Перейти до змісту

Катя Гандзюк померла (((


Dilbert

Recommended Posts

Якби не США українці б вже давно повторили подвиг столітньої давності - продались би безславно москалям утворивги знову імперію зла. Десь так де як в 2014 просрали без бою крим

Так що молімось за сша.

Link to comment
Share on other sites

Десь так, але, нажаль, американці вже не ті. Тому доведеться здебільшого вилазити з дупи власними силами. Принаймні, істотно модерувати всю ситуацію навколо нас, а не покірно зливатися.

Link to comment
Share on other sites

Пішов висєр кремлядей "аеліт" та "єбро",  котяться котяхи з-під облізлил тролячих хвостів.

Загажують навіть цю, скорботну тему.

Немає в них ні дрібки честі. совісті. 

Заходиш на ресурс - що в нужник совковий, типу "сортір". 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

І чим же "кремлядь" "єбро" її загадив, Святославе?

 

п.с. Я тебе просив в іншій гілці надати приклади замиренчеської щодо коцапів лінії Тимошенко, якою "обліплений весь гугл" http://uapolitics.com/topic/37631-perli-part%D1%96%D1%97-batkmat%D1%96rschina/?do=findComment&comment=1091210

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Пішов висєр кремлядей "аеліт" та "єбро", котяться котяхи з-під облізлил тролячих хвостів.

Загажують навіть цю, скорботну тему.

 

 

Немає в них ні дрібки честі. совісті.

 

Оце рвонув пукан у зазисника зрадників мародерів корупціонерів і вбивць педродержавців)

Давай звітуй гнідо про виконання твоїм пидром Конституції України? Чому пидролержавка покриває не лиш замовникцв вбивства гандзюк але й замовників і виконавців вьивства небесної сотні. Що було в лень початку окупаціц хуйлом криму. То що заважає урешті гетьману і найьоєздатнішій виконати свій обовязок конституційний і звільнити і крим і донбас. На найбоєздатнішу йде чверть бюджету а де рещультат за 5 років?

Заходиш на ресурс - що в нужник совковий, типу "сортір".

Link to comment
Share on other sites

Місцеві передають, що в Павловського загорівся будинок. Здається, він забув щось вимкнути.

 

45610273_1963391107080801_59152155763802


Здається в ГУНП Херсонської області теж щось горить.

 

45671258_1963400043746574_91918372101465

Link to comment
Share on other sites

Главу Херсонской облгосадминистрации Андрея Гордеева не пустили на церемонию прощания с активисткой Екатериной Гандзюк, которая скончалась 4 октября в ожоговом центре в Киеве.

Об этом сообщает РБК-Украина.

Гордеев приехал в херсонский дворец искусств, где проходит церемония прощания, но друзья Екатерины перекрыли проход ему и его охране.

После нескольких минут споров Гордеев уехал.

Link to comment
Share on other sites

По іншим даним на похорони не пустили не тільки секретаря обкому партії (пардон, начальника держадміністрації) а цілу делегацію чиновників. 

Link to comment
Share on other sites

Корч - шматок лайна, провокатор. 

для себе і досі не вияснила хто він такий

 

тому сюди перепостила. хочу послухати думки інших

 

іноді говорить мудрі речі. але він для мене загадка

Link to comment
Share on other sites

Тут приводили перлы некоего Чикина.

А вот его героический путь:

 

"Востаннє тов. Чікін (в 2013 році - речник макіївського регіонала, на початку 2014 - агітатор за сепарів в Донецьку, з початком АТО - донецький блогер-патріот у вигнанні, в 2015 - герой російських медіа в якості "укрАинского патриотического блогера, скрывающегося в Москве от мобилизации", десь з 2016 й понині - активний порошенківський інфоволонтер) засвітився на відкритті меморіяльної дошки на честь героя УНР в Покровську на Донеччині, начебто в якості представника Мінстеця".

 

---

Только что увидел, что вчера отправил недописанный текст.

Исправляю.

Змінено користувачем mick
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


іноді говорить мудрі речі. але він для мене загадка

Працює по принципу подати  95% правди, і підсунути 5% брехні. А та брехня і є метою, власне.

Не в цій темі більш детально обговорювати таких псевдонаціоналістів, їх чимало, цілий спектр. 

А от Катя була справжньою. 

На її місце повинні прийти десять таких же самих патріотів. Швидше наведемо належний лад в Україні. 

Link to comment
Share on other sites

Працює по принципу подати  95% правди, і підсунути 5% брехні. А та брехня і є метою, власне.

Не в цій темі більш детально обговорювати таких псевдонаціоналістів, їх чимало, цілий спектр. 

А от Катя була справжньою. 

На її місце повинні прийти десять таких же самих патріотів. Швидше наведемо належний лад в Україні. 

в чому була її патріотичність. розкажи

бл я просто не знаю

що вона робила, що зараз таке протистояння

вона була волонтером?

Link to comment
Share on other sites

в чому була її патріотичність. розкажи

бл я просто не знаю

що вона робила, що зараз таке протистояння

вона була волонтером?

Ну це вже просто цинічне знущання над пам'ятю Гандзюк, на воронтерским рухом, на українціми на загал. Воно не знає, але натхненно сере.  Доповідь.

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

бл я просто не знаю що вона робила, що зараз таке протистояння вона була волонтером?
Природня річ для свідків олєшкі. Гандзюк протистояла системі, на яку працюють олєшкі.
Link to comment
Share on other sites

Ну це вже просто цинічне знущання над пам'ятю Гандзюк, на воронтерским рухом, на українціми на загал. Воно не знає, але натхненно сере.  Доповідь.

то ти так сприймаєш

а я просто запитала бо почула про людина після смерті

ти провокатор

Link to comment
Share on other sites

Тебе у гуглі забанили, чи що? Шо ти тут целку з себе вдаєш?

 

Не, ну она реально не знала. Всего-то семь или восемь постов посвятила смерти той, о которой ничего не знает. Вот если б знала, тогда постов было бы 70 или 80.

Link to comment
Share on other sites

Не, ну она реально не знала. Всего-то семь или восемь постов посвятила смерти той, о которой ничего не знает. Вот если б знала, тогда постов было бы 70 или 80.

 

Ща порохня поднимет волну дерьма, что не все так однозначно с Гандзюк, то-се, все там одинаковые, с выводом в конце "и поделом, заслужила". Как писал некий рошеновский политтехнолог, что "от дерьма, дескать, мы уже не отмоемся, так давайте в нем измажем наших оппонентов". Ждем новых "откровений" от олешек.  Ненавижу тварей!

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Зараз  передача  про  Катерину  на  Прямому.  Розповідає  здається  мер.  Позиціонує  себе  другом.  Після  облиття  Катя  йому  в  лікарні  сказала,  що  то  "Русня".  Тобто  він  запитав  її,  хто  вчинив  замах.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

що вона робила, що зараз таке протистояння вона була волонтером?

Чесна, активна  людина, яка багато знає - смертельний ворог системи. 

Що у нас, що в інших країнах. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

В Праві на владу зараз Тетяна Чорновол відкрила всім очі - Гандзюк не громадянський активіст, а представниця патріотичної влади, яку нищить путін.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...