Перейти до змісту

Томос є! Процес іде


Гість shpylka

Recommended Posts

  • Replies 254
  • Created
  • Остання відповідь

Правильно. Бо томАс вже нікудип не дінеться, а тема потребує продовження. 

 

Ціфірь у Вікі трохи відстає від реального стану переходу. 

А як  там  на  Ваших  теренах?  Щось  зрушилося?

Link to comment
Share on other sites

В мене зовсім  інша конфесія. Та недавно бачив  місцевих очільників церкви  київського патріархату - дуже  задоволені. 

Знайомий з ними. Та перекинутись словом не було нагоди.

Греко-католики теж у нас є. Приходи у всіх них скромненькі. 

Церкви гундяєвських завершені в будівництві та оздобленні. Повністю готові до переходу. )))

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

До речі, сьогодні відбулось перше засідання новосформованого синоду нової української церкви, в Софії Кийвській. 

В подальшому очікуються серйозні кадрові зміни.

Щось мені здається. що ці зміни різко прискорять процес переходу. )))

Link to comment
Share on other sites

До речі, сьогодні відбулось перше засідання новосформованого синоду нової української церкви, в Софії Кийвській. 

В подальшому очікуються серйозні кадрові зміни.

Щось мені здається. що ці зміни різко прискорять процес переходу. )))

Та  й  інтронізація  Єпіфанія  щось  значить  для  віруючих.

Link to comment
Share on other sites

Вангую експоненціальний ріст. 

я більш стриманий у оптимізмі. Гадаю, так може бути лише після того, коли на Лівобережжі піде процес. На Полтавщині та Сумщині, як ми бачимо, поки що взагалі немає переходів

Link to comment
Share on other sites

до речі, вчора відбулася чергова важлива і показова для вірян подія: перше засідання священного синоду ПЦУ.

Постійні члени синоду:

Патріарх Філарет (раніше УПЦ КП), Митрополит Макарій (раніше УАПЦ) та Митрополит Симеон (раніше УПЦ МП)

 

 

https://www.pomisna.info/news/vidpovidno_do_statutu-predstoyatel-blazhennishyj-mytropolyt-kyyivskyj-i-vsiyeyi-ukrayiny-epifanij-vyznachyv-sklad-svyashhennogo-synodu-ta-sklykav-jogo-pershe-zasidannya/?fbclid=IwAR0YksTB5-7yGASanxWCMgHCzQNOIEVmoUoZn7XK4YbUTNakbrRKC0bmhLc

Link to comment
Share on other sites

я більш стриманий у оптимізмі. Гадаю, так може бути лише після того, коли на Лівобережжі піде процес. На Полтавщині та Сумщині, як ми бачимо, поки що взагалі немає переходів

Та  хоч  би  зараз  в  Закарпатті,  Буковині,  на  Поділлі  тих  церков  позбутися.  Там  їх  засилля. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Дайте, будьласка, посилання де Ви дивитесь.

Тут інтерактивна карта є: https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1XQR0sfHFFiiXyGiVYqI1mNylJ9fFPdnh&ll=49.4742385410442%2C28.04668874999993&z=7&fbclid=IwAR0tZD7PJmR8Fz4pQJG_EZtiz1E_md2nc6dOanWsURfdlejbLCH5l2LJu-o

Link to comment
Share on other sites

Викручує автора допису про наближення до 250 після 242. Попередня серія була з щоденним підрахунком користувачів безвізу.

Коли  я  писала,  то  було  вже  247.  Так  що  причин  для  мого  викручування  не  було  і  не  буде.  Я  хоч  агностик,  але  щиро  тішуся,  що  люди  можуть  попрощатися  з  вражою пропагандою. 

Доведеться  вам  змиритися,  юльки.

Link to comment
Share on other sites

Дайте, будьласка, посилання де Ви дивитесь.

Я  натрапляю  на  фупівську  гілку - там  хтось  веде  лічбу. Можна  дивитися  у  Вікі - "помісна церква перехід" Там подається  трохи  зі  спізненням.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Специфіка така. Потребує документального підтвердження. 

Та  то кілька  одиниць.  Але  юльок  бідний  спати  не  може,  бо  число  росте.  А  це  ж  втрачений  для  Юльки  контингент. 

Люди  перестають  бути  кріпаками  у власній  державі.  Почнуть  думати!  Що  ж  мамка  тоді робити  буде?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 


Чому юльків так викручує від томосу?

Бо "юлькИ" зазвичай  є кацапотролями. Це добре видно по даному ресурсу. 

А скрєпним звісно, томос поперек горла. 

Link to comment
Share on other sites

Юлькаам на вашу церковь начхать с высокой колокольни. Может по каким сёлам церковь и выполняет свою функцию. А в городах она нужна только бандитам и прочим запроданцам, что-бы грехи замаливать. Глядя на автопарк, монашек в банях и скандалы с мальчиками для утех, любой трезвомыслящий человек понимает, что бога там нет. Особо доставляет что они себе охрану нанимают - получается даже сами в бога не верят.

 

P.S. Хотя лично я заслугу Петипутиной за томос никогда не приуменьшал, как и прочие заслуги, но это ложка меда в бочке дегтя. Если криминальный авторитет построил церковь, это не повод его причислять к лику святых.

Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

Юлькаам на вашу церковь начхать с высокой колокольни. Может по каким сёлам церковь и выполняет свою функцию. А в городах она нужна только бандитам и прочим запроданцам, что-бы грехи замаливать. Глядя на автопарк, монашек в банях и скандалы с мальчиками для утех, любой трезвомыслящий человек понимает, что бога там нет. Особо доставляет что они себе охрану нанимают - получается даже сами в бога не верят.

 

P.S. Хотя лично я заслугу Петипутиной за томос никогда не приуменьшал, как и прочие заслуги, но это ложка меда в бочке дегтя. Если криминальный авторитет построил церковь, это не повод его причислять к лику святых.

""Юлькаам на вашу церковь" что значит ваша не ваша, а у вас какая церковь?

Змінено користувачем Ali(UA)
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...