то виявицця  така дивна річ- саме комуняки, яких ви так шпетите, повернули Україну до  такого омріюваного вами  (гии)  капіталізму- пригадайте хто були лідери перебудови та реформ 90-х!

Пригадали?

Так що ж воно виходить, люди добрі? ;)  Замість того, щоб їх розвішувати, вам треба їх у дупу цілувати, от що виходить!

Комуняки, виявляєцця, хотіли щоб ви жили краще, тому  і  почали будувати для нас і вас капіталізм! (мбугага!) :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Снимаю шляпу перед тем "злым гением" который додумался узкоспециализированный показатель ВВП опопсить, вывести в ширпотреб  и дать манюпасу, чтоб было чем заняться.

 

Это как дать зеркальце обезьяне: не понимает что это такое, страшно, но интересно. Чем-то занята.

 

Профит.

Link to comment
Share on other sites

===============

От цікаво за такими як ти спостерігати, чесне слово- на словах такі собі 

борці з  комуняками, борці з совком- а копни глибше- і методи і навіть ідеологія- такі ж комуняцькі! :fp1:

Аааа! Олігархи, сцуко! Це вони у всьому винуваті! Розвішаємо їх на гілках/стовпах, спалимо будинки та віддамо  їх  майно народу! :weep:

І пофуй що якраз олігархи- це і є  капіталізм по суті.

Тобто ви виступаєте за що, за повернення до соціалізму, який розвалився, товариші борці? :consul:

"До основанья а затем" (ц)  Тільки всі ж знають, що ніякого "затем"  ніколи не буде і розумні люди навіть знають, чому.

Для цього треба знання хоча б  калькулятора, щоб це зрозуміти. :pleasant:

Показую на пальцях для декого, хто так полюбляє персонажа Шарикова.

 

Цитатко:

 

"Дещо про мільярдерів

 

Втім, нікуди за останні роки не поділися українські мільярдери. За даними рейтингу американського видання Forbes найбагатший в Україні — бізнесмен Ринат Ахметов. Його статки оцінюють в 15,4 млрд доларів, що на 600 млн менше, ніж у минулому році.

 

Відстають за кількістю мільярдів від лідера: Віктор Пінчук зі статками у 3,8 млрд доларів, Ігор Коломойський, який володіє 2,4 млрд доларів, власник "Смарт-Холдингу" Вадим Новинський з 1,9 млрд доларів, Геннадій Боголюбов з 1,7 млрд. Входять у "клуб мільярдерів" Юрій Косюк та Петро Порошенко – у них по 1,6 млрд доларів, Костянтин Жеваго має 1,5 млрд, Сергій Тігіпко— 1,2 млрд, Андрій Веревський — 1 млрд доларів.

 

Загальні статки українських мільярдерів Forbes оцінює в 32,1 мільярда доларів."

 

https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

 

Приплюсуємо сюди ще цих, експропріювати так експропріювати:

 

 

"За минулий рік в Україні нарахували менше тисячі мільйонерів. Журналісти сайту "24" дослідили, як змінювалися статки найбагатших українців за останні 4 роки.

 

Станом на березень 2016 року 903 громадянина України задекларували дохід, розмір якого перевищує один мільйон гривень. Щоправда, деклараційна кампанія ще триває, а тому мільйонерів може бути і більше. Але поки що цифра мільйонерів в рази менша, ніж за минулі роки."

 

 

Так, що маємо у підсумку?

 

Так, щоб  широкими мазками:

Округлимо цифру всіх статків  мільярдерів+ мільйонерів, додамо ще кілька мільярдів на приховані доходи...

 

Що отримуємо- 40 мільярдів доларів!

Ну, це ми до даних Форбс приплюсували та додали від себе! ;)

Ну ми такі офуєнні революціонери, які хочуть навести порядок типу в країні- і тому  допускаємо, що нам вдалося все це  КОМУСЬ продати і в нас на руках є 40 мільярдів доларів!

Прийшов час  справедливості! :shuffle:

В країні  десь  трохи більше 42 мільйонів населення.Округлимо до 40, для рівної цифри!

Ділимо 40 мільярдів доларів на 40 мільйонів населення!

Далі продовжувати, чи вже все зрозуміло і так?

Кого спроможні "врятувати" ці гроші, якщо чесно?

За них  можна  відкрити підприємство, щось побудувати при теперішніх цінах?

А що  можна  зробити?

Проїсти та пробухати за два місяці, А ДЕХТО І ЗА   10 ДНІВ СПРАВИЦЦЯ! :pleasant:

+========================================================+

А з якого бодуна ти вважаєш що я за комуняків чи соціялізьм??? 

Я при ньому прожив 40 років і повертатися туди не хочу. Я - за капіталізм із 

вільною конкуренцією та БЕЗ тотальної бюрократизації усього життя. 

Дозволено ВСЕ, що не заборонено законом! 

А олігархія - це ракова пухлина в соціальному організмі. І якщо її не знищити - 

то життя в країні НЕ БУДЕ! Я вже писав що 150 фермерських господарств на

Кироаоградщині придбали 150 Калашів для ведення перемовин з олігархатом

та місцевою бюрократією, що на корню скуплена олігархами різних гатунків. 

Чи це ще треба поянювати?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Дозволено ВСЕ, що не заборонено законом! 

 

ахаха.

а ты не думал, што законы по разному песать можно?

в том числе - зарегулировать даже то, как тебе дышать, например?

я уж не говорю о том, хто их пишед...  :nose3:

Link to comment
Share on other sites

якраз олігархи- це і є капіталізм по суті

Неправда, олігархи це навпаки капець капіталізму.

Саме через побудову довершеної олігархічної системи, створення монополій і тотального протекціонізму до нас не може всунутися стравжній міжнародний розвинений капітал з критично необхідними для нас інвестиціями.

 

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BB%D1%96%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%85%D1%96%D1%8F

Оліга́рх — особа, що володіє великою власністю в країні, та має вагомий вплив на державні органи влади

З політологічної точки зору олігархи — це можновладці, які використовують монополізовані ними сектори економіки для концентрації у своїх руках політичної влади, а політичну владу — для збільшення власних капіталів. Сучасні олігархи володіють багатоманітними суспільними ресурсами: економічними (промислові та фінансові підприємства й установи), інформаційними (друковані та електронні ЗМІ), політичними (партії, парламентські групи й фракції, важливі державні посади, вплив на перших осіб у державі)

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

додумался узкоспециализированный показатель ВВП опопсить, вывести в ширпотреб  и дать манюпасу

Зовсім мене не дивує така сентенція. Саме зомбопропаганда остаточно обісрамшегося олігархату втулює усілякі чудернацькі показники процвітання створеної ними дупи, аби не дозволити згаданому манюпасу через узагальнюючий фундаментальний показник - ВВП розгледіти справжнє місце країни, на якому вона опинилася у наслідку їх правління протягом вже третього десятиліття.

 

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9_%D0%B2%D0%BD%D1%83%D1%82%D1%80%D1%96%D1%88%D0%BD%D1%96%D0%B9_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82

Валовий внутрішній продукт (ВВП) - один з найважливіших показників розвитку економіки, який характеризує кінцевий результат виробничої діяльності економічних одиниць-резидентів у сфері матеріального і нематеріального виробництва.
Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

ахаха.

а ты не думал, што законы по разному песать можно?

в том числе - зарегулировать даже то, как тебе дышать, например?

я уж не говорю о том, хто их пишед...  :nose3:

+==================================================================+

Відповім декількома цитатами:

Поздним вечером мы с величеством успели еще где-то с полчаса побеседовать про оружие, а точнее - про будущий закон о нем. Судя по всему, для Гоши это был не экспромт.

   - Мне кажется, - заявил он, - что существует два допустимых пути решения этой проблемы. Первый - государство запрещает своим гражданам иметь оружие. Но при этом берет на себя гарантии безопасности этих самых граждан. Не в том смысле, что насильственных преступлений не будет, это недостижимо, а просто оно принимает на себя обязанности страховщика. То есть ограбили кого-нибудь - государство тут же возмещает ему стоимость изъятого, компенсирует моральный ущерб, упущенную выгоду и вообще все, в чем этот кто-то потерпел убыток. А потом начинает ловить бандитов... Если же оно, запретив иметь оружие, не берет таких обязательств, то это значит, что для него народ - это не граждане, а скотина. Ну или рабы...

  - Второй, - продолжил Гоша, - государство сразу заявляет, что ни обеспечить стопроцентную безопасность, ни такую же компенсацию ущерба оно не может. И разрешает гражданам ходить вооруженными, оставляя за собой лишь надзорные функции по применению этого оружия. И какой, по твоему мнению, путь более приемлемый для нас?

   - Разумеется, второй, - несколько даже удивился я. - Даже если забыть, что на первый у нас элементарно не хватит денег, то все равно он плох тем, что поощряет в народе соответствующие настроения. Дескать, мне государство должно по жизни! А потом будем удивляться, с чего это либерасты так расплодились.

 - Но в предложенном виде система народного контроля будет работать только тогда, когда власть сама хочет видеть недостатки своих представителей. Однако как быть, если она не захочет?

   - А вот тогда - тушим свет, сливаем воду и идем готовить революцию. Потому что если власть не считает, что народ имеет права голоса, так она, зараза, всегда найдет способ сделать так, чтобы это право, пусть даже и где-то записанное, не стоило и ломаного гроша.

 

 

 

... если из народа требуется сделать стадо, то первым делом его надо лишить права на самозащиту. Еще римляне установили, что раб, в отличие от свободного, оружия иметь не может. Американцы в свое время, до отмены рабства, писали в своих законах то же самое. И я лично видел, во что превращается некогда гордый и свободный народ, если его разоружить. Не сразу, а поколении во втором-третьем...

 

использовал великое изобретение демократии - конституцию непрямого действия, то есть без вторичных законов и подзаконных актов не работающую. В такой бумаге можно писать все что угодно, вплоть до права гражданина на личную безопасность, например. Пока там не будет четко прописано, сколько лет давать за лишение этого гражданина возможности нормально защитить себя, и так по каждой статье, ничего работать не будет. То есть каждая статья должна выглядеть так: народ имеет право на что-то . Воспрепятствование этому праву со стороны должностных лиц карается тюремным заключением на срок от и до. Видели вы где-нибудь такую конституцию? И не увидите, потому что их пишут не дураки. Даже подаваемая как образец американская тоже, если к ней приглядеться, окажется из этого же непрямого ряда.

 

 а вам, Айрис, я рекомендую философское упражнение на досуге: вспомнить хотя бы один достоверный случай, когда у кого-то реально было право без вооруженной силы. Aloha oe.  

 

Тобто, редакторські функції покладаються на озброєний народ.

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Тобто, редакторські функції покладаються на озброєний народ.

Щось  Ви  по-дитячому  ніяк  не  можете  збагнути,  що  той  озброєний  народ  і  Вас  і  членів  родини  може  грохнути. 

Link to comment
Share on other sites

Щось  Ви  по-дитячому  ніяк  не  можете  збагнути,  що  той  озброєний  народ  і  Вас  і  членів  родини  може  грохнути. 

+==================================================================+

Може. І я можу. Причому так, що і дізнатися і довести це буде практично неможливо. 

Бо я ЗНАЮ хімію і ще багато чого. А так, мої предки-козаки жили до другої половини

20-х років минулого сторіччя зі зброєю на кожного члена родини. І лише завдяки цьому 

в селі НЕ БУЛО кріпатства. Тому що козак  без зброї - не козак! І ВСЯ історія людства - 

це життя зі зброєю. І саме це є нормою життя! Як приклад:

13600285_1171713112878913_68604955133342

Якщо згоден - поширюй.

#вільнілюдимаютьзброю

 

http://zbroya.info/5186/

Link to comment
Share on other sites

+================================================+

Маю право. Бо відповідаю за свої слова. А не за інших...

Якби ти хоч раз по справжньому відповів за свої слова, то не репетував би на цілий інтернет про свою стрілялку  :fp1: І фото, калаш на голому пивному пузі, не вивішував  :weep:

Link to comment
Share on other sites

Хлопці-дівчата! З усією повагою, але тут гілка про економічне становище країни та його причини. Дякую!

+===========================================================================+

"економічне становище країни" дуже хрєнове, а головна причина - це поки що несприйняття

редактування законів, а головне - законотворців, за допомогою Калаша! Але нас усіх "наша 

влада" швидко веде до цього.

 

- Если власть не желает знать (!), чего на самом деле хочет народ, то население начинает воспринимать такую власть, как антинародную.

Link to comment
Share on other sites

+===========================================================================+

"економічне становище країни" дуже хрєнове, а головна причина - це поки що несприйняття

редактування законів, а головне - законотворців, за допомогою Калаша! Але нас усіх "наша влада" швидко веде до цього.

 

- Если власть не желает знать (!), чего на самом деле хочет народ, то население начинает воспринимать такую власть, как антинародную.

Нажаль, з виділеним мушу погодитися.

Можна ще додати - олігархічна мафія не здатна навіть зрозуміти, що своєю діяльністю разом з країною кінчить і сама себе.

Link to comment
Share on other sites

Нажаль, з виділеним мушу погодитися.

Можна ще додати - олігархічна мафія не здатна навіть зрозуміти, що своєю діяльністю разом з країною кінчить і сама себе.

+====================================================================+

Ну, "наша влада" настільки дебільна, що готує собі кривавий "кінець" і навідь думати 

"про енто" не бажає, тільки грошики бачить. Забувши, що у труні кишень немає. І у 

пеклі картки "Віза" не приймають. Але украінці залишаться і так, послідовно, ітерація за 

ітерацією, Майдан за Майданом таки вибудуємо таку Україну, де людм буде жити добре!

Link to comment
Share on other sites

Наша реальна влада - пінчукі-ахметови-фірташі і т.д. сподівається, як завжди, під час чергової ітерації відбутися закланням шісток і тасуванням колоди виконавців пєть-грось і т.д. з якими-небудь вакарчуками-мураєвими і т.д. З повним збереженням основної функції системи - годувати батьків-засновників за рахунок бидла до його останнього дихання. Яке настане вже от-от. 

 

Наступна "ітерація" має стати останньою. З переходом одразу на шлях справжньої ринкової економіки, до лавини інвестицій, до ЄС і НАТО. Альтернатива - кранти, і вже без контрольованих олігархатом ітерацій, оскільки ресурси країни вичерпані фізично.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Наша реальна влада - пінчукі-ахметови-фірташі і т.д. сподівається, як завжди, під час чергової ітерації відбутися закланням шісток і тасуванням колоди виконавців пєть-грось і т.д. з якими-небудь вакарчуками-мураєвими і т.д. З повним збереженням основної функції системи - годувати батьків-засновників за рахунок бидла до його останнього дихання. Яке настане вже от-от. 

 

Наступна "ітерація" має стати останньою. З переходом одразу на шлях справжньої ринкової економіки, до лавини інвестицій, до ЄС і НАТО. Альтернатива - кранти, і вже без контрольованих олігархатом ітерацій, оскільки ресурси країни вичерпані фізично.

 

 

+====================================================================+

Тому купуй зброю і готуйся нею зачищати Україну! Ти не один! Нас, в УАВЗ, багато!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Зовсім мене не дивує така сентенція. Саме зомбопропаганда остаточно обісрамшегося олігархату втулює усілякі чудернацькі показники процвітання створеної ними дупи, аби не дозволити згаданому манюпасу через узагальнюючий фундаментальний показник - ВВП розгледіти справжнє місце країни, на якому вона опинилася у наслідку їх правління протягом вже третього десятиліття.

 

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9_%D0%B2%D0%BD%D1%83%D1%82%D1%80%D1%96%D1%88%D0%BD%D1%96%D0%B9_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82

Н-да... Это надо сказать спасибо "светлому" советскому наследию с его: "каждая кухарка может управлять государством". Стандартная ситуация, когда каждый первый думает, что он разбирается в экономике только потому, что у него есть деньги в кошельке, он брал кредит на покупку холодильника и давал в долг соседу до пятницы.

 

Вы с лёгкостью готовы рассуждать об экономике, потому что вам кажется: что там такого? Всё же понятно. В то же самое время, вы вряд ли готовы вступать в дискуссию посвящённую хирургии глаза или, например, советовать нашим форумным стоматологам, о том как вылечить зуб с помощью зубила и молотка, на том простом основании, что это, по сути, тоже инструменты (хотя, теоретически вылечить, наверное, можно. Один раз).

 

Ладно. Это всё лирика.

 

По теме. Я вам несколько раз пытался разъяснить, что показатель ВВП - это ни о чём. Ну, с чем это сравнить, чтоб понятней было? Это как температура тела у человека. Просто цифра.

Возьмите для сравнения такую ситуацию: человек 60-ти лет с двумя инфарктами, но с температурой тела 36,6 градусов и  человек 21 года от роду с простудой, но температурой тела 37,5 градуса. Можно ли на основании показателя температуры сказать, кто из них здоровее? Посоветуйтесь со своими знакомыми врачами.

 

Ну, и из любимого вами источника "задача на дом":

 

https://www.google.com.ua/publicdata/explore?ds=d5bncppjof8f9_&ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=ny_gdp_pcap_cd&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=region&idim=country:UKR:VEN&ifdim=region&tstart=566517600000&tend=1481752800000&hl=uk&dl=uk&ind=false

 

Какая из экономик здоровее? Почему? Где бы вам хотелось жить из предложенных двух стран? Почему?

Змінено користувачем Йожин з бажин
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я вам несколько раз пытался разъяснить, что показатель ВВП - это ни о чём. Ну, с чем это сравнить, чтоб понятней было? Это как температура тела у человека. Просто цифра.

Сказав би  :-oз наступними поясненнями, але не стану. Бо усе очевидно.

 

Щодо https://www.google.com.ua/publicdata/explore?ds=d5bncppjof8f9_&ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=ny_gdp_pcap_cd&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=region&idim=country:UKR:VEN&ifdim=region&tstart=566517600000&tend=1481752800000&hl=uk&dl=uk&ind=false

Венесуела нафтова держава. Просто до влади там дорвалася купка дебілів, гідних наших. Країна штучно кинута у вир безладу, не зважаючи на великі прибутки від експорту вуглеводнів. Через це СБ навіть не надає показники їх ВВП з 2013 року. Мали б ми аналогічні сировинні ресурси, вочевидь також мали б проблеми. Бо олігархічна машина висмоктувала б прибутки, населелнню лишала б трошки, а в моменти обвалів нафтових цін вичавлювала б це взад - до своїх кишень.

Обидві економіки хворі від того, що країни захопили ідіоти, не здатні дати ладу наявному потенціалу.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


а головна причина - це поки що несприйняття редактування законів, а головне - законотворців, за допомогою Калаша!

 

ыы  :weep:

 

 

 

 

 

+====================================================================+

Тому купуй зброю і готуйся нею зачищати Україну! Ти не один! Нас, в УАВЗ, багато!

 

 

 

вгамуйся уже, нещястя, плин  :fp1:

 

 

Стаття 109. Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади

...
 
2. Публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, -
 
караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк з конфіскацією майна або без такої.
Link to comment
Share on other sites

ыы  :weep:

 

 

 

 

вгамуйся уже, нещястя, плин  :fp1:

+===============================================================+

Україна - мій дім!

 

Стаття 36. Необхідна оборона

5. Не є перевищенням меж необхідної оборони і не має наслідком кримінальну відповідальність застосування зброї або будь-яких інших засобів чи предметів для захисту від нападу озброєної особи або нападу групи осіб, а також для відвернення протиправного насильницького вторгнення у житло чи інше приміщення, незалежно від тяжкості шкоди, яку заподіяно тому, хто посягає.

Link to comment
Share on other sites

Сказав би  :-oз наступними поясненнями, але не стану. Бо усе очевидно.

 

 

Так что, очевидный, вы наш. Вы можете на основании только показателя температуры тела сказать: кто из них (двух людей в примере) здоровее?

 

 

Щодо https://www.google.com.ua/publicdata/explore?ds=d5bncppjof8f9_&ctype=l&strail=false&bcs=d&nselm=h&met_y=ny_gdp_pcap_cd&scale_y=lin&ind_y=false&rdim=region&idim=country:UKR:VEN&ifdim=region&tstart=566517600000&tend=1481752800000&hl=uk&dl=uk&ind=false

Венесуела нафтова держава. Просто до влади там дорвалася купка дебілів, гідних наших. Країна штучно кинута у вир безладу, не зважаючи на великі прибутки від експорту вуглеводнів. Через це СБ навіть не надає показники їх ВВП з 2013 року. Мали б ми аналогічні сировинні ресурси, вочевидь також мали б проблеми. Бо олігархічна машина висмоктувала б прибутки, населелнню лишала б трошки, а в моменти обвалів нафтових цін вичавлювала б це взад - до своїх кишень.

Обидві економіки хворі від того, що країни захопили ідіоти, не здатні дати ладу наявному потенціалу.

Ну-у, что же вы это скромничаете воспользоваться возможностями "гугля"? Давайте я за вас это сделаю.

Итак. Набираем в поисковой строке: "ВВП Венесуэлы на душу населения" и на первой странице:

https://knoema.ru/atlas/%D0%92%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%81%D1%83%D1%8D%D0%BB%D0%B0/%D0%92%D0%92%D0%9F-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D1%83%D1%88%D1%83-%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F

 

Что нам показывает "цыфирь"? Ага, вот:

2017 год - 6850;

2016 год - 7620;

2015 год - 7923;

2014 год - 7030;

 

В любом случае ВВП более чем в два раза больше чем у Украины. Повторяю вопрос: "Означает ли, что основываясь на показателе ВВП на душу населения в год, можно сказать, что жизнь в Венесуэле лучше и вы с удовольствием готовы туда переехать жить.

 

Повторюсь: более чем в два раза!

Link to comment
Share on other sites

Теж повторюся - вони нафтова держава з дебілами начолі. Сама пропозиція такої порівняльної бази говорить за себе. Ну і відчуття динаміки "відчалювання" в венесуельців мусять бути аналогічні нашим - падіння ВВП в 1,7 рази з 2011 року, якщо вірити наведеному коцапському ресурсу https://knoema.ru/atlas/%D0%92%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%81%D1%83%D1%8D%D0%BB%D0%B0/%D0%92%D0%92%D0%9F-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D1%83%D1%88%D1%83-%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...