Перейти до змісту

California


coolzak

Recommended Posts

судячи з того що критичну теорію ніхто не забороняє та блм надписи то святість тільки тронь - арешт я бы все таки поставив на ідею що то є критична расова теорія

 

:fp1:

Шо забороняти?....... якісь невідомі теорії?.......

Насправді вашим похуй..... вони просто на цьому політику хотять зробити..........

Якби було не похуй то забороняли б не конкретні теорії, а заборонили б раз і на завжди любе вчення, яке дискримінує за расовою, гендерною чи іншими вродженими ознаками...........

Link to comment
Share on other sites

бла.бла.бла. набор слов без смысла но с эмоциями. Говори конкретными понятиями, чтобы бы было ясно что ты не демагог и реально понимаешь о чем говоришь.

ЗА все хорошее против всего плохого уже не работает. И за I have a dream Мартина Лютера Кинга среди ваших уже скоро в морду давать будут - настолько єто против генеральной линии партии

Link to comment
Share on other sites

бла.бла.бла. набор слов без смысла но с эмоциями. Говори конкретными понятиями, чтобы бы было ясно что ты не демагог и реально понимаешь о чем говоришь.

ЗА все хорошее против всего плохого уже не работает. И за I have a dream Мартина Лютера Кинга среди ваших уже скоро в морду давать будут - настолько єто против генеральной линии партии

 

Ну так ваші ж демагоги забороняють...... ще й Алі он вимага шоб всі забороняли......... 

Link to comment
Share on other sites

:fp1:

Шо забороняти?....... якісь невідомі теорії?.......

Насправді вашим похуй..... вони просто на цьому політику хотять зробити..........

Якби було не похуй то забороняли б не конкретні теорії, а заборонили б раз і на завжди любе вчення, яке дискримінує за расовою, гендерною чи іншими вродженими ознаками...........

дискримінація вже давно і всюди заборонена.

проблема в тому що ваші йдуть далі та утискають білих людей.

Link to comment
Share on other sites

Ну так ваші ж демагоги забороняють...... ще й Алі он вимага шоб всі забороняли......... 

шо заборонять? где красные что-то запрещали? запрещают расовую теория для преподавания в школе как антинаучную и дискриминационную. что тебе не нравится?

Link to comment
Share on other sites

шо заборонять? где красные что-то запрещали? запрещают расовую теория для преподавания в школе как антинаучную и дискриминационную. что тебе не нравится?

 

Тобто розказувати дітям що колись гнобили за расовими ознаками - це антинауково та дискримінаційно?

Link to comment
Share on other sites

Для этого существует предмет история. Рассказывать детям что сегодня системный расизм и в их проблемах всегда будет виновато государство и белыые граждане, а не ты сам. Читай определение критикал рейс теории о чем это вообще. Полный интернет этого говна
Link to comment
Share on other sites

сегодня системный расизм и в их проблемах всегда будет виновато государство и белыые граждане, а не ты сам. Читай определение критикал рейс теории о чем это вообще. Полный интернет этого говна

 

Нашо мені інтернет........ покажи в якій шкільній програмі це написано? 

Link to comment
Share on other sites

Тобто розказувати дітям що колись гнобили за расовими ознаками - це антинауково та дискримінаційно?

от блін ти розумієш різницю між вивченням історії та поронням себе батогами, власяницями та репатріаціями???
Link to comment
Share on other sites

Нашо мені інтернет........ покажи в якій шкільній програмі це написано? 

https://www.forbes.com/sites/nickmorrison/2021/09/06/this-ninth-grade-class-shows-critical-race-theory-has-a-place-in-schools/?sh=30eaba191df1

Link to comment
Share on other sites

там у ліваків зараз розганяють що СРТ то конспірасі що придумав трамп щоб прийти до влади...

:fp1: он Укі й видає тут пєрли...

 

Я ж не заперечую що десь в нй в якихось школах почали якісь ідіотські експеременти, які назвали crt........ але ваші відразу під це діло почали все що стосується расового питання нахуй забороняти..........

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Я ж не заперечую що десь в нй в якихось школах почали якісь ідіотські експеременти, які назвали crt........ але ваші відразу під це діло почали все що стосується расового питання нахуй забороняти..........

якого расового питання Укі :fp1:

 

в Америці немає расового питання вже давно. в якому сторіччі ти живеш

Link to comment
Share on other sites

якого расового питання Укі :fp1:

 

в Америці немає расового питання вже давно. в якому сторіччі ти живеш

 

Ну я не знаю....... Багато каже що є...... думаєш заборонять їм балакати і не стане?  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Ну я не знаю....... Багато каже що є...... думаєш заборонять їм балакати і не стане? :fp1:

та хай балакають навіжені. але дітей насилувать не треба.

я би взагалі ввів у школах бан на будь які політичні акції та пропаганду. лише суха наука та факти.

Link to comment
Share on other sites

Ну так забороняють же не насилля над дітьми, а певні теми для обговорення........

є історичні факти їх ніхто не забороняє.

цікавинка:

Reload Page to see tweet..Link..

 

Reload Page to see tweet..Link..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

В Рашке за такое одного мажора в реанимацию отправили. Самое гнусное что можно делать в этой жизни - это играть в игры с человеческим достоинством и снимать это на видео.

 Hobo with a shotgun. Однажды это закончится большим мочиловом. 

Link to comment
Share on other sites

Чёрный единственный кто нах послал. А белячки пластичные ппц...

 

ЛА дуже специфічне місто............ тут люди звикли до божевілля........ але навіть в ЛА ніхто не буде робити роловер за снікерс....... то все стейджд

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...