Перейти до змісту

Одне питання не дає спокою...


Recommended Posts

навіщо Порошенко дозволив гумконвої? оті гумконвої кацапські в 2014?

без його офіційного розрішення кацапи би не ризикнули... і тоді влітку 2014, коли він обіцяв АТО через кілька місяців закінчити, і наше військо займало непогані позиції... І раптом він дозволяє гумконвої і пішло поїхало... хіба Порошенко не соображав, що ті гумконвої зброї навезуть для "супермарктів" Лугандона? Бо саме з тих гумконвоїв, як на мене, і почались наші поразки, чи не так? Як пішли... один, другий, третій... так і була раптом забута тема про закінчення АТО через кілька місяців і почалось....котли всякі і т.п.

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Ну звичайно... наскільки я тоді зрозуміла, все було з його розрішення, бо це ж гумконвой,відмовити не можна, там відітілі все необхідне для населення, яке в скруті, типу було.. а він і повівся... Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Ну звичайно... на скільки я тоді зрозуміла, все було з його розрішення, бо це ж гумконвой,там відітілі все необхідне для населення, яке в скруті, типу було..

а він І повівся

 Ввів  би ВС    і можна  було  мочити  все  що  рухається  , тим більш  кацапське . 

 

 

 Але  ,  ми мало знаємо  що  по чому  .  А  дивлячись  як  кацамразь  згідно  того  ж  белінгкету  вільно  себе  там  почувала  і  гамселила  з  усьо що можна  ... очевидно  й  не потрібно  було йти   на  ризик

Link to comment
Share on other sites

Розрішення

Соображав

Всякі

 

Очень слух режет.

 

В штабе Маккейна например казали, что кацапизмы,  переделанные на псевдоукраинский лад, заипали  еще при совке   :)

Link to comment
Share on other sites

навіщо Порошенко дозволив гумконвої? оті гумконвої кацапські в 2014?

без його офіційного розрішення кацапи би не ризикнули... і тоді влітку 2014, коли він обіцяв АТО через кілька місяців закінчити, і наше військо займало непогані позиції... І раптом він дозволяє гумконвої і пішло поїхало... хіба Порошенко не соображав, що ті гумконвої зброї навезуть для "супермарктів" Лугандона? Бо саме з тих гумконвоїв, як на мене, і почались наші поразки, чи не так? Як пішли... один, другий, третій... так і була раптом забута тема про закінчення АТО через кілька місяців і почалось....котли всякі і т.п.

 

По-перше, я навряд чи можу сказати, що думали з цього питання в "штабі" Маккейна, бо штаб (передвиборчий) був у Маккейна аж в 2008 році, коли він балотувався в президенти. Я тоді ще жив в Україні, хоча і час від часу спілкувався з Маккейном з різних питань як співробітник одної з американських фундацій в Києві :)

 

І вже коли почав працювати тут я власне не пам"ятаю аби Мак висловлювався конкретно з цього питання. Тай як вже зауважили в цій темі у Педри дозволу навряд чи хто питав. Що було у титх конвоях звичайно секретом ні для кого не було і офіційни американські інституції як пам"ятаю неодноразово висловлюввалися з цього приводу і вимагали припинити провокативні дії. Але з огляду на те, що в адміністрації Абамби це робилося аж надто мляво - слово дипконсьорн тоді стало українським мемом - результат був відповідним.

 

Мене в цьому плані набагато більше цікавить, чому після приходу до влади Педри, різко зупинився український наступ на схід, який до цього просувався досить жваво, не дивлячись на саботаж певних представників силових та політичних структур Києва B-) Втім, це неодноразово обговорювалося скрізь в тому числі на нашому маленькому форумі і кожен залишився при своїй точці зору... Вичерпна відповідь на це та багато інших питань, буде дана імхо вже після відходу від влади Педри та всього постмайданного політикуму, який до тепер керує країною. Побачите, там буде ще багато драм, подвійних пострілів у власну скрою та стрибків з київських висоток...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Кто попробовал Эль, тому пиво уже не заходит. По себе знаю. А крафты у нас действительно отличные варят. 

Пиво вообще в Северной Америке ни у кого не получается. Может с водой что-то не то?

Link to comment
Share on other sites

як ви той гінес п'єте...

 

а по темі - ніхто ні в кого нічого не питав

Пєтька з Чалим аж на сраку падали, так кричали, шо вони звонили самому Обамці

і всьо

інша річ таки, шо Пється миттю оголосив "перемир'я", явно щоб дать передихнуть сепарам і кацапам, підготуватись

і вони збили ІЛ-76

і потім так воно і пішло

чому?

Пєтя простий зрадник, чи вимушений - неважливо, бо результат один - зрада

Link to comment
Share on other sites

 

 


навіщо Порошенко дозволив гумконвої? оті гумконвої кацапські в 2014?

ось відповідь:

================

«Что характерно, на российской технике были белые круги и белые флаги, из-за чего мы сначала не разобрались, наши это или кто, ведь белый флаг был как символ того, что они не с военными намерениями. Потом мы узнали, что россияне так обозначали друг друга. Россияне, которых ребята на этом же хуторе нашли — восемь солдат РФ из 31-й отдельной гвардейской десантно-штурмовой бригады вооруженных сил РФ с удостоверениями. Рассказали, что уже два дня как окопались и ждали приказа. Утром 29 августа россиянам поступил приказ, что мы будем выходить, и нас нужно расстреливать. Они, конечно, говорили, что лично не стреляли, а это делали офицеры», — заметил гранатометчик.

http://alter-idea.info/dobrovolets-v-ilovajske-russkie-tanki-rasstrelivali-gruzoviki-s-ranenny-mi/

===============

Це все відбувалося під глибоку стурбованість G7,

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...