Перейти до змісту

California


coolzak

Recommended Posts

Так проблема гімна на вулиці і тифу є чи нема?

 

Так, бездомні це одвічна проблема Каліфорнії. Але "the utopia that is California, which is a nightmare" - то тупа пропаганда, на яку я відповів....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Може бути пізно.Страхівку теж після випадку купуєш?

 

Якщо пізно то ніякі плани не допоможуть.... Просто я не вірю в те що можна соломку підстелити саме в тому місці де треба...

Link to comment
Share on other sites

Хз,я трохи параноїд після того як в 2003 3 дні без електрики в Торонто.Я напевно місяці 3-4 можу бути автономно

 

Справа в тому що якщо все кардинально раптом зміниться - то сидіти та чекати на запасах 3-4 місяці, запевняючи себе що все нормально - це найгірше що можна зробити для виживання

Link to comment
Share on other sites

Тут можна говорити про два варіанти.

Локальний піпець де за тиждень місяць все вертаєтся до норми і апокаліптичниц сценарій коли все посипалось і треба десь чухати.Локальний піпець це реалістичниий варіант.У тебе може бути землетрус який порве електрику,дороги в попі і любий релів буде пару тижнів,в нас тут були морози лід коли електрики три тижні не було і тд

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

Тут можна говорити про два варіанти.

Локальний піпець де за тиждень місяць все вертаєтся до норми і апокаліптичниц сценарій коли все посипалось і треба десь чухати.Локальний піпець це реалістичниий варіант.У тебе може бути землетрус який порве електрику,дороги в попі і любий релів буде пару тижнів,в нас тут були морози лід коли електрики три тижні не було і тд

 

Землетрус що порве електрику та дороги - то апокаліптичний сценарій. Локальних у нас не бува.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...