Перейти до змісту

Канадська демократія


coolzak

Recommended Posts

Історія з циклу іх нрави
В нас ліваки думають забанити приватне володіння пістолетів але так як демократія то премєр міністр вислав міністра внутрішніх справ поспілкуватись з народом по країні що пеони думають.
Зустіч була десь чоловік 15 і 1.5 години.народ задавав питання а міністр відповідав.на зустріч мене запросила моя депутатша з якою я завжди спілкуюсь на теми зброї і іміграції.
Це я просто ділюсь як тут працює зворотній звязок між керівниками і керованими

Link to comment
Share on other sites

Народ задавав питання різні.Були колекціонери,кілька власників фірм що працюють в галузі ,ветерани.питались наприклад чи він в курсі що це 5 млрд індустрія і 25000 людей .Він не знав.Пару чоловік проїхалось по лібералах в загальному.Та мулька що половина кріме ганс доместік він в курсі що не правильна але каже що точних даних нема,збирають .Але при тому як він був шефом поліції Торонто то десь 70 відсотків було зі Штатів.Я спитався чи калькулювали який буде нонкомплаєнс і якщо 10 відсотків чи є місце і гтоші в тюрмах і друге чи він розуміє що таке рішення приведе до росту сепаратизму.Загальне враження що до виборів не наважаться але хз що там їм в голову прийде.Основний мотив що їхня проблема це безпека громадян.Питання бану йде знизу нібито бо от Монреаль і Торонто на муніципальному рівні хочуть
Link to comment
Share on other sites

Якщо лєгалайз вже демокаратія впровадила, то будь-яка зброя для всіх, хто захоче - природний наступний етап. 

Загалом демократія чудовий суспільний компост,

з різних відходів,

на якому чудово цвіте будь-який бізнес, в тім числі нарко-  та  зброярний. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Потихоньку прозревают. Метролинкс- управляющая транспортная компания которая контролирует метро, электрички, автобусы и трамваи в Торонто и пригородах запретила персоналу работающему на safety sensitive positions прием рекреационной марихуаны. Вне работы, тоесть совсем. Никогда. Я пока не понимаю как это сообразуется с законом о легалайзе и правами человека но назревает интересная правовая коллизия. Теперь укурков перестанут быть на некоторые работы и начнется очередной левый вой по дискриминацию. В интересное время живём, черт побери. А сегодня в Торонто леваки устроили шумную демонстрацию прочь руки от Венесуэлы. Тоесть голод и 1500 % инфляция это по их мнению свобода и процветание. Гуляли и орали под красными флагами. Странно почему от этого рая сами прячутся в Канаде
Link to comment
Share on other sites

В мене на роботі пару тижнів перед легалайз всім пояснили що ніякоої трави курнути на перерві,чи навіть мати в авто.Щодо курева вдома то компані полісі тиждень перед виходом на роботу,якщо медікал то мусиш обовязково сказати щоб перевели на роботу де не буде небезпеки(а такої нема) або бери дісабіліті
Link to comment
Share on other sites

В мене на роботі пару тижнів перед легалайз всім пояснили що ніякоої трави курнути на перерві,чи навіть мати в авто.Щодо курева вдома то компані полісі тиждень перед виходом на роботу,якщо медікал то мусиш обовязково сказати щоб перевели на роботу де не буде небезпеки(а такої нема) або бери дісабіліті

а как насчет бухла ? ну типа с бодуна все дела.. есть какие предьявы ? типа бухать например тока в пятницу вночи шоб в пн быть как огурчик

Link to comment
Share on other sites

а как насчет бухла ? ну типа с бодуна все дела.. есть какие предьявы ? типа бухать например тока в пятницу вночи шоб в пн быть как огурчик

якщо перегар і ознаки спяніння то відправлять додому перший раз і три дні відсторонений від роботи .Якщо при тому створив якусь небезпечну ситуацію то зразу звільнять.

Кожна фірма по своєму.На півночі працюють в нафтодобуванні вахтовики то там часто сухий закон і неможна навіть мати не те що пити.І в контрактах прописано що якжщо відмловишся здати моч на перевірку то зразу звільняють

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

А сегодня в Торонто леваки устроили шумную демонстрацию прочь руки от Венесуэлы. Тоесть голод и 1500 % инфляция это по их мнению свобода и процветание. Гуляли и орали под красными флагами. Странно почему от этого рая сами прячутся в Канаде

Зібрати б їх до купи. та відправити в венесуельську глибинку на рік. для лікування мізків. 

 

 

Ось тут і викривається конфлікт між демократією, яка захотіла бути обкуреною, і бізнесом, якому укурки не потрібні.

 

Хтось піде лікуватись до лікаря, котрий вічно під кайфом? Такі вчителі потрібні вашим дітям?

А як стосовно польоту на літаку з вдупель п`яним екіпажем?

Сядете до таксиста, що накачався героїном? 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

eacher asked her sixth grade class how many of them were Justin Trudeau fans.

Not really knowing what a Trudeau fan is, but wanting to be liked by the teacher, all the kids raised their hands except for little Johnny. The teacher asked little Johnny why he has decided to be different...again. Little Johnny said, because I’m not a Trudeau fan. The teacher asked, why aren’t you a fan of Trudeau. Johnny said because I’m a conservative. The teacher asked him why he’s a conservative. Little Johnny answered, “Well, my mom’s a conservative and my dad’s a conservative, so I’m a conservative. Annoyed by the answer, the teacher asked, “if your mom was a moron and your dad was an idiot, what would that make you”? With a big smile, little Johnny replied, “ that would make me a Trudeau fan”

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Первые результаты легалайза в Канаде. Торчки массово возвращаются к старым пушерам. Легальные магазины - для новых пользователей и нерегулярных вживань.

КанСтат подсчитал, что дурь в легальных шопах в среднем стоит на 57% больше чем на улице, при худшем качестве и слабом разнообразии.

Link to comment
Share on other sites

OTTAWA — The Public Health Agency of Canada has released new data showing that 3,286 Canadians died after apparent opioid-related overdoses between January and September last year.


The data also indicates that fentanyl and other fentanyl-related substances continue to be a "major driver" of Canada's opioid crisis, with 73 per cent of accidental apparent opioid-related deaths in the nine-month span involving the potent painkilling drugs.


In comparison, the agency says there were 3,017 apparent opioid-related deaths in 2016 and 4,034 in 2017.


If the rate of deaths in first nine months of 2018 continued for the full year, the total would have been nearly 4,400.


Link to comment
Share on other sites

Хороший вопрос

Я использовал слово эпидемия в широком смысле.Изначально эпидемия считалась только инфекционной. Но появилась наука эпидемиология и она начала изучать массовое распространение и неинфекционных болезней.

Я бы сказал тут мы наблюдаем химическую эпидемию передозировок синтетических опиоидов со смертельным исходом в узкой субпопуляции наркоманов данного типа.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Вдутые не размножаются. ТАк чт по-любому в гарбидж.

 

Есть классная книга где этот процесс деградации общества очень стройно расписывается. Рыбари и Виноградари называется. Очень рекомендую.

Link to comment
Share on other sites

Курить динамику рождаемости в странах золотого миллиарда. Много думать.

Ну и читать иногда

https://studme.org/78050/sotsiologiya/vosproizvodstvo_naseleniya_ekonomicheski_razvityh_razvivayuschihsya_stranah

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...