Перейти до змісту

Трамп імпічмент


coolzak

Recommended Posts

Ламар Александр вирішив голосувати проти виклику свідків...... Це означає шо скоріш за все свідків не заслуховуватимуть....

Якщо Марковська (єдина невизначена) проголосує за - то тоді Суддя буде шось вирішувати, якщо ж проти - то "фініта ля комедія"

Голосування у середу. Пора нарешті припинити цей безсоромний фарс. В США є купа нагальних проблем, які треба вирішувати.

Link to comment
Share on other sites

Марковська проголосувала проти. Фініта ля комедія..... Тепер якщо у преза є палата або сенат - то можна спокійно використовувати всю потужність адмінресурсу для перемоги на виборах.....

Link to comment
Share on other sites

Голосування у середу. Пора нарешті припинити цей безсоромний фарс. В США є купа нагальних проблем, які треба вирішувати.

 

А чому не сьогодні?

 

Угадай яким буде перший крок коли при владі будуть демси - і в конгресі і през?

Link to comment
Share on other sites

А чому не сьогодні?

 

Угадай яким буде перший крок коли при владі будуть демси - і в конгресі і през?

Яким? будуть розкулачувати таких, як ти, і бабло віддавати убогим типу окейжнл кортекс?

Link to comment
Share on other sites

Серед гнилого ГОПівського болота, є, принаймні, один достойник з яйцями - сенатор Ромні.

Ромни заявил с трибуны Сената: «Президент виновен в ужасающем злоупотреблении общественным доверием. То, что сделал президент Трамп, было грубым посягательством на наши избирательные права, нашу национальную безопасность и наши фундаментальные ценности. Совершить мошенничество на выборах, чтобы удержать за собой пост, - это является, пожалуй, самым оскорбительным и разрушительным нарушением присяги, которое я только могу себе представить. Мой голос, скорее всего, будет принадлежать к меньшинству в Сенате, но независимо от этого, голосуя так, я скажу своим детям и их детям, что я выполнил свой долг, сделал все, что мог, полагая, что моя страна ожидала от меня именно этого»

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Серед гнилого ГОПівського болота, є, принаймні, один достойник з яйцями - сенатор Ромні.

Сьогодні знаменний день для США - правда перемогла, незважаючи на потуги огидного демкодла.

 

А Ромні - просто лузер, якого не вибрали і не оцінили. Лол!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А власної позиції республіканці мати не можуть за визначенням?..... 

З нього такий республіканець, як з мене балерина. Провину Трампа тупо не було доведено, так що партізаншип тут ні до чого. Партизанами якраз були деми, підтримуючи брехливі звинувачення.

Link to comment
Share on other sites

. Провину Трампа тупо не було доведено, 

 

Байден був основним конкурентом? - був

Трампісти тиснули на зелень шоб ті обісрали Байдена? - тиснули 

 

Шо тут ще доводити.... Все як на долоні..... Використання адмінресурсу для того шоб трохи допомогти собі на виборах.....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

The grave question the Constitution tasks senators to answer is whether the President committed an act so extreme and egregious that

it rises to the level of a “high crime and misdemeanor.”
Yes, he did.
The President asked a foreign government to investigate his political rival.
The President withheld vital military funds from that government to press it to do
so.
The President delayed funds for an American ally at war with Russian invaders.
The President’s purpose was personal and political.
Accordingly, the President is guilty of an appalling abuse of the public trust.
What he did was not “perfect”— No, it was a flagrant assault on our electoral
rights, our national security interests, and our fundamental values. 

 

Ну що прихильники Хуйла?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Байден був основним конкурентом? - був

Трампісти тиснули на зелень шоб ті обісрали Байдена? - тиснули 

 

Шо тут ще доводити.... Все як на долоні..... Використання адмінресурсу для того шоб трохи допомогти собі на виборах.....

Якби Байден не мутив корупцію в Україні та Китаї, то ніхто б його какашками не закидав. А президент країни-донора повинен вимагати, щоб порушення закону переслідувалось. Так само, як і президент України і безвідносно до особистостей.

 

І де Байден з його рейтингами, а де Трамп? він не тільки Трампу не конкурент, він навіть Берні уже не конкурент.

Link to comment
Share on other sites

Якби Байден не мутив корупцію в Україні та Китаї, то ніхто б його какашками не закидав. А президент країни-донора повинен вимагати, щоб порушення закону переслідувалось. Так само, як і президент України і безвідносно до особистостей.

 

І де Байден з його рейтингами, а де Трамп? він не тільки Трампу не конкурент, він навіть Берні уже не конкурент.

 

Зараз ні.... А на той час був конкурентом.... По всих опитуваннях..... 

Link to comment
Share on other sites

The grave question the Constitution tasks senators to answer is whether the President committed an act so extreme and egregious that

it rises to the level of a “high crime and misdemeanor.”

Yes, he did.

The President asked a foreign government to investigate his political rival.

The President withheld vital military funds from that government to press it to do

so.

The President delayed funds for an American ally at war with Russian invaders.

The President’s purpose was personal and political.

Accordingly, the President is guilty of an appalling abuse of the public trust.

What he did was not “perfect”— No, it was a flagrant assault on our electoral

rights, our national security interests, and our fundamental values. 

 

Ну що прихильники Хуйла?

До чого тут Пуйло? я б теж Україні ні копійки б не дала, після того, як вибрали Зеленського. Все одно ці гроші до армії не дійдуть, а про розкрадання американської допомоги єврооптимістами під крильцем Йованович ми ще почуємо.

 

Демпартія - просто збіговисько безсоромних огидних особистостей типу Шифа. Вони власними руками закопали майбутнє своєї партії на роки вперед оцими незаконними мутками.

Link to comment
Share on other sites

Зараз ні.... А на той час був конкурентом.... По всих опитуваннях..... 

Може, він ще 20 років назад був конкурентом? О, так він і 20 років назад брехав - про свою освіту, наприклад.

 

Тепер, коли цей фейковий імпічмент позаду, я вимагаю повного розслідування амеро-української корупції і сподіваюсь, що всі винні, починаючи з Байдена і його дегеративного синочка і закінчуючи українськими гравцями у змові проти законно вибраного президента США, понесуть відповідне покарання.

Link to comment
Share on other sites

Може, він ще 20 років назад був конкурентом? О, так він і 20 років назад брехав - про свою освіту, наприклад.

 

Тепер, коли цей фейковий імпічмент позаду, я вимагаю повного розслідування амеро-української корупції і сподіваюсь, що всі винні, починаючи з Байдена і його дегеративного синочка і закінчуючи українськими гравцями у змові проти законно вибраного президента США, понесуть відповідне покарання.

 

Ну от і подивимся чи Трамп завершить цю шляхетну справу..... Чи просто буде move on до наступних конкурентів.... 

Link to comment
Share on other sites

Ну от і подивимся чи Трамп завершить цю шляхетну справу..... Чи просто буде move on до наступних конкурентів.... 

Дивлячись на результати Айови, я не думаю, що в нього взагалі є  конкуренти.

Link to comment
Share on other sites

З нього такий республіканець, як з мене балерина. 

 

Тобто як тільки людина має власну позицію, яка трохи відрізняється від генеральної лінії партії - то вона вже не республіканець....... Хм..... Шось це мені нагадує.... 

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Пішла зачистка. Сонланд, Віндман..... 

Так їм і треба. Зрадники, які у тому числі і Україні нашкодили.

 

Взагалі Трамп повинен нарешті зачистити те болото, починаючи усілякими пішками-свистунами і закінчуючи Клінтонихою.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Уки, будь добр прокомментируй пожалуйста ссылочку.

https://www.dailywire.com/news/poll-64-of-new-hampshire-democrats-would-rather-a-meteor-strike-the-earth-and-extinguish-all-human-life-than-see-trump-re-elected

Ты утверждал, что среди ваших демов ипанутых исчезающее меньшенство.

Тут говорят в Нью-Гемпшире их - уверенное большинство. Чета подозреваю, в Кали их в данном опросе было бы примерно процентов 80%:)

Мне напоминает одну студентку анти - оружейницу на одной сходке бахнутых. Так она в мегафон орала что все оружие запретить надо. Ей из толпы кричали, мол, ты дура на кемпе будешь спать, к тебе медвед прийдет и чего?

Она давай голосить, что пусть рвет и убивает, но она принципиально в него стрелять не будет, даже если где то завялялось ружье. И самое главное - толпа недоумков начала ей хлопать. Я уже тогда понял, что это все. Жги господь. Тут уже ничего не поделать.

Link to comment
Share on other sites

Уки, будь добр прокомментируй пожалуйста ссылочку.

https://www.dailywire.com/news/poll-64-of-new-hampshire-democrats-would-rather-a-meteor-strike-the-earth-and-extinguish-all-human-life-than-see-trump-re-elected

Ты утверждал, что среди ваших демов ипанутых исчезающее меньшенство.

Тут говорят в Нью-Гемпшире их - уверенное большинство. Чета подозреваю, в Кали их в данном опросе было бы примерно процентов 80% :)

Мне напоминает одну студентку анти - оружейницу на одной сходке бахнутых. Так она в мегафон орала что все оружие запретить надо. Ей из толпы кричали, мол, ты дура на кемпе будешь спать, к тебе медвед прийдет и чего?

Она давай голосить, что пусть рвет и убивает, но она принципиально в него стрелять не будет, даже если где то завялялось ружье. И самое главное - толпа недоумков начала ей хлопать. Я уже тогда понял, что это все. Жги господь. Тут уже ничего не поделать.

 

Так, за останні пару років їпонутих збільшилось з обох боків..... 

моя система пріоритетів така:

помірковані респи (не чути) - помірковані демси (блум, буті, емі) - трампісти - соціалісти

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...