Перейти до змісту

Новий курс


Euro

Recommended Posts

Ну шо, я конечно тот еще скептик, но позитив вижу в том, что Юлька задала тренд.

Сделала пас, если остальным реально "болить" за державу, а не просто попиздеть да попиздить, то самое время вступить в предметный публичный спор...

 

:)

 

Отут їй немає рівних. В плані перепиздіти всіх конкурентів.. Чи перепиздити. Не знаю як правильно . Матюки ж нерідніі ненці..

у нас в дискусії вступають лише слабаки

а реальні пацани діють через гроші, ЦВК, адмінресурс, підробки протоколів і т.ін.

 

https://www.youtube.com/watch?v=2_NZgf-6EsI

Link to comment
Share on other sites

Соромлюсь спитати і здатись невігласом. У нас точно вибори аж за рік ? 

 

Бо піар так полився з усіх боків неначе до них максимум пару місяців.. 

для пиара рано. Забудут. Обицянки надо так давать, шоб слюна от них капала еще во время опускания бюлетня в урну.

 

А для того чтобы преметно обсудить как раз нормально. Шоб до выборов определиться куда идем, идем ли вообще или ну его нахуй гори оно огнем...

Link to comment
Share on other sites

для пиара рано. Забудут. Обицянки надо так давать, шоб слюна от них капала еще во время опускания бюлетня в урну.

 

А для того чтобы преметно обсудить как раз нормально. Шоб до выборов определиться куда идем, идем ли вообще или ну его нахуй гори оно огнем...

 

У нас пів-міста вже в бігбордах різної шлоїбєні. 

 

Навіть Тарута  вигулькнув. Ніколи не бачив його біг-бордів до тепер.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну шо, теперь самое время Гетьману выйти в таком формате и по тем же отраслям и вопросам разнести популистку в пух и прах...

 

Не, этого не будет. У петрушки я думаю будет другая стратегия, за него будут тянуть лямку местные авторитеты, типа трухи и гепы, а он будет ездить по стране и открывать новые садики и школы, ну и плюс тотальная реклама.

Link to comment
Share on other sites

Не, этого не будет. У петрушки я думаю будет другая стратегия, за него будут тянуть лямку местные авторитеты, типа трухи и гепы, а он будет ездить по стране и открывать новые садики и школы, ну и плюс тотальная реклама.

 

Це абсолютна помилка його політтехнологів. У нього найвищий відсоток антирейтингу серед усіх папєрєдіков .

І оці "аткривачкі" , які всіх уже заїбали, тільки його посилюють

Link to comment
Share on other sites

 

 


для пиара рано. Забудут. Обицянки надо так давать, шоб слюна от них капала еще во время опускания бюлетня в урну.   А для того чтобы преметно обсудить как раз нормально.

 

А обсуждение как раз и будет пиаром и чем больше людей будет вовлечено в этот процесс тем больше будет пиар, в принципе здоровая идея и я думаю, что далеко не последний креатив, против йули может сыграть только лишь её антирейтинг.

Лично я например за неё голосовать не буду, даже если она лично принесёт мне мильон!!!!

Link to comment
Share on other sites

може шото знают.

Оце Петро томоса привезе и сразу замутит выборы...

:D

 

Томоса не буде. Це точно. Але кочегарят предвиборчу кампанії з усіх боків. У нас навіть пикої Ківи зайопують...

Link to comment
Share on other sites

Це абсолютна помилка його політтехнологів. У нього найвищий відсоток антирейтингу серед усіх папєрєдіков .

І оці "аткривачкі" , які всіх уже заїбали, тільки його посилюють

 

А у него кроме ошибок за каденцию было что то ещё? Ну плюс ко всему вышеперечисленному ещё будут томос, громкие посадки ещё какая то хрень...

Link to comment
Share on other sites

Не, этого не будет. У петрушки я думаю будет другая стратегия, за него будут тянуть лямку местные авторитеты, типа трухи и гепы, а он будет ездить по стране и открывать новые садики и школы, ну и плюс тотальная реклама.

Именно так и будет.

Тем более не раз прокатывало, почему еще раз не сделать.

 

Я напомню, что в 2014 Юлька тоже предложила ряд вопросов по предметному разговору как дальше жить.

Петя отморозился и напиздел кучу шоколада.

 

И дело не в Юльке, а в том, что население побежало вприпрыжку за призрачной морковкой, не услышав от кандидата ни одной внятное фундаментальной мысли.

 

Я когда это говорю в глаза голосовавшим за Петра, они отвечают, шо время такое было, война, все хотели быстрого решения. Но плюс в том, что понимают - их заведомо наебали.

А сколько таких, кто до сих пор не понимает?

 

И если меня спросить, а сколько из тех, кто понял, поведется на очередную сладкую наебку, то ответ мой - овердохуя!

Змінено користувачем Kumpel
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А у него кроме ошибок за каденцию было что то ещё? Ну плюс ко всему вышеперечисленному ещё будут томос, громкие посадки ещё какая то хрень...

 

Томоса не буде. А щоб підняти його кволий рейтинг треба саджати не менше кума. Причому реально саджати після суду. , а не шоу "спіймай та випусти рибину".

Ти в це віриш ? Він швидше імітує введення військового стану і відіміну виборів..

Link to comment
Share on other sites

 

 


А сколько таких, кто до сих пор не понимает?

 

Я думаю что поняли почти все, кто то просто сумел приспособится и не хочет перемен, даже боится их...

Link to comment
Share on other sites

Именно так и будет.

Тем более не раз прокатывало, почему еще раз не сделать.

 

Я напомню, что в 2014 Юлька тоже предложила ряд вопросов по предметному разговору как дальше жить.

Петя отморозился и напиздел кучу шоколада.

 

И дело не в Юльке, а в том, что население побежало вприпрыжку за призрачной морковкой, не услышав от кандидата ни одной внятное фундаментальной мысли.

 

Я когда это говорю в глаза голосовавшим за Петра, они отвечают, шо время такое было, война, все хотели быстрого решения. Но плюс в том, что понимают - их заведомо наебали.

А сколько таких, кто до сих пор не понимает?

 

И если меня спросить, а сколько из тех, кто понял, поведется на очередную сладкую наебку, то ответ мо

 

Останнім часом спілкуюсь по роботі з різними прошарками населення. Абсолютно різними.

Ти не повіриш скільки юльків. Я сам в шоці. Суцільні макаки..

Link to comment
Share on other sites

Ця презентація явно не для пересічних виборців, а для бізнесу. Потрібна тотальна підтримка. Але, звичайно, такої не буде, бо, як би той же Хозя не божився, що увесь бізнес чесно побудував сам, це, звичайно, брехня. В Україні жоден бізнес не створений на конкурентних засадах, жоден не існує без "даху" в органах влади, і жоден не вільний від якихось порушень, що тягнуть на кримінал. Так побудована система.

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Откуда знаешь? Тебе что это Вселенский Патриарх лично сказал?

 

:)

 

Побачиш.  Я впевнений.   Можу поставити гривень 500. 

 

Термін тільки треба обговорити. Забиваємося ? 

Link to comment
Share on other sites

 

 


В україні жоден бізнес не створений на конкурентних засадах, жоден не існує без "даху" в органах влади,

 

Бугога!!!! Как далеки вы и от бизнеса и от реалий....

Link to comment
Share on other sites

 

 


Побачиш.  Я впевнений.   Можу поставити гривень 500.    Термін тільки треба обговорити. Забиваємося ? 

 

На деньги не хочу, на литр Джемесона могу, срок до очередных выборов Президента, в случае форс-мажоров (внештатные ситуации в стране и мире) спор расторгается.

Link to comment
Share on other sites

Основная проблема в общественном обсуждение это неспособность отвлечься от персоналий и перейти к разговору по сути.

Инфопространство завалено второстепенной хуйней и сплошным срачем.

И только кто то предлагает поговорить предметно сразу увеличивается потом говна и истерика.

Я конечно понимаю, что долбоебы с доступом в интернет страшная сила, но ведь понятно, что ведущую роль в этих потоках занимаю совсем не они.

 

Отсюда следует, что кому то очень не хочется переводить предвыборную борьбу в такую плоскость.

А то быдло еще оперится и начнет задавать подлые вопросы...

Link to comment
Share on other sites

На деньги не хочу, на литр Джемесона могу, срок до очередных выборов Президента, в случае форс-мажоров (внештатные ситуации в стране и мире) спор расторгается.

 

Таке віскі ? 

 

https://rozetka.com.ua/jameson_5011007003227/p4719078/

Link to comment
Share on other sites

 

 


Отсюда следует, что кому то очень не хочется переводить предвыборную борьбу в такую плоскость.

 

Понимаешь друже, вопрос даже не в неохота, вопрос в целесообразности, существует огромный кризис доверия, я лично не верю, что йуля будет делать то что обещает.

А то что альтернатив нет, это очень плохо.


Хозя, брехати - не гарно!

 

Я даже спорить по этому поводу не буду, просто смысла не вижу...

Link to comment
Share on other sites

Давайте зацепимся за один только момент.

 

Вот Юлька говорит, что после выборов надо провести масштабную реформу Конституции, сделать Украину парламентской и избранный президент свой срок не доработает, потому что система изменится и все пойдут на выборы по новой Конституции.

 

Что должно сделать общество, при условии что оно согласно на такие изменения?

Взять за шкирку всех лидеров гонки, вывести на публику и пусть каждый выскажется по этому вопросу.

И если тот же Петро даст гарантии, что в случае его победы этот процесс тоже будет запущен и договор в силе, то это одно дело. А если не скажет - то другое. Ну а если скажет но наебет - третье.

 

И тогда можно давать предметные оценки и спросить по списку.

 

Иначе очередная профанация, гречка, лавочки, крашеный мост...

Link to comment
Share on other sites

да

 

Тоді ставимо на томос до чергових виборів. 

Я проти. Ти за. 

 

Всі форсмажорні події такі як позачергові вибори, військовий стан, втеча кандидатів, втрата їх розуму  та тому подібне анулюють парі.

 

На кону літр Джемерсона.

 

ОК ?  

Link to comment
Share on other sites

Откуда знаешь? Тебе что это Вселенский Патриарх лично сказал?

 

оцей от поц каже

 

Константинополь не дасть Україні церковної автокефалії, - Балога
Нашій країні не варто розраховувати на незалежну Помісну православну церкву. Константинополь, якщо і зважиться скласти томос, то тільки про створення в Україні підпорядкованої йому митрополії.

Як передають "Українські новини", про це в своєму Фейсбуцінаписав екс-глава Секретаріату Президента України Віктор Балога, коментуючи інтерв'ю глави УПЦ Київського патріархату Філарета виданню "Українська правда".

"На жаль, ми не отримаємо автокефалію. Якщо і буде щось оголошено, то тільки про кафедру на чолі з митрополитом", - зазначив Балога. За його словами, причиною цього є відсутність звернення від усіх трьох православних церков України (УПЦ, УПЦ КП та УАПЦ) до патріарха Варфоломія з проханням про дарування автокефалії.

Також екс-глава Секретаріату Президента України нагадав, що в 2008 році не УАПЦ стала перепоною на шляху здобуття українським православ'ям автокефалії. "Насправді томос не дали останньої миті, оскільки Ющенко хотів зробити патріархом Філарета, а Вселенський (патріарх) про це і чути не хотів", - написав Балога.

Також Балога нагадав, що "у разі отримання томосу Собор українських церков не обиратиме Патріарха, оскільки в такому випадку Вселенський Собор сам ухвалить рішення, хто буде лідером Церкви".

Зазначимо, що в інтерв'ю "Українській правді" Філарет підкреслив, що очікує від Фанара тільки автокефалії, а не рішення про створення в нашій країні митрополії, підпорядкованої Константинопольському патріархату.

"Український народ не підтримає рішення про те, щоб предстоятель був у сані митрополита. Не підтримає цього", - сказав глава УПЦ КП.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...