Перейти до змісту

Административная Ветка. Банный лист


Recommended Posts

  • Replies 730
  • Created
  • Остання відповідь

FOMA!

 

Тут товарищ вішел за рамки нормальной форумной ругани.

біл бі я в твоих тапках - банил бі за такое.

Айдентити абьюз єто должна біть толстая красная линия в любом уважающем себя обществе.

Єто притом что мі с Вхавром практически по всем пунктам кроме крипті - на одной стороне. Но єто явній перебор.

 

Re: Виробника AR-15 судять за Сенді Хук

Aelit : 15 Бер 2019 - 14:23snapback.png

мій юний   друже  вкхавре  - бмови вже мо й а розумного зійдеш - а тільки відкриваєш рота відразу видно що дурень))))))

Йди нахрєн, дебільний піджидок.

Link to comment
Share on other sites

Я не хочу напраслину на человека наводить если я оверреактед по мнению популюса, то с удовольствием отзову свой вопль. А доповидь - єто серьезно.

Link to comment
Share on other sites

Негайно поверніть мою гілку з приводу справ у армії. Це просто хамство і хажество, банити за правду. Мені насрати, кому і що у ній не сподобалось, і на що це може впливати, на думку ідіота, що знищив гілку. Я поважаю виключно правду, навіть гірку.  Добріхувати своє - то до "діячив" типу Шора, я таким не займаюсь.

Link to comment
Share on other sites

Добріхувати своє - то до "діячив" типу Шора, я таким не займаюсь.

Йди нах довбойб!

Андреас - кіборг.

Він своє віддав, чи вже форум забув?

Чи може Фома та MG не знають хто такий Шор?

Може ця потворка, "забанений", чимось краще Андреаса?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Йди нах довбойб!

Андреас - кіборг.

Він своє віддав, чи вже форум забув?

Чи може Фома та MG не знають хто такий Шор?

Може ця потворка, "забанений", чимось краще Андреаса?

 Шора  треба  поважати  як  АТОшника  і  того  хто  реально  воював  з  кацапами .

А  Шора  що  захищає  свинарчуків  чи  вдається до  маніпуляцій  навколо Йовович  треба  поважати ? Чи  він  потер  свої  фб  пости  за  три  дні  ?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Шора  треба  поважати  як  АТОшника  і  того  хто  реально  воював  з  кацапами .

А  Шора  що  захищає  свинарчуків  чи  вдається до  маніпуляцій  навколо Йовович  треба  поважати ? Чи  він  потер  свої  фб  пости  за  три  дні  ?

Ти впевнений, що Шор має терти?

Людина, відповіла своїма вчинками.

Зрозуміло, що то не індульгенція.

Він все сказав своїми діями, що зробили ми?

Link to comment
Share on other sites

Ти впевнений, що Шор має терти?

Людина, відповіла своїма вчинками.

Зрозуміло, що то не індульгенція.

Він все сказав своїми діями, що зробили ми?

 

 сказав ,  так .  Але  далі  робота  на  мінстець . Не якісна  та  брудна . Вона  є  ,  це  факт . З  свинарчуком і  Йовович явна  заказуха  . 

Link to comment
Share on other sites

@Elguider,

Шановний, не роби цього.

Ти, та й я, не маю право судити будь-якого.

Інакше, а чим ми відрізняємося від каців?

Вибори.

То хуйня.

Нам тут жити, а нас роблять ворогами.

Ви усі, якось дружньо, забули хто ворог.

А ворог не забув.

Link to comment
Share on other sites

Ви, усі, настільки захопилися сепарацією гівн, що забули головне питання - ради чого.

Ось коли згадаєте, та прийдете на могилу - то тіко йобнете 0,5л "за упакой".

Шкода, не повіриш, на скіко жаль.

При мені цей шанс просирають 3 раз.

Link to comment
Share on other sites

мс5  тут  правда  за  тобою  .  Про  те  що  стали  ворогами .  

 

Але  далі  промовчу  ,  бо  все  рівно  вірячі  в  святого рошена  залишаться  на  своїй  позиції  і  всі  інші  на  своїй .

 

А  не  дивно  що  все  як  у  кацапів  ?  Хто  не  за  лучезарного  лідера  той  ворог  ?  

От  напиши  чесно  що  думаєш  з  цього  приводу  .

Змінено користувачем ElGuider
Link to comment
Share on other sites

Хто не за лучезарного лідера той ворог ?

 

От напиши чесно що думаєш з цього приводу .

Нє, не ворог. Мені.

Пецья - ворог, Йуля - ворог, Зеля - ворог.

Люди не вороги.

Сумно.

Всі, хто обирається - старі комуняцькі потвори. Разні обличчя, сутність одна.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Нє, не ворог. Мені.

Пецья - ворог, Йуля - ворог, Зеля - ворог.

Люди не вороги.

Сумно.

Всі, хто обирається - старі комуняцькі потвори. Разні обличчя, сутність одна.

Ти ба як збудився, "кругом вороги і комуняки", хоча ані бабця, ані Зелень не мають до комуняцтва жодного відношення, тобто це твоя брехня. А по Шору, і далеко не по ньому одному, туди ж можна і відомих фупівських Гео і Кабса, і Десантника, і декого з воювавшої потроховської ботви, і отих атошників, що вбили Гандзюк, і тих, хто рейдерить фермерів - прикладів повно - то треба розуміти, що кожен воює за СВОЮ Україну, яку він вважає єдино вірною і йому вдобною, і яку лише й згоден захищати.  Он, кацапські націоналісти теж воюють і в ПС, і в ЗСУ проти Путіна, але, звичайно, для них Україна лише засіб в досягненні своєї мети, і не факт, що після її досягнення вони не підуть воювати вже проти України. Хтось воює заради слави, хтось заради грошей, хтось себе "перевіряє", хтось реалізує схильність до насильства, хтось справді за Батьківщину без "задніх" думок. Атошники різні, і це природньо. Не мають бути піддані обсудженню лише загиблі, бо й справді, мертві сорому не мають, вони вже зробили справді все, і їх нездійснені думки і наміри не має сенсу обговорювати, вони залишились назавжди тими, ким були на мить загибелі - героями і патріотами. До живих я особисто підходити з таким мірилом не вважаю за можливе, бо це брехня самому собі.  Те саме стосується і пана Шора, та й він сам останнім часом раз за разом намагається підтветдити, що Україна без порошенків і гройсманів його не цікавить. Це його вибір, який, як я бачу, в перспективі закінчиться цілком добровільною міграцією за кордон.  P.S. Вважаю, що ця прикра деякою мірою реальність має бути зрозумілою будь-якій тверезомислячій людині. Без зайвого клікушества і жбурляння гаслами з червоним від обурення обличчям.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

А цілком реальну, правдиву гілку з майже прямою мовою воюючої прямо зараз людини так і не повернули на місце до цього часу.  Ну що ж ви так боїтесь ПРАВДИ, га...? Переплутали віртуальний світ з реальним остаточно?

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

5 балів, Фома! Лєса посрамлєна остаточно.

Как там было - вы истчё будете жалеть за лесой.. :nose3:  Лес рубят...Все люди равные, но некоторые равнее. Все не идеальны, но некоторые ... таки да. :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

В какое вонючее говно превратился форум. Без санитайзера уже шаге не ступить. Наверное поравалить. Вряд ли я смогу как ни в чем не бывало общаться с теми, кто тут канализационную трубу своего сознания к общему водопроводу подключил.
Link to comment
Share on other sites

В какое вонючее говно превратился форум. Без санитайзера уже шаге не ступить. Наверное поравалить. Вряд ли я смогу как ни в чем не бывало общаться с теми, кто тут канализационную трубу своего сознания к общему водопроводу подключил.

прошу  потерпіти ще  день  два  . Не  йдіть .

Link to comment
Share on other sites

В какое вонючее говно превратился форум. Без санитайзера уже шаге не ступить. Наверное поравалить. Вряд ли я смогу как ни в чем не бывало общаться с теми, кто тут канализационную трубу своего сознания к общему водопроводу подключил.

тільки зараз помітили?

дивно

Link to comment
Share on other sites

Фома, а ти в курсі, що збережені колись посилання на наші повідомлення на форумі, тепер не працюють?

Наприклад, старе посилання за адресою  uapolitics.com/topic/37236-tverdozaiuliu/page-2#entry1079803 не працює.

Тепер те повідомлення знаходиться за адресою  https://uapolitics.com/index.php?/topic/37236-tverdozaiuliu/page-2#entry1079803

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...