Перейти до змісту

Становище економіки України і його причини.


Euro

Про занепад економіки України  

12 користувач проголосував

  1. 1. Чи погоджуєтеся ви з нижчевикладеним баченням?



Recommended Posts

 

 


Мріяти про палаючий кремль не є продуктивним.

А до чого тут мрії. Тут просто про розуміння того, що необхідно для досягнення цілі. Якщо його нема - то нема й сенсу.

 

 


Балтія зробила ПТН-ПНХ!

Ні. Рашка просто зайнята іншими справами. Так само як й до України вони вдерлися не відразу, а для початку розібравшися з Чечнею та іншими більш нагальними своїми проблемами.

Балтія буде наступною після нас з білорусами, й чудово це розуміє.

 

 


тут ввх і зіжруть його ж вірнопіддані.

ВВХ - ніхто. Ми не воюємо з ВВХ. Ми воюємо з російською нацією. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

А до чого тут мрії. Тут просто про розуміння того, що необхідно для досягнення цілі. Якщо його нема - то нема й сенсу.

Думай глобально, дій локально.

 

Ні. Рашка просто зайнята іншими справами. Так само як й до України вони вдерлися не відразу, а для початку розібравшися з Чечнею та іншими більш нагальними своїми проблемами.

Балтія буде наступною після нас з білорусами, й чудово це розуміє.

Не зможе ані хуйло, ані якесь суперхуйло поперти проти НАТО, дупа гебнява злипнеться.

 

ВВХ - ніхто. Ми не воюємо з ВВХ. Ми воюємо з російською нацією. 

Не те щоб ніхто. ввх з його підступністю і бєспрєдєлом відвів коцапленд від реальної перспективи розпаду на межі нульових. А потім йому надзвичайно фортануло з нафтовими цінами. Але в історичній перспективі згоден.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

І вкотре не за темою витягаєте Юлю, одночасно відмовляючися пояснити інші свої закиди? Шо там з "галицькими контрактами!?

 

А по кремлівській зозулі навіть лінків не прошу. Тому що найважливішого агента х.йло на двох виборах прокатити б не дозволив, а тим більш, ніколи б не дозволив бздливому зеку посадити її в тюрму (ще й за сприяння своїх органів).

Ви  мої  та  інших  дописувачів  зауваги  і  питання  ігноруєте,  просто  штовхаєте  заготовлений  матеріал, у  якому  немає  ніякої  логіки  щодо  наших  реалій.

Але  щодо  Контрактів,  то  я  Вам  таки  відповім.  То  такий  був  часопис  у  90-ті  і  я  його  регулярно  читала.  Паперовий,  куплялося  в  кіоску.  Про  які  лінки  мова?  Не  хочете  мені  вірити  на  слово - то Ваше  право.  Ні - то  ні. 

Щодо  агентів  отого  на  букву  Х,  то  примітивний  механізм - мати  кількох  взаємозамінних.  Одного  на  царство,  іншого до  цюпи,  щоб  потім  вискочив  як  Пилип  з  конопель,  а  співчутливий  нарід  недалекозорий  відразу  поміняв  шило  на  мило.  Так  і  було  розраховано.  Курорти  у в язниці  не  багатьом  забезпечені.

Я  теж  попалася  на  гачок,  коли  Тєлєгіна-Капітельман  опинилася  у  в язниці  перший раз  і  навіть  за  неї  проголосувала.  Був  такий гріх. 

В  результаті  - з  тюрми і  відразу  у  ВР.  Непоганий  піар.  Другий  раз,  на  щастя,  не  пройшов  номер.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ви дійсно аргументуєте свої твердження про олігархів телепрограмою, що знята на замовлення олігарха?

Так.  для  EURO,  на  жаль,  базою  є  фільми  і  замовлення  Турівської.  В  інакшому  разі  таких  перлів  ми  б  не  начиталися. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

заготовлений  матеріал, у  якому  немає  ніякої  логіки  щодо  наших  реалій
Був би в шоці, але вже маю досвід! :lol2: Турівську тут СИЛЬНО переоцінюють, а мене навпаки  :gigi:

 

 

Про  які  лінки  мова?  Не  хочете  мені  вірити  на  слово - то Ваше  право.  Ні - то  ні.
Про такі, яких тут завжди вимагають. Але мені не вірять навіть тоді, коли я посилаюся на "заготовані" дані Світового банку. Бо ці ВВП на душу малоінформативні, занадто вузькоспецілізовані і не відображають процеси відчалювання так яскраво, як світлини заасфальтованого перехрестя.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AD%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B5_%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B8%D0%B5#%D0%9F%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D1%8F_%D1%8D%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1%8F

https://en.wikipedia.org/wiki/Economic_development#Development_indicators_and_indices

Розумієте, шановна п.Шпилько, якщо Ви пропонуєте мені "А  запитайтеся  в  мамки,  за  скільки  вона  придбала  гранітний  кар єр  і  трубопрокатний  заводик?", і на прохання вказати джерело цієї екзотики, з третьої спроби радите повірити на слово, бо джерела не існує, вести з Вами дискусію, щоразу сумлінно добираючи аргументи з фактами, важкувато і не дуже доцільно.

Link to comment
Share on other sites

Ви дійсно аргументуєте свої твердження про олігархів телепрограмою, що знята на замовлення олігарха?

Припущення хибне. Фільм і серіал безжалісні до усих олігархів без виключення. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Думай глобально, дій локально.

Ну, мені просто здалося, що глобально ви не вірите у доцільність боротьби.

Добре, давайте припустимо, що у країні немає жодного олігарха. Хто керує?

Link to comment
Share on other sites

Демократія західного зразка з усіма її недоліками. Тільки без боротьби олігархічна мафія не піде.

 Відразу  національне  свято - нема  ні  одного  олігарха.  Рашка  втихомирилася  і  на  наші  території  не  зазирає.

Усі  кинулися  на  совість  працювати,  чинуші  стали  гарно  усміхатися  і  усім  всьо  робити  задурно.

Я  вже  мовчу  про  керівництво  підприємствами,  в  т. ч.  великими,  котрі  сиплять  податки.

EURO,  Ви  дійсно  так  думаєте,  чи  Ви  просто  так  знущаєтеся  над  дописувачами?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Усі без виключення сусіди вздовж нашого західного кордону це реалізували, а рашка втерлася. Вважати це за неможливе в Україні, означає страждати на комплекс меншовартості.

 

п.с. Як в тему Глузман  :X

Семён Глузман

12 ч · 
 

В который раз почувствовал себя глухонемым… Сегодня встретил знакомого европейского дипломата. Он готовится к отъезду из Украины, такая у ни работа, больше трех лет в одной стране задерживаться нельзя.

Разговорились. Зная, что он уезжает, задал ему несколько прямых вопросов. Очень прямых. Его ответы были куда пессимистичнее, чем я ожидал. И я не очень радостно оцениваю наше ближайшее будущее, но его прогноз был попросту страшным. Подробнее рассказать не могу. Догадываюсь, что это мнение не одного человека, а его министерства иностранных дел.

Я на этот раз был не сдержан, укорял собеседника в том, что его молчание здесь, внутри Украины, способствует дальнейшему гнилостному разложению государственной власти. Он ответил достаточно грубо: «Не перекладывайте вину на меня, это вы голосовали за этого президента и этих депутатов».

Оказалось, что он внимательно следит за моими публикациями. Заговорили о нашем министерстве здравоохранения. Принципиально соглашаясь с моими оценками, он заметил: «Да, всё это так, но посмотрите, медицинская общественность с Супрун не ссорится. Боится возражать. Вы все в Украине безголосые. Вы все еще советские. И в этом все ваши проблемы. Когда я начинал свою работу в Украине, я сочувствовал всем вам. Сейчас, уезжая, я понимаю, что покидаю большой осколок СССР. Даже агрессивный и жестокий Путин не смог вас разбудить. Извините меня за такое: вы обречены на рабское существование, вы не хотите жить по-европейски..».

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Усі без виключення сусіди вздовж нашого західного кордону це реалізували, а рашка втерлася. Вважати це за неможливе в Україні, означає страждати на комплекс меншовартості.

 

п.с. Як в тему Глузман  :X

Семён Фишелевич - очень специфический человек. У него в знакомых, почему-то, только отъезжающие неназванные дипломаты.

 

.........

"Колись один дипломат, покидаючи Україну, сказав мені: ми дуже добре до вас ставимося й хочемо надалі вам допомагати, але якщо триватиме ця корупція і уряд не боротиметься з нею реально, то якоїсь миті ми відійдемо від вас і ви залишитеся сам на сам із Путіним."

..........

Статья 2015 года: http://expres.ua/main/2015/07/15/143488-semen-gluzman-prychynoyu-kincya-ukrayiny-ne-putin

 

Стабильный дядька.

 

Интересно, а въезжающие знакомые дипломаты у него есть?

Змінено користувачем Йожин з бажин
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Усі без виключення сусіди вздовж нашого західного кордону це реалізували, а рашка втерлася. Вважати це за неможливе в Україні, означає страждати на комплекс меншовартості.

Назвіть  хоча  б  одну,  де  є  стільки  5-ї  колони  як  в  нас,  про  яку  Рашка  так  піклується  і  "захищає".  В  якій  країні  Рашка  товклася  так  довго,  як  тут? Крім  цього,  усі  згадані  Вами  країни  аж  за  Україною.   Поки  що  Україну  не  може  проковтнути. 

Усі  країни  однорідні,  дбають  за  національні  інтереси.  Чужекровних  до  влади  не  то  що  не  пхають,  а  й  не  підпускають,  бо  таких  легше  підкупити.  У  перехідний  період - це  просто  катастрофа..

У  нас  одні  хочуть  збудувати  Україну,  інші - Малоросію. І  ці  дві  частини  постійно  контра, постійна  боротьба  за  владу.  Життя  країні  через  це  нема.

Щодо  наших  олігархів.  Знаєте  якого  вони  роду  племені?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Немає в кровопивць роду-племені. Чавкають нами падли різних національностей. Через це чавкання перехідний період тут ніколи б не скінчився, якби на то були ресурси.

А в сусідів був кілька років під жорстким диктатом і за підтримки ЄС та США. Тому обійшлося без збоїв, і вгору без затримки рушили.

Link to comment
Share on other sites

Немає в кровопивць роду-племені. Чавкають нами падли різних національностей. Через це чавкання перехідний період тут ніколи б не скінчився, якби на то були ресурси.

А в сусідів був кілька років під жорстким диктатом і за підтримки ЄС та США. Тому обійшлося без збоїв, і вгору без затримки рушили.

Там  точно  б  не  верещали:  "Ваша  дружина  американка!"

Link to comment
Share on other sites

 

 

Там  точно  б  не  верещали
Щойно доктор Комаровський з тілівізора: як тільки наша в усіх сенсах людина потрапляє в Європу, вона одразу стає європейцем - дотримується усіх правил, не дає хабарів, не смітить тощо.

Є ще приклад двох Корей. Повідомлялося, що в Північній за останні десятиліття навіть середній зріст населення став на кілька сантиметрів менше, ніж в Південній.

Нам просто сильно "фартонуло".

Link to comment
Share on other sites

Ви  поховали  свою  матір  і  я Вам  співчуваю.  Мова  про  Тєлєгіну-Капітельман.  Хоч  то  значно  довше,  я  тепер  писатиму  так.

+=========================================================+

А за яку ціну продав Україну дрищ в 2005-му, коли реанімував ПРУсаків, 

а в 2006-му віддав хряку виконавчу владу?

Link to comment
Share on other sites

Цікаво:

Порошенко, мать твою... 
Yuriy Kravchenko
11 hrs · 
УВАГА. БОМБА

Їх мало, але вони є. Ті, хто доносить правду крізь зарослі корупції, брехні, зради. Таким є щойно виступ Оксани Корчінської на ВР. Робимо репост, доносимо правду.

Сьогодні 19.01.2018 12.25 Оксана Корчінська в ВР ; «Я скажу про виробника, якого так часто підтримують в цьому залі. Це санітарні автомобілі «Богдан». Які ніколи не випускалися в нашій країні, які не проходили випробування, які країна закуповує за 900 тис. грн..!!! Які замовили конкретні особи МО. У нас зайшло на фронт 50 автомобілів. Половина зупинилася протягом перших кількох місяців. які обійшлися 30 тис. Євро бюджету України. Натомість, рік тому «Офіс НАТО» пропонував нам купити відомий світовий санітарний автомобіль, який є вищого класу порятунку життя. І пропонували купити його Україні за 22 тис. Євро.!!! На 8 тис. Євро менше, чим те, що втюхав нам з вами з базою китайського виробника, що зупинився на фронті протягом кількох місяців. Мені щойно звонила 8 медрота. Так от, «Богдан» не дає гарантій на свої автомобілі і вимагає ще 300 000 грн. !!! за ремонт автомобілів, що були на фронті буквально кілька місяців. Деякі не мають проходу даже двох!!. тисяч кілометрів. Тому треба пам’ятати, що зараз іде війна, а ті хто зловживають на житті наших хлопців повинні сидіти в тюрмі.»

 

Пи.Си. Так задовільнить?

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

Олександр Данилюк: "Багато хто хоче спекатися МВФ, щоб законсервувати поточну ситуацію на догоду своїм особистим інтересам"

https://dt.ua/internal/oleksandr-danilyuk-bagato-hto-hoche-spekatisya-mvf-schob-zakonservuvati-potochnu-situaciyu-na-dogodu-svoyim-osobistim-interesam-266642_.html

Link to comment
Share on other sites

Олександр Данилюк: "Багато хто хоче спекатися МВФ, щоб законсервувати поточну ситуацію на догоду своїм особистим інтересам"

https://dt.ua/internal/oleksandr-danilyuk-bagato-hto-hoche-spekatisya-mvf-schob-zakonservuvati-potochnu-situaciyu-na-dogodu-svoyim-osobistim-interesam-266642_.html

...ми маємо навчитися інакше формувати державну політику. Для цього приватизація, наприклад, мала б уже давно завершитися. Щоб ми вирвали держпідприємства з лабетів тих, хто за їхній рахунок збагачувався і збагачується, їх знецінює, а виручені гроші в тому числі використовує в політичних процесах. І це триває десятиліттями...

Ну вирвав ахметка свої меткомбінати з лабетів. Ну і?

Link to comment
Share on other sites

Шото КМІС несанкціоноване видав  B-)

Одначе й воно однозначно другу позицію (майже рівну олігархату) - Президента поставило лише на третю позицію разом з Гросєй та міністрами. Хоча і така оцінка вже непоганий показник для суспільства, що десятиріччами зомбується олігархами нон-стоп.

28.01.18 12:29 42,5% украинцев главным "тормозом" развития страны считают олигархов, - опрос

 

В рейтинге "тормозов" развития Украины уверенно лидируют олигархи: 42,5% опрошенных украинцев именно их назвали главной причиной медленного развития страны.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на ZN.UA, таковы результаты исследования, проведенного Киевским международным институтом социологии.

650x687.jpg

"Не исключено, что именно безудержная (но в целом безвредная) "антиолигархическая" и "антикоррупционная" риторика главы государства позволила ему занять в хит-параде помех на пути развития страны незаслуженно низкое третье место. Петр Алексеевич делит его с Кабинетом министров (у обоих по 26,3%), - пишут Юлия Мостовая и Сергей Рахманин в своей статье. - Вторую строчку прогнозируемо занимает парламент - 32,9%. Рада - на слуху и в телефокусе, ее состав достаточно пестр. Поэтому каждый, огорченный ходом событий в стране, без труда может выбрать из 423 "омандаченных" собственного кандидата на роль главного виновника общегосударственных бед. И, насколько можно судить, многие с легкостью переносят недовольство конкретным избранником на весь законодательный орган. На четвертой позиции в перечне основных преград на пути страны обосновалось сословие чиновников с показателем в 16%. Не слишком внушительная цифра, но, вероятно, опрошенные считают бюрократов не столько самостоятельными паразитами, сколько обслугой олигархов и власти. Аналогичная история, похоже, и с оценкой вредоносности судов, которых помехой развитию Украины считают всего-то 4,5%. Хотя не только демократия, но и Библия роль судей ценит выше роли правителей"…

Согласно опросу, Россию виновником торможения благотворных процессов в стране считают не так уж много - 14,5%, однако еще 12% вспомнили о пророссийской "пятой колонне".

"Рискнем предположить, что в 2014–15 гг. эта цифра была бы повыше. Постепенное замораживание военного конфликта на Востоке заставило многих внимательнее приглядеться к тем, кто собственные беспомощность и алчность списывает на козни агрессивного соседа. Для некоторых итогом созерцания и размышления стало желание покинуть страну, - отмечают авторы. - То, что развитие страны в первую очередь тормозят избиратели, считают только 3,2% (для понимания: примерно столько же участников опроса - 3% - считают, что главным препятствием на пути нашего развития являются США)".

Link to comment
Share on other sites

МВФ о росте экономики Украины: это не даст возможности догнать страны Европы и улучшить жизни украинцев 11:04, 01 февраля 2018

ФИНАНСЫ

МВФ оценивает рост экономики Украины в 2017 году в 2% и прогнозирует рост на 3-3,5% в 2018 году.

Международный валютный фонд оценивает рост экономики Украины в 2% по итогам 2017 года и прогнозирует рост в 2018 году на уровне 3-3,5%. Об этом в ходе пресс-конференции сообщил постоянный представитель МВФ в Украине Йоста Люнгман. «Было определенное возобновление роста, в прошлом году он составил 2%. В 2018 году он увеличится где-то на 3-3,5%, но это не даст возможности догнать страны Европы и улучшить уровень жизни украинцев», - сказал он. Люнгман отметил, что для роста экономики необходимо снижать инфляцию и нужно рыночное формирование валютообменного курса. «Нужно удерживать инфляцию, НБУ очень неплохо с этим справляется. Также нужно позволить налаживаться обменному курсу, чтобы конкурентоспособность не размывалась», - сказал он.

Как сообщал УНИАН, правительство планирует экономический рост в 2018 году на уровне 3%. Национальный банк улучшил прогноз роста ВВП Украины по итогам текущего года до 3,4%.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

А  розхитаний  човен  чомусь  не  несеться  під  вітрилами... Не  той  вектор. 

 

Якби не шатали, гарант би вже догріб до передових країн. Принаймні, сопе дуже голосно

 

kak-vibrat-grebnoy-trenajer.jpg

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...