Перейти до змісту

Новий курс


Euro

Recommended Posts

Щодо Гриця. Керував МО в часи знищення потенціалу збройних сил, навіть за президентства зека. Результати відомі - східний кордон було повністю зачищено. До речі, саме і через противсіхство Гриця президентом в 2010 році став зек.

 

Знову брехня і маніпуляція. 

 

А де політик Толя зараз? Що там Громадянська позиція? Сидять у схроні у вичікуванні чергового політичного бізнесакту? Так не буде вже його! Перемогли протипсіхи Україну!

 

Там, куди його відправив мудрий український нарід, який вже 30 років поспіль обирає собі у владу мудачуків-тимошенок-порошенок - поза політикою.

 

зі

На оце питання ти так і не відповів. Що ж, мовчання теж буває красномовним  :)

 

Так якого хера Юльця смокче у Рудого? Ми ж всі розуміємо, що за це він ій виставить рахунок рано, чи пізно

Link to comment
Share on other sites

Знову брехня і маніпуляція. 

Що кордон був зачищений, а Толі було пох?

Що просував усі вони однакові і відбирав в Тимошенко голоси на користь зека?

Link to comment
Share on other sites

Що кордон був зачищений, а Толі було пох?

Що просував усі вони однакові і відбирав в Тимошенко голоси на користь зека?

 

Який кордон був зачищений? Тимоха проїбала все сама своєю непослідовною політикою, зашквреним лозінським оточенням і компромісами з  "ненависними" їй алегархами

Link to comment
Share on other sites

Східний кордон, звідси вивели практично усі бойові частини. Не було б цього, хєр би мавпи захопили гугандон.
Ну да, навіть з виборчими маніпуляціями дрища і свідомою грою демократичних сил на користь зека, він виграв 3%. Але то проїбала Тимошенко?!  B-)
Оце про що я говорю, з цієї ж гілки. На кого працюють незашкварені.

Основная проблема в общественном обсуждении это неспособность отвлечься от персоналий и перейти к разговору по сути.
Инфопространство завалено второстепенной хуйней и сплошным срачем.
И только кто то предлагает поговорить предметно сразу увеличивается поток говна и истерика.
Я конечно понимаю, что долбоебы с доступом в интернет страшная сила, но ведь понятно, что ведущую роль в этих потоках занимают совсем не они.

Link to comment
Share on other sites

Східний кордон, звідси вивели практично усі бойові частини. Не було б цього, хєр би мавпи захопили гугандон.

 

1. Ти плутаєш обов'язки і відповідальність НГШ і МО. 

2. Ти трохи загубився в датах. Гриць був МО з 4 лютого 2005 року до 18 грудня 2007 року. А розвалили все його наступники

 

Ну да, навіть з виборчими маніпуляціями дрища і свідомою грою демократичних сил на користь зека, він виграв 3%. Але то проїбала Тимошенко?!  Оце про що я говорю, з цієї ж гілки. На кого працюють незашкварені.

 

Що це за чергова маячня? Це "демократичні сили" мутили таємні підкилимні угоди про розподіл влади з Чугунієм, чи Тимоха? 

Link to comment
Share on other sites

Якими б не були формальні обов'язки МО, він мусив звернути увагу на практичне роззброєння східного кордону. Привернути до цього увагу і ініціювати заходи з виправлення ситуації.

Гриць був МО за прем'єрства зека. Демонтаж оборонної системи на сході почався ще до нього. 

Тимошенко намагалася не допустити встановлення монопольної влади ригів, але олігархічний консенсус її кинув. Ключовою фігурою був хуйлов Фірташ. Він же коронував поросяту у Відні в 14 році.

Демократичні сили успішно спромоглися привести зека до табуретки в 10 році. Якщо б не вони, президентом стала Тимошенко. З роботою проти неї з усіх боків їй не вистачило трохи, це неспростовний факт.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

В останнє - гілка про Новий курс і його пропозиції. 

Нема чого казати про це по суті, започатковуйте окремі для обсмоктування персоналій - нашої улюбленої справи на потіху мафії.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Якими б не були формальні обов'язки МО, він мусив звернути увагу на практичне роззброєння східного кордону. Привернути до цього увагу і ініціювати заходи з виправлення ситуації.

 

Для цього є ціле РНБО

 

 

 


Гриць був МО за прем'єрства зека.

 

І за президентства Юща. Він мав піти, щоб Зек завів якогось Саламатіна на його місце?

 

 

 


Тимошенко намагалася не допустити встановлення монопольної влади ригів, але олігархічний консенсус її кинув. Ключовою фігурою був хуйлов Фірташ.

 

Намагалася не допустити через Ширку із Зеком? Мені похуй на ці деталі, хто там кого кинув у тому гадюшнику. 


В останнє - гілка про Новий курс і його пропозиції. 

Нема чого казати про це по суті, започатковуйте окремі для обсмоктування персоналій - нашої улюбленої справи на потіху мафії.

 

Ок

Link to comment
Share on other sites

Тобто, заперечень проти факту що підняла, а більше ніхто такого не зробив - нема.

По-друге, тут немає чистого бабла. Де б ти його не брав, ти будеш замазаним. Найбільш зручними для звинувачень в залученні сумнівних грошей є реально розгалужені партії, у складі яких немає великих олігархів з офіційно відмитим баблом. Мудачукам простіше. Поросятам ще простіше, бо там і структури великої немає.

Тобто заперечень, шо за спурт останньої надії за колись начебто відібране, а тепер благодарно отримане ахметівське бабло відбувається теж нема?  :D

 

Та вона по молодості бабенка хоч і жадібна але активна була, подавала надії, могла навіть ого на самого леоніда мудиловича тявкути, аби лохторат у непогрешимість  повірив (деякі до сьогодні вірують)  :fp1: хоч на виході там така ж ницість як і в решти недостріляних иліт нещасної Неньки. Бо головний рушій всіх її дій - якмога більше наскирдувати, а там хуч атомна війна  :bluet:

 

Як "тут нема чистого бабла" - піди в швайцарський банк візьми під проценти :fp1:

 

Шо, не дадуть? Бо це ж не державу закладати, а своє нажите непосильним трудом. Та й репутація того, підсмержує аби хтось чистим баблом заради темних гешефтів ризикнув  B-)

 

Тому звичним способом для українського недостріленого пулітикуму воно простіше ...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

 

головний рушій всіх її дій - якмога більше наскирдувати
Факти наскирдованого в студію, пліз - заводи, банки, пароходи, радіо і телеканали і решта, що не покриваються офіційними статками родини.

 

піди в швайцарський банк візьми під проценти
:)
Link to comment
Share on other sites

 

 

бабенка хоч і жадібна але активна була, подавала надії, могла навіть ого на самого леоніда мудиловича тявкути, аби лохторат у непогрешимість  повірив (деякі до сьогодні вірують)
Не вірую в непогрішимість, я аргументую очевидними фактами. А мені назустріч замість них висуваються оціночні судження на підставі зашкварів з кадрами. Яких я не заперечую, гріх було не скористатися можливістю просунутися за допомогою активної баби. Портнов, Турч, Пашинський. І що характерно, варто було від неї піти, життя в них миттєво налагоджувалось.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Педротва нє дрємлєт!

Виявляється в Тимошенко не коронавірус, а черговий курс підтяжок. На доказ виставлені фото "серпневе" насправді від ... 2017 року і "вересневе" від травня 2020 р.

14 тис. лайків!  :fp1:

118812027_2109896925811620_2900969237631

Please wait.. Loading
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Тимошенко ще не повністю відновилася після коронавірусу, але позавчора телефоном виступила на конференції Київської міської організації Батьківщини. Ашнар Лінкс зробив роздруківку.

Please wait.. Loading

Фрагмент про мінський процес
...не можу не сказати про те, як фейкові патріоти з абсолютно невідомими особами... певніше, абсолютно відомими, підписали Мінські Протоколи і це було прямою зрадою національних інтересів, тому що за шість з половиною років Мінські Протоколи, мінські домовленості загнали весь мирний процес в тупик, зробили війну політичним важелем, зробили війну зароблянням грошей на кровавих схемах і це все продовжувалось попередні шість з половиною років.
Я можу вам сказати, що наша команда тим і відрізняється, що вона не сповідує фейковий патріотизм і ніколи не сповідувала фейкового патріотизму. Наш патріотизм справжній, глибокий, який у нас на генному рівні прописаний. І тому ми в перший день виступили проти Мінських Протоколів, ми були єдиною командою в парламенті, яка не проголосувала за особливий статус Донбаса, який де-факто веде до федералізації України. Ми були єдиною командою, яка не підтримала зміни до Конституції, які вносив попередній президент для того, щоб виконати забаганки Мінських Протоколів, і можу вам сказати, що ми - єдина команда, яка виступила публічно і чітко проти оголошеної попереднім президентом формули Штайнмайєра...
Фрагмент про обрання Зебанька і його політику
...люди, змучені попередніми пʼятьма роками приниження, знайшли собі нового президента, який був "створений" для їх свідомості сильними, добре проплаченими інформаційними технологіями. Вони отримали президента, який точно "потрапляв" в їх мрії, в їх очікування, і насправді такої підтримки і такої довіри, як мав цей президент, не було ніколи, у жодного президента незалежної України. У нього абсолютна влада в руках, абсолютна можливість робити такі зміни, які хоче бачити український народ, і які конче потрібні українському суспільству. Але так не сталося, як мусило бути. Як тільки прийшов новий президент, внаслідок своєї некомпетентності, непрофесійності, попередніх домовленостей він повністю увійшов в ту ж саму систему зовнішнього управління Україною не в інтересах українського народу. Але з однією відмінністю - увійшов в турборежимі.
І тут почалось. Почався буквально кожного дня розгляд законів в парламенті, прийняття рішень уряду, підписання указів президента, які в пришвидшеному режимі наші ресурси по суті виводили з системи управління України та з системи служіння на користь українського народу. Те, що ми з вами знаємо і те, що лежить на поверхні - це розпродаж сільськогосподарської землі. Вночі, під час карантину, не допустивши жодного аграрія, під тиском президента, який знаходився в залі - прийняли закон про розпродаж 72% території України. І хочу вам сказати, що в цьому законі немає жодної літери, жодної статті, яка була б на користь аграріям або власникам паїв, або в цілому українській нації. На жаль, там була одна стаття, яка говорила - що українською сільськогосподарською землею можуть володіти іноземні банки. Після цього, все написане в тому законі уже не має ніякого значення.
А потім був прийнятий одним із першочергових закон про зняття з заборони приватизації всіх без виключення обʼєктів стратегічної власності. Якщо попередній президент віддав прибуток від підприємств і управління ними іноземним наглядовим радам, то самі вони іще залишались у власності держави. А цей президент хоробро пішов далі - він тепер може з молотка продавати все, що у нас є...

...список здач національних інтересів реально нескінченний. Я хочу лише сказати, що цей президент пішов по хибному шляху попереднього. І він не просто продовжує, а він до абсолюту довів новітню колонізацію України, позбавляючи Україну майбутнього. І одночасно продовжуючи ті самі "реформи" охорони здоровʼя, освіти, науки, які практично ліквідують ці галузі і не дають можливості Україні стати розвинутою, сильною, українською - але європейською державою, із сильним і заможним народом.

Ось як сьогодні виглядає реальність...
Фрагмент про зомбування і вибори
...які б там рейтинги не виставляли... це за великим рахунком насправді синтетичні технології. Зараз пішло на місцеві вибори безліч чергових політичних технологічних проектів. Вони пішли на ці вибори, щоб урвати шматок уже з місцевих громад. Вони добре проплачені, озброєні інформаційними ресурсами. А у нас нічого цього особливо немає. Але на відміну від цих тимчасових одноденних політичних технічних проектів партія "Батьківщина" має історію, силу і має душу.
Ми не базуємось на великих грошах, на власних телеканалах, а ми базуємось на власних переконаннях і на спілкуванні з людьми, коли ті відчувають нашу щирість і що ми різко відрізняємось від тих, кого можна назвати "політиканами"...
...Люди живуть своїм життям, в своїх клопотах, їм тяжко, їх загнали в глухий кут - і вони не бачать, що є причиною такої їхньої біди, тяжкості життя. Вони не бачать, що відбувається на центральному рівні і як здається Україна. Якщо ви їм поясните, як сьогодні Україну роблять країною третього світу, позбавляють ресурсів, майбутнього, і роблять нас, українців, просто обслуговуючим персоналом - якщо ви це їм зможете розповісти, це і буде означати відкриття очей людям. І вони уже не будуть обеззброєні високими інформаційними технологіями, якими їм всі останні роки незалежності України просто промивають мозок.
У вас велике завдання. Тому я прошу всіх кандидатів в депутати, я прошу всю нашу велику команду нашого кандидата в мери - будь-ласка, йдіть до людей. Розповідайте правду.
 
Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Раджу фобам пересилити себе і послухати.

Як же ж не щастить Україні - мати справжніх адекватних менеджерів і водночас все глибше занурюватися в дупу під керівництвом зрадників, фарисеїв та ідіотів.

Please wait.. Loading

 

Що брехуха і варофка разом з Влащенко одразу йде в дупу - я в курсі! B-) 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...