Перейти до змісту

«Група Чаушеску»: Кравчук повідомив ...


Recommended Posts

«Група Чаушеску»: Кравчук повідомив нову інформацію про замах на Януковича

Незадовго до початку розстрілів на Майдані в 2014 році колишнього президента України Віктора Януковича збиралися вбити. Для реалізації задуму було створена «група Чаушеску».

 

Про це в інтерв’ю одному з українських телеканалів розповів перший президент України Леонід Кравчук, – передає «Страна.уа».

 

 

 

Він зазначив, що про це йому стало відомо після анонімного телефонного дзвінка.

 

«До мене надійшов анонімний дзвінок на мобільний телефон і автор телефонного дзвінка сказав, мені, що готується вбивство Януковича. Що десь була створена так звана «група Чаушеску» і вони мають намір вчинити з Януковичем так, як свого часу вчинили з президентом Румунії Ніколає Чаушеску. Я запитав: «А звідки це відомо?» – «Ми не можемо, я не можу вам сказати». – «Звідки взяли мій мобільний телефон, його немає в телефонній книзі?» – «Це не є для нас проблемою». На цьому закінчилася розмова. Я після цього сів і почав міркувати», – розповів Кравчук.

 

Також він додав, що передав цю інформацію Андрію Клюєву, який був главою президентської адміністрації Януковича.

 

«Я подумав, що якщо це серйозна інформація, то я не маю права її приховувати. Як мені відомо, Клюєв підтвердив, що був факт нашої телефонної розмови і факт передачі такої інформації. І підтвердив це адвокатам Януковича, цю інформацію», – додав Кравчук. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/07/29/grupa_chaushesku_kravchuk_povidomyv_novu_informatsiyu_pro_zamah_na_1375427

 

   Похоже  что анти НАТО -Кравчук  стал адвокатом Януковича , который будет  оправдывать его побег  ОБС  мне позвонили  ...Может то Германша звонила агент-  агенту  КГБ  как Юстас -Алексу ,  полный бред никто ему не поверит 

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

Як там казали наприкінці 90-х про СДПУо - Кравчук, Марчук, Медведчук, Онопенко, Суркіс... Ну, і юний Пєця належав до цієї ж когорти...

Змінено користувачем Solowhoff
Link to comment
Share on other sites

До речі, ми досі не чули покаянь Пєці ні до належності до марчуківсько-медведчуківської сдпуо, ні до належності до ригів разом з азіровим. Зате про цинічних бандер чули всі.

Змінено користувачем Solowhoff
Link to comment
Share on other sites

Кравчуку підкинули трохи грошей. Бідує, певно...

Таки підзаробить на цій "лохині"-ягідці. 

Він і до цього регулярно-періодично випливав шматочком лайна на поверхню мутної політичної ополонки.

Щоби не забули, як "пахне". 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Чого мовчав стільки і не повідомив у правохронні органи ? Чи у нас А.Клюєв то правохоронні органи навіть для президентів ? 

 

Думаю треба саджати як співучасника підготовки замаху. Знав і мовчав.

Link to comment
Share on other sites

Таки підзаробить на цій "лохині"-ягідці. 

Він і до цього регулярно-періодично випливав шматочком лайна на поверхню мутної політичної ополонки.

Щоби не забули, як "пахне". 

 

 

Професіоналізм не пропьєш ..

 

В 1970—1988 годах заведующий сектором, инспектор, помощник секретаря, первый заместитель заведующего отделом, заведующий отделом агитации и пропаганды ЦК КПУ.

В 1989—1990 годах заведующий идеологическим отделом, секретарь ЦК КПУ. В конце 1980-х годов на страницах газеты «Вечерний Киев» Кравчук начинает открытую дискуссию со сторонниками украинской независимости. На фоне весьма консервативного руководства КПУ его позиция выглядит более чем умеренной.

В 1989—1990 — кандидат в члены Политбюро. В 1990—1991 годах — член Политбюро ЦК КПУ.

С 1990 года — второй секретарь ЦК КПУ.

В марте 1990 года избран депутатом Верховного Совета Украинской ССР.

С 1990 был членом ЦК КПСС.

В 1990—1991 — председатель Верховной рады Украины.

 

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%87%D1%83%D0%BA,_%D0%9B%D0%B5%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%B4_%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

Link to comment
Share on other sites

Помните  как Крачук бегал с лозунгами "Анти  НАТО "  Дерьмократ хренов  , прости господи политик, папа коррупции  в независимой Украине , а могла пойти все иначе если не этот   вор -коммунист .

Link to comment
Share on other sites

Помните  как Крачук бегал с лозунгами "Анти  НАТО "  Дерьмократ хренов  , прости господи политик, папа коррупции  в независимой Украине , а могла пойти все иначе если не этот   вор -коммунист .

 

Комуняка він недобитий. Стара шмара.

Link to comment
Share on other sites

Комуняка він недобитий. Стара шмара.

А может его судить казла надо как диверсанта который сорвал операцию , может следующий президент не примере папередника вел себя иначе )))
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...