Перейти до змісту

Який алярм: Tesla вбиває світовий автопром


vkhavr2

Recommended Posts

И снова вы совершаете типичную ошибку, считая что «ценности» нашей цивилизации универсальны.

Не приписуйте мені того, чого я не казав і не мав на увазі.

 

 

И выяснил, что на удовлетворение своих потребностей (еда, безопасность и т.д) они тратят 17 часов в неделю.

А він часом не з'ясував, як змінилася кількість отих бушменів хоча б за останні сто років? А рівнем дитячої смертності не поцікавився? А середнім строком життя?

Чому йому не прийшло на думку, що небезпечних хижаків довкола отих бушменів в основному або перенищила, або нагнала страху оточуюча їх цивілізація? Чи питався він у тих бушменів, коли їм останній раз приходилося стикатися з найбільшою небезпекою -  боронитися від інших племен?

 

Оті бушмени ненапряжно жиють зараз, бо більшість небезпек довкола них винищила цивілізація, і за ті ресурси, які вони зараз беруть від природи, відсутня конкуренція з боку таких самих двоногих. Епідемії смертельних хвороб їм теж загрожують набагато менше, бо та ж сам цивілізація їх понищила. Вони думають, що живуть вільно. А насправді живуть в зоопарку.

 

 

 

Вы уверены что наш путь белки, крутящейся в колесе 35-40-50 часов в неделю для получения атрибутов цивилизации в виде машины, телевизора, телефона и лабутенов нах, при котором уничтожается все вокруг, убиваются миллионы подобных себе существ является единственно правильным и оптимальным?

 

Таки так. Краще крутитися, аніж щоб третина чи навіть більше твоїх дітей померла від болячок, а ти сам сконав молодим чи від апендициту, чи від укусу отруйної змії чи зараження крові від незначної подряпини, яку отримати поза межами цивілізації значно простіше. Краще крутитися, ніж кульгати на неправильно зросшихся кістках після перелому та в 40 років бути беззубою старою руїною. Краще крутитися та бачити світ, ніж жити на одному місці все життя.

 

Чомусь ви - не в буш подалися і не на пальму полізли, а поїхали жити в одну з найрозвиненіших та найцивілізованіших країн.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 517
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Боже сбав приписывать вам то, что вы не казали.

Вот точная цитата, сказанного вами

 

Навряд чи розум обмежится виключно внутрішніми проблемами комунікації. Будуть матеріальні, штучні свідоцтва розумності, створені для задоволення принаймні фізіологічних потреб виду - на кшталт попоїсти, безпечно відпочити чи поспати, виростити дітей.

То есть вы проецируете потребы нашей цивилизации на любые другие.

И если они не удовлетворяют вашему критерию, то они «не розумні».

 

Что касается приведённого примера с бушменами, то почему вы решили что увеличение продолжительности жизни с 30 до 75 лет является розумным? Особенно если учесть, что для достижения этой цели нужно уничтожить другие «не розумни» виды жизни.

Бушмены жили в гармонии с природой, пока не пришёл белый «разумный» господин, не согнал их с ареала обитания и не уничтожил все живущее вокруг. Для чего? Для золота, бриллиантов или других атрибутов «розумной цивилизации»

Иногда эти розумни существа убивают другие существа просто для удовольствия - для возможности сфотографироваться на фоне трупа. Не для еды, не для выживания а для фана

 

Почему я не на пальму полез а поехал в одну з найрозвиненших краин? Да потому что я сам продукт ложных ценностей нашей цивилизации. Но разговор не обо мне или вас а о том или другие цивилизации должны быть похожими на нашу, в ценности которой входит не только уничтожение других списей, но и таких же как мы сами.

Уникальная ценность в Доме под названием Земля :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Если вернуться к названию темы то интересная новость.

Менеджер фонда Citron Research который шортил Теслу ушёл в лонг, заявил что «Тесла уничтожает своих конкурентов»

Так что ТС попал не в бровь а в глаз :)

 

Ну и на этой новости акции Теслы выросли на 12% перед завтрашним квартальным отчетом ;o

Link to comment
Share on other sites

Если вернуться к названию темы то интересная новость.

Менеджер фонда Citron Research который шортил Теслу ушёл в лонг, заявил что «Тесла уничтожает своих конкурентов»

Так что ТС попал не в бровь а в глаз :)

 

Ну и на этой новости акции Теслы выросли на 12% перед завтрашним квартальным отчетом ;o

+====================================================================================+

Ну, я мав на увазі що Тесла крокує далі, майже в постіндустріал. Тим самим "знищуючі" конкурентів тим, 

що робить їх продукцію просто непотрібною, ну, хоча-б у таких кількостях. Коли стрімко почали розвиватися 

авто, то точно така доля спіткала і виробників карет та інших повозок, індустрія вирощування коней і ще

багато чого, про що ми просто вже забули. Насувається технологічна сингулярність, що зробить беззмістовним 

існування держав, а також иліт цих всіх держав. І повернути все взад, на 100 років не вийде.

Наука та технологія рульоз!

Link to comment
Share on other sites

 

 


То есть вы проецируете потребы нашей цивилизации на любые другие.

Я виходжу з того, що будь-який біологічний вид має певні фізіологічні потреби. І якщо цей вид вийде на певний цивілізаційний рівень, то одна з перших справ-завдань отої цивілізації буде якраз у забезпеченні отих потреб.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Что касается приведённого примера с бушменами, то почему вы решили что увеличение продолжительности жизни с 30 до 75 лет является розумным? Особенно если учесть, что для достижения этой цели нужно уничтожить другие «не розумни» виды жизни.

 

Це ви зараз, сидячи у затишку та безпеці, так кепкуєте з базових інстинктів виживання та продовження роду?

Ви вважаєте за розумне знизити тривалість життя людини з 75 до 30 років?

Ваша наступна ідея буде у тому, що розумніше за все було б людству просто зникнути?

Link to comment
Share on other sites

Це ви зараз, сидячи у затишку та безпеці, так кепкуєте з базових інстинктів виживання та продовження роду?

Ви вважаєте за розумне знизити тривалість життя людини з 75 до 30 років?

Ваша наступна ідея буде у тому, що розумніше за все було б людству просто зникнути?

+==============================================================+

Таким "захисникам природи" глисти більш важливі ніж люди...

Link to comment
Share on other sites

Це ви зараз, сидячи у затишку та безпеці, так кепкуєте з базових інстинктів виживання та продовження роду?

Ви вважаєте за розумне знизити тривалість життя людини з 75 до 30 років?

Ваша наступна ідея буде у тому, що розумніше за все було б людству просто зникнути?

Значит претензии по поводу того что я приписываю вам что то сняты. Уже хорошо...

О каких биологических потребностях вы говорите мне не понятно, но фотографирование на фоне убитого жирафа вряд ли входит в список биологических потребностей разумного существа.

 

Ну и я же просил не переходить на персоналии. Речь идёт не о том что я думаю (хотя я думаю что увеличение продолжительности жизни до 180 лет приведёт к коллапсу цивилизации человека) а о том или это рациональное с точки зрения разумной цивилизации явление. Можно прожить полноценно 30 лет и просуществовать как овощ 90

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

 

 


О каких биологических потребностях вы говорите мне не понятно

Та вже кілька разів писав - безпека для себе і дітей, забезпеченість їжею. Це базовий мінімум.

 

 


но фотографирование на фоне убитого жирафа вряд ли входит в список биологических потребностей разумного существа.

Не заперечую.

 

 


а о том или это рациональное с точки зрения разумной цивилизации явление.

Раціональність - це вже питання умов. В екстремальних випадках люди жертвують своїм життям, щоб врятувати інших.

Якщо ж умови дозволяють (якщо це не шкодить іншим) - не бачу нічого нераціонального чи нерозумного в тому, щоб збільшити активний період життя.

 

 


хотя я думаю что увеличение продолжительности жизни до 180 лет приведёт к коллапсу цивилизации человека

Складне питання.

Link to comment
Share on other sites

Та вже кілька разів писав - безпека для себе і дітей, забезпеченість їжею. Це базовий мінімум.

 

Не заперечую.

 

Раціональність - це вже питання умов. В екстремальних випадках люди жертвують своїм життям, щоб врятувати інших.

Якщо ж умови дозволяють (якщо це не шкодить іншим) - не бачу нічого нераціонального чи нерозумного в тому, щоб збільшити активний період життя.

 

Складне питання.

Безпека для себя и своих детей, обеспечение их едой это производная от биологической потребности продолжения жизни вида.

Она никак не связана с умственным развитием, царапанием руки на стенке пещеры, строительством пирамид и т.д., присутствует даже у червей.

 

Что же касается продолжения жизни (или активного его периода), то вы сами согласились что не знаете ответа на вопрос или продолжение жизни до 180 лет является рациональным. Но считаете рациональным аналогичное продолжение жизни с 30 до 75. Перегиб и парадокс :)

 

P.S. Мне самому уже за 60, так что я уже 30 лет лишних топчу эту землю. Это я что бы два раза не вставать если вы в очередной раз решите перейти на персоналии :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


то вы сами согласились что не знаете ответа на вопрос или продолжение жизни до 180 лет является рациональным. Но считаете рациональным аналогичное продолжение жизни с 30 до 75. Перегиб и парадокс :)
Складне питання в тому сенсі, що є і багато плюсів, і багато мінусів. Кожен з тих плюсів та мінусів окрема людина оцінить на власне розуміння, тому інтегральна відповідь на це питання у кожного буде своя.
Link to comment
Share on other sites

 

 


Безпека для себя и своих детей, обеспечение их едой это производная от биологической потребности продолжения жизни вида. Она никак не связана с умственным развитием, царапанием руки на стенке пещеры, строительством пирамид и т.д., присутствует даже у червей.

Розум це еволюційне надбання. Як і усі інші усталені надбання у різних видів, він де факто забезпечує виживання та конкурентну успішність виду - бо якби він був на шкоду конкуренції та виживанню, види б з таким надбанням просто вимерли.

Тому - звичайно - розум буде використовуватися видом для того, щоб підняти свою безпеку на вищий рівень, ніж нерозумні родичі.

Link to comment
Share on other sites

Тесла доложилась - модель 3 стала прибыльной, в результате акции подпрыгнули на 12%

Не знаю или вытянет это новость фондовый рынок, который сегодня не слабо просел

DJI и S&P500 с начала года опустились, NASDAQ перешёл в коррекцию -10% от пика

Додик обрушился на Федерал Резерв, которые ему в штаны гадят :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Когда человечество уничтожит само себя тараканы останутся.

А ніхто не обіцяв, що розум - це достатня умова для забезпечення виживання виду. :)

Але люди таки мають шанс забратися з Землі. Таракани - хіба що "зайцями".

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

А ніхто не обіцяв, що розум - це достатня умова для забезпечення виживання виду. :)

Але люди таки мають шанс забратися з Землі. Таракани - хіба що "зайцями".

+===================================================================+

Ну, краще розума еволюція ще нічого не винайшла. Головне - застосовувати розум як 

інструмент виживання, а не взаємознищення.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Головне - застосовувати розум як  інструмент виживання, а не взаємознищення.

Отож-бо й воно.

Наразі людство грається зі своїм розумом, як та  мавпа з гранатою. 

Link to comment
Share on other sites

А ніхто не обіцяв, що розум - це достатня умова для забезпечення виживання виду. :)

Але люди таки мають шанс забратися з Землі. Таракани - хіба що "зайцями".

То есть, люди уничтожив среду обитания а планете Земля имеют шанс перебраться на другую планету?

И это вы называете «разумом»? :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Отож-бо й воно.

Наразі людство грається зі своїм розумом, як та  мавпа з гранатою. 

 

То есть, люди уничтожив среду обитания а планете Земля имеют шанс перебраться на другую планету?

И это вы называете «разумом»? :fp1:

+=======================================================================+

Хто вам заважає використовувати власний розум задля гарного життя? Хочеш щоб було 

зроблено добре - зроби сам! Не знищуй середовище для життя!

Link to comment
Share on other sites

Опять переход на персоналии... :(

Ещё раз повторю - речь не обо мне, а о виде «человек», который якобы разумный и сможет перебраться на другую планету, после того как уничтожит среду обитания на этой ;o

Link to comment
Share on other sites

Опять переход на персоналии... :(

Ещё раз повторю - речь не обо мне, а о виде «человек», который якобы разумный и сможет перебраться на другую планету, после того как уничтожит среду обитания на этой ;o

+================================================================+

А ти не належиш до виду "хомо сапієнс"? І хто "знищує середовище життя"? 

"Парниковий ефект" - не пропонувати!

Link to comment
Share on other sites

Принадлежу конечно. Но если вы не понимаете разницы между группой в целом и отдельными особями то мне нечего больше сказать :(

 

Ну да, это не предлагать, о том нe говорить, а когда «розумна цивилизация» добьёт среду существования на этой планете то она улетит на другую, оставив эту глупым тараканам :fp1:

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Принадлежу конечно. Но если вы не понимаете разницы между группой в целом и отдельными особями то мне нечего больше сказать :(

 

Ну да, это не предлагать, о том нe говорить, а когда «розумна цивилизация» добьёт среду существования на этой планете то она улетит на другую, оставив эту глупым тараканам :fp1:

+=================================================================+

Тобто, окрім розрекламованих "страшилок", на кшалт "парнікового ефекту" чи 

"озонової дірки", сказати нема чого? Бо "добивання" середовища я якось не бачу. 

Link to comment
Share on other sites

Есть в Штатах такой Парк Ледников. Так они стремительно исчезают

В Шимони есть ледник в котом они раз в несколько лет прорубают пещеру и там устраивают выставки фигур из льда.

К пещере этой сверху ведёт лестница. На этой лестнице есть таблички где в каком году была аналогичная пещера.

Меньше чем за 20 лет уровень опустился на метров 20.

 

А так конечно, сидя на даче ничего и не увидеть :)

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Есть в Штатах такой Парк Ледников. Так они стремительно исчезают

В Шимони есть ледник в котом они раз в несколько лет прорубают пещеру и там устраивают выставки фигур из льда.

К пещере этой сверху ведёт лестница. На этой лестнице есть таблички где в каком году была аналогичная пещера.

Меньше чем за 20 лет уровень опустился на метров 20.

 

А так конечно, сидя на даче ничего и не увидеть :)

+==================================================================+

Угу! І в 17-му сторіччі на Темзі не було льоду КОЖНУ зиму товщиною з метр, і в 

Голандії канали не замерзали на ВСЮ зиму... І де це зараз? Потепління після малого 

льодовикового періоду відбувається. І це є нормою. А дурням вішають лапшу на вуха

про "парніковий ефект" з метою додатково їх пограбувати...

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Меньше чем за 20 лет уровень опустился на метров 20.

А там є позначка, де він був 20 000 років тому?

 

Ну щоб відвідувачам остаточно було зрозуміло, куди і скільки нести бабла на енвіронментал протекшн.

Link to comment
Share on other sites

А там є позначка, де він був 20 000 років тому?

 

Ну щоб відвідувачам остаточно було зрозуміло, куди і скільки нести бабла на енвіронментал протекшн.

Ещё один упоротый, который будет рассказывать про леса в Гренландии... :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Питання не в тому, чи є тривалі природні коливання планетарного клімату - вони є. А в тому, щоб до природних факторів не додавати рукотворних. Тому що картина останніх десятиліть натякає на їх істотний негативний вплив.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...