Перейти до змісту

Наступний президент США-2020, хто він?


Recommended Posts

Намалювати можна й більше. Як ці корумповані підараси з НАБУ оцінювали суму збитків? І де там їх можна заподіяти? Якщо держава купувала вугілля ринковою ціною Ротердамської Біржі, мінус витрати на транспортування? ЯК?

Не НАБУ, а експертиза на замовлення НАБУ. Ти взагалі новини читаєш?

Link to comment
Share on other sites

Конечно нет, он сам является олигархом.

Накуя я тебе відкрив. Я же давно зрозумів, що ти сам, звісно ж, є ідіотом. Тому й заігнорив. Що у мене за звичка сподіватись на розвиток безнадійних. Словник собі купи, лапоть. Читання банальностей позбавить тебе від внутрішньої необхідності бути ідіотом банальним

Link to comment
Share on other sites

Не НАБУ, а експертиза на замовлення НАБУ. Ти взагалі новини читаєш?

1. А я зобов'язаний читати "новини"? Безліч експертів з розвитку людини вважають це шкідливим заняттям

2. Яка різниця- проплачені, корумповані підораси з НАБУ чи проплачені, корумповані "експерти", що роблять експертизу на замовлення? Вони б за гроші й те, що двічі по два не є 4, а залежить від того, хто за тим стоїть, довели б і зробили експертний висновок. Це ж такі ж професіонали, як і повії

Link to comment
Share on other sites

Накуя я тебе відкрив. Я же давно зрозумів, що ти сам, звісно ж, є ідіотом. Тому й заігнорив. Що у мене за звичка сподіватись на розвиток безнадійних. Словник собі купи, лапоть. Читання банальностей позбавить тебе від внутрішньої необхідності бути ідіотом банальним

Какой высококультурный слог. Аж повеяло запахом берёзок и самогона.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

https://www.thegatewaypundit.com/2021/02/huge-development-hand-recount-finds-dominion-voting-machines-shorted-every-republican-windham-new-hampshire-300-votes/

Друже Уки, тут это, как мы нам факт чек замутить по данному факту? А то некрасиво получается.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

жаль но поезд уже ушел, тут я согласен с комрадом кулзаком. однако через пару лет может кто то найдется с яйцами кто вдарит по демам.

 

.... і завершити силове захоплення влади? 

я в тобі не сумнівався

Link to comment
Share on other sites

Я думаю треба причини шукати тут

Los Angeles County Water Systems That Use Fluoride In Their Water SourceGolden State WC (Bell, Bell Garden)Golden State WC (Willowbrook)Golden State WC (Florence/Graham)Golden State Water Co. (Norwalk)Golden State WC (Hollydale)Golden State Water Co. (Southwest)City of TorranceFoothill Municipal Water DistrictCity of Long BeachCity of LomitaCity of Los Angeles (LADWP)City of Beverly HillsLiberty Utilities (Lynwood/Rancho Dominguez)Liberty Utilities (Norwalk/Bellflower)Cal-Water Service Co. (Palos Verdes)Los Angeles County Water Systems That Use A Mixture Of Fluoridated and Non-Fluoridated WaterBellflower Somerset Mutual WCGolden State Water Co. (Claremont)City of GlendoraSuburban Water Sys. (Glendora)Cal-American WC (Baldwin Hills)Suburban Water Sys. (La Mirada)Orchard Dale Water DistrictCity of ParamountCity of CovinaCal-American Water Co. (San Marino)Golden State Water Co. (San Dimas)City of Sierra MadreCity of Signal HillWalnut Park Mutual Water Co.Suburban Water Sys (Whittier)City of BurbankSuburban Water Sys. (Covina Knolls)Suburban Water Sys. (San Jose)La Habra Heights County WDGolden State WC (So. San Gabriel)City of LakewoodCity of InglewoodCity of PasadenaValley Water Co.City of NorwalkLas Flores Water Co.City of Santa MonicaCal-Water Service Co. (Dominguez)Cal-Water SC (East Los Angeles)City of HawthorneCity of CommerceCal-Water SC (City of Montebello)Cal-Water SC (Hermosa/Redondo)Rowland Water DistrictCity of Santa Fe Springs

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ага, продовжуйте буди в денайалі....... Я вас розумію........ 

По тому що демонструють - самий справжній збройний заколот........

шо там демонструють? порезанные ролики? так за демами весь галевуд, сценаристы еще те. там опять же куча роликов была и я тут постил с ряженными актерами и сьемками на месте.

Link to comment
Share on other sites

Кстати Уки. У демов был вариант без всяких захватов (которых кстати не было - мы уже это обсуждали, и ты съехал), просто было пойти в суд и честно открыто пересчитать. и открыто разобрать доминион. но нет надо было прятать, прятатся за судьями, волынить время.

 

именно это и доказывает что было читерство. и ничем ты это не перешибешь, потому что с другой стороны только истерика.

Link to comment
Share on other sites

Зараз народ поставили перед вибором або стати раком і намазати очко вазеліном або почати згадувати з чого почалась Америка

Якщо проводити історичні аналогії то те що відбулося 6 січня це американська пожежа Рейхстагу

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

Зараз народ поставили перед вибором або стати раком і намазати очко вазеліном або почати згадувати з чого почалась Америка

Якщо проводити історичні аналогії то те що відбулося 6 січня це американська пожежа Рейхстагу

 

а він вже стоїть раком, бо вся наукова історія вигадана і викладається у вигляді шоу

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

шо там демонструють? порезанные ролики? так за демами весь галевуд, сценаристы еще те. там опять же куча роликов была и я тут постил с ряженными актерами и сьемками на месте.

 

Там повністю відтворили хронологію подій....... 

Link to comment
Share on other sites

Кстати Уки. У демов был вариант без всяких захватов (которых кстати не было - мы уже это обсуждали, и ты съехал), просто было пойти в суд и честно открыто пересчитать. и открыто разобрать доминион. но нет надо было прятать, прятатся за судьями, волынить время.

 

именно это и доказывает что было читерство. и ничем ты это не перешибешь, потому что с другой стороны только истерика.

 

Там не було ніяких шансів комусь шось довисти бо "system is rigged"......  На кожне рішення проти трампістів відповідь була б  "system is rigged"

Link to comment
Share on other sites

хто відтворив? чувак, зрозумій, люди що банять опонентів не заслуговують довіри.

 

ага, я знаю "the system is rigged" ....... "stop the count"....... "hang mike pence"........ і тд і тп..... 

такі люди вирішуватимуть хто заслуговує довіри, а хто ні  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Там не було ніяких шансів комусь шось довисти бо "system is rigged"...... На кожне рішення проти трампістів відповідь була б "system is rigged"

суд відкритий і розібрати претензії?

 

поки що я дивлюсь на факти. бани, дибільні імпічменти безкінечні, наці, гітлєр, військові , якісь забори, аос що істерить про якесь убивство, по факту каравани мігрантів, бан нафто індустрії.

 

ти дивися на якийсь склепаний невідомо кім ролік, я тобі 100ні роліків за літо приводив і це тебе взагалі не зколихнуло. тому роблю висновок- ти віриш тільки тому чому хочеш, без аналіза фактів та слідування логіки.

Link to comment
Share on other sites

ага, я знаю "the system is rigged" ....... "stop the count"....... "hang mike pence"........ і тд і тп.....

такі люди вирішуватимуть хто заслуговує довіри, а хто ні :fp1:

Reload Page to see tweet..Link..

Це ти. бо ти це їси.

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Я це не їм..... Я це генерую..... Просто не постю ніде........

у тебе є розкручений акк на твітері або інших соц мережах? чи ти телевізійна чи радіо зірка? не думаю. тому все що залишається то споживати.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...