Перейти до змісту

Аналізи ДНК


coolzak

Recommended Posts

Змовкли поети,

умєрілі пил,

у муз їх округлились очі:

- а раптом і справді

щас прийде Лєснік

і зробить так, як захоче.

 

Набридне читать йому

флудерство наше,

видумки і нєбєліци.

І будуть забанені Марта, Надін,

СіЛ, МС пять і лєсіца,

Ділберт, ведмедик, Параска, бобрдобр,

деякі інші гадюкі,

шпілька, Дончанін, ще декілька ніків

ну і примкнувшик к ним Юкі.

 

Не про політику теми цвіли,

картінки, коти і офтопи.

Прийде Лісник,

зніме з брюків ремєнь

і нашмагає їм попи.

 

===============

Тихо, спокійно тут стало невдовзі,

зрада й юлькізьм колосілся.....

...а на безкраїх просторах інету

хохот его доносілся.

 

:shuffle:

:gigi:  :lol2:  :weep:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Там ще видає список людей які тобі генетично близькі.Їй показало чотириюродних багато

А у вас там народ не непокоїть, що їхні, м'яко кажучи, дуже персональні дані отак просто доступні невідомо кому у невідомо якій мірі? :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я от не негр точно, а дізнатись що я на 99% зі східної Європи за сотку баксів бажання нема. Я краще нажерусь в пабі. І не раз.

шо за паб де ты за стольник не раз нажэрэся ?

или тупа шмурдяк дажэ без хлеба ?

Link to comment
Share on other sites

Я от не негр точно, а дізнатись що я на 99% зі східної Європи за сотку баксів бажання нема. Я краще нажерусь в пабі. І не раз.

 

Можуть бути сюрпризи. Наприклад, один індивідуум (канадський українець у третьому поколінні) зробив аналіз і виявив, що у них є ... чеченське коріння! а на вигляд він дійсно як особа кавказької національності :)

 

Прикольно, якщо "чистий українець"-антисеміт виявить у собі ... єврейське коріння. Як у тому скетчі про сліпого чорного расиста, який думав, що білий. Дейв Шапел тут перевершив самого себе :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я очікував що буде якісь німецькі, татарські чи жидівські домішки а тут 100 відсотковий східноєвропейчик.Видно родина сиділа тихо і не відсвічувала.і так 1000 років
Link to comment
Share on other sites

А у вас там народ не непокоїть, що їхні, м'яко кажучи, дуже персональні дані отак просто доступні невідомо кому у невідомо якій мірі? :)

 

об етом, похоже, вообще мало хто думает... 

Link to comment
Share on other sites

Там те саме як в лікаря.Тобто передавати твої дані не можуть.

 

ну, ясное дело.

как и в Украине после реформы.

просто сформируют базу данных, в которой будет всё про твоё 

здоровье и здоровье твоих родных, которую через неопределённый

промежуток времени хтойто крякнет, как и всё остальное, крякнутое

до сих пор.  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Та ми всі сто пятсот раз в різних датабазах вже давно.Фейсбук і гугл напевно найбільші

 

из етого следует, што нужно все ети базы еще больше пополнять

подробной инфой?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Там те саме як в лікаря.Тобто передавати твої дані не можуть.

Ну як не можуть, якщо у вашому прикладі передали? :)

 

 


Та ми всі сто пятсот раз в різних датабазах вже давно.Фейсбук і гугл напевно найбільші

Так, тільки страховку продавати вам будуть базуючись не на фейсбуці зовсім

Link to comment
Share on other sites

Взагалі-то питання захисту особистих даних у цьому відношенні актуальне. Наприклад, тестування виявить схильність до серйозної хвороби, яка вимагає довгого лікування. Якщо про це пронюхає страхова компанія, людині буде важко отримати страховку і т.п. Тому повинно бути відповідне законодавство.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Можуть бути сюрпризи. Наприклад, один індивідуум (канадський українець у третьому поколінні) зробив аналіз і виявив, що у них є ... чеченське коріння! а на вигляд він дійсно як особа кавказької національності :)

 

Прикольно, якщо "чистий українець"-антисеміт виявить у собі ... єврейське коріння. Як у тому скетчі про сліпого чорного расиста, який думав, що білий. Дейв Шапел тут перевершив самого себе :).

и как тот украинец отреагировал?

 

у меня точно турки или татары есть..по папиной линии..

у нас даже в семье есть легенда как наш прапрадет с похода в крым турчанку себе приволок крестил её и женился  :D а по маме там поляков полным полно.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...