Перейти до змісту

Diversity


coolzak

Recommended Posts

почитай историю сша. черные пантеры - предшественники блм были созданы в 60х годах прошлого века. а вообще все началось с Анжелки Дэвис, которая еще жывая и втапливала за бидона аж гай шумел.

 

рассовые движения всегда держат в тонусе и используют активно когда нужно.

типу я не в курсі про пантер. Але трампісти кажуть, що чорні - це вина злобних демів, а вони в часи пантер були взагалі за сегрегацію. Невже злобні чорні - це не "проіскі" підлих демів? )))

Link to comment
Share on other sites

В Северном Ванкувере вчера придурок порезал кучу народу. ОДну женщину убил.  Я пропахал с пяпть десятков статей по этому поводу. Ни в одной нет упоминания имени, происхождения, цвета кожи нападавшего. Как и национальности пострадавших. В этом районе кстати говоря, дохера китайцев живет. 

ЭТо вам картинка к сильной избирательности подачи информации современной прессой. В одних случая фотография нападавшего с полной биографией и интервью воспитательницы детского сада, что ему памперс когда-то меняла, если это все выгодно помещается в правящий нарратив, либо полная тишина если не влазит.

Но иногда бывают проколы. Как с последним нападением на Спа. Левые уже расчехлили свои грязные ипала, а тут оказалось что двое из восьмерых погибших очень даже белые, убийца - арабец причем про-левый и анти-трампист. ПОдельник вообще черный. И все. Говномет отключили. Историю быстро забыли. ОБлом :)

я от одного не можу зрозуміти. Є васпи з купою бабла і ліквідності. І вони ніби-то терпіти не можуть ліваків і лівацьку пресу. Питання: яка нечиста сила заважає їм створити конкурентні ЗМІ? У чорних- то точно бабла немає. ОК, світова закуліса їх фінансує, нехай буде. Але це пояснює існування лівацьких ЗМІ і ніяк не пояснює відсутність популярних правих ЗМІ. Невже на редакції громлять, як в часи боротьби мафії з профспілками? Де про це можна почитати? 

Бо коли Трампу треба було інформаційна підтримка, то він дуже швидко підім'яв під себе фокси і підігрів купу альтернативних медіа до Parler включно.

 

Питання: як же так виходить, що (за словами стурбованих засиллям ліваків) у штатах стільки людей (причому добре забезпечених людей) невдоволених пропагандистськими ЗМІ, а попит пропозицію не породжує? Як так?

Link to comment
Share on other sites

Вы в своем уме? ТРамп подмял? ОДин ФОх и какой то гнилой парлор против всей Масс Медиа США? Против сотен новостных каналов, соц медиа с миллиардными аудиториями? ПРотив Голливуда в конце концов. С такими корректными сравнениями можно самую маленьку сову натянуть на самый толстый глобус:)

Погуглите Champagne Liberals. Многое откроется. НА той стороне такие же буржуи с огромными бюджетами, просто они используют негров и всякую бомжатину как оружие в капиталистической борьбе. Срать они хотели и на негров и на латиносов с женщинами. ПРосто они их используют.

Link to comment
Share on other sites

 

Погуглите Champagne Liberals. Многое откроется. НА той стороне такие же буржуи с огромными бюджетами, просто они используют негров и всякую бомжатину как оружие в капиталистической борьбе. Срать они хотели и на негров и на латиносов с женщинами. ПРосто они их используют.

 

тобто як це такі ж?!!!! Виходить на "цьому" боці теж є купа буржуїв, але ЗМІ ніхрена немає? Так в цьому і є моє питання: як так вийшло, що попит ніби-то є, а пропозиції немає.?

Є лише 2 варіанти:

1. попит насправді недостатній

2. усі медіа, що породжуються цим попитом знищуються адміністративно або іншими методами.

 

Про утиски інакомислячих в лівих медіа я чув багато, про те, щоб десь адмін/силовими методами знищувались праві медіа, причому масово - чути не доводилось. То де вони ці самі медіа, які б мали принести ковток правди спраглому народу?

Link to comment
Share on other sites

типу я не в курсі про пантер. Але трампісти кажуть, що чорні - це вина злобних демів, а вони в часи пантер були взагалі за сегрегацію. Невже злобні чорні - це не "проіскі" підлих демів? )))

демы когда то были рабовладельцы.. но учитывая что анжелка девис основательница черных пантер агитировала за бидона смею предположить таки да - демсы оседлали это движение.
Link to comment
Share on other sites

тобто як це такі ж?!!!! Виходить на "цьому" боці теж є купа буржуїв, але ЗМІ ніхрена немає? Так в цьому і є моє питання: як так вийшло, що попит ніби-то є, а пропозиції немає.?

Є лише 2 варіанти:

1. попит насправді недостатній

2. усі медіа, що породжуються цим попитом знищуються адміністративно або іншими методами.

 

Про утиски інакомислячих в лівих медіа я чув багато, про те, щоб десь адмін/силовими методами знищувались праві медіа, причому масово - чути не доводилось. То де вони ці самі медіа, які б мали принести ковток правди спраглому народу?

почитай как уничтожали парлер
Link to comment
Share on other sites

На пальцях:

річний бюджет рашатудей 23 млрд рублів. Весь, всіх редакцій. І це рашатудей, з купою супутникових каналів і спецкорами в кожній дірці планети.

Точну структуру бюджету не шукав, знаю, що на німецьку редакцію 3млрд, російська напевно з'їдає більшу частину, оскільки основна ЦА - русскоязічниє за рубєжом. 

Але, припустимо, що на англомовну редакцію йде 15 млрд, хрін там, але припустимо!

 

15 млрд рублів/72 це +-200 мільйонів USD. Що таке 200 мільйонів для Штатів? це 1 мільйон юзерів (0,3% від населення!!) платить абонплату 20 баксів/місяць. 20баксів, Карл! Для штатів це копійки. в сумі це 20*12*1 000 000 = 240 000 000 USD річного бюджету медіа.

 

Повторюю питання:

який % населення у штатах зацікавлений у НЕлівацьких ЗМІ і що йому заважає профінансувати свої ЗМІ?

Link to comment
Share on other sites

Теперішньому естаблішменту респів це нах не потрібно.Вони мають Фокс де пробують окучувати і пасти правий електорат.По підписці є канали на Патреоні чи інше але там менше охоплення .

Як тільки хтось починає загрожувати лівій монополії то зразу туди де зараз Парлер,Алекс Джонс і тд.

Я особисто на кількох платних каналах і це коштує десь 30 дол місяць Причому зараз якщо взнають що ти просто дивишся щось не мейстрім то можуть поперти з роботи,закрити рахунок і тд.

Самоцензура і майже саміздат

Link to comment
Share on other sites

Теперішньому естаблішменту респів це нах не потрібно.Вони мають Фокс де пробують окучувати і пасти правий електорат.По підписці є канали на Патреоні чи інше але там менше охоплення .

Як тільки хтось починає загрожувати лівій монополії то зразу туди де зараз Парлер,Алекс Джонс і тд.

Я особисто на кількох платних каналах і це коштує десь 30 дол місяць Причому зараз якщо взнають що ти просто дивишся щось не мейстрім то можуть поперти з роботи,закрити рахунок і тд.

Самоцензура і майже саміздат

 

так, я розумію про Фокс.

Питання в іншому: виходить, що праві, праві! не здатні самоорганізуватись на рівні 0,3% населення для захисту власного інформаційного простору? Ну тут є 3 варіанти - або це не праві, або їх значно менше 0,3%, (що само по собі в межах статистичної похибки) або це нафіг нікому не потрібно.

Link to comment
Share on other sites

так, я розумію про Фокс.

Питання в іншому: виходить, що праві, праві! не здатні самоорганізуватись на рівні 0,3% населення для захисту власного інформаційного простору? Ну тут є 3 варіанти - або це не праві, або їх значно менше 0,3%, (що само по собі в межах статистичної похибки) або це нафіг нікому не потрібно.

ты немного не понимаешь разницы между левыми и правыми в сша.

 

леваки - это стадо и организация которая ими управляет. к власти и пришла такая мощная группировка - легальная рука, медиа рука, силовая рука и прочее. по сути счас в сша правит некая корпорация которая действует в своих интересах.

 

почему правые не допускают такую корпорацию ты спросишь? потому что они правые, это люди которые не допустят излишне сильного государства которое распоряжаеться их жизнями. если бы у бабушки был хер она была бы дедушкой.

Link to comment
Share on other sites

ты немного не понимаешь разницы между левыми и правыми в сша.

 

 

це ти не в курсі фундаментально різниці, судячи з поста. Праві - це самоорганізація, ініціатива, особиста відповідальність  і інший капіталізм. Ліві - це очікування всього від держави.

Я особисто однозначно правого світогляду і мені абсолютно дико слухати, як типу стурбовані праві у штатах не годні скинутись по 20 баксів для альтернативного ЗМІ, бо їм держава не забезпечила умов. А вони точно праві?

Link to comment
Share on other sites

це ти не в курсі фундаментально різниці, судячи з поста. Праві - це самоорганізація, ініціатива, особиста відповідальність і інший капіталізм. Ліві - це очікування всього від держави.

Я особисто однозначно правого світогляду і мені абсолютно дико слухати, як типу стурбовані праві у штатах не годні скинутись по 20 баксів для альтернативного ЗМІ, бо їм держава не забезпечила умов. А вони точно праві?

ну ты все верно описал. только вот в войне коммунизм всегда побеждает демократию...
Link to comment
Share on other sites

Но иногда бывают проколы. Как с последним нападением на Спа. Левые уже расчехлили свои грязные ипала, а тут оказалось что двое из восьмерых погибших очень даже белые, убийца - арабец причем про-левый и анти-трампист. ПОдельник вообще черный. И все. Говномет отключили. Историю быстро забыли. ОБлом :)

ну от кліька днів тому нью-йоркська поліція опублікувала відео з каер спостереження з проханням розпізнати нападника на чергову азіатку.

Нападник - чорний, крупним планом.

 

https://www.yahoo.com/news/attack-asian-american-woman-seen-160100144.html

https://www.youtube.com/watch?v=Xswt73F9gUY

Link to comment
Share on other sites

полдня молчали за личность нападавшего. Не знали как подать новость. 


Несмотря на то что чувак воткрытую топил в Фейсбуке за исламский мир, лепят из него сумасшедшего.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

"My faith is one of the only things that has been able to carry me through these times and my faith is centered on the belief of the Honorable Minister Louis Farrakhan as Jesus, the Messiah, the final divine reminder in our midst," he wrote. "I consider him my spiritual father."

 

Other recent posts included videos of Farrakhan speeches and an image of certificate thanking him for a $1,085 donation to the Nation of Islam.

Link to comment
Share on other sites

Уууу... демократы себе сами выстрелили в хер. чувак атаковал правительство сша накачанный новостями про расизм... снн и мснбс создали просто тупо создали домашний терроризм... пиздец.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
×
×
  • Створити...