Перейти до змісту

План дій


Гість Хома

Recommended Posts

Привіт!

Фома, чи можна видалити мої фото? Більшість з моєї галереї не задіяні ні в яких темах і не мають ніякої цінності. Чи краще надати можливість видаляти користувачу. Обіцяю видалити лише ті, які не в темах :) Дякую!

 

Діл, Шпилька, я вас люблю і пам'ятаю, удачи!!! :)

Пташка,  рада  Вас  привітати.  Не  тікайте,  не  пропадайте.  Разом  нас  багато.

Link to comment
Share on other sites

Якщо форум перестане існувати, то це буде лише пів перемоги ворога з-за поребрика. 

А якщо перекупиться їхньою агентурою - то повна. 

Змінено користувачем Святослав_
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Якщо форум перестане існувати, то це буде лише пів перемоги ворога з-за поребрика. 

А якщо перекупиться їхньою агентурою - то повна. 

Именно. Особенно перед выборами. В крайнем случае перейму форум у Фомы и буду поддерживать за свои.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Именно. Особенно перед выборами. В крайнем случае перейму форум у Фомы и буду поддерживать за свои.

 

Візьмете на себе багато клопоту. Потрібна буде сильна модерація і переформатування  форуму з чисто ліберального на більш жорсткий варіант

Link to comment
Share on other sites

Підтримую володаря форуму. Якщо вже прийняте рішення, що з Україною покінчено і вона в минулому, то треба "палити мости" без жалю й сумніву. Не хочу буди занадто цинічним, але так набагато простіше.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Візьмете на себе багато клопоту. Потрібна буде сильна модерація і переформатування  форуму з чисто ліберального на більш жорсткий варіант

 

Руки чешуться, еге ж? Кальоним желєзом вижигать сквєрну зрадойобства і пєрєходов на лічності!   :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Руки чешуться, еге ж? Кальоним желєзом вижигать сквєрну зрадойобства і пєрєходов на лічності!  

Та добре було б. Аби тут позбавились десанту козломордодухих "прохоботствуючих" "зрадоіфів" "заюлєк" та їм подібних. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Плюсую до того, що козломордий десант набагато небезчечшіний порохоботів чи зрадофілів.

Ну й на якій підставі Ви розділили т.з. "порохоботів" і кацапню?  Це ж те саме, якщо мати на увазі організовану кампанію пропаганди, і досить очевидно, що нерідко кампанія "за Порошенка" ведеться з-за "порєбріка", в однакових висловах, і з однаковими наголосами. Чи Ви не знаєте, що на Порошенка роками працювали російські політтехнологи?  Ну от той же Бірюков, відомий шахрай, "волонтер" і кондовий порохобот. Як вважаєте, брехати, що з будівництвом казарм "все добре", обзивати усіх, хто казав про цю ганьбу правду, і при цьому особисто красти на махінаціях з будівництвом - хто це може робити, як не ворог? От і маємо типовий приклад - порохобот є ворогом.  Свідомим, чи несвідомим, а просто керованим ідіотом - але є ворогом. Це - істина.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А  чому  не  чути  думки  другого  власника?  Він  всьо  одобрямс?

 

Я вообще как-то за 15 лет устал от интернет страстей.

 

 

кроме того, я не страдаю властолюбием, и кнопка мне реально пох.

за хостинг я не платил.

платил Фома.

платить за чужие развлечения и времяпрепровождение лично я намерения не имею. неблагодарное это дело.

поэтому, не могу возражать, чтобы и Фома прекратил это оплачивать.

 

Предлагаю желающим скинуться и оплачивать хостинг самостоятельно.

 

Всех люблю.

Кроме козлоты, естественно. 

Link to comment
Share on other sites

Візьмете на себе багато клопоту. Потрібна буде сильна модерація і переформатування  форуму з чисто ліберального на більш жорсткий варіант

 Спроси у доктора   в каких случаях поздно пить Боржоми .  Еще Чебурека позови сюда модерировать 

Link to comment
Share on other sites

Фома, я про те, що навпрчуд дивно виглядають заклики закрити цей форум з мотивацією 'ффсьо пропало/набридло'.

 

І ніхто ніколи не 'помріяв віртуально' про закриття сепарських помийок

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Якщо цікаво, доведеться пояснити, Франсі

1. Всі політичні форуми в Україні стали лайном, спочатку вбили ФУП, потім СУП

2. Цей форум найкращий і єдиний, тому я тут іноді дописую.

3. Закриють цей - значить стане більше часу для корисних справ, тому "ура" (особисто)

4. Кому куди і коли йти я вже якось вирішу сам

Чи зрозуміло я пояснив?


І ніхто ніколи не 'помріяв віртуально' про закриття сепарських помийок

 

навіщо?

я їх навіть не знаю, а які коли знав, забув

і ті помийки - не найстрашніше, шо в нас є

Link to comment
Share on other sites

 

 


І ніхто ніколи не 'помріяв віртуально' про закриття сепарських помийок

На те вони і помийки, що живуть і притягують сепарів. А в нас не вийде створити нормального ресурсу, бо кожен хоче щось собі урвати

Link to comment
Share on other sites

На те вони і помийки, що живуть і притягують сепарів. А в нас не вийде створити нормального ресурсу, бо кожен хоче щось собі урвати

Чому ти не погодився продати цей форум Сіленціо тоді, якщо він тобі до лампочки?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...