Перейти до змісту

California


coolzak

Recommended Posts

https://www.foxnews.com/politics/newsom-speaker-larry-elder-black-face-white-supremacy

 

ггг спикер от ньюсома элдера чёрной мордой назвал. Уки что скажешь? как там у вас в кали с расизмом?

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Білі расисти демократи потребують чорних щоб переформатувати систему і консолідувати владу.Так само як комуняки ненавиділи роботяг .Ті самі підари,ті самі методи.Інша країна але якщо не зупинити і знищити зараз то результат буде той самий.
Link to comment
Share on other sites

Голий факт в Каліфорнії білі прихильники демократів кидали яйцями,стріляли з воздушки і обзивали мавпою чорногь респа.Якщо поміняти місцями і уявити ситуацію що це було навпаки то би завивали всі телеканали і політики який тут расизм,вводили би армію,поліцію і антіфу щоб навести "порядок" ,терміново би прийняли закон що носити маски мавп протизаконно.

Каліфорнія це коммі дно.Деми могильники Штатів,

Link to comment
Share on other sites

Голий факт в Каліфорнії білі прихильники демократів кидали яйцями,стріляли з воздушки і обзивали мавпою чорногь респа.Якщо поміняти місцями і уявити ситуацію що це було навпаки то би завивали всі телеканали і політики який тут расизм,вводили би армію,поліцію і антіфу щоб навести "порядок" ,терміново би прийняли закон що носити маски мавп протизаконно.

Каліфорнія це коммі дно.Деми могильники Штатів,

це виключно твоя власна інтерпретація.... причому невірна....

 

1. Де видно що вони прихильники демократів?

2. Вони не білі..... З мавпою на голові була чорною, і поруч її підтримували теж чорні

Link to comment
Share on other sites

Купи собі кольоровий телевізор

 

В чорній громаді є люди з темнішою та світлішою шкірою...... Дуже часто шкіра настільки світла шо лише риси обличчя та акцент видають походження......

Link to comment
Share on other sites

Ти себе слухаєш?будеш вводити таблички з градацією кольорів шкіри по якій можна чорних пиздити і обзивати?

Чим це відрізняється від німецького міряння черепів?роззуй очі

Link to comment
Share on other sites

Ти себе слухаєш?будеш вводити таблички з градацією кольорів шкіри по якій можна чорних пиздити і обзивати?

Чим це відрізняється від німецького міряння черепів?роззуй очі

 

:fp1:

Я до того що вона з чорної громади, а не з білої, як ти брехав.......... 

Градації - це якраз твоє...... 

Link to comment
Share on other sites

В тебе вже нема сірої речовини.А може і небуло ніколи.ти нездатний бачити реальність.Живеш в бульбашці яку сам собі набудував

 

Як же ти невпевнений в своїх розумових здібностях, якщо кожен раз намагаєся апелювати до моїх.......  :fp1:

мабуть є на те причини

Link to comment
Share on other sites

я рад что ты нашёл свой Peace of Mind UKI.

 

так же я рад что у тебя нашёлся хозяин- человек с другим цветом кожи которому можно делать то чего нельзя делать тебе

 

;o Ото штирить Алі

Link to comment
Share on other sites

Пишуть що люди приходять голосувати а їм кажуть ви вже голоснули,компютер не бреше.

Хто там ставив в Калі систему? Домініон?

 

Хай пишуть..... я відправив свій бюлетень поштою..... через пару днів мені подзвонили сказали що мій голос враховано..... Так що у мене нема причин не довіряти системі........ 

 

Якщо когось і справді надурила система...... то треба розбиратись звичайно...... для цього вся інформація є..........

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

https://www.foxnews.com/politics/mayorkas-says-as-many-as-12k-out-of-17k-migrants-have-been-released-into-u-s-and-it-could-be-higher-as-dhs

 

помните десятки тысяч иммигрантов из под моста в дель рио? их тупо выпустили в штаты... чтобы не портить рейтинг бидону

Link to comment
Share on other sites

Reload Page to see tweet..Link..

 

кстати вот полное видео с "нагайкой". по телевизору конечно не покажут ибо цензура и пропаганда.

 

Та вже розібрались шо то не нагайка....... і не тексас рейнджерс........ 

то ж ваші і запостили фейки про тексас рейнджерс з нагайками..........

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Та вже розібрались шо то не нагайка....... і не тексас рейнджерс........ 

то ж ваші і запостили фейки про тексас рейнджерс з нагайками..........

наші запостили фейки за нагайками? що ти верзеш?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...