Перейти до змісту

Який алярм: Tesla вбиває світовий автопром


vkhavr2

Recommended Posts

Інтерфейс - то діло звички. А з технічної сторони Андроїд краще. Я от можу свій аппарат підключити до компа/ноута, забутати з нього реаніматор і зробити типові сисадмінські речі.

Айфон такого в принципі не дозволить, бо окрему карту пам'яті в нього не всунеш. Звісно ж, таке мало хто буде робити, і можна зауважити що є флехи для такого - але тут важливий сам принцип "більше можливостей".

Я представить себе не могу для чего мне это нужно.

«Більше можливостей» для «більше можливостей» :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 517
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Едут летом   Лифы    климат жалко включить  а зимой печку  можно загнуться  на морозе . А не дай бог ДТП  и замыкание  если горит батарея ее тушить бесполезно .

Link to comment
Share on other sites

Все артс энд соушиал стадис - Эпплы. с очень малым исключением. У студентов - точников  - в подавляющем количестве разнообразные андроиды.

 

QED

 

Тобто, ті хто в стані раціонально мислити і тому фільтрувати рекламні воплі від реальноґо стану справ - юзають комушо треба/нравиця, ті хто є клієнтом навушноі лапші - юзають виключно Іпхон, бо сказали шо це круто /ґломурно і нііб*т. З технічноі точки зору Іос та/або МакОС є кострубатою конструкцією із ґі*на і палок - все на саморобних ресурсоємних підпорках поза стандартами (не тому що стандарти завузькі для ґєніів від Апплє - а томущо нездатні бути в стандартах ), а шо не змоґли зробити - відлючити нах і винести як йоґо ніколи і не було. Все це в красіву оболонку, бахнути зверху масованою рекламою - і сєкта імені Аделаджі Апплє ґотова.

 

PS. Цікаво, чи хтось з тих Іпхононосних Сошіал Стадіес спроміґся проаналізувати механізм створення Апплами жосскоі сєкти своіх клієнтів?

Змінено користувачем uzzer
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Скорее для тех, у кого проблемы с математикой или тех кто хочет выделится любой ценой.

Мне кажется  Ш.  Комаро  , Корвет  или Порш 911 Карера  намного стильней авто .  

Link to comment
Share on other sites

Я представить себе не могу для чего мне это нужно.

«Більше можливостей» для «більше можливостей» :)

Вот ты и ответил, почему покупают айфон - за яблоко которое можно демонстрировать. Что это мощный смартфон, где-то на десятом месте.
Link to comment
Share on other sites

Я представить себе не могу для чего мне это нужно.

 

В мойому випадку це так, професійна деформація. :)

Епловим смартам можна багато чого закинути. Малий аккум і досі, додаткову карту пам'яті не дають поставити й досі (якщо не помиляюсь), довго не ставили АМОЛЕД, довго не давали поставити дві сімки... Це так, саме основне навіть з точки зору заштатного юзера.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

Едут летом Лифы климат жалко включить а зимой печку можно загнуться на морозе . А не дай бог ДТП и замыкание если горит батарея ее тушить бесполезно .

И ночью без фар. А ещё в них ночуют, что-бы бесплатно зарядиться. Печка кстати до лампочки, ноги мёрзнут.
Link to comment
Share on other sites

чим?

відображенням тексту на дисплеі? набором тексту на клавіатурі?

Айпад реально класний планшет. Екран, батарея, швидкість - все що треба.

 

Макбук - безальтернативний ноут для розробника (не під вінду).

 

В такими характеристиками як в них купити альтернативу важко.

Link to comment
Share on other sites

Дык серийные машины давно ездят и замечу Теслы взрываются куда чаще.

 

Дык серийные машины давно ездят и замечу Теслы взрываются куда чаще.

+=================================================================+

Скільки серійних легковиків їздять на водні і де вони заправляються? Теслу, при 

бажанні, і із своєї хати за ніч зарядити можна. А ось воднем з тиском 300-500 атм,

це проблема. І скільки їх виготовляють за квартал в порівнянні з Теслою?

Link to comment
Share on other sites

Едут летом   Лифы    климат жалко включить  а зимой печку  можно загнуться  на морозе . А не дай бог ДТП  и замыкание  если горит батарея ее тушить бесполезно .

+==================================================+

Коли горить бензин, то ще гірше!

Link to comment
Share on other sites

Вот ты и ответил, почему покупают айфон - за яблоко которое можно демонстрировать. Что это мощный смартфон, где-то на десятом месте.

Можете ответить на вопрос - когда последний раз вы «аппарат підключали до компа/ноута, забутали з нього реаніматор і зробили типові сисадмінські речі.»?

И с какой целью?

 

Jinx welcome with his answer too :)

Link to comment
Share on other sites

 

В такими характеристиками як в них купити альтернативу важко.

 

HP Zbook , z360, Dell XPS,
це так, навскидку.

І чому зразу Вінда? Ні макос ні Вінда не є нормальними ОС. Хіба KVM/Xen/QEMU вже відмінили і ніззя запускати Макос/Вінду в клітці, якшо вже так невтерпьож :)? Окрів тоґо, тулчейни/кросскомпілєри для купи інших проців/DSP нібито і досі існують
 :)
 

Link to comment
Share on other sites

В мойому випадку це так, професійна деформація. :)

Епловим смартам можна багато чого закинути. Малий аккум і досі, додаткову карту пам'яті не дають поставити й досі (якщо не помиляюсь), довго не ставили АМОЛЕД, довго не давали поставити дві сімки... Це так, саме основне навіть з точки зору заштатного юзера.

Об этом постоянно на ФУПе ноют.

Но для меня за 9 или сколько там лет пользования iPhone выше перечисленное никогда не было проблемой.

Хотя вру, жена раз купила телефон сыну с 32 гигами памяти и ему скоро их не хватило. Поменяли телефон

 

Но хотелось бы услышать от незаштатного юзера как частно вы делали сисадминовские вещи на вашем телефоне и с какой целью?

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

+==================================================+

Коли горить бензин, то ще гірше!

Когда горит литий  он выделяет водород если его залить водой ,  горит приблизительно как магний  и потушить огонь невозможно   .

Link to comment
Share on other sites

Когда горит литий  он выделяет водород если его залить водой ,  горит приблизительно как магний  и потушить огонь невозможно   .

 

Когда горит литий  он выделяет водород если его залить водой ,  горит приблизительно как магний  и потушить огонь невозможно   .

+=================================================================+

Вчи хімію! Напиши реакцію горіння літію з виділенням водню! І ще, в літій-йонних

акумуляторах металевого літію просто нема! Наявний інтеркалят літія в вуглецевих

матеріалах, типу кокса чи активованого вугілля. А його хімічна поведінка принципово 

відрізняється від поведінки металічного літію. Я працював і з самим літієм, і з його 

інтеркалянтами. Маю власний досвід.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Но хотелось бы услышать от незаштатного юзера как частно вы делали сисадминовские вещи на вашем телефоне и с какой целью?

Я навіть не пам'ятаю, не рахував. З кількадесят разів точно. Останній раз - у кума на минулій неділі за рюмкою пива.

В кого-небудь в гостях сидиш - о, а ти ж у нас одмінко!

Чи то комп глючить, чи вірусня замучила, чи файло видалили (а розділ на винті тільки один), чи вінду перебити. Сисадмінську флеху не завжди з собою береш, а телефон - завжди.

От і стає в пригоді.

Link to comment
Share on other sites

Пошли все спать хвать ......  тут.  ;)

 

+=================================================================+
Вчи хімію! Напиши реакцію горіння літію з виділенням водню! І ще, в літій-йонних

акумуляторах металевого літію просто нема! Наявний інтеркалят літія в вуглецевих

матеріалах, типу кокса чи активованого вугілля. А його хімічна поведінка принципово 

відрізняється від поведінки металічного літію. Я працював і з самим літієм, і з його 

інтеркалянтами. Маю власний досвід.

Я имел в виду  автомобильный аккумулятор для Лиф   

Link to comment
Share on other sites

Я навіть не пам'ятаю, не рахував. З кількадесят разів точно. Останній раз - у кума на минулій неділі за рюмкою пива.

В кого-небудь в гостях сидиш - о, а ти ж у нас одмінко!

Чи то комп глючить, чи вірусня замучила, чи файло видалили (а розділ на винті тільки один), чи вінду перебити. Сисадмінську флеху не завжди з собою береш, а телефон - завжди.

От і стає в пригоді.

Я прошу прощения, но это ответ на совершенно другой вопрос.

Вы привели пример использования вашего телефона вместо сисадминовской флешки для работы на компьютере

А я думал что вы говорите о сисадминовских фишках на самом телефоне. Поэтому и спросил что вы с телефоном делали.

Link to comment
Share on other sites

И ночью без фар. А ещё в них ночуют, что-бы бесплатно зарядиться. Печка кстати до лампочки, ноги мёрзнут.

видел ужэ лифы с вебастами типа. карасином греюца аля запаршивец стайл.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я прошу прощения, но это ответ на совершенно другой вопрос. Вы привели пример использования вашего телефона вместо сисадминовской флешки для работы на компьютере

Так я його й мав на увазі з самого початку.

Річ якраз про те, про що вже казав. Раніше були окремі девайси - КПК, телефон, GPS-навігатор. Тепер те все злилося в один.

Андроїд дозволяє використовувати смарт (точніше - додаткову карту пам'яті в ньому) ще й у якості бутявої флехи.

Link to comment
Share on other sites

HP Zbook , z360, Dell XPS,

це так, навскидку.

 

І чому зразу Вінда? Ні макос ні Вінда не є нормальними ОС. Хіба KVM/Xen/QEMU вже відмінили і ніззя запускати Макос/Вінду в клітці, якшо вже так невтерпьож ? Окрів тоґо, тулчейни/кросскомпілєри для купи інших проців/DSP нібито і досі існують

 

І це буде не набагато дешевше. + танці з бубном які мені нафіг не потрібні.
Link to comment
Share on other sites

Пошли все спать хвать ......  тут.  ;)

 

Я имел в виду  автомобильный аккумулятор для Лиф   

+====================================================+

А там що, інша хімія? Вивчи хімію щоб не писати дурниць.

Link to comment
Share on other sites

Можете ответить на вопрос - когда последний раз вы «аппарат підключали до компа/ноута, забутали з нього реаніматор і зробили типові сисадмінські речі.»?

И с какой целью?

 

Jinx welcome with his answer too :)

Подключал час назад. Сисадминскими вещами давно не занимаюсь.

 

С другой стороны, найди мне например opendiag под ios?

Link to comment
Share on other sites

Так я його й мав на увазі з самого початку.

Річ якраз про те, про що вже казав. Раніше були окремі девайси - КПК, телефон, GPS-навігатор. Тепер те все злилося в один.

Андроїд дозволяє використовувати смарт (точніше - додаткову карту пам'яті в ньому) ще й у якості бутявої флехи.

Уже не позволяет. Все чаще этот режим не доступен в прошивке из коробки. Даже из режима разработчика не активируется.
Link to comment
Share on other sites

У тебя что автобус ?

Почему автобус? Где-то 11-12 литров газа на сотню, с нынешними пробками. Да на минимум тридцать тысяч в год, где-то пару килобаксов набегает на топливо. Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...