Перейти до змісту

Трамп імпічмент


coolzak

Recommended Posts

Таке теж бува.... Ідіот зруйнував якусь складну річ, тепер виносить все зруйноване надвір..... Хай собі виносить.....

:fp1: :fp1: :fp1:

 

А не спадає на думку, що у Трампа якраз і була візія, позиція, а тепер і план по втіленню її в життя? і саме через цю візію люди за нього і проголосували??

Link to comment
Share on other sites

:fp1: :fp1: :fp1:

 

А не спадає на думку, що у Трампа якраз і була візія, позиція, а тепер і план по втіленню її в життя? і саме через цю візію люди за нього і проголосували??

 

План? Можна по пунктах?

Link to comment
Share on other sites

Я не думаю шо ти справді віриш шо журналіст NPR настільки тупа шо не може відрізнити Бангладеш від України

Верю? Я почти знаю:)) Американцы известны своими познаниями в географии и не только в ней. Ты веришь, например, что человек с двумя высшими образованиями и ПиЭйчДи в очень серьезной науке без шуток считал циплят - продуктом любви курицы и индюка. Типа Индюк это самец курицы.:) Я тебе таких историй могу тонну рассказать из моего университетского опыта, только ты потом в запой уйдешь от тоски. 

Link to comment
Share on other sites

План? Можна по пунктах?

In one sentence, Make America Great Again. А детально я його програму читала в газетах після виборів і була досить вражена, що мені багато пунктів сподобалося. Я була впевнена, що переможе Хіларі і що у Трампа шансів нема. І навіть трохи зпереживалася, що його вибрали. Про корупцію Клітнонів я взнала пізніше.

Link to comment
Share on other sites

In one sentence, Make America Great Again. А детально я його програму читала в газетах після виборів і була досить вражена, що мені багато пунктів сподобалося. Я була впевнена, що переможе Хіларі і що у Трампа шансів нема. І навіть трохи зпереживалася, що його вибрали. Про корупцію Клітнонів я взнала пізніше.

 

По пунктах там виключно дісрапшин.....

Тепер я обома руками за.....

 

Бо після нього прийдуть серйозні виродки..... Хай краще до того моменту все буде ез дісраптед ез поссібл

Link to comment
Share on other sites

В разгар сенатских слушаний по импичменту Дональда Трампа в США опубликовали видеозапись его ужина, который состоялся в 2018 году в Trump International Hotel в Вашингтоне. На ужине также присутствовали бизнесмены Лев Парнас и Игорь Фруман, выполнявшие в Украине деликатные поручения личного адвоката Трампа Руди Джулиани. Главный скандал этого видео - опровержение слов Трампа, который утверждал, что не знаком ни с Фруманом, ни с ПарнасомВидеозапись опубликовало агентство Associated Press на своем YouTube-канале.

 

https://www.youtube.com/watch?v=kRcYd3LXLi8

Link to comment
Share on other sites

Цікаво, чи був Трамп під присягою, коли стверджував, що не знайомий з ними?

Нажаль, ні.

"Я не знаю цих джентельменів… Я не знаю, хто це. Я нічого не знаю про них, я не знаю, що вони зробили. Можливо, вони клієнти Руді [Джуліані], я дійсно не знаю", – сказав Трамп на пресконференції у Білому домі.

Link to comment
Share on other sites

Можна подумати, Трамп пам"ятає усіх та кожного, хто колись сидів у нього за столом. У нього таких обідів сотні із різними людьми, кого запросять організатори.

 

Але я завжди казала, що не розумію, чому нібито зовсім не дурний Руді зв"язався із цими двома козлами, причому з одним із них близьке та довге знайомство.

Link to comment
Share on other sites

Тейлор відреагував на дебілізм Помпео.
 

Понеділок, 27 січня 2020, 10:27 • Саша Картер • 465
Топ-дипломат США після скандалу з Помпео написав статтю про відносини з Україною


КИЇВ. 27 січня. УНН. Відносини між Сполученими Штатами і Україною є ключем до американської національної безпеки, і американцям повинна бути не байдужа Україна. Про це написав американський дипломат, колишній посол в Україні і тимчасово повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор у статті під заголовком "Так, держсекретар Помпео, американцям має бути діло до України" для The New York Times, передає УНН.
"Поки держсекретар (США - ред.) Майк Помпео готується зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським у Києві в кінці цього тижня, він, як повідомляється, запитав: "Чи є американцям діло до України?". Ось чому відповідь повинна бути так: Україна захищає себе і Захід від нападу Росії. Якщо Україна досягне успіху, ми доб'ємося успіху. Відносини між Сполученими Штатами і Україною є ключем до нашої національної безпеки, і американці повинні дбати про Україну", - пише Тейлор.
Він нагадав, що Росія веде гібридну війну проти України, Європи і США, і складається вона з багатьох компонентів: військової агресії, енергопостачання, кібератак, дезінформації та втручання у вибори.
"На кожному з цих полів битви Україна є лінією фронту", - зазначає дипломат.


За словами Тейлора, лінія фронту на Донбасі знаменує собою єдиний в Європі збройний конфлікт, а з моменту вторгнення російських військ у 2014 році у цій війні загинуло 14 тис. українців.
Окрім того, на енергетичному полі битви Кремль намагається обійти Україну і збільшити залежність Німеччини і Європи від Росії, витрачаючи мільярди на "непотрібний підводний газопровід, політичний проект без економічного обґрунтування".
Говорячи про гібридну війну Росії, топ-дипломат згадав, що РФ втрутилася в американські вибори в 2016 році - але не раніше, ніж втрутилися в вибори в Україні в 2014 році і референдум щодо Brexit на початку 2016 року.
"Але виклики Росії ще ширше, ніж гібридна війна. Кремль нападає на правила, якими керувалися відносини між народами з часів Другої світової війни, правила, які підтримували мир між основними європейськими державами протягом 70 років. Після їх вторгнення в Україну в 2014 році Путін порушив ці правила, підірвав міжнародний консенсус, порушив договори і принципи, які навіть попередні російські та радянські лідери поважали - навіть порушуючи. Здається, Путін хоче повернутися до закону джунглів, який характеризував відносини між народами протягом століть до 1945 року, коли могутні нації домінували і вторгалися у менш могутні нації, де нації створили сфери впливу, які гнобили сусідів, що призвело до війни і страждань", - вважає Тейлор.
Саме так, за його словами, Російська Імперія і Радянський Союз вели міжнародні відносини - "домінували, контролювали і поглинали сусідні землі". Повернення до правил джунглів загрожує не лише Україні та Сполученим Штатам, а й самій глобальній стабільності, вважає колишній повірений у справах США в Україні.


"Поки Росія не вийде з України - і Донбасу, і Криму - і не визнає, що Україна є незалежною, суверенною нацією, інші нації не можуть бути в безпеці. Поки Росія не прийме міжнародний порядок, заснований на правилах, західні країни перебувають під загрозою. Україна - це лінія фронту. У ще більш широкому сенсі атака Росії на Україну і Захід - це атака на демократію", - підкреслює дипломат.
"Підтримувати Україну означає підтримувати заснований на правилах міжнародний порядок, який дозволив великим державам у Європі уникнути війни протягом семи десятиліть. Це підтримка демократії над самодержавством. Це підтримка свободи над несвободою. Більшість американців так і роблять", - підсумував він.

Link to comment
Share on other sites

Donald J. Trump

@realDonaldTrump 3h

Replying to @

realDonaldTrump

I will always stand with

the State of Israel and

the Jewish people. I

strongly support their

safety and security and

their right to live within

their historical

homeland. It's time for

peace! pic.twitter.com/

lKwQ9IKTUG

 

 

EPY2upzX0Akk14R.jpg

-+++--+++++++++

 

Интересный такой пиис, если сравнить с картой ООН о разделе Палестины 1947 года

UN_Palestine_Partition_Versions_1947.jpg

Link to comment
Share on other sites

Впоследствии, передает The Daily Beast, в Белом

доме Данилюку и помощнику Президента Украины

Ермаку сказали, что расследование - это

единственный путь для развития дальнейших

отношений между двумя странами, хотя это было

похоже на нарушение американского

законодательства.

По словам Данилюка, о том, что Белый дом

заморозил помощь Украине, он узнал из

американских СМИ.

"Я был очень удивлен и шокирован. Ибо лишь за

несколько дней до этого у меня была встреча с

Болтоном. Собственно, у меня было несколько

встреч с ним. И мы вели широкие дискуссии.

Последнее, что я ожидал прочитать - это статью о

замораживании военной помощи", - отметил экс-

глава СНБО.

Он также добавил, что из-за этого "возникла

паника" в команде Зеленского, а сам Президент был

уверен, что произошла какая-то ошибка.

Link to comment
Share on other sites

Так в результаті бабло дали без всяких quid pro quo..... Мало того за те шо президент намагався шось з цим мутити його імпічнули....... Я б пишався таким союзником з великої літери.....

Link to comment
Share on other sites

За словами Дершовіца, якщо президент вважає шо його перемога на виборах краще для країни то тоді намір виграти у виборах не є корупційним...... тобто далі за логікою використання адмінресурсу для перемоги у виборах (шо тіпа добре для країни) - це нормально ......

 

Пропал дом

 

dc53184f1bf0e1eb0f712792316efeee.jpg

Link to comment
Share on other sites

Якщо б у таборі трампофанів дізналися про підкуп прихильників імпічменту, вони б це виправдали. Ібо во благо.

 

Забув типу, у чому Трампа взагалі звинувачували
Звісно, нікому з американців не цікава та Україна.
Link to comment
Share on other sites

 

Якщо б у таборі трампофанів дізналися про підкуп прихильників імпічменту, вони б це виправдали. Ібо во благо.

 

Звісно, нікому з американців не цікава та Україна.

 

Так, американці просинаються і лягають спати з думкою про Україну :fp1: :fp1: :fp1:

 

Який підкуп?? поки що хабарниками у нас є дядюшка Бідон із синулею-дегенератом, ну і демпартія з грантоїдами, які, подейкують, організували схеми розкрадання американської допомоги Україні.

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Ламар Александр вирішив голосувати проти виклику свідків...... Це означає шо скоріш за все свідків не заслуховуватимуть....

Якщо Марковська (єдина невизначена) проголосує за - то тоді Суддя буде шось вирішувати, якщо ж проти - то "фініта ля комедія"

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...