Перейти до змісту

Шикарно


Euro

Recommended Posts

:tu:  http://uapolitics.com/topic/5048-bannij-list/page-18?do=findComment&comment=1034334

 

Фома : 05 квітень 2018 - 12:34

Постійний

photo-thumb-2.jpg?_r=1490821231

Клуб

17 709

United%20Kingdom.png

 

Re: Банний лист
Забанив юзера коштасу за те що він мудак.

Link to comment
Share on other sites

@Euro, розказую персонально для тебе. Десь пару років тому був мега зашквар, коли юзер аутсайдер отримував рівно 20 мінусів щодня. Я чесно спитав на форумі, хто займається шлаком - у відповідь тиша. Довелося мені витратити пару годин життя на те, щоб в базі форуму знайти хто цим займається.  Здогадайся хто то був? Правильно, коштасу. Я йому за це відрубив рейтинг і на може видав бан на пару днів, не більше того.  Нещодавно зайшов на нову дурку-  і шо я там бачу. Юзер коштасу обливає мене гівном. За що, питання до залу. Крім того, він сказав що більше цей форум не читає, от я і вирішив допомогти йому в цьому. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

зайшов на нову дурку-  і шо я там бачу. Юзер коштасу обливає мене гівном.
Судити не можу - не читав. На мене тут теж полювали, і не лише на мене. І ніхто з тих мисливців більше "3/4 - 1 1/4" години бану не отримував. Деактивовувати юзера за лайку на іншому форумі якось не кошерно, імхо.

До речі, нова дурка з'явилася у наслідку блискучої операції з рейдерського захоплення канонічної дурки свідками відчалювання. Вочевидь, рука дающяя натякнула Шрайкові не неприйнятності зрадоюльківського шабашу на ФДД, і він форум закрив. А коли юльки звідти відкрили собі новий форум і старий предали анафемі, за кілька днів відкрив. І - вуаля! Тепер там правильний шабаш, він статкам не загрожує.

Link to comment
Share on other sites

 

 


На мене тут теж полювали, і не лише на мене.

Я не займаюсь модерацією цього форуму.

 

 


Деактивовувати юзера за лайку на іншому форумі якось не кошерно, імхо.

Може й ні, але за все це я плачу з власної кишені. Пропоную тобі(чи будь-кому іншому) взяти витрати на себе і розбанити мудака коштасу. Як варіант?
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


До речі, нова дурка з'явилася у наслідку блискучої операції з рейдерського захоплення канонічної дурки свідками відчалювання.

Я ніколи не писав (і не читав) стару дурку. На нову зайшов потролити трохи, так образу набігли якісь скаженні юльки, в їх думках лише гомо секс, гівно і т.д.  Ну нах.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


політстрачений

  :weep::lol2:

Якщо не читає, то і не знає про це.

 

ЗІ Не знаю, де той дурдом (а юлькі однак самокритичні, хто б подумав :weep: ) а читала сьогодні ФУП :fp1:

Це капец - одна вата і совки :fp1:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я чесно спитав на форумі, хто займається шлаком - у відповідь тиша. Довелося мені витратити пару годин життя на те, щоб в базі форуму знайти хто цим займається.

А спитати напряму у аута, а потім вже лізти до БД шо завадило?

 

 


Нещодавно зайшов на нову дурку- і шо я там бачу. Юзер коштасу обливає мене гівном. За що, питання до залу. Крім того, він сказав що більше цей форум не читає, от я і вирішив допомогти йому в цьо

Тю. Вигляда як дрібна і нікчемна помста. Ти ж наче не хлопчик, нащо стільки нервів та рухів заради якогось юзера?

Link to comment
Share on other sites

Фома, ти маєш повне право так робити якщо це твій приватний блог, а не форум. 

В інакшому випадку ти торуєш точно такий шлях як відомий всім спеціаліст бетонних справ та пані Бикова на ФУПі.

Якщо людина не  порушує правил цього форуму, то вона має право робити що завгодно. 

І банити ти маєш право згідно до правил , а не на власний розсуд. Навіть якщо ти утримуєш ресурс.

То навіщо тоді правила взагалі  ? 

 

А те що людина робить за межами конкретного ресурсу не має нікого колихати. 

Я вже не кажу про дуже сумнівні паралелі між ніками. Як ти знаєш що це той самий коштасу пише на іншому ресурсі ? 

Згоден ? До речі, результат подібної політики вже є. Дивись на ФУП. Подобається ? 

 

На всякий випадок:

 

 

*  Я не казав , що цей форму не читаю. 

**  Юльки теж мене називали дрищом,  а дрищи навпаки.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


А спитати напряму у аута, а потім вже лізти до БД шо завадило?

Так він не знав, а мінусували якісь старі пости, щоб не просто було спалити що і де.

 

 


Тю. Вигляда як дрібна і нікчемна помста. Ти ж наче не хлопчик, нащо стільки нервів та рухів заради якогось юзера?

Та яка помста? Просто не маю бажання мати справу з таким мудаком. 

 

 

 


Я вже пропонував підтримку, безвідностно до поточного контексту.

Ну от спитай в МГ і можеш переносити все на власний сервак. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну от спитай в МГ і можеш переносити все на власний сервак.

Фома, щось ти верзеш не тойво ...

Сервак та кнопка мені і даром не треба.

 

 

 


Просто не маю бажання мати справу з таким мудаком.

Не май, ніхто тебе не змушує. До чого тут акаунт на форумі?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Сервак та кнопка мені і даром не треба.

Ти не повіриш, мені - теж. Більше того, я оплатив хостинг до кінця року і продовжувати його наміру не маю. 

 

 

 


Не май, ніхто тебе не змушує. До чого тут акаунт на форумі?

Вважай що це був відтермінований бан мудака.

Link to comment
Share on other sites

 

Значение

  1. рег. (Псков) самец овцы; баран-производитель [▲ 1] ◆ Отсутствует пример употребления (см. рекомендации).

  2. вульг.бранн. подлый, низкий человекничтожество [≈ 2][▲ 2] ◆ А чтоб Героя получить, мало сыграть мудака в пьесе говнюка, надо и письмишко это самое подписать. В. П. Некрасов, «Саперлипопет», 1983 г. (цитата из Национального корпуса русского языка, см. Список литературы) ◆  — Ивкин. — Мудак и стукач. Она решила его выцарапать из нашей среды. Роман Солнцев, «Полураспад», Из жизни А. А. Лёвушкина-Александрова, а также анекдоты о нём (2000–2002), 2002 г. (цитата из Национального корпуса русского языка, см. Список литературы)

вульг. неприятный человек; неприятная личность [▲ 3] ◆  — Этого плешивого мудака давно пора убрать из мавзолея… Наталья Шмелькова, «Последние дни Венедикта Ерофеева», 2002 г. (цитата из Национального корпуса русского языка, см. Список литературы)

вульг.используется в качестве порицающего или бранного слова: глупый, несообразительный человек [≈ 4][▲ 4] ◆ Вот читаю сейчас статью в «Вестнике танковой промышленности», издаёт его Наркомат танковой промышленности. Вот мудаки! В каком-то американском журнале или газете была опубликована статья, трактующая, что придёт на смену танкам. А наши чудаки взяли и опубликовали у себя. Это же деморализует людей. Л. К. Бронтман, Дневники и письма, 1943–1946 гг.(цитата из Национального корпуса русского языка, см. Список литературы) ◆ Когда речь шла о Харькове, возможно, и не следовало слушать Ворошилова, мудака, который провалил финскую войну. А. Н. Рыбаков, «Прах и пепел», 1991–1994 гг. ◆ Взволнованный голос Главкома Семёнова: — Чего ты раньше времени высунулся, мудак! Утром Гладышев был «на ковре» у Грачёва. В. Н. Баранец, «Генштаб без тайн», Книга 1, 1999 г. (цитата из Национального корпуса русского языка, см. Список литературы) ◆ А учёные всерьёз думают, что ум возникает оттого, что в мозгу происходят химические и электрические процессы. Вот ведь мудаки на букву «у»! В. О. Пелевин, «Священная книга оборотня», 2004 г.

крим. жарг.вульг., то же, что муда; наивный человек, не бывавший в тюрьме; растяпапростофиля; потенциальная жертва [≈ 5][▲ 5] ◆ Отсутствует пример употребления (см. рекомендации).

Link to comment
Share on other sites

вульг. неприятный человек; неприятная личность [▲ 3] ◆  — Этого плешивого мудака давно пора убрать из мавзолея…  :weep:  :lol2: Наталья Шмелькова, «Последние дни Венедикта Ерофеева», 2002 г. (цитата из Национального корпуса русского языка, см. Список литературы)

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Если бы кого-то интересовало мое мнение, то я бы его тут не банил за грехи в другом месте. Але то таке.

 

грехи бывают разные.

гнать на одменестрацыю всегда чревато - ето всегда максимально

близко к категории "якэ прыкрэ самогубство" с предсказуемыми

послецтвиями.

юзверю же здесь ссыкотно было ето делать, поетому он

героически сделал ето на другом ресурсе, расчитывая именно на то,

о чем ты пишешь.

не прокатило. :pardon:

однако, виктимное поведение нашло своё логическое завершение. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@Euro, розказую персонально для тебе. Десь пару років тому був мега зашквар, коли юзер аутсайдер отримував рівно 20 мінусів щодня. Я чесно спитав на форумі, хто займається шлаком - у відповідь тиша. Довелося мені витратити пару годин життя на те, щоб в базі форуму знайти хто цим займається.  Здогадайся хто то був? Правильно, коштасу. Я йому за це відрубив рейтинг і на може видав бан на пару днів, не більше того.  Нещодавно зайшов на нову дурку-  і шо я там бачу. Юзер коштасу обливає мене гівном. За що, питання до залу. Крім того, він сказав що більше цей форум не читає, от я і вирішив допомогти йому в цьому. 

 

мутний він був. з під тишка капостив. а там вже на повну брудом поливає. живе за принципом зробив капость - серцю радість :bluet:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це все  одно,  що  ходити  щодня  до  когось  в  гості,  і  при  тому  в  інших  місцях  поносити  господарів.  Згадувати  слово 

"честь"  і  не  хочеться.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Судити не можу - не читав. На мене тут теж полювали, і не лише на мене. І ніхто з тих мисливців більше "3/4 - 1 1/4" години бану не отримував. Деактивовувати юзера за лайку на іншому форумі якось не кошерно, імхо.

До речі, нова дурка з'явилася у наслідку блискучої операції з рейдерського захоплення канонічної дурки свідками відчалювання. Вочевидь, рука дающяя натякнула Шрайкові не неприйнятності зрадоюльківського шабашу на ФДД, і він форум закрив. А коли юльки звідти відкрили собі новий форум і старий предали анафемі, за кілька днів відкрив. І - вуаля! Тепер там правильний шабаш, він статкам не загрожує.

 

От вам "болить за" тех "видчаливачей" с "3/4 - 1 1/4" години бану". У меня иногда создаётся впечатление, что вы мои записи конспектируете.

 

Попробуйте это отпустить. Расширьте свой кругозор и откройте мозг для новых знаний, которые, практически всегда, идут вразрез с имеющейся у вас практикой. 

 

И будет вам легко.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...