Перейти до змісту

Українські жінки-воїни "знімають свої балаклави, щоб розповісти всьому світові правду про війну з Росією"


Dilbert

Recommended Posts

Чому ви вбиваєте наших людей? - українські жінки-військові різко поспілкувались з представником Росії в ООН

52C8A24C-5BD1-400F-8671-C45DCE0EE71B_cx0

Штурмовичка-доброволець із батальйону «Айдар», народна героїня України Андріана Сусак та снайперка збройних сил України Юлія Матвієнко, чиї історії розповідає документальний фільм «Невидимий батальйон», взяли участь в обговоренні феномену російської пропаганди та фейкових новин в приміщенні ООН. Дискусія відбулася за ініціативою представництва України в рамках роботи 40-ої сесії Комітету ООН з питань інформації 9-го травня. 

Сусак заявила, що "промивка мізків" російською пропагандою і призвела до війни, та сказала, що люди на Донбасі не мають потреби в "підтримці" з боку збройних сил Російської Федерації.

B813D68F-8A8F-43BA-9779-F3FD7C334D04_cx1

"Я - українська ветеранка в війні проти російської окупації - бачила результати вашої (російської - ГА) політики, "правди" та інформаційної війни.

Я, як штурмовик та моя посестра, присутня тут російськомовна снайперка ЗСУ, хочемо сказати ... ми не потребуємо вашої (російських збройних сил - ГА) "підтримки" та "захисту". Населення Донбасу не потребує вашого "захисту".

Щодо пропаганди, в 2014 на Донбасі думали, що ми прийшли їсти їх дітей, зараз люди Донбасу хочуть, щоб ваші війська повернулись додому, в Росію. Питання: коли вже ви почнете "захищати" росіян в Росії своєю російською пропагандою?", - наголосила ветеранка. 

Старший радник Постійного представництва РФ при ООН Максим Мусіхін, який брав участь в обговоренні, надав розлогу відповідь, з якої можна зробити висновок, що він вірить, що в Росії існує плюралізм думок та вільне змагання між державними та приватними ЗМІ.

Автор фільму «Невидимий батальйон» Марія Берлінська теж спробувала отримати відповіді щодо розв’язаної Росією війни на Донбасі від представника місії РФ при ООН. "Як це бути вбивцями? Чому ви прийшли на нашу землю, Максиме?Чому ви вбиваєте наших людей?", - запитала вона. "Йдіть з України, Максиме!", - закликала вона представника РФ. Відео свого спілкування з Максимим Мусіхіним, під час якого він відмовився відповідати на її питання, Берлінська виклала на своїй сторінці в Фейсбук.

В ООН дуже мало піднімають тему дезінформації, особливо порівняно з ЄС, каже Ірина Халупа, редактор англомовного сайту STOPFake.org, яка виступила на засіданні з доповіддю про роботу організації.

"Присутність цих дівчат-солдатів безпосередньо показала, що робить російська дезінформація. Так використання інформації в якості зброї відповідальне за війну в України", - сказала вона в інтерв’ю "Голосу Америки".

"Українські жінки змушені ставати снайперами, щоб захищати своїх дітей від російської агресії. Зараз вони знімають свої балаклави, щоб розповісти всьому світові правду про війну з Росією", -сказала в інтерв’ю Голосу Америки активіст української діаспори Люба Шипович, як теж була присутня на засіданні. 

Окрім, STOP Fake cвоїм досвідом боротьби з російською пропагандою поділилися представники організацій VOX Ukraine. Доповідачі відзначили, що пропаганда та фейкові новини є елементами гібридної війни, яку веде Росія проти України та інших держав світу. І Україна вже накопичила чималий досвід в протистоянні російській пропаганді, яким вона готова ділитися з іншими країнами світу. Учасники дискусії наголосили, що ООН має відігравати більшу роль у боротьбі з дезінформацією та пропагандою.

https://ukrainian.voanews.com/a/un-ukraine-propaganda-/4388043.html 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Суфіксальна фемінізація (моція) - явище неоднозначне і відтворює підвищення ролі жінки в сучасному суспільстві.

Чи набуде воно поширення...

 

Теорія: http://movoznavstvo.org.ua/index.php?option=com_attachments&task=download&id=608

Link to comment
Share on other sites

Фемінитиви - прояв фемінізму. Жінки замість народжувати програмуються бути адвокатинями, мисткинями та іншими скотинями.

 

Так і вимремо.

 

Без панікі. Не всі. Лише біла частина людства.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Українці дитинно далекі від тих геополітичних процесів,що відбуваються на планеті і де біла раса є приреченою.Це болісно й тяжко,але вирок уже виконується. Геть конкурентів .Так,хай більше українців та росіян повбивають один одного,тому війна на донбасі буде безкінечною.Роль порошенка при цьому зловісна.Кілери   ...бувають різні,отже.Спробували торік запустити  мусульманських біженців у Європу - коктейль потрібен.Але це не спрацювало в достатній мірі.Все таки - війна - то варіант безпрограшний і прибутковий.Більше воєн - хороших і різних.Їхній девіз.

Link to comment
Share on other sites

Фемінитиви - прояв фемінізму. Жінки замість народжувати програмуються бути адвокатинями, мисткинями та іншими скотинями.

 

Так і вимремо.

ти з АТО пишеш чувирло заздрісне, що жінки в ООн виступили?

Link to comment
Share on other sites

ти з АТО пишеш чувирло заздрісне, що жінки в ООн виступили?

Вони туди їздили за мої податки - що хочу те й пишу. Якби вони там москалів потруїли насмерть, чи постріляли прям в сесійній залі - отоді б похвалив.

Link to comment
Share on other sites

Вони туди їздили за мої податки - що хочу те й пишу. Якби вони там москалів потруїли насмерть, чи постріляли прям в сесійній залі - отоді б похвалив.

Може сам поїдеш москалів постріляєш, замість того щоб тут ляси порожньо точити?

Link to comment
Share on other sites

Ти вже народила трьох дітей щоб мати право голосу?

 

У тебе соціально-психологічні проблеми гендерного генезу, і це відчувається в кожному написаному тобою реченні. Такі речі не на політичних форумах вирішуються.

Дуже неадекватна поведінка, радості спілкування таке не приносить нікому, тому навіть достойного опонента тут тобі не знайти.

Link to comment
Share on other sites

Lellard : 11 Трав 2018 - 11:25snapback.png

Фемінитиви - прояв фемінізму. Жінки замість народжувати програмуються бути адвокатинями, мисткинями та іншими скотинями.

 

Так і вимремо.

 

Без панікі. Не всі. Лише біла частина людства.

+===============================================================+
Щоб цього не було - ворога треба знищити до зустрічі з нашими жінками. 
До речі, я навчив свою жінку добре стріляти.
Link to comment
Share on other sites

Нема. Є жінка-ветеран, жінка-воїн, жінка-боєць як максимум.

+========================================================+

Є! Моя мати, гвардії старшина медичної служби провоювала з 1943-го

до 11 травня 1945-го. Тому вона з правом вважала себе ветеранкою.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+========================================================+

Є! Моя мати, гвардії старшина медичної служби провоювала з 1943-го

до 11 травня 1945-го. Тому вона з правом вважала себе ветеранкою.

Саме ветеранкою чи жінкою-ветераном? Це суттєва різниця.

Link to comment
Share on other sites

Не треба дівчатам світитись. Це має бути справа дипломатів. Сподіваюсь наші розвідники не будуть " знімати балаклави " ?

+==========================================================================+

Ну, 1942-му снайперка, яка знищила більше 250 фашистів їздила в США для пропаганди. 

Результат був сугубо позитивним - поставки зброї та сировини значно зросли.

Link to comment
Share on other sites

Вони туди їздили за мої податки - що хочу те й пишу. Якби вони там москалів потруїли насмерть, чи постріляли прям в сесійній залі - отоді б похвалив.

+=========================================================================+

Я вважаю, що їх поїздка в США та ООН дасть більший результат ніж поставки Джавелінів.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

кацап недобитий! фемінітиви завжди існували в український мові

тому у нас дружина, а не жона - яка тільки рожающа 

Сам ти кацап. Дякуй фемінітивам і у тому числі, що кацапів втроє більше за нас

Link to comment
Share on other sites

+=========================================================================+

Я вважаю, що їх поїздка в США та ООН дасть більший результат ніж поставки Джавелінів.

Очень может быть, но главное там лишить рашу права вето. Хотя еще в Ичкерии назвали ООН - организацией оправдания насилия, очень им было там обидно когда рашисты убили 60 тыс. их детей не считая взрослых. Будем надеяться, что в ООН произойдет реорганизация и поводом станет Украина.

Лично я горжусь, что у нас есть смелые женщины, смелее многих мужчин, которые не боятся с оружием в руках защищать свою Родину.

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...