Перейти до змісту

Наступний президент США-2020, хто він?


Recommended Posts

Constitutionalism is the idea, often associated with the political theories of John Locke and the founders of the American republic, that government can and should be legally limited in its powers, and that its authority or legitimacy depends on its observing these limitations.

Це Укі я просто бачу що вибори 2020 не задоволять нікого.буде цікаво.ти за кого вболіватимеш,за синіх чи червоних

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

Якщо придивитись то деми опираються зараз на підтримку чорних,латиносів,радикальних феміністок і гомосексуалістів різних кольорів.На решту забили.

З ким з перечислених ти ідентифікуєшся?чиї інтереси ти вважаєш найближчими до здорового глузду?

Link to comment
Share on other sites

Якщо придивитись то деми опираються зараз на підтримку чорних,латиносів,радикальних феміністок і гомосексуалістів різних кольорів.На решту забили.

З ким з перечислених ти ідентифікуєшся?чиї інтереси ти вважаєш найближчими до здорового глузду?

 

Респи взагалі зараз відстоюють інтереси 5% найбагатших, на решту забили..... 

Link to comment
Share on other sites

Это по этой причине в стране экономический бум и уровень безработицы среди цветного населения на историческом минимуме?

 

Ага, а зарплати ті самі..... Здогадайся куди йде додатковий прибуток.... 

Link to comment
Share on other sites

І куди йде прибуток?залишається в тих хто заробив ?і ручки державні не можуть дотягнутись ?Ще раз -якщо гроші у власника це зло а гроші у держави це добро то хай всі роблять за рис і куфайку.люба бюрократія більшу частину зжирає на своє власне існування .Яскравий приклад це всякі доброчинні організації де кошти утримання чинуш які керують це 70 відсотків бюджету Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

І куди йде прибуток?залишається в тих хто заробив ?і ручки державні не можуть дотягнутись ?Ще раз -якщо гроші у власника це зло а гроші у держави це добро то хай всі роблять за рис і куфайку.люба бюрократія більшу частину зжирає на своє власне існування .Яскравий приклад це всякі доброчинні організації де кошти утримання чинуш які керують це 70 відсотків бюджету

 

Ну от я і кажу - інтереси 5% - тих хто має більший зиск з цього.  

Link to comment
Share on other sites

Зиск мають всі.Поясни мені який зиск матимеш ти в твоєму розумінні з високих податків.Для прикладу в Канаді медицина задурно.Але бензина дорожче американської десь 15 20 відсотків і особисті податки в середньому 10 12 відсотків причому відсотки по моргіджу не списують як в Штатах.Тобто 100000 доходу віддасть коло 15 18 тисяч більше державі .Бо треба дати біженцям і помогти з глобальним потерленням в Зімбабве.Причому якість мед послуг в Штатах вища.
Link to comment
Share on other sites

Було би файно більше ніж пару букв але я так розумію багаті це зло а бідні це вічне добро.Коммі всіх часів і кольорів хочуть щоб не було багатих хоч бідні думають що коммі хочуть щоб не було бідних. Арезультат в кінці один.
Link to comment
Share on other sites

Було би файно більше ніж пару букв але я так розумію багаті це зло а бідні це вічне добро.Коммі всіх часів і кольорів хочуть щоб не було багатих хоч бідні думають що коммі хочуть щоб не було бідних. Арезультат в кінці один.

 

Хто є зло, а хто вічне добро вирішить час. Але не треба цих галімих маніпуляцій шо тіпа демси відстоюють лише інтереси фріків, а респи - всих.

Link to comment
Share on other sites

Респи проти захисту доовкілля?зараз там розходження тільки по глобал вормінг.Для мене особисто карбон це не є поллюшн і від нього не треба захищати.Наведи якісь приклади коли респи ввели якийсь закон що понизив екологію.Ще раз -все що направлено на боротьбу з вуглецем мене не цікавить.

Доступ до якої освіти?школа,універ?як деми краще ,конкретні приклади а не загальні фрази.

Люди які давлять свободу слова,проводять расистську політику квот по расах,намагаються знищити 2 поправку не можуть апріорі бути захисниками цивільніх прав.Якщо для тебе право абортувати 9 місчного або вбити новонародженого є проявом жіночих прав то ніяка дискусія неможлива взагалі

Link to comment
Share on other sites

Респи проти захисту доовкілля?

 

Абсолютно. Їх це питання просто не цікавить. Вони вважають що бізнеси самі повинні вирішувати чи витрачати бабло на захист довкілля чи ні. 

Link to comment
Share on other sites

Респи проти захисту доовкілля?

 

Абсолютно. Їх це питання просто не цікавить. 

 

Уки, я тут наблюдаю логическую нестыковку.

ДАвай перефразируем, чтобы было понятно.

 

"Уки, ты против геев, трахающих друг друга в попки? 

Абсолютно. Меня этот вопрос совершенно не интересует."

 

Так заметнее?

Link to comment
Share on other sites

 

Абсолютно. Їх це питання просто не цікавить. 

 

Уки, я тут наблюдаю логическую нестыковку.

ДАвай перефразируем, чтобы было понятно.

 

"Уки, ты против геев, трахающих друг друга в попки? 

Абсолютно. Меня этот вопрос совершенно не интересует."

 

Так заметнее?

 

 

Поясни в чому логічна нестиковка? 

Link to comment
Share on other sites

погугли і дай лінк бо інакше ти просто втікаєш від розмови закриваючись загальними фразами і гаслами

 

Так я і не збирався тебе ні в чому переконувати. Я просто перерахував які мої інтереси демси відстоюють. Ти відповів шо я помиляюсь, і в підтвердження привів денаялз та стандартні консервативні пропагандистські тези, які я чув сотні разів, розбирав їх, вивчав, обговорював, і тд.... Так шо я твердо та чітко усвідомлюю про що я кажу, але писати тут книгу на цьому форумі щоб розкладати всі твої аргументи по поличках я не хочу,  

Якщо ти вважаєш шо респи нев'їбенні захисники громадянських прав, екології, та загального доступу до освіти, а демси - вороги, то це твої проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Кльово.я і не чекав іншої відповіді.ти вложився в 110 відсотків стандарту лівака .особливо порадував денаял

 

Ну тепер можеш з полегшенням зітхнути..... нарешті придумав якого ярлика на мене повісити.  :D

Link to comment
Share on other sites

Укі в тебе рівень аргументації і розмови на рівні третього секретаря райкому комсомолу.один в один.

Читай комсомольську правду і хто ви такі щоб мені питання задавати.

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

Укі в тебе рівень аргументації і розмови на рівні третього секретаря райкому комсомолу.один в один.

Читай комсомольську правду і хто ви такі щоб мені питання задавати.

 

Поперше я тут ще ніякої аргументації не наводив, і не збираюсь наводити, я лише показав шо дискутувати на рівні пропагандистських штампів - тупа затія. Приклад пропагандистського штампу - "деми опираються зараз на підтримку чорних,латиносів,радикальних феміністок і гомосексуалістів різних кольорів.На решту забили"

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...