Перейти до змісту

Катя Гандзюк померла (((


Dilbert

Recommended Posts

Хто замовив Катю Гандзюк?

3 hrs · 

Сьогодні вранці померла Катя. Причина - не пережила напад сірчаною кислотою. 

Померла від наслідків, від отриманих опіків, бо на Катю вилили літр кислоти і це її вбило. 

Клінічну причину смерті покаже розтин. 

Але він не дасть відповіді на питання: ХТО ВБИВ КАТЮ ГАНДЗЮК?
- - -
Катя померла. 

Деталі будуть пізніше. Прохання не турбувати родичів. Друзі протягом доби нададуть більше інформації.

 

Link to comment
Share on other sites

""Я до сих пор не знаю имени заказчика нападения на меня. Гандзюк - это не просто моя фамилия. Это фамилия среди 40 других фамилий, пострадавших от нападений, произошедших за последний год. За последний год в Украине произошло 40 нападений на общественных активистов. Заказчики ни одного из них не были названы. Хуже всего - половину из этого списка я знаю лично. Это больше всего меня ужасает", - говорит Гандзюк..."

""Почему мы поощряем людей к общественной деятельности, но не можем их защитить? Беда в том, что все эти вопросы стали риторическими. Но я верю, что все виновные будут найдены, наказаны и осуждены. И что каждый из нас будет свободным. И не будет иметь в сердце страха", - добавила она."

 

https://lb.ua/society/2018/09/26/408533_gandzyuk_zapisala_videoobrashchenie.html

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Якою була Катя Гандзюк

Катерині Гандзюк було 33 роки. Вона народилася 17 червня 1985 року в Херсоні.

Журналістка, політолог, політтехнолог, державний службовець у галузі місцевого самоврядування, громадська активістка.

Учасниця Помаранчевої революції та Революції Гідності. Активна діячка руху опору сепаратизму на півдні України.

 

Katerina-Gandzyuk.jpg

Катя навчалася в Херсонському державному університеті (2002-2006), у 2008 році закінчила Київський національний економічний університет, у 2016-му – Національну академію державного управління при президентові України.

У нульових роках була активісткою партії ВО “Батьківщина”, очолювала обласну громадську організацію “Батьківщина молода”. У 2006 році обрана депутатом Херсонської облради від БЮТ.

У 2012 році стала співзасновницею Агенції громадянської журналістики “МОСТ” (Херсон).

Із 2006 року – член ГО “Ейдос” (Центр політичних студій та аналітики), менеджер проектів, голова регіонального відділення у Херсоні.

Була спеціалістом Молодіжного центру праці при управлінні молоді та спорту Херсонської ОДА, менеджером проектів Фундації підтримки громадянської активності, спеціаліст із розвитку волонтерства серед молоді Фонду народонаселення ООН в Україні.

У 2012-2016 роках – член програмної ради “Демократична практика” фонду “Відродження”.

У 2014 році – старший помічник із питань правового захисту Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у Херсонській області.

Працювала в проекті “Молоді футбольні волонтери: Спорт і волонтерство для Цілей розвитку тисячоліття” ПРООН, займалася розвитком спорту у сільських районах Херсонщини.

Після анексії Криму та початку війни на Донбасі опікувалася вимушеними переселенцями.

Започаткувала волонтерський рух зі збору коштів для придбання взуття дітям переселенців.

У травні 2014 року Катерина була обрана депутатом Херсонської міської ради за списком ВО “Батьківщина”. У вересні 2015 року – виключена з лав партії.

Із листопада 2016-го – в.о. керуючої справами виконавчого комітету Херсонської міської ради. Радник мера міста Володимира Миколаєнка.

Із 2016 року входила до волонтерської групи Itchy Trigger Finger Ukrainians, що займається розробкою та розповсюдженням патріотичної зовнішньої реклами, спрямованої на мешканців окупованого Криму.

Займаючи активну проукраїнську позицію, протягом тривалого часу Катерина Гандзюк перебувала в системному конфлікті з проросійськими силами регіону, серед яких організація “Украинский выбор” Віктора Медведчука, КПУ, КОБ, “Рух екстериторіальних громад”, а також обласна організація Соцпартії, значною мірою афілійована з ГУ МВС/Нацполіції.

Зокрема, Гандзюк відкрито і неодноразово заявляла про антидержавні дії організатора “русских пробежек” у Херсоні Кирила Стремоусова, який у грудні 2017-го став обкому СПУ та координує свою діяльність з очільником партії Іллею Кивою, наближеним до керівництва МВС.

Зокрема, Стремоусов був одним із тих, хто навесні 2018 року чинив фізичний спротив працівникам СБУ перед судовим засіданням щодо запобіжного заходу для “єдинороса” Осьмініна, якого судили на Херсонщині – група Стремоусова намагалася силою відбити зрадника у правоохоронців.

Катерина Гандзюк моніторила та “підсвічувала” судові процеси проти місцевих та кримських сепаратистів і колабораціоністів – Камалова, Вишинського, Осьмініна та ін.

Крім іншого, вона взяла для “Новинарні” інтерв’ю у постійного представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлема Дезіра, який заявив, що не можна звинувачувати главу “РИА Новости Украина” Кирила Вишинського в тому, що він шпигун чи зрадник.

Також Гандзюк мала прямий конфлікт із начальником Управління захисту економіки в Херсонській області ДЗЕ Національної поліції України Артемом Антощуком. 14 вересня 2017 року вона звинуватила його в корупції і вимаганні. Антощук подав позов проти Гандзюк про захист честі і гідності, але успіху не досяг і був звільнений із посади.

Крім того, Катерина викривала інші корупційні та злочинні схеми влади і силовиків в Херсонській області.

Link to comment
Share on other sites

ЧОМУ МИ ЗАОХОЧУЄМО ЛЮДЕЙ ДО ГРОМАДСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, АЛЕ НЕ МОЖЕМО ЇХ ЗАХИСТИТИ?

Біда в тому, що всі ці питання стали риторичними. Але я вірю, що всі винні будуть знайдені, покарані і засуджені.  І що кожен із нас буде вільним. І не буде мати в серці страху”, – сказала Катерина Гандзюк.

Katerina-Gandzyuk-.jpg

 

https://novynarnia.com/2018/11/04/katerina-gandzyuk-pomerla

Link to comment
Share on other sites

Всі посилання є у Вікі https://uk.wikipedia.org/wiki/Гандзюк_Катерина_Вікторівна#cite_note-3


Dmytro Ilchenko
about 3 years ago

По результатам съезда принято решение: партия ВО "Батькивщина" идёт на местные выборы во все советы. Список кандидатов от "Батькивщины" будет опубликован в самое ближайшее время - для публичного обсуждения.
И уже совсем скоро состоятся конференции по выдвижению кандидатов все уровней. 
Также принято решение о том, что все "приостановившие" членство в партии "ВО "Батькивщина", которые сделали это не в связи с переходом на работу в силовые структуры или суды, исключаются из партии. 
Таким образом Владимир Миколаенко, Екатерина Гандзюк, Марина Войтенко, Елена Мазур и Евгений Назарян исключены из партии "ВО "Батькивщина".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Громадські активісти в своїй діяльности на певному етапі завжди переходять дорогу чиїмось бізнес-інтересам. 

Найжорсткіша реакція від  місцевих "бізнесменів" з чиновничого апарату, СБУ, ментури, армії. 

Та навряд чи вони хотіли її вбити тою кислотою, тільки скалічити. Але то сталося, пішов резонанс. 

 

 

 


Таким образом Владимир Миколаенко, Екатерина Гандзюк, Марина Войтенко, Елена Мазур и Евгений Назарян исключены из партии "ВО "Батькивщина".

Тепер включать? Посмертно?

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Крокодилячі сльози порохоботів-свинарчуків і їхні справжні пропаГАНДОНСЬКІ рила:

 

DrK6ozdWoAA3Tsa.jpg

 

 

Данила Чикин: сегодня каждый не безразличный к судьбе Украины - потенциальный «порохобот» Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Нічого дивного. Порохня підбирає наймерзенніше лайно і моральних покидьків до себе на роботу. Я вже тут про цього гандона донецького наводив інфу

 

Reload Page to see tweet..Link..

Link to comment
Share on other sites

Катерина Гандзюк считала, что ее заказали по политическим мотивам

 

 

Тут уся "підноготна" вбивства Катерини,  і усі кримінальні зв'язки її замовників і вбивць - знову БПП, риги, Медведчук, сєпари, і інше лайно, що так вільно і нахабно-спокійно почувається за нинішньої влади.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Громадські активісти в своїй діяльности на певному етапі завжди переходять дорогу чиїмось бізнес-інтересам.

Найжорсткіша реакція від місцевих "бізнесменів" з чиновничого апарату, СБУ, ментури, армії.

Та навряд чи вони хотіли її вбити тою кислотою, тільки скалічити. Але то сталося, пішов резонанс.

 

 

 

Тепер включать? Посмертно?

Местные "бизнесмены" из чиновничьего аппарата, без благословления банковой ничего делать не будут.
Link to comment
Share on other sites

Катерина Гандзюк считала, что ее заказали по политическим мотивам

 

 

Тут уся "підноготна" вбивства Катерини, і усі кримінальні зв'язки її замовників і вбивць - знову БПП, риги, Медведчук, сєпари, і інше лайно, що так вільно і нахабно-спокійно почувається за нинішньої влади.

Вместо долгого перечисления, можно было указать одну фамилию.
Link to comment
Share on other sites

Тут уся "підноготна" вбивства Катерини, і усі кримінальні зв'язки її замовників і вбивць - знову БПП, риги, Медведчук, сєпари, і інше лайно, що так вільно і нахабно-спокійно почувається за нинішньої влади.

 

 

цікаво, якшо хтось донесе неґативні емоціі до вищеупомінаємих таваріщей - йоґо теж будуть шукати довґо і без ентузіазму і результату?

Змінено користувачем uzzer
Link to comment
Share on other sites

Щось він там не те триндить, той адвокат:

"Перш за все слід зауважити, що угода зі слідством або прокурором чинним Кримінально-процесуальним кодексом не передбачена. Допускається лише так зване примирення підсудного з потерпілим.

У новому КПК угоди із прокурором та потерпілим регламентуються главою 35 «Кримінальне провадження на підставі угод». Відповідно до цієї глави передбачено два види угод:

  • угода підозрюваного, обвинуваченого з потерпілим про примирення (далі – угода про примирення);
  • угода підозрюваного, обвинуваченого з прокурором про визнання винності (далі –угода про винність).

Перемовини про укладення угод можуть ініціюватися будь-якою стороною майбутньої угоди. При цьому самі перемовини можуть проводитись як безпосередньо сторонами, так і їх представниками (захисниками), а під час обговорення угоди про примирення – будь-якими іншими особами, узгодженими сторонами (за винятком слідчого, прокурора, судді). Особи, які брали участь в укладенні та виконанні угод про примирення, не можуть бути допитані з цих питань як свідки, тобто для них передбачений імунітет від допиту як свідків.

Новий КПК обмежує категорії справ, у яких можуть укладатись угоди. Так, для угоди про примирення це справи про кримінальні проступки, злочини невеликої та середньої тяжкості та справи так званого приватного обвинувачення, у який обвинувачення підтримує потерпілий, а не прокурор (останній взагалі не бере участі у справі).

Для угоди про винність коло справ обмежено кримінальними проступками, злочинами невеликої та середньої тяжкості, тяжкими злочинами, у яких шкоду заподіяно лише державним та суспільним інтересам (окрім кримінальних проступків та злочинів з необережності, у яких шкоду може бути заподіяно іншим особам). Новий КПК прямо забороняє угоду про винність у справах, у яких є потерпілий. Відповідно якщо у кримінальній справі є потерпілий, то угода про винність неприпустима і неможлива."

 

http://legalweekly.com.ua/index.php?id=16061&show=news&newsid=122922

Link to comment
Share on other sites

Чорний туман Каті Гандзюк

Оксана Денисова, The Newsroom November 05, 2018

https://telegra.ph/CHornij-tuman-Kat%D1%96-Gandzyuk-11-05?fbclid=IwAR2IXJuM7ownXdGS1PjHR8mYpKgIAPjBWcrMODLzGOXU1f0lmjNUXvDlmQw

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

Народный депутат Украины Николай Паламарчук (фракция "Блок Петра Порошенко") назвал "бредом" предположение о его возможной причастности к убийству активистки Екатерины Гандзюк, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на УНИАН.

Об этом Паламарчук сказал, комментируя информацию издания "The Newsroom" о том, что деньги за нападение на Гандзюк официальному "заказчику" Сергею Торбину передавал помощник Паламарчука Игорь Павловский...

 

"Действительно, такой помощник есть у меня в Херсонской области", – подтвердил депутат и добавил: "Если он кому–то передавал деньги, то пусть его привлекают к уголовной ответственности".

Комментируя информацию о том, что Павловского уже допрашивали по этому поводу, депутат отметил: "Возможно, допрашивали, но я этого не знаю. Если допрашивали, пусть задерживают, если виноват, то пусть привлекают. Я не могу ни опровергнуть, ни подтвердить, причастен он или нет". По его словам, это должны выяснить правоохранительные органы.

Паламарчук очень обиделся на то, что СМИ назвало его "смотрящим президента Порошенко" в Херсонской области. "Я правоохранитель, ну какой я "смотрящий", – сказал он.

 

Депутат отметил, что подозреваемый Торбин был членом общественной организации, которая размещалась в том же здании, где и его депутатская приемная. "Я его видел один раз того, как задержали. Конечно, и мой помощник его знает", – добавил Паламарчук...

 

"Я Гандзюк не знал, ее никогда не видел в глаза, я с ней не пересекался". Паламарчук подчеркнул: "Я точно не имею ни мотивов, ни оснований. Не знал ее. Она меня не критиковала, не знала меня". Депутат заявил, что готов судиться с журналистами, которые предоставили о нем такую информацию.

 

https://censor.net.ua/n3095245

Link to comment
Share on other sites

Вся схема закачик-исполнители

 

 

Посередник між виконавцями злочину та замовником - Ігор Павловський. Раніше судимий. Кличка «Собака».
Дуже любить розповідати про своє кримінальне минуле.

Павловський - колишній офіційний помічник депутата від Партії Регіонів Самойленка. Колишній неофіційний помічник депутата від Партії регіонів Журавка. Журавко зараз в ДНР. Павловський - офіційний помічник народного депутата від Блоку Петра Порошенка Миколи Паламарчука. Паламарачук - вічний смотрящий по темам МВС в Херсонській області.

 

Please wait.. Loading
Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Катерина Гандзюк считала, что ее заказали по политическим мотивам

 

 

Тут уся "підноготна" вбивства Катерини,  і усі кримінальні зв'язки її замовників і вбивць - знову БПП, риги, Медведчук, сєпари, і інше лайно, що так вільно і нахабно-спокійно почувається за нинішньої влади.

 

ниточка тягнеться до юліпутіної

вана чужими руками. як її шеф х№йло 

Link to comment
Share on other sites

ниточка тягнеться до юліпутіної

вана чужими руками. як її шеф х№йло

Не уподобляйся кремлю, не придумывай альтернативную реальность. Хотя, подобные закидоны, это лучшая реклама для Юли. Может она тебе приплачивает?

 

P.S. Поиграйся, может попустит http://yobniyulyu.tk :)

Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

Не уподобляйся кремлю, не придумывай альтернативную реальность. Хотя, подобные закидоны, это лучшая реклама для Юли. Может она тебе приплачивает?

 

P.S. Поиграйся, может попустит http://yobniyulyu.tk :)

я  твої посилання, путінець,  ніколи не натискаю

Link to comment
Share on other sites

Вся схема закачик-исполнители

....Павловський відповість за злочин і здасть Замовника.

Чому? Тому що в нього та силовиків немає вибору.

Тільки не за влади мафії.

Link to comment
Share on other sites

Зачитываюсь Иришей Геращенко:

 

Iryna Gerashchenko списки в усіх політсил далекі від ідеалу. До речі, прочитала на УП блог критичного до влади журналіста Братущака. Він пише, що в Катерини був конфлікт аж ніяк не з БПП, а з іншою опозиційною партією, частиною якої вона була. Я цього не знала.
 
Ириша интеллектуал, она могла бы стать звездой этого форума.
Link to comment
Share on other sites

 

Зачитываюсь Иришей Геращенко:

 

Iryna Gerashchenko списки в усіх політсил далекі від ідеалу. До речі, прочитала на УП блог критичного до влади журналіста Братущака. Він пише, що в Катерини був конфлікт аж ніяк не з БПП, а з іншою опозиційною партією, частиною якої вона була. Я цього не знала.
 
Ириша интеллектуал, она могла бы стать звездой этого форума.

 

И относительно Геращенко. Что Андон, что Ирина - особи с низкой социальной ответственностью.  Мну с моим явно выраженным скрытым косоглазием искатть места для того, чтобы тиснуть пробу найтить не сильно может. Да и искать особо не хоцца. Разбирацца в сортах.. . Имхо, ессно. :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Iryna Gerashchenko списки в усіх політсил далекі від ідеалу. До речі, прочитала на УП блог критичного до влади журналіста Братущака. Він пише, що в Катерини був конфлікт аж ніяк не з БПП, а з іншою опозиційною партією, частиною якої вона була. Я цього не знала.
 

 

от ниточка і тягнеться до партії родіна з навим курсам

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...