Перейти до змісту

Наступний президент США-2020, хто він?


Recommended Posts

чувак, есть законы. если взять какую то атланту, там жгли флаги и машины чтобы насрать трампу. что им стоит подделать голоса. а доступа туда никому нет. и судьи на стороне демов. считаю последняя институция выборы уже не можно считать действительными.

 

Тобто ти прихильник шоб зброя вирішувала хто керуватиме?

риторичне питання

Link to comment
Share on other sites

Тобто ти прихильник шоб зброя вирішувала хто керуватиме?

риторичне питання

я прихильник? того шо запостив свою зброю і ти це прийняв за загрозу?

я вже описав що в разі громадянської війни у вас нема шансів.

Link to comment
Share on other sites

я прихильник? того шо запостив свою зброю і ти це прийняв за загрозу?

я вже описав що в разі громадянської війни у вас нема шансів.

 

Ні, тошо ти кажеш шо тобі вже демократія не підходить...... А які є ще варіанти вирішення крім демократичних?..... 

Link to comment
Share on other sites

Ні, тошо ти кажеш шо тобі вже демократія не підходить...... А які є ще варіанти вирішення крім демократичних?.....

демократія працює там де працює закон. ми всі пересвідчились як легко нарратив переміг закон влітку, надавши перевагу террору. тому ховатись за демократію вже не вийде, все буде під сумнівом з літа 2020.
Link to comment
Share on other sites

демократія працює там де працює закон. ми всі пересвідчились як легко нарратив переміг закон влітку, надавши перевагу террору. тому ховатись за демократію вже не вийде, все буде під сумнівом з літа 2020.

Коли вже ці фальшиві "лібертаріанці" почнуть розуміти сенс слів, якими "умняка давлять"...

 

 

 

Нарати́в (англ. і фр. narrative — оповідь, від лат. narrare — розповідати, пояснювати) — сукупність пов'язаних між собою реальних чи вигаданих подій, фактів або вражень, які складають оповідний текст. А також — процес повідомлення такого тексту (нарація) і метод впорядкування дискурсу. Особа, котра здійснює наратив, називається наратором.

Чувак, немає часу навчати тебе за безкоштовно. Кажи вже без розумних слів, сенс яких ти все одне не розумієш- що сказати то хотів?

Змінено користувачем S.Brant
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

от бачиш? про те я і кажу......

демократія працювала і підходила до тих пір поки ви її не похакали. відібрали фрі спіч, хочете відмінити 2А, по суті завжди лівим силам демократія заважала.
Link to comment
Share on other sites

Це, Укі  - не демократія, а це те що задовольняє 78 чи скіко там вас... 50% +-

Reload Page to see tweet..Link..

 

саме тому усі ліві сили що перемогли у світі - див Венесуелу, Півн. Корею, СРСР - там нема демократії

Link to comment
Share on other sites

я прихильник? того шо запостив свою зброю і ти це прийняв за загрозу?

я вже описав що в разі громадянської війни у вас нема шансів.

Абсолютно те ж саме казали всі південці перед Громадянською Війною у США. Бо більшість південців були професійними воїнами-джентльменами, деякі з них були героями війни в Техасі

А от Карл Маркс вважав інакше і- уявляєте собі,- ВГАДАВ!

 

І так само казали вірмени про азербайджанців ще в першій половині липня... 

 

Зараз війни виграють передусім міста з розвинутою промисловістю... Саме тому Маркс передрікав перемогу Півночі. Напочатку південці могли бити Північ, що вони й робили, але потім усе стало на свої місця

 

Так же як і вірмени могли опиратись Азербайджану деякий час і навіть щось вигравати... Але потім вірменським військовим мало стати очевидним, що війну вони програють

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

а на наступних президентських виборів за кандидата-демократа проголосують ще й Техас і Флорида. Хіба ще є в когось якісь сумніви? І Північні Кароліна! Обов'язково!

Link to comment
Share on other sites

а на наступних президентських виборів за кандидата-демократа проголосують ще й Техас і Флорида. Хіба ще є в когось якісь сумніви? І Північні Кароліна! Обов'язково!

 

Залежить від того як успішно Байдену вдасться об'єднати країну...... Якщо він займатиметься виключно втіленнями мрій лівого крила, то розрив збільшиться у названих тобою штатах....... 

Link to comment
Share on other sites

Залежить від того як успішно Байдену вдасться об'єднати країну...... Якщо він займатиметься виключно втіленнями мрій лівого крила, то розрив збільшиться у названих тобою штатах.......

а який в нього вибір? ліве крило то його найбільша електоральна база... тому він навіть антифу та блм не може закондемнити..

 

https://m.theepochtimes.com/biden-denounces-all-acts-of-violence-after-trump-supporters-assaulted_3582437.html

 

“Biden continues to denounce all acts of violence,” campaign spokesman Andrew Bates told Fox News.

 

Bates did not name Black Lives Matter or Antifa, two groups linked to the assaults.

 

“Likewise, he also condemns the repugnant displays of white supremacy that were made in Washington, DC this weekend,” Bates added, pointing to a sign held at a pro-Trump rally on Saturday that read, “Coming for Blacks and Indians, welcome to the New World Order.”

Link to comment
Share on other sites

а який в нього вибір? 

 

 

Ну наприклад зайнятись конкретними справами, які реально трохи допоможуть нижчому середньому класу шо зараз потерпає. От наприклад 

  • доведення до ума медичної реформи
  • програма розвитку інфраструктури, яку Трамп так і не запустив

Це все можливо лише у взаємодії з адекватними респами.... Якщо така робота у нього вдасться, то може претендувати на другий термін...... 

Link to comment
Share on other sites

Залежить від того як успішно Байдену вдасться об'єднати країну...... Якщо він займатиметься виключно втіленнями мрій лівого крила, то розрив збільшиться у названих тобою штатах....... 

Гадаю, сам він трохи не такий. А от його віце-президент може

Тут головне- баланс. Байден - центрист, який до того ж мав друзів не лише серед конгресменів-демократів, але й серед республіканців. Так що тримати баланс= його друга професія

Link to comment
Share on other sites

а який в нього вибір? ліве крило то його найбільша електоральна база... тому він навіть антифу та блм не може закондемнити..

 

 

Звідки Ви це взяли? Ви, напевно, всіх демократів вважаєте лівими, тому вони для Вас всі на одне політичне обличчя. Насправді відносно лівими вважаються лише "прогресистське" крило, яке представляє віце-президент Камалла Гаррис. Якби вони мали аж таку вагу, про яку Ви кажете (  найбільша електоральна база), то Байден і на праймериз не переміг би й зараз ми обговорювали президента Камаллу Гаррис, а не Байдена та його майбутню політику

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

Звідки Ви це взяли? Ви, напевно, всіх демократів вважаєте лівими, тому вони для Вас всі на одне політичне обличчя. Насправді відносно лівими вважаються лише "прогресистське" крило, яке представляє віце-президент Камалла Гаррис. 

 

Причому вона його представляє лише номінально...... В реалі вона представляє істеблішмент Сан Франциско...... 

Link to comment
Share on other sites

Причому вона його представляє лише номінально...... В реалі вона представляє істеблішмент Сан Франциско...... 

Тим більше. А голосів лівих виборців вона до Байдена трохи додала.

Це вже напевно традиція- якщо Президент трохи лівий, як Обама,- він обирає віце-президентом центриста, як то Байден... Якщо ж навпаки- президент є центристом, - то чому не обрати у віце-президенти трохи ліву жінку трохи кольорового походження, що невтомно бореться із корупцією? Дуже сучасно

Link to comment
Share on other sites

Ну наприклад зайнятись конкретними справами, які реально трохи допоможуть нижчому середньому класу шо зараз потерпає. От наприклад 

  • доведення до ума медичної реформи
  • програма розвитку інфраструктури, яку Трамп так і не запустив

Це все можливо лише у взаємодії з адекватними респами.... Якщо така робота у нього вдасться, то може претендувати на другий термін...... 

 

  • доведення до ума медичної реформи
  • програма розвитку інфраструктури, яку Трамп так і не запустив

Знов обамакере? розбирали то гівно вже не один раз.

Який розвиток інфраструктури? дай лінку будь ласка на конкретні кроки. Бо все що я бачив - то побудова автобусних зупинівок у бідних районах...

Link to comment
Share on other sites

Звідки Ви це взяли? Ви, напевно, всіх демократів вважаєте лівими, тому вони для Вас всі на одне політичне обличчя. Насправді відносно лівими вважаються лише "прогресистське" крило, яке представляє віце-президент Камалла Гаррис. Якби вони мали аж таку вагу, про яку Ви кажете (  найбільша електоральна база), то Байден і на праймериз не переміг би й зараз ми обговорювали президента Камаллу Гаррис, а не Байдена та його майбутню політику

я дивлюся на факти і виборчу базу тої чи іншої партії. за бідона - основне ядро то гетто. якось так.

Link to comment
Share on other sites

я дивлюся на факти і виборчу базу тої чи іншої партії. за бідона - основне ядро то гетто. якось так.

Статистика не на Вашому боці. Білі в США поки що мають абсолютну більшість- близько 70%. З них за репів голосували переважно білі без вищої освіти. Таких і набралось приблизно на 45%. 

Білі ж з вищою освітою переважно голосували за Байдена. Особливо жінки. Це й було ядро електорату Байдена

 

Які чорні на Заході США, в Орегоні чи штат Вашингтон? То про яке гетто може йти мова?

Або візьмемо штат Юта, де білі нащадки англійців складають переважну більшість. Там у самому Солт-Лейк-сіті проголосували за Байдена. Весь штат - за респів.

Айова, Небраска- міста голосують за демів, в штатах- за репів. Про чорних і гетто там, напевно, навіть не чули        

Link to comment
Share on other sites

Тут найбільш відома своїми науковими соціологічними дослідженнями в США контора Pew Research center дає таку картину:

 

PP_2020.10.09_election-and-voter-attitud

https://www.pewresearch.org/politics/2020/10/09/the-trump-biden-presidential-contest/

 

З неї видно, що переважна більшість білих чоловіків з вищою освітою голосували за Байдена - 58% проти 37% за Трампа

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В той час як для білих чоловіків без вищої освіти зворотна пропорція- 60% за трампа й лише 34% за Байдена

 

От тобі й гетто. Ти шукаєш його не там- воно в кантрі сайд. І живуть там білі безграмотні без вищої освіти бідолашні роботяги, що не мають роботи через науково-технічний прогрес і збільшення продуктивності праці. Вони більше не потрібні

Link to comment
Share on other sites

В той час як для білих чоловіків без вищої освіти зворотна пропорція- 60% за трампа й лише 34% за Байдена

 

От тобі й гетто. Ти шукаєш його не там- воно в кантрі сайд. І живуть там білі безграмотні без вищої освіти бідолашні роботяги, що не мають роботи через науково-технічний прогрес і збільшення продуктивності праці. Вони більше не потрібні

що ти пиздиш? будеш мені доводити де живе гетто? я вірю власним очам, я бачу з виборів 2016 де ті густо сині квадратики знаходяться, і проїждав там. все на виду.
Link to comment
Share on other sites

що ти пиздиш? будеш мені доводити де живе гетто? я вірю власним очам, я бачу з виборів 2016 де ті густо сині квадратики знаходяться, і проїждав там. все на виду.

Бездиш ти, як муха, що крім лайна нічого не бачить

Скільки негрів у Флориді всього? Що- всі майже 50%, що проголосували за Байдена? І де саме ти живеш? Що - і в Орегоні, і в Вашингтоні, і в Нью-Йоркові? То хто тут бездун, неуч тупий?

 

 

 

У штаті Флорида станом на 2000 рік мешкало 16 млн осіб, у тому числі 42 754 українців[15]; 16,31 % африканського населення (2005), 18,48 % іспанського походження (в основному кубинців) (2005)

навіть якби всі 16% афроамериканців проголосувало за Байдена ( тобто всі 100% з тих 16%, що ніяк не може бути, бо республіканська влада Флориди робить усе, щоб не втратити владу й обмежує чорних у можливостях голосувати, в тому числі й де-юре, як це є з колишніми зеками, що не уплатили штраф),- ну ніяк не набереться понад 45%, що проголосували  у Флориді за Байдена

Як можна бути таким бездуном безграмотним?

 

 

 

Florida racial breakdown hide Racial composition   2018[159]Black or African American alone 16.9%,  Asian alone 3.0% 

Разом з азіатами ( які живуть зовсім не в гетто, як правило) афроамериканців не набереться й 20% від всього населення. Натомість дуже багато пенсіонерів у віці більше 65%. Дехто з них зі штатів Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Массачусетс,- там, де традиційно голосують за демократів. Вони теж із гетто?

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

що ти пиздиш? будеш мені доводити де живе гетто? я вірю власним очам, я бачу з виборів 2016 де ті густо сині квадратики знаходяться, і проїждав там. все на виду.

полегше з матюками. Матюки - для політиків і емоцій це ок. В бік юзерів не варто.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...